22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Ahoj, no vstává podle světla a dnes bylo v pět, tak v pět, ale teď zas usnul, tak si půjdu ještě asi lehnout.Všichni spí..jen já tu bdím.. :-(
Profilova fotka
saly: to světlo je blbé, chce to pořádně zatemnit, já totiž taky vstávám podle světla a v létě mě to dost štve, protože svítá už ve 4 ]-(
Profilova fotka
no my sice žaluzky máme, ale stejně to propouští...lepší je to na chajdě, tam je závěs.. V so jsme byli s malým poprvé na grilovačce u známých, kde nás bylo osm, jsme to zkusili a úplně v poho.Spinkal u kámošky co má asi čtyřky prsa v náručí a byl spokojený, no odjížděli jsme nějak kolem půlnoci a tuhý..tak se aspoň někam dostaneme ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak zdravím po víkendu. Víkend byl u nás fajn byli jsme na chatě, nakonec tatík v ne ráno nemusel do práce tak jsme zůstali až do večera, hřiby rostou jak hrom, borůvky jsou stále tak P. vyrazil a nasbíral na džem a já Lucce nasbírala kyblík. A ještě dostane tašku hřibů samí praváčcci a nejmenší měli kloubouk cca průměr 10 cm takový macci! Jija: tak číča je akční to si ještě užijete srandy a pak ji prožene pesan protože bude žárlit :-N Saly: tak první jsi nebyla o 3 min. tě předběhla Jija :-p :-D tak malý je spokojen nezi nadry č. 4 jo? No podívejme se malého uličníka :-N Lin: no snad rychle malé něco zabere a uleví se ji, není nic horšího než protivné dítě, kterému neumíš pomoci, ono venku hic pak jdeš do nějakého obchodu kde klima jede o 106 a pak je nachlazené, nebo že by šla pařit? :-N Pand: já nic takového v balíčku neměla já dostala sladkosti a kokos ;-)
Profilova fotka
saly: koukám, že Ti chlapi jsou na prsa už od narození :-D. no jedině přikoupit ještě závěsy, my máme rolety a tak prosvítá :-| katy: sběrná sezona byla úspěšná, co? ;-) já jsem si dala alespoň pár borůvek co jsem nasbírala v neděli cestou :-) jo normálně jsem Vám úplně zapomněla napsat co se mi (ne)povedlo, jsem v sobotu sekala strunovkou a na hlavě jsem měla přilbu se sluchátky a když jsem je sundávala tak jsem cítila jak mi odletěla naušinice :-( a už jsme ji nenašli i když jsme asi 15 minut lezli všichni po čtyřech. doslala jsem je od H. jako dar ke svatbě tak mě to štve, budu je muset někde sehnat, akorát jednu mi asi nikde neprodají co?
Profilova fotka
Jija: tak pokud jsou zlaté tak si ji nech udělat znova,a le ot. zda nebudou ještě dražšší než nové 2 ks, to je pech!
Profilova fotka
katy: kombinace bílé a žluté zlato :-( zkusím zajít přímo do toho zlatnictví kde to H. kupoval, jestli by neukecali výrobce na jednu naušnici, jinak to vidím na ty 2
Profilova fotka
Jija: tak možná ti to přímo ten zlatník udělá. Kde jste to kuppovali v OV?
Profilova fotka
dobré ranko :-) lin: držím palce, pak dej vědět, jak jste dopadly ;-) jija: jééé tak má tě rádo, koťátko jedno :-) a nemůžete pořídit žaluzky? I když mě vzbudí i když prosvítá mezi těma dírkama :-D .. chlapi a nejen na prsa... koukni do mailu :-D :-D no jednu asi nee, ale jsou zlatníci, kteří ti vyrobí tu druhou podle té jedné ;-) My jednoho takového máme, tak když tak ;-) katy: aha, no vidíš to :-N jinak borůvky a hřib od tebe vynikající... jsem myslela, že z borůvek udělám buchtu, ale M. nejí teplé ovoce a já bych celý plech nezvalila.. tak jsem si je dala hezky s cukrem :-N byly vynikající. A překvapení jsem dala do bramboračky, byla úúúžasná.
Profilova fotka
katy: jo v OV v lasu, tak doufám že je tam jenom jeden zlatník, když tak zítra skočím pan: já se teda když tak ozvu kdyby mi to nikdo nechtěl udělat nebo bych je nesehnala žaluzky jsme chtěli, ale koupit si, nechat si je montovat na 2 okna asi nemá cenu a nakonec jsme vybrali rolety, protože byly levnější ;-) však co v létě to přežiju jinak to přes rok není zas tak hrozné na mail jsem koukala :-D :-D :-D
]-( ]-( ]-( ]-( ]-( jako vás pozdravím a ono se mi to neodešle - respektive odešle, ale tady neobjeví ]-( ]-( ]-( ]-( takže ještě raz!!! krásné pondělí!!! ;-)
Profilova fotka
Jija: tak zajdi asi hned někde do zlatnické dílny, tak zlatník nebude jen prodejce Ivi: ahojky :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
jija: jasně ;-) ten zlatník nam dělal i snubáky a ségře tuším taky dělal novou naušnici ;-) ivi: i tobě krásné pondělí :-D
Profilova fotka
zkouška spojení
Profilova fotka
mě to taky nějako blbne to odesílání :-|
Profilova fotka
ivi: ahoj v pondělí :-) katy: taky bych to viděla jenom na prodejce, tak si zítra udělám výlet nejdřív co centra a pak v hrabůvce ve špalíku ke zlatníkovi, tam mám dobré zkušenosti :-) pan: známosti se hodí, pamatuju :-)
Profilova fotka
jija: nebo zajdi k Mechovi tuším že je i někde u Špalíčka, ten ti ji 100% vyrobí a za rozumnou cenu. Pand: co máš za problém s odesíláním?
Profilova fotka
no píšu, odešlu a do diskuse to nejde... a pak zas jde.. tak nevim no...
Profilova fotka
Pand: no kdoví jak to zase u tebe je .... :-N
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem zpatky od dr. Ma nejake leky, tak uvidime, pry do 4 dnu by to melo byt lepsi. A jsem cela fialova ja i mala, protoze mame tu fialovou vodicku a mam ji s tim 4xdenne vymazavat pusinku , no takze cely byt bude za chvili fialovy . Je mi to jasne :-)
Profilova fotka
katy: dík za radu, zkusím to vygooglit jestli je něco na netu a když tak se tam zítra stavím pan: mi to taky občas blblo, ale dneska naštěstí ne, tak doufám že to tak i vydrží
Profilova fotka
katy: to bude asi rukama co? :-D :-D :-D lin: to má afty? Já jsem měla afty po svatbě na madli a bylo to dost nepříjemné, jsem si byla jistá, že mám anginu :-N a ono tohle... jsem ani nevěděla, že něco takového může být a taky jsem z toho přestala mluvit... to měl M. super dovču u moře po svatbě :-D :-D :-D :-D tak snad bude malá brzo OK, držím palečky.
Profilova fotka
lin: jé fialová vodička, to jsem měla jednou taky, ta mi nevadila,ale ještě jsme měli nějaký průhledný hnus a to bylo horší, snad to malé pomůže a brzo to bude všechno v pořádku, takže malá při natírání nad Tebou vyhrává? ;-)
Profilova fotka
No snad to do tech 4 dnu fakt zabere , ale snad jo . To nejsou afty , to je jak jsi treba nemocna, tak takovy ten bily povlak z nemoci na jazyku a ten se ji prenesl az do krcku , vis . Ja mela taky jednou takovou dovolenou primo u more, nemocn , angina, 40 horecky. A to bylo z klimy v autobuse, takze super dovolena z pulky prolezena na pokoji .
Profilova fotka
Jija: no ani tak nevyhrava , ja si s ni poradim. Spise jak pak leze a slinta tak slinta i s tou vodickou a je to vsude.
Profilova fotka
lin: aha, já jsem myslela že se tam brání až jsi fialová i Ty, my jsme byli velcí tak jsme už neslintali, tak mě tahle varianta nenapadla :-D ještě že máte obývák fialový ;-)
Profilova fotka
No vidis to , to aspon bude ladit :-) Ale mala ma ted postylku celou povlecenou do bila :-) No ale pry to jde vyprat tak jsem rada .
Profilova fotka
Lin. no a neříkala z čeho to má? tak snad to zabere dříve než vše bude fialové, jinak Primalex to jistí :-N Tak to já mám s angínou klid, jako malá jsme ji občas měla a pak dlouhá léta nic a pak na VŠ to udeřilo znova, ¨jednou, podruhé a jak po třetí v krátké době bylo rozhodnuto, mande musí pryč a to jsëm si pak užila, bylo to kolem 26.10. 28.10. jsme z okna nemocnice sledovala obří ohňostroj u radnice ;-)
Profilova fotka
lin: snad nekecali a vyprat to půjde, jinak můžeš říkat, že máte originální povlečení od mladé umělkyně Gábinky ;-) já naštěstí na angíny moc netrpím, spíš na rýmy, ty mám klidně i 3 měsíce vkuse ]-(
Profilova fotka
Jija: no buď ráda, já taky netrpěla, jednou se objevila a pak zase a pak mandle v čudu a teď jak je změna počasí tak mě rvou jizvy v krku. ]-( ;-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?