22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
No můžu si vzít auto, jenže nikdy jsem do Hrabůvky a z Hrabůvky neřídila, tak snad to nějak zvládnu:-),aby jsme se viděly o něco dýl. a kdy přijede ta Ivča do Ovy??
Profilova fotka
Lun: asi koncem září to vypadá. neboj to zvládneš ke kruháči není důvod panikařit
Profilova fotka
no u mě problém není jízda, spíš parkování:-D. tak ke špalíčku bych to měla zvládnout o.k., nedávno jsem tam jela s kámoškou
Profilova fotka
kde se nám ta Pandama ztratila????? :-)
Profilova fotka
tak já zas letím. mějete se krásně a k Saly se zas nědky domluvíme. papa
Profilova fotka
Lun: tak přinejhorším ti Saly přeparkuje nebo se najde nějaký chlap co to psychicky nevydrží jak nacvičuješ :-D a kde se Pand toulá buď vaří nebo spí :-N
Profilova fotka
Kat- jasněěěěěě, však se někdo ochotný najde, s tím nemám problém :-D :-D asi spí. ta je jak štěpík, ale ten už se budí. tak pa
Profilova fotka
Lun: vidíš Štěpík se budáí a pand to zalomila
Profilova fotka
lun: aháá no vidíš to, máš recht :-) a neboj... zaparkovat ti může i Katy ;-) když na to přijde, no nemám pravdu? aha tak saly.. no ono to je jedno :-D katy: jsem no :-| jsem uplně zapoměla, že za chvilu přijdou z UPC odpojit nam set top box. no nespím :-D dělala jsem buchtu.
Profilova fotka
hmm a nikde nikdo :-|
holky, je to tak 40min co sme dojeli z TR, tak píši až teď Katy, díky za čísílka - uložím si je a pak budu prozvánět až se budou hory zelenat. Já sem měnila telefony, tak sem o nějaká ty data přišla :-p Na mejlík ti odepíši zítra - mám toho dneska až nad hlavu. Musím vstřebávat info, jo a mrkni do mejlu jak se ti to líbí ;-)
Profilova fotka
ahoj holky, pan: tak snad ještě nerodíš, ale už to asi nebude dlouho trvat co? :-) lun: neboj u saly zaparkuješ v pohodě,hned před barákem je albert a má tam parkoviště a většinou tam bývá dost místa ;-) mě se dneska nic nechce dělat, včera jsem asi 3 hodiny žehlila prádlo pro nás i pro bráchy ale dneska jsem nějaká lenivá, uvidíme jestli se mi nezačne chtít něco dělat ale spíš ne
Článek se načítá
Profilova fotka
jija: neboooj ještě nerodím ;-) no ale myslím si, že do PO to už asi bude.. tak uvidíme. ještě by to chtělo upéct ten štrudl :-D tak to já jsem byla lenivá dneska.. upekla jsem jen buchtu a poklidila.. žehlit se mi taky nechtělo.. no uvidíme zítra.. nebo nechceš dorazit? Buchta ještě zbyla ;-)
Profilova fotka
dobré ranko :-) nějak dneska nemůžu spát, je mi furt horko...
Profilova fotka
Ahoj holky, mě tu v kanclíku něco šíleně hučí jako meluzína, za chvíli mě z toho bude bolet hlava :-( navíc jsme dnes celou noc nespala nevím proč, usnula jsme u TV na gauči a ty mě bylo fajn, ve 22,30 jsem se přesunula do ložnice a nemohla jsme spát jen se kulila a kulila a možná k ránu trošičku zalomila, to dnes tedy bude den!
Profilova fotka
dobré ránko, no my měli taky noc nic moc:-). Štěpi se probudil o půlnoci a do 5 nemohl pořádně zabrat. Já měla službu do tří a pak mě vystřídal L. No nakonec usnul,ale od půl 7 je vzhůru a nevypadá,že by se mu chtělo psát. se tu kulá po zemi :-N . bych teda spala, pak půjdu asi s ním:-) Jija-tak moc díky za info, určitě to tam nějak zvládnu:-). tyjko žehlit 3hodiny, no to by mě asi kleplo. taky tu mám spouuusty nevyžehleného prádla, ale trávit nad tím 3 hodiny se mi nechce, max. hodinu a stačí:-D Pand- no taky myslím, že do PO už 2v1 nebudeš ;-) ,ale nikdy nevíš:-). Kat- dej si špunty do uší a máš klid:-D
Profilova fotka
Lun: to se ti řekne! myslím, že zkouší nahodit topení nebo nevím co to je, ale jsem úplně otrávená dneska nvím čím to je. Tak to je dnes špatný tlak či co, že každý blbě spal i tady dvě kolegyně špatně spaly!
Profilova fotka
Kat- no já vím, že to tak lehce nejde. tak snad to brzy přestane ;-) . no dneska má být úplněk,tak je možné i tím, že jsme blbě spali. těžko říct, nějaké erupce asi :-D
Dobré ránko ;-) Katy chjo takže dnes si Gregor??? Já sice spala jako zabitá, ale ještě bych tak 2hoĎky snesla. Včera toho bylo fakt moc. Celý den na nohách a furt jsme jen chodili :) ale zase to máme povyřizované a i něco navíc ;-)) Dnes bych tu měla více být. Sice budu dělat docházku a cesťáky, ale můžu nakukovat ;)) Pand, fíha tak to za chvíli rodíš. Hele neudělali ti toho Hemiltna??? A to už jsi měla nějaký náznak že jsi otevřená????
Profilova fotka
Lun: asi jo, ale už aby bylo 15 hod. :-D Ahoj ivi: jo jsme dnes Gregor :-D
hi hi hi ... tos napsala dobře ;) jinak jdu na toho mejlíka a IP
Profilova fotka
lun: no když tak řeknu M. at trošku pošťourá... dělala to i Lin a Saly ne? Ale myslím, že se M. bojí.. tak uvidíme. katy: no já taky blbě spala.. asi to bylo fakt tlakem... a horkem u mě. ivi: jj to já už jsem byla nějako otevřená.. prý na prvorodičku mám dobrý nález.. ale stále se u mě nic neděje.. jen ráno když jsem se vzbudila, tak v tel. 3 nepřijaté hovory.. jak se o mě každý bojí a já pohoda :-D
Profilova fotka
Holky už na mě přichází únava a to je teprve 9,15 a nic se mi nechce! Ach jo :-(
Profilova fotka
a nemůžeš si zamknout a hodit šlofika?
Profilova fotka
pand: ano můžu, jsme v prosklené kanceláři tak nač se zamykat? za mou sklennou příčkou je kopírka a tiskárna, díky za rady!
Profilova fotka
Pand: já už dávno nemám tu luxusní vyzděnou, v ní je teď náměstek já jsem jako ostatní smrteníci v prosklených kobkách a ty to víš! Hold nejsem na úřadě, kde se to dalo dovolit.
Profilova fotka
aha noo tak to je fakt blbé :-( a nemůžeš jít na stavbu? no jsem zapoměla no :-D
Profilova fotka
Pand: nemůžu kdybych mohla, už bych vyrazila neboj
Profilova fotka
hmm to je pech co ?? :-| a jak je u vás? Tu pod mrakem, venku 22C, zataženo a příjemně chladno.. teda pro mě .. rozhicovanou :-N
Profilova fotka
a už prší, to je krááása a ten vzdoušek :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?