22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
IVi: mrknu na to.. :-) my máme digi zrcadlovku, tak se s ní taky učím a moc mě to baví.. ;-) jsou z toho krásné fotky :-)
Saly, jaký typ?
Profilova fotka
Canon EOS 450D
Profilova fotka
Ivi: a kdo tě k tomu přivedl? ty jsi šla na nějaký kurz, nebo s eti někdo věnoval, nebo jsi to vyčetla z knih? Saly: to máš pravdu, když jsi vychytala tu spávnou dobu a udělala si pavouka tak jsi těžce za vodou, ale dnes si myslím, že nemáš šanci, aby se ti to povedlo, je to stejné jako s pojištění všeho možného. Od bývalé spolužačky to dělá bratr s manželkou byly u zrodu a těžce v baňce nic nedělají a měs. mají mezi 600- 700 tis. a přitom byl vyučený malíř a byl vůbec rád, že se vyučil, sice si hraje na velkého kinga, ale jak promluví .... :-D
Katy ne ne ne ;-) ani kurz ani knihy - no i když jednu mi naježil Ježíšek x-) a to o makrofotografii. Jinak sem se k tomu dostala přes jednu holčinu tady, dříve sem ji neznala a nyní už jo ;-)) je to ywonn a fotí naprosto božsky x-))
Profilova fotka
Jo fotky Ywon znám má je úžasné. Vy jste se potkaly osobně a ona ti to ukázala nebo jste "kontultovaly" přes síť?
Katy, jj my si píšeme tady na beremku. Jsme stejný ročník - tak proto se s ní znám. Byly jsme i na víkendovém srazidle ;))
jinak její fotky josu tady : www.reca.estranky.cz
Profilova fotka
Má je moc hezké :-)
Profilova fotka
Taky si ji pamatuju, hlavně ty její fotky svytby nanečisto :-)
Profilova fotka
Ona mela a ma krasne fotky !!! Ja si vzdycky myslea ze je modelka. A pritom, model je manzel a ona ucetni :-)Saly : taky bych chtela nejakou brigadu z domu , penizky jsouu potreba a jeste kdyz nam je chce vlada zase vzit, tak uz budu muset opravdu neco najit . Ale taky nevim co by ?? Kdyby jsi na neco prisla, tak dej vedet , ja dam taky :-)
Profilova fotka
Saly: svatba nanečisto? Lin: její manža je model? To není moc práce pro chlapa co bude za chvíli dělat? Nebo má i jinou práci a to jako "vedlejšák" a koníček? Mě holky žádná práce z domova nenapadá sand jen účetnictví, ale vy asi účtařky nejste. Jinak na MD bych asi taky brala nějaký přivýdělek, penízky jsou potřeba a navíc ženská příjde i na jiné myšlenky než pořád dokola kolem dítěte.
Článek se načítá
Profilova fotka
Lin: ahoj, já zatím jen sonduju..co vůbec je možné doma dělat.. Katy: jo svatba nanečisto, má to itam v albu...
Profilova fotka
katy: došly ti ty noťasy?
Profilova fotka
Saly: tak to musím kuknout jo noťasy došly, přeposlala jsme to P. ať se koukne bude na víkend doma tak se koukne a pak dám vědět.
Profilova fotka
Tak žádné album nanečisto jsme nenašla :-( ;-(
Profilova fotka
tady a jeď dolů foto by pepej, to budeš znát z BMS http://www.reca.estranky.cz/stranka/f...
Profilova fotka
ahoj holky, tak vás tu po nějaké odmlce zase zdravím :-) a Jije přeji dodatečně taky vše nejlepší k narozenínááám :-) Já dostala k narození nový tel. s fotakem, dostala jsem ho dřív abych se s ním naučila, ale vzhledem k tomu, že se v porodnici prý hodně krade, tak jsem si brala ten starý s tím, že mi M. do porodnice přinese a vyměním jen simky.. jak jsem přehazovala simky z tel. do tel. tak jsem měla jen kontakt na Lin a Katy.. katy to nebrala, tak jsem zkusila Lin.. neměla jsem nějak sílu moc psát tak jsem ráda, že jste si to tu sdělily :-) jinak jsem ještě stále unavená, v porodnici malá málo přibírala a já už chtěla domů, tak jsem si musela nechat záležet a v noci hodně vstávat a krmit a podařilo se, tak už jsme doma :-) Jinak bez epiduralu bych sito nedovedla představit, hodně mi pomohl... ale další porod si rozmyslím :-N ale asi druhé bych jako chtěla... no ale uvidíme no :-D a jsem ráda, že jsem nebyla šitá, jen vnitřní steh, tak jsem byla docela brzo mobilní.. teda jak odezněl epidural, tak jsem byla jako stařena.. :-D bolely mě strašně záda a nemohla jsem se na posteli ani otáčet, ale trvalo to jen den a za to to stálo. Nejhorší pro mě bylo to, že tam bylo hodně rodiček a tak mě šoupli na gynekolog.odd.-rizikové a za malou jsem chodila až druhý den na přisávání. Takže i mlíko se mi spustilo později a já byla nestastná, protože malá brečela pak hlady (až jsme byly spolu) a já ji nemohla nakrmit, byl to boj :-( Ted malá spí, podařilo se nám ji uspat.. asi prdíky.. je to děs než přijdu na to, co ji je a co udělat.. Tak se mějte krásně, jak to pujde tak se připojím :-)
Profilova fotka
ahoj holky, pan: fajn, že už jste z porodnice obě doma :-), neboj určitě brzo příjdeš na to co s malou dělat a co ona chce ;-), jsi na to doma sama nebo si vzal M. dovolenou a dělá Vám doma společnost? porod jak porod ono druhé si asi budeš spíš rozmýšlet podle toho jestli bude malá andílek nebo čertík a kolik budeš mít na všechno sil ;-) lin, saly: no tak mě psal asi před 2 měsící kamarád a nabízel mi akorát práci jako přivýdělek ten herbalife, teda teď se to jmenuje akuma, já tomu nějak nevěřím tak bych to nedokázala prodat, ale kdybyste do toho chtěly jít, tak mi napište a pošlu Vám kontakt nebo jinak jsem viděla akorát roznášení letáků a to mi přijde dost časově náročné, jedině celou procházku roznášet, mám pocit, že na mateřské si můžou přivydělat akorát účetní a jazykové lektorky, ale paní co jsem od ní měla závoj začala jako přivýdělek k mateřské šít a teď jsem se dívala, že si dokonce otevřela obchod, kde to prodává a spolupracuje i s nějakým svatebním salonem a šije šaty na míru, ale to chce hodně šikovnosti, já umím akorát trochu plést, ale vždycky mi to trvá, to by byl svetr asi 3x tak drahý jako v obchodě :-( ivi: máš moc pěkné fotky a ywonn taky, já jsem si taky nejdřív myslela že to musí být modelka ;-) má krásné i fotky, kde je ona, občas koukám na malou sáru a ta vypadá že je po rodičích a taky bude hrozně pěkná holka :-)
Profilova fotka
jija: dík, ale herbalife fakt nee :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, tak konečně st a už se nám to půlí. Včera jsem byla poprvé na AJ a naštěstí tu kozu co jsme měli loni letos nemáme, tedy doufám, že ani nebudeme mít! A tato lektorka byla fajn :-) Pand: vítej doma, neboj brzy poznáš co malá vyžaduje a požaduje. Já bych ti tel. vzala, ale to bys mě musela déle prozvonit, zazvoníš 3x a myslíš že doběhnu do kabelky? Nezapomeň nejsem nejmladší a pak jsme 2x volala zpět a bylo obsazeno. Jinak s tím 2 dítětem to bude tak jak píše Jija :-D Saly: tak pak leda to pojištění :-D
Profilova fotka
Dobré ráno :-) Katy: no než pojišťovák, tak to raději zůstanu chudá a hladová :-) Ivi: včera jsem se pokoušela vytvořit ty e stranky a je to fajn, myslím, že to zvládnu, jen nemám představu kolik tam toho měsíčně můžu vkládat, když jsi říkala, že tě to hodně omezovalo
Profilova fotka
Saly: já bych taky na to žaludek neměla, ale prachy jsou z toho hezký jinak mě ještě napadlo taková ta nabídka levných hrnů za 60 tis. co v masovém šílenství se nabízí chudákům důchodcům na takových těch akcí, jak se na víkend někde jede za 300 Kč a máš skoro all inclusive, to je sprosťárna na n - tou, že se ti hajzli nestidí! Jinak jakou máš představu o té práci? Mě totiž ani nic jiného moc nenapadá.
Dobré ránko ;-) Saly ono hodně záleží na velikosti fotek. Tam je to vše napsané ...
Profilova fotka
Ahoj Ivi :-)
Profilova fotka
Katy:taky mám hrnce za 1átis od babičky :-) Ivi: já tam vkládám jen fotky řádově v kilech, tak snad to postačí, tam je myslím 1G měsíčně
Katy ahojky ;-)) Saly, na levé straně máš % vyjádřenou velikost fotek (vloženou za měsíc), možná to zvedli na 1G, ale počtá se domnívám i videa takže záleží na tebe - no a taky jakou kvalitu fotek vkládáš. Fotky co sou pidi pak můžou působit mázle nebo jdou vidět pixely (když si je rozklikneš) ... to musíš vyzkoušet. Katy, já když vidím tyhlety reklamní akce tak se mi otvírá kudla v kapse. Je to normálně lhaní a šizení ve velkém. Ale tak mladí na to neskočí a zase odrbou jen starší lidi. A většina z těch prodejců umí šíleně manipulovat s lidma takže to tak pak vypadá.
Profilova fotka
Ivi: já jsem se jednou na takovou akci omylem dostala bylo to v Tatrách a co se tam dělo za šílenství jak ti "prodejci" jsou vycpováni na brainstrorming šílené, my s P. z toho měli prdel a ještě 2 mladé páry nás normoš vyhodili ze sálu, že to tam narušujeme :-D taky prodávali zájezd do turecka (samozřejmě za hubičku) a takové hefty mluvili, že jsme prostě musela zareagovat, že když chce být tak dokonalý, že si má přečíst alespoń základního cestovatelského průvodce a on pak za mnou šel zda se mě může na Turecko poptat ať nemluví bludy, no mě málem omylo! a samozřejmě jsme ho poslala někam! Vola jednoho
Katy :-D :-D :-D jééé tak to by mě taky slušně vyhhodili :-D ;-)
Profilova fotka
Ivi: jenže co tam? Dělají to na místech, kde ani lišky už nedávají dobrou noc :-D a tajtrlíkuj tam 8 hod. šílenost nikdy více nebo svést se s nimi za hubičku, ale n "zajímavý" program nenastoupit a udělat si svůj prográmek :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?