22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já dneska dostala kytičku k MDŽ a malá dostala koblížek a chlebíček :-) Lun: králíka jsme dělala svíčkovou a byli i naši a oblizovali se za ušima, polévku jsme uvařili večer a chutná dobře dělala jsme ji podle tebe i s tím bobkáčem a novým kořením moc dobrá a jemňoučká, dneska bude k obědu zbytek. Fotky kočárku nevím zkusím kouknout na výrobce zda ho tam nemá jinak se mi asi nepodaří na té půdě vyfotit je zabalen a je tam celkem tma, ale zkusím. POkojíček nafotím to se neboj. Jija: tak morčátko jo? A jak mu říkáte? Tak za chviličku se ochočí a bude mazlík a je strakatý nebo jednobarevný? Lun: ještě se můžete přijít juknout na papouška :-) Pand: já neporadím zatím mám jen zkušenosti s bolestmi zad, pálením žáhy a kopanci ... :-N jinak co děláš ve st dopo? Budu v Porubě jdu na poradnu, a budu mít sice dost napilno, ale asi tam budu mít 1-2 hod. díru tak že bychom zašly na procházku nebo bych se stavila na kafíčko co ty na to?
Profilova fotka
ahoj holky, katy: jmenuje se zase Bedřich :-D jméno se osvědčilo tak zůstalo i pro morče, je strakatý ale děsně maličký a děsně plachý, H. ho už cvičí aby se ho nebál, celé odpoledne leží u klece ;-) lun: tak musíme se zacvičit nejdřív na něčem jednodušším než si troufnem na dítě :-D. klidně můžete se štěpánkem přijít, ale nejdřív musí být morče mít plaché aby z něho taky něco štěpánek měl ;-) štěpánek je šikulka a máš asi fakt po srandě, teď už Ti uteče, měla by sis na něho pořídit vodítko když půjdete na procházku ;-) :-D já jsem dneska k MDŽ nic nedostala, ale H. mi nabízel že mi domů přinese karafiát a to jsem teda s díky odmítla :-)
Profilova fotka
katy: oki ve st dopo zatím nic nemám ... a tu díru máš cca kdy? abych to načasovala.. ale napis mi prosim sms-ku tu bývám málokdy.. jija: co máš proti karafiátům? Dnes donesl brácha 3 pro mě, mamku a babičku :-) hihi no lepší než drátem do oka a mě to teda potěšilo, jsem to od něj nečekala.. lun: no tak to mám radost... ani moc nechce jíst.. a za jak dlouho se tam může nějaký ten zoubek vyloupnout... furt sleduju a furt nic nevidím :-D taky nevím jestli se dívám dobře hihi..
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já dneska opět nespala ach jo, za chvíli budu KO. A navíc jsme dneska nějak bez nálady. Pand: OK písnu sms.
Krásné slunečné i když mrazivé dopoledne ;-) to jaro si s náma hraje na kočku a myš :-N nepřipadne vám to tak??? Katy, tak sem kukla do kalendáře a mohla bych dorazit pak v týdnu na pár dní. Nevadilo by to? Já bych si vzala dovču a odpočla si před další stavební sezónou ;-)
Profilova fotka
Ivi: vystihla jsi to jako kočka a myš! Z okna to vypadá nádherně jarně, ale jinak venku panuje zima, no ještě že není sníh. ;-)
Venku je u nás teď krásně azurko, nebe bez mráčků, ale teplota kolem 0°. Takže žádná velká výhra. My jeli včera domů a kolem 17hod najednou naprostá tma a pak chumelenice. Regulérní chumelenice - páč takhle nepadalo ani v lednu.
Profilova fotka
Tak my taky pořád azuro, ležím v pelíšku a štu si a vyhřívám se sluníčkem jako had. Naštěstí tu nesněží a nesněžilo.
Profilova fotka
ahoj holky, pan: proti karafiátům nic, ale proti jejich spojení s tímhle svátkem ;-) navíc když mi chce H. přinést kytku tak ať si vzpomene kterou mám ráda :-) teda morčátko je pořád plaché, ale už se dá na něho šáhnout tak je to lepší, zrovna před chvilkou jsem mu dala kousek jabka a přede mnou se ho ani nedotklo, ale když jsem odešla tak půlku pěkně snědlo :-)
Profilova fotka
ahojky, Kat- tak super,že ušák se povedl a chutnal:-) jj, já vím, že na Matýska se taky můžem přijít juknout :-D Pand-no to je těžko s těma zubama, někdy to trvá i měsíc. já taky nikdy nic nevidím, lepší je pošťourat prstem v pusině, to ucítíš takovou špičku:-) Jija-no já karafiáty teda taky nemusím. jsem málem omdlela, jak jsem ho dostala na vítání občánků :-D . navíc já na MDŽ nedostala nic, no neva, jsem to tušila. ale dneska si prý dáme vínko, tož jsem zvědavá :-) vodítko na Štěpiho budu pořizovat tak za půl roku :-D , to chození mu ještě moc extra nejde,ale snaží se každý den víc a víc ;-) No já jsem poslední dny nějaká beuz nálady, pořád nevyspaná, Štěpi protivný, a já jsem z něho K.O. :-( tak se mějte, venku sice zima, ale sluníčko je fajn.
Ahoj holky ;-) tak u nás opět pěkná kosa -8°C, ale teď už Oskárek šajní o 106 x-) tak je hned lepší náladička 8-) Jijo, ty zvířátka nejvíc naučíš, když je budeš chvíli mučit hladem - pak si dáš na ruku něco moc moc dobrého a bude ti krásně zobat z ruky. Sice trochu drsnější metoda, ale zabírá to a nebude se tě pak vůbec bát ;-) Katy, moc moc pozdravuj Matýska a vyřiď mu, že už se na něj těším ;-) a pošly mi prosím do IP svoji adresu - tu poštovní ;-)) Lun, tak já mám karafiáty spjaté s pohřební kytkou. Sice když sou krásné tak je to supr podívaná, ale ve mě to prostě tak je. Sem říkala před našima, že karafiáty sou pro mě pohřební a taťka že urážím jejich svatební kytky :-D jenže pak dodal, že měl domluvené jiné, ale v pátek dopo se dověděl, že nebudou. Takže jel fofrem shánět něco jiného a byl rád i za ty karafiáty. Což mě štve ]-( že ti prvně něco slíbí a pak to nedodrží. Ale ona ta doba byla přeci jen někde jinde, než dneska. Dnes je všechno =-) ale sehnat to je nadlidské úsilí 8-( někdy!!! Já MDŽ neslavím. Jsem ráda když si na mě drahá polovička vzpomene kdykoliv a obdaří mě pěknou kytkou či čoko, ale né že to dělá když musí.
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se konečně hlásím st, čt byl náročný. Ve st jsem šla P. doprovodit na vyšetření, pak jsme se na chviličku viděla s Pand, pak jsme šla já na KO u nás vše v pořádku, jsm epořád hlavičkou dole, nic nenasvědčuje na předčasný porod, malá má už 2200 g, příště jdu za 14 dní a apka každý den vč. poslechu srdíčka. pak jsme měli prohlídku porodnice a moc se mi to tam líbilo a pak to profi focení, domů jsme dorazili až v 17,30 a úplně KO ty modelky to tedy nemají jednoduché, ale malá asi bude modelka pozovaLA A POŘÁD SE PŘEDVÁDĚLA :-D tak pak ukážu nějaké ty fotky. A včera jsme jela do práce, ale stejně prd vyřídila, jsou zase dovči a nemocenské tak jim tam ty papíry asi už pošlu. Co se týče karafiátů tak mě se moc líbí i chrizantény hlavně ty střapené nebo co vypadají jko kopretinky ty jsou mé nej. Paradoxně růže až zase tak moc nemusím, ale každá kytička je krásná a potěší.
Článek se načítá
Ahojky :-) Konečně někdo, sem si říkala kde jste všechny :-D Katy, takže foceníčko čupr??? Pak se těším na fotečky x-) nechceš je uložit na rajče pod heslem? Takhle by je nikdo neviděl a dala bys heslo jen tomu, co chceš aby je viděl ;) Nó modelky to nemaj určo lehké, hlavně pózovat v těch podpatcích, krkolomných pózách apod. Fajn, že se nemusíš bát předčasného porodu. I když ženský sou parádnice, takže vykoukne určo až po termínu - aby se stihla pořádně vychystat a vyfiknout ;-) Já mám moc ráda růže a gerbery. Ale raději než řezané kytí dostávám ty rostlé :-)
Profilova fotka
Ivi, jo super i P. se to pak lívbilo celekm jsem se i nachchtali :-N no můžu to tam, pak dát, když mi poradíš jak to zaheslovat. No zase přenášeet taky moc nemusím, klidně by to šlo i týden před termínem se dohodnout :-N už teď si připadám jak slon a někde se ohnout, překulit, vstát je někdy docela pro mě fuška pro ostatní čurina ]-( :-D JO taková natrhaná kytice ze zahrádky nebo z louky je krása. :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, fuj co se to venku ase děje? Už mě to štve, místo kočárků a šateček raději koupit sáňky a pořádný zimní overal s taklovou nepojedeme z prodnice na "lehko" ale ve fusaku!
Profilova fotka
lun: no zatím nic necítím, ale nějak se ted uklidnila, ani teplotu už nemívá, už je i mín protivná, jen furt kadí :-N a jak už dávám maso tak to šíleně smrdí :-D Tak to malá už jde na 4 a už se pohupuje.. jen jak posílí ruce tak mi uteče :-D katy: jéé tak to pak ukaž nějaké fotečky, jsem zvědavá :-) a jak píšeš, každá kytička potěší, at to jsou karafiáty, tulipány, nebo sněženky :-)
Profilova fotka
holky, tak já si uhnala zánět střed.ucha... dostala jsem i atb. Takted nechodím ani ven, protože trošku chladu a ucho zase píchá,je to děs jaká je to bolest :-( ke všemu jak mě bolely min.týden kříže, tak jsem byla 2x na masáži a místo kříží mi masírovali krk (přesto že jsem několikrát apelovala) a výsledek? Otáčela jsem se celým tělem, ale k dnešnímu dni už taky lepší, dostala jsem nějaké léky taktéž na pohotovosti a pichanec do zadku, tak to ted polevilo, ale trpěla jsem jako kun, ke všemu sjem to poprvé po dlouhé době zase dostala.. no když se poštěstí :-D :-D :-D
Profilova fotka
Pand: máš už doma velkou slečnu nezapomeň. S tím uchem nezávidím to je bolest jak prase, malou nechám na to očkovat jako dítě jsme s tím dost trpěla. A co se týče krku je třeba se otáčet celým tělem jak by ti poradil dr. ve Vesničko má středisková :-N
Profilova fotka
Teda Pand- ty když už ,tak vše najednou. chudáku, tak ať je brzy líp ;-) . Malý na čtyřech houpat neuměl, jen se plazil dozadu a pak najednou začal dopředu a pak byl na čtyřech a lozil, žádné houpání :-N Tak zánět středního ucha znám jen od bráchy, tent o měl taky pořád. My zatím an to malého neočkovali. necháme to na později. Katy-na fotky se těším z focení ;-) . jako a počasí,to je no comment!, mě to fakt už taky rozčiluje, a pak že už má být teplo, jsem zvědavá kde! ]-(
Profilova fotka
Ahoj holky, dneska jsme šla na pojišťovnu a prd jsme vyřídila, měli nějaký celodenní výpadek proudu a úřednice si to užívaly, ani neměly pomalu zájem na nějaký dotaz odpovědět ach jo. Cesdta do Vítkovic zbytečná.
Profilova fotka
ahojky, Kat- tak to teda nas... ]-( . já jsem dneska nějaká přejetá. malý vstával zase v 6. skoro celé dopo byl protivný, šel spát až teď ve 13, a já půjdu asi za ním na půl hoďky, to se zas bude už probouzet. S L. se dneska nějak štěkáme, nemám náladu na nic. ach jooo, tak pááá
Profilova fotka
Lun: copak? možná nějaká špatný tlak či co. Já v noci taky špatně spala spíše nespala a tzeď bolí hlava, ale spát se nechce taky nic se mi nechce, ale zase jsem malé vyprala vše do postýlky tak zítra pokud tokud to uschne tak vyžehlím a načančám do postýlky :-)
Profilova fotka
ahoj holky, poslední dobou zase víc nestíhám než stíhám, než se dohrabu z práce domů je čas na večeři, chvilku pro sebe a hurá do postele Katy: teda to s tou pojišťovnou fakt naštve a nemáš pobočku blíž než ve Vítkovicích? vím, že byla někde v centru, teta tam dělala, ale pak přešla do shopingu tak nevím jestli proto že rušili pobočku nebo proto že otevírali novou Lun: teda Štěpánek Tě koukám vůbec nenechá vyspat, budeš mu muset domluvit, že takhle teda ne, že i maminka potřebuje občas spát
Profilova fotka
sakra musím si pamatovat, že když si depiluju nohy tak to chce častěji než stihnou ty potvory chloupky úplně vyrůst, zase jsem asi 40 minut zkoušela svou odolnost vůči bolesti :-D
Krásné čtvrteční ránko ;-) u mě je konec měsíce hektický :-S ale zvládám a stíhám. V úterý jsme byli na travestitech, včera kino "Doktor od jezera hrochů" no a teď již samá práce a žádná zábava :-) Navíc paní zima už svůj boj prohrála a ustupuje jaru x-) včera bylo nádherně azurko, odpo sice se zatáhlo ale teplota kolem +8° takže parááááááda, no a dnes je hezky hned od rána, takže sem zvědavá zda jim vyjde předpověď +9°- 14° x-)x-)x-) Katy, tak ty budeš chystat pelíšek pro Piškotka???? A co focení? Byli jste již? Jitu, to já znám - též to nesmím nechat přerůst. Ale v zimě si nohy radějš holím a spíš na jaro a léto jdu s pinzetkama :-D:-D:-D
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já se snad už asi nevyspím, zase jsem na prd spala, sice trošku jo měla jsem i sny jako např. že mi dělali před porodem UTZ a malá měla mírý 8,06 kg nakonec z toho bylo 48,06 cm a váha prvně 2,8 a pak 3,25 tak jsme zvědavá kde se bude držet jen doufám, že ne těch 8 kg :-D navíc je P. nemocen tak když se nedusil, tak sípal, pak zase kuckal jak tuberák a ve finál chrápal jak kdyby dřevo řezal tak jsem se pak nasmolila a šla spát k Matýskovi. Jijo: to jsi dobrá že to vydržíš, já jsem slabčák vydržím cca 5 cm kůže a přehazuji hlavici :-D Ivi: dneska budu chystat včera jsem to vyprala a už jsem koukala je to suché, takže za chvilku přežehlím a načančám tak pak vyfotím ju :-) na focení jsm euž byli a bylo to fajn celkem si s námi pohhrála a ve finále to bavilo i P. a co dělala malá za kotrmelce ani nemluvit fotky by snad měly být koncem měsíce. Doufám, že pak na jaře dojedeš :-)
Profilova fotka
Tak super MK nejede hrom do chléva koza ven! Zase nějaký upgreat tak to dneska budu vyšívat a prát pro malou oblečky, sice po švagrové várka vypraná je, ale raději ještě přečváchnu. Zkusím poskládat nasd postýlku i kolotoč a nebesa tak držte palce. JO a včera mamka koupila v Ikei náhernou velkou žirafu co dáme na koš - ala Nanán :-)
Profilova fotka
ahoj holky, katy: já vydržím docela v pohodě a je fakt že mám pocit, že mám posunutý i práh bolesti, protože vždycky když mi nějaký doktor něco dělá tak se diví že to nebolí ;-) :-D že bys měla prorocké sny ohledně míry a váhy, to si chce někam zapsat a pak zkontrolovat s realitou já jsem dneska pekla buchtu, jedem zítra ke kamarádce na jižní Moravu a ta psala ať přivezem nějakou dobrou buchtu, tak doufám, že jí bude chutnat ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vidím že MK stále nejede, je už i MS zablokována tak čekám, že za chvilku dojde i na BRMS. No tak budeme číst a vyšívat a pak nějaká procházka, když jaro je konečně tady. Jija: jakou buchtu jsi dělala?
Profilova fotka
ahoj holky, hlásím už se z KM. Venku je parádně, hotové jaro, moc nechodím ven, si to užívám, že můžu zalézt do pelechu. Jinak krk i ucho dobré, ale jak se trochu ochladí nebo je průvan, tak se to ozve ]-( lun: tak my jsme na tom s tím spaním stejně, už se začala budit kolem 01h ]-( a jako ona se budí hlady.. vypije klidně i tu 180ml a pak se dnes vzbudila jeste před 5h a to nemluvím, že se budívá i mimo jídlo jen tak na dudlík... no ještě že jsem to pak mohla zalomit.. malá od 5h bantovala, jestli si hrála nebo usla na 10min.. já jsem vedle ni podřimovala, ani nepomohlo, že ji mam v posteli.. furt na mě šmatala, tak jsem ji dala zase do postýlky co mam u postele. NO a po 7h už jsem to nevydržela a odnesla k M.rodičům nebyla jsem schopna ji ani převlíknout.. jako když vím,že ji převlečou rodiče... no a vstávala jsem až před 10h juchuuu jsem si pospala.. ani se mi nebude chtit s takovou do Phy :-D to je super jak jsou rodiče v duchodu. A v Pze už zas budu bojovat sama.. katy: jj otáčet se celým tělem :-D a to ucho fakt sila :-( nepřála bych ani nepříteli.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?