22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
pan: teda takové ošklivé počasí to jsi mi radši ani neměla říkat :-| ivi: teda to budete jíst meruňky až do jara ne? my máme na zahradě akorát třešně a jabloně a všechno prý příjde vypálit a bude pití :-D katy: borůvkový míša, to zní hodně dobře, doufám že se o víkendu dostanem na nějaké ty borůvky, mám na ně děsnou chuť
Profilova fotka
Jija: tak to mi nasbírala mamča jak se na chatě nudila sama :-) tak dnes udělám nanuk a zbytek zamrazím na později, aby nezhořkly. Pand: 1/2 kostky tvarohu borůvky podle oka, cukr a je to rozmixuji a dám zmrazit, žádná věda ;-)
Holky, tak meruňky jsou to nejzdravější co vůbec může být. Ještě dědeček stihl 3 meruňky vysadit. S jeho smrtí odešla meruňka u ségry a jedna u nás na zahradě. A celkem silné stromy ... ! Pandi, nn v rámci krize nn. Prostě pracuji u malé firmy, a když mám chvilku volnou tak to tady opečovávám ;-) a nevadí mi to. Jé tak to já to tekuté taky rád x-) ale jednou budu dělat marmeládu, přesnídávky, zavařovat kompotek a zamrazovat ;-) cokoli .... maminka mé známé dělá vynikající přesnídávky - a ty já moc rááád x-)
Profilova fotka
jija: omlouvám se :-N katy: no vypadá to jednoduše, tak bych to zkusila... a ty to dáváš do nějakých formiček? Já žádné nemám.. tak jestli se to dá nejako i jinak vymyslet :-N ivi: tak to je hlavní když ti to nevadí, já bych taky ráda šůrovala, taky mi to neva :-)
Profilova fotka
pan: no co se dá dělat, tak se holt nebudu těšit na krásné počasí a budu vědět, že sprchne ;-) ivi: tak my sice uklízečky máme, ale jsou místa na které kašlou (původně ne, ale pořád se to toči a skoro co 3 měsíce jsou nové), takže jsem už asi 2x utírala prach co máme na skřínkách, mělo by se to dělat každý měsíc, ale alespoň něco katy: tak to doufám že borůvek bude tolik, že je využiju i na Tvůj návod :-)
Profilova fotka
jija: no je lepší být připraven než překvapen ;-) to je fakt. jinak s uklizečkama v práci mam stejný problém.
Profilova fotka
Ivi: tak přesnídavku mám taky moc ráda, ale to čiré tekuté neee Pand: mám formičky, ale klidně to vylij do misky po margarínu Jija: je úplně modro a kuličky jsou hodně velké žádné bžoly. Nám tu taky "uklízí" resp. pouze vysypou smetí a raz za čas když nadrobím nebo se mě vysype děrovač tak vysaje.
Profilova fotka
tak já za chvilku jdu domů, sice mě to už v práci nebaví ale při představě že vylezu ven do toho pekla tak bych radši snad i pracovala :-D čau
Profilova fotka
Jija: venku pofukuje, zase tak divoké to venku není. tak papa :-)
Profilova fotka
katy: od ramy jo? a to bude pak jako dřeň jo? tak u nás vylezl holky oskar a hic jak blááázen..
Profilova fotka
Pand: no záleží na tobě jestli jen dřeň nebo to rozmixuješ s mlékem, kefírem, kysanou smetanou nebo s tvarohem já nevím co máš ráda ;-)
Profilova fotka
aha a jak to pak z té misky budu jíst tak jsem to myslela... hi hi .. jako tu dřeň :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
No můžeš si to i vyklopit na talířek :-N
Profilova fotka
Saly : klidne muzeme , me zastavka na dvacetiminutove kojeni nevadi :-) Tak az se vratim z hor , odjizdim ted v sobotu a vracim se tu dalsi , tak si muzeme napsat :-)Saly, to ja po porodu nejedla nic jineho nez sladke . To po sestinedeli prejde . Protoze ti chybi ebnergie kterou docerpavas prave sladkym . Ja jedla jenom cokolady. Nic jineho do me nikdo nedostal ale cokolady a sladke to bylo moje . A to jsem v tehotenstvi nesnedla skoro nic sladkeho .
Profilova fotka
Lin: šťastná to žena, která nejí sladké :-)
Profilova fotka
ahoj holky, tak konečně je tady pátek, já už bych se tak potřebovala dospat, což se mi tento víkend zase nepovede, tak ten příští si asi budu hrát na šípkovou růženku ;-)
Profilova fotka
dobré ranko kočandy při páťulínku :-) hlásím azuro. katy: máš recht, no něco s tím provedu ;-) díky moc. lin: kam jedeš na hory? to jsi na to sladké v těhu neměla chut nebo jsi se ovládla? jija:a co máš v plánu na víkend?
Profilova fotka
Ahoj holky . Dobre ranko . Katy : Ale jo , ted uz nejsem stastna to zena. Ted uz si to sladka rada dam :-) Pan : Jedeme do Beskyd na Stare Hamry. Chata Chlopčíky. Je to chata od pani co ji pronajima Tady je par fotek . http://www.beskydy-info.cz/po/zakwate...
Profilova fotka
dobré ránko, jsem se předevčírem náhle odpojila, se omlouvám bez rozloučení:-). přišel brácha se mrknout na noťas a už jsem měla po netu, a pak jsem šla ven. JIja: to je fakt,jak si člověk zvykne na vůz,tak si odvyká těžko. L. včerra,že bude veliký pařák, tak se mu nechtělo pařit v buse a šalině, ak šup do auta a už fičel:-) Kat- no naši si budou příští rok od známých budou kupovat octávku kombi,tak my si vzali jen prostě takovou starou ojetinku a ne ten rok,max. dva. pak budeme lítat s oktávkou. Saly- nám na břicho pomáhaly kapičky Sab simplex a fenyklový čaj.i když malého kojíš,tak mu můžeš dát pár lžiček přes den. Pand-já ti ještě neodepsala na IP,ale já měla podorbný seznam od Lin,tak snad už ti napsala aspoň teda Lin :-N Lin-to se někdo má, moc si to užijte:-)
Profilova fotka
a ještě Ivči jsem nic nepisla:-D Ivi- nebo spíš šechny holky mi poraďtě. já chci udělat malému přesnídávku z meruněk, enže nevím jstli je mám nejdřív oloupat,než je budu dusit. nevíte?? :-N . to víte i holka z dědiny potřebuje poradit :-N :-D
Profilova fotka
Ahoj hoky, tak já se dneska hlásím jako poslední :-N nebo skoro poslední ještě tu nebyla Ivča ;-) Lin: ta chata je v takové menší "osadě" od obchodu směr k hranicím za těmi klopivými zatáčky že? Jak je sjezd po lesní cestě a v okolí je max. 5 chalup je to tak? Jinak večer asi pěkně luchlo co? Co plánujete na víkend?
Profilova fotka
lin: nooo to nevypadá vůůůbec špatně... to tam ale budeš vařit je to tak? lun: jj poslala ;-) merunky se dají loupat? Já bych je tam fikla tak a pak přepasírovala přes sítko. katy: no ty to tam nějak znáš :-N no tu od včera silný vichr, ale aspon to konečně rozehnalo ty mraky a ted konečně po několika dnech azuro. Včera mi ten vichr převrátil velký těžký kameninový květináč, ve kterém mám velký ibišek.. tak si to umíte představit... ke všemu jsem dnes zjistila, že pokvete, asi potřebuje vícekrát takto spadnout a zažít šok :-D :-D na víkend možná přijedou M. rodiče, ale to se dozvím až dneska.
Profilova fotka
lin: tak chata vypadá fakt pěkně, to bych ani nečekala :-) pan: jedem ke kamarádce do Jičína (v Čechách, jak byl Rumcajs) a vyjíždíme dneska odpoledne a cesta tam má trvat asi 4 hodiny a v neděli pofičíme zase zpátky lun: jo tak u nás to vypadalo podobně jak bylo auto, tak H. do práce MHD moc nejezdil ;-) teď jezdí na kole katy: já jsem déšť zaspala :-N
Profilova fotka
Ktay , ja uz tam dlouho nebyla, ale myslim ze je to tak jak rikas . Je tam jen asi et sest chat kolem dokola. Lun : Ja uz Pan taky poslala podrobny seznam :-) Ja sama Pan varit nebudu . Kazdy z nas bude varit jeden den .
Profilova fotka
Jo Lun : Ja bych ty merunky sparila a pak bych je oloupala.
Profilova fotka
Ahoj Lun, určitě oloupej, jinak by mu to v bříšku dělalo paseku. Oloupeš je nejlépe tak že je spaříš jako rajčátka a možná bych dala 1/3 - 1/2 sladkých jablíček a řízla to abys tam zbytečně nevalila tolik cukru a malý se ti neosypal. A kdyby se nepovedly jsem tam jak na koni přesnídávku já ád tuze rád :-D Jijo: Rumcajsejsi už zmínila! bude i Manka s Cipískem? :-D je tam nějaké muzeum, nebo nějaká jiná atrakce těmto postavičkám věnována? Já taky jsem to jen trošku slyšela a jak jsme večer šli kolem 21 z pivka začalo krápat. pand: znám vždyť projíždíme kolem na chatu a jednou jsme z hamrů dělali výšlap a nehtěli jsme jít po té divoké cestě kde každý jede jak ďábel tak jsme šmejdili i kolem těch chat a poprvé v životě jsem tam chytla klíště ve 27 letech! doufám že i naposledy!
Profilova fotka
Katy ja doufam, ze kliste nechytneme !! Nestras me .
Profilova fotka
Lin: no určitě to bude ono a kousek od tama je taková luxusní vila myslím, že má i bazén. Budete se chodit tajně čvachtat do přehrady? Je tam ten úsek nádherný jako někde v Alpách křišťálová voda a kolem jen lesy a ani noha. No strašit nechci ale raději dejte pozor a natírejte se repelenty, kdoví zda už není sezona těch prevítů!
Bré ránko ;-) konečně páťulínek a já očekávám návrat šéfa z dovči. By mi mohl udělat radost a ještě dnes si dát volný den ;-) Lin, no osobně bych ty meruňky prvně povařila a potom jak píše Pandi přepasírovala přes sítko. Je to tak lepší. Ale ať to budeš loupat před nebo pasírovat po, šlupky pryč - to by dělalo paseku!
Takže já dnes poslední???

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?