4.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ještě někdo kdo máte svatbu tento den? Kde ji máte a jak jste daleko s přípravami? :)
Profilova fotka
@carrynka tak ty jsem přehlídla, hned na to jdu mrknout :)
Profilova fotka
@carrynka Carry a nemohla bys mi pls ještě jednou poslat ten odkaz? Rovnou třebas i na ty polštářky? dííík :-N
Profilova fotka
@nanyska je to www.etsy.com, je to takovy velko fler v zahranici :) polstarku je tam milion, ta od ktere mam tenhle dela i na prani tak mrkni...do ip ti poslu link na toho prodejce ju.
Profilova fotka
super, díky. Koukala jsem, že jsou tu i soukromé skupiny, tak jsem tam tu naši taky založila :)
Profilova fotka
@nanyska aha, ok :) jako ze soukrome ze nikdo jiny neuvidi o cem si tam piseme? Nejaka uzamcena? Ja tu porad marne hledam svuj stary svatebni list a nic :( doufam, ze to zprovozni i tady.
Profilova fotka
Jj je to jen pro ty kdo zakladatel pozve :)..tak se to může hodit :). No ty polštářky jsou super. A plati se přes paypal?
Profilova fotka
@nanyska jj plati se pres pay pal:) akorat ne vsichni zasilaji do zahranici...
Profilova fotka
@carrynka Jj už jsem to našla. Tak akorát čekám na potvrzující mail a asi se tam po něčem poohlídnu :D
Profilova fotka
@nanyska Ja na tom vcera sedela celej vecer a i ted tam jsem porad....musim psat assignmenty do skoly a ne brouzdat po netu :) Maji tam i ty ptacky na dort, taky jsem premyslela ze bych si nejake poridila :)
Profilova fotka
@carrynka No tak ať ti to jde všechno dobře, škola i nakupování :D...já bych taky měla napsat pár esejí, ale dnes po cvičení jdu zdobit stromeček :D
Profilova fotka
@nanyska zdobit stromek? Nějak brzy ne? Ja jsem se skolou pozadu, jeste ze uz do ledna nemam zadnou praci, uz mam vse hotove...takze ted mam cas jen na seminarky, Vanoce a svatbu :) ale i tak je toho dosti.
Profilova fotka
Jj brzo, ale mě to vždycky ta uteče, že si to chci vychutnat :)
Článek se načítá
Profilova fotka
@nanyska Hi hi tak to pěknou zábavu :) Mně to taky baví, ale nechám to až tak den nebo dva před Vánocema :)
Profilova fotka
ahojky holky, teda dneska jste toho napsaly hodně :-) koukala jsem, že máme soukromou skupinu. Carry za kolik jsi tam našla ty ptáčky na dort? Taky o nich uvažuju, ale ty na které jsem narazila mi přišli drahé, tak nevím, ale něco takového by se mi na dort líbilo. Sice figurky už máme, ale nějak se mi už do mého konceptu nehodí :-( Knírky mám v plánu vyrobit, ale jsem nějak líná začít. :-p Ta kabelčička je roztomilá, tu máš z ebaye?
Profilova fotka
@sarpie jj kabelka je z Ebay. No mají tam těch ptáčků hodně, záleží jestli chceš látkové nebo keramické malované...některé jsou celkem dost drahé, to jo. Však se podívej a uvidíš.
Profilova fotka
@sarpie tak kytičky máš objednané a zaplacené, dala mi to za to jedno poštovné :-)
jéé, holky, já vás nestíhám dočítat!!! Vy jste ukecaný :-)) Já teď nemám na nic čas, v sobotu mám dost těžkou zkoušku, tak se musím učit.... Ale jinak stromeček máme už ozdobený taky s přítelem, na Vánoce budem ještě každý u rodičů, takže ten náš jsme si už ozdobili, abysme si ho užili :-) A cukroví už peču a průběžně jíme.. :-)
Profilova fotka
@scvrcek vy už máte taky stromek? :) My budem letos poprve na stedry den s pritelem spolu, loni jsme byli jeste kazdy zvlast doma :) Ja uz mam tak yneco napeceno, ale jeste mi toho dost chybi...tu zkousku ti nezavidim, ja mam odevzdat do noveho roku jeste 3 seminarky, a vubec se k tomu nemuzu dokopat :(
@carrynka noo, ja mám do nového roku ještě dodělat diplomku :-D Jojo, stromek už máme, protože letos asi naposled budeme každý zvlášť, tak už slavíme v předstihu :-)
Profilova fotka
@carrynka jé moc děkuji, jsi moooc hodná, tak mi pak napiš do IP kolik a kam ti mám poslat penízky a ještě si připočti poštovné tady u nás :-)
Profilova fotka
@sarpie jj pisnu ti :)
Profilova fotka
Holky, nezdá se vám divné, jak ty svatební alba a alba z příprav jsou dohromady? Dá se v tom nějak rozumně orientovat? Já jsem teda na to nepřišla...
Profilova fotka
@carrynka pěkně jsi mě nalomila s tím polštářkem. Sice už jeden doma mám, ale proti tomu co je na etsy to je fakt hadr :D..teda cena je taky někde jinde, to je pravda..
Profilova fotka
@nanyska jj tak yjsem přemýšlela jestli jo, al ejá zatím žádný nemám takže jsem do něj šla...a mají tam i ty svatební směrovky ze dřeva, mrkni ke mně do alba, už jsem si poslala poptávku :)
Profilova fotka
Heleme se :)..mrknu hned..teď zjišťuji jak začít diskutovat na našem soukromém fóru :D
Profilova fotka
@nanyska a s tim hledanim v albech...mne to nejak nevadi, uz jsem si zvykla...mne se libi ze vidis asp naznak toho oc je v albu, at vis jestli ma cenu od nej koukat nebo ne :D
@sarpie budes mit nakonec stejny kvitka jak mam ja? :-) jinak hezke rano vam vsem ;-) jinde je nejak nuda a mrtvo :-D
Profilova fotka
@carrynka jo to jo, ale v těch svatebních jsou vepředu alba třeba z roku 08...to mi přijde divné..předtím tam byla nějaká posloupnost...
Profilova fotka
@gepe ahoj gepe :)
@nanyska nany, to je asi tim, jak to postupne migruji na novou verzi - ze nejdriv zacali od nejnovejsich a pokracuji zpetne :-) holky, tak mi drzte palce, budu ted objednavat spoustu veci na svatbu - jedna objednavka, tak aby mi to proslo :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?