22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Saly: korálkový ples? Co to je? Slyším poprvé. Lun určitě po porodu zajde s malou zapařit :-D ale možná se mylím a překvapí co Lun? To se musíš extra teple zababuchat nebo se přitulit :-)
Profilova fotka
Holky ještě když se bavíme o těch fotkách..jsou tu někde ty fotky z té Řecké? |-|
Profilova fotka
Saly: ještě ne. Stydím se a napravím to!!!! :-N
Profilova fotka
Ahoj vasho, zdravím po dlouhé době... U mě v kostce: Já se mám véééélice dobře...jsem doma v teplíčku a nic nemusím, jen občas k doktorovi... :-) Katty: Korálkový, pže pořádá občanské sdružení Korálek :-D
Profilova fotka
Saly: Jsem ráda, že se máš fajn a že si to užíváš! Jak miminko? Roste? A jak jste dopadli s tím balkonem? Vyřešilo se to nějak?
Profilova fotka
vasha: s balkonem nijak.Domluvila jsem se s pánem co to přišel montovat, že to tam jako dal, tak jsem mu to podepsala a jekl leží v obýváku na zemi.. :-) takže to dopadlo dobře... Miminko roste, už má asi 12 cm, mám další fotku, ale zatím to neumím naskenovat, tak to hodím do alba časem, navíc příští týden jdeme na ultrazvuk i s taťkou, tak bude další, tak to pak asi hodím najednou...
Profilova fotka
Saly: tak to je super, že tam tu "hrůzu" nakonec nemáš namontovanou. Asi bych to taky tak udělala. A jak proběhly Vánoce a Silvestr?
Profilova fotka
U nás v poklidu, to víš moc toho nepopiju.. :-( na Silvestra jsme byli doma a na Vánoce víceméně taky..a co u tebe bového? jak se to vyvrbilo v té práci s novou šéfkou? Jinak v úterý ve čtyři jdeme na návštěvu k Lindě omrknout malou Gabču, tak kdybys chtěla, tak se přidej..
Profilova fotka
Ahoj Vasho: no že se taky ukážeš a když se ukážeš tak hned jste se Saly na str. 5 :-D Holky jsem bez nálady a smutná!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;-( ;-( ;-(
Profilova fotka
Saly: u nás byly o Vánocích trochu horory. Napřed nám na Štědrý den ukradli nějací bezdomovci z balkonu 3 marlenky a na druhý svátek jsme zase jeli s babičkou do nemocnice, protože si vykloubila rameno :-( . Ale zbytek byl naštěstí v pohodě. Hlavně se mi líbilo to, že nemusím do práce. V práci je to čím dál horší, vůbec nestíhám, což samozřejmě nikoho nezajímá. Katy: no, jo, no. Nesmíš být smutná!!!!!!!!!
Profilova fotka
Katty? A proooč? já zrovna likviduju vánoční stromek, tak mám v celém bytě bordel :-(
Profilova fotka
Já dneska taky budu konečně likvidovat vánoční výzdobu - o víkendu jsem to nějak nestihla. V sobotu jsem dělala něco jiného a včera dospávala kocovinu :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
no taky likviduju všechno a uklízím ve vánočních ozdobách..už jsem celá dopíchaná, ale chci to mít z krku, pže když odstraním stromek smontuje mi M.novou komodu do obýváku a to už se mooooc těším..ještě poličky a obývák bude komplet, pak přijde na řadu ložnice a až to doděláme, vrhneme se na pokojíček :-)
Profilova fotka
Tak to máš krásné plány. Hlavně, že jsi v klidu a nemusíš se stresovat. Taky by se mi to líbilo.
Profilova fotka
No vidíte holky jste mě navnadily! Dnes se pustím až dorazím domů na odstrojování stromku a uklidím vánoční věci a bude to, možná i vyžehlím. Saly: taky budu mít bordel doma a jak znám P. zase bude chtít házet stromek z okna a kak s ním do popelnice,a le zaklepu mu na hlavu přeci jsme vysoko, pojede s ním ve výtahu.
Profilova fotka
o žehlení ani nemluvím :-( od té doby co se mi u toho dělá blbě(asi 2 měsíce :-| ) jsem nežehlila..taky mě to čeká.. já jsem ho zabalila do starého prostěradla a taky ho vynesem po schodech..
Profilova fotka
Ahoj holky, tak dneska jsem v sukýnce, ale přežila jsem :-) Saly: tak stromek odstrojený, dekorace schované, byt vybíglovaný a onkel může přijet jak říká tatík :-D ale na žehlení se už nedostalo tak někdy jindy ;-)
Profilova fotka
katy: jj v PL mají taky moc pěkné věci :-) a kdy jdes na ples? saly: aháá já myslela, že jsi ted v tomto stavu lyžovala.. už to jde na tobě vidět? a přítel ti s žehlením nepomáhá? :-| uklid stromečku nás taky čeká, už by to chtělo :-D ale včera na to nezbyl čas, tak asi dneska. No my ho taky z 10p nebudeme házet z okna... no snad to nebude dělat bordel po chodbě.. vasha: ahojky :-) to mě mrzí, že to máš v práci takové jaké to máš, třeba se to brzy aspon kapku zlepší. A co záda? jinak přeji dobré ranko :-)
Profilova fotka
katy: v jaké? V krátké?
Profilova fotka
AHojky, Katy: jsi pěkný blázen, já bych určitě zmrzla :-D Pandama: v práci se to určitě nezlepší, spíše to bude naopak. Záda jsou naštěstí v pohodě.
Profilova fotka
Dobré ranko :-) U nás podobně, vše uklizeno..k žehlení jsem se asi záměrně nedostala, pže mi bylo celé odpoledne zle od žaludku :-( myslím, že mi bylo blbě už předem, když jsem si vzpomněla, že mám žehlit... 8-) Jinak jsme montovali tu komodu a myslím, že se nám tam fajně hodí, tak jsem spokojená. :-) Pan: Chlapů už jsem zažila dost, ale teda žádného co by žehlil :-( jestli máš takového doma, tak to závidím, pže k tomu jsem nikdy žádného nepřemluvila, to je vždycky na mě.Oni raději půjdou v pokrčeném než by pustili žehličku :-( Já mizím na to cvičení, ohlásím se zase po obědě.Ahoj
Profilova fotka
Pan: termín plesu ještě nevím buď konec února nebo začátek března tak nějak to vždy bývá. Nakonec se stromek z okna nevyhazoval, P. s ním jel výtahem, ale pořád byl pěkný a tak se moc nesypal takže v poho. Holky sukýnka je kraťoučká jak jinak u mě - hold za krásu se občas musí trpět to se jinak nedá ;-)
Profilova fotka
Dneska nikde nikdo? na hl. stránce je album nevěsty a nestíhám nevkus jak prase, nevěstě vypadávají prsa, ne že bych ji je záviděla, nebo tak ale je to nevkusné a na nevěstu i dost nevhodné řekla bych!
Profilova fotka
Dobre ranko holky. Tak jak to dneska vidite ?? mame vas s Gabinkou kolem te ctvrte ocekavat ?? My uz se na vas tesime tety :-) Saly : muj chlap taky zehli !! Jdu kouknout na to album
Profilova fotka
Skoda nevesta pekna, saty krasne, jen mohly mit to reseni prsou opravdu trochu jine .
Profilova fotka
Ahoj holky. jsem byla teďka venku, je tam krásně,a le fičík jak blázen. teda KAty,jak jsi to mohla vydržet v té sukýnce,teda? brr, mi by nožky umrzly. JInak dneska se taky chystám odstrojit konečně stromek, my máme umělý,tak z něho bordel ani nebude. L. mi říká,ještě ho necchej, ať ho vidí i Saša,no ale jako do února čekat nebudu :-D :-D Saly: já taky žehlím sama, ale když L. nemá žádnou košili do práce vyžehlenou,ak si hold musí vyžehlit sám:-). ještě že to zvládá, a že mě kvůli toho nebudí. Jinak nežehlí. jen když mu teda řeknu,tak by vyžehlil. To album jsme viděla včera, štay jsou hezké, ale ty kozy v nich má fakt hrozné Vasha: tebe zdravím po dlohé době:-)
Profilova fotka
vasha: a hledáš si něco jiného? Tys dostala už výpověď a nebo jsou tam takové podmínky, že to k tomu schyluje? Jinak jsem ráda, že záda už OK , rychle zaklepej ;-) saly: jo tak ten můj žehlí...když vidí jakou musím žehlit hromadu, tak mi řekne, že vyžehlí rovné... jako uterky, kapesniky, povlečení apod. Ale taky by jistě vyzehlil i trika. Teda krom košil, to nerad :-D katy: týýý jo, tak to bych asi zmrzla :-N a máš aspon dlouhý kabát? jo ta nevěsta jak je tak nějako předkloněná? Tak to jsem se taky podivovala... lun: ahojky... a jak se má malá?
Profilova fotka
Pand: ahojík. No malá se moc dobře v bříšku. ven se jí nechce. se jí nedivím do té zimy:-D
Profilova fotka
lun: tak to se jí taky nedivím... a uvnitř má klídek, tichoučko, teploučko.. taky by se mi nechtělo. tu je počasí vyloženě na spaní, šla bych do hajan :-D
Profilova fotka
TAk vidím holky, že všechny jste onu nevěstu poznaly :-D Lin: dorazíme neboj, ale než jako tety budeme jako 3 sudičky, ale budeme věštit jen to dobré neboj, máš nabitý foťák, abys nám udělala fotky s malou? Lun: no větřisko šílený už ráno fučelo, ale jen v Porubě u nás nee a jak se mi otevřel kabát byla zima připouštím, ale zase od zastrávky to nemám tak daleko naštěstí. Ale chválí mě i ženské, že je to hodně good :-) Pan: kabát mám vypasovaný ke kolenům, a vysoké kozačky tak jsem měla odhalená jen asi 10 cm kolem kolen tak se to dalo. Jinak P. nežehlí to musím já, ale jak ráno nemá do práce vyžehlenou košili tak si ji přežehlí sám a nebudí mě, ví že bych stejně nevstala a ještě ho zpucovala co ěm budí ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?