22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
lin: tak to teda letí hrozně rychle, vždyť před chvílí se narodila. a chceš mít úplně stejnou i pro ni, nebo bude trošku jiná?
Profilova fotka
Lin: se říká, že čas rychle letí, zvláště když máš děti Kija: já teď čti pokračování Přežít jak spadlo letadlo v Andách a pak mám na cestu Nemocnici nové osudy - seriál jsem neviděla, ale prý je to dobré a Přežit shoda názvi nějaký thiller + průvodce po Pobaltí, Rusko
Uf uf uf, člověk stíhá pracovní nával v práci a pak, když si dá chvíli pauzu /sváču/ tak nestíhá dočíst ;-)) Katy ;-) to je fááájn že sem dobře pochopila :-) Katy, Vasha dělala konkurz k vám? Já už tak 4m čtu od Haliny P. Jak dlouhá tak široká ... tedy myslím že se to tak jmenuje :-D) bych to mohla dočíst konečně - když je takový hnus venku ;-)
Jijo : tak to je určo tím větráním. Pokud žijete ve starším domečku musíš pořád a pořádně vyvětrat! Stačí třebas 3x denně ale intenzivně! Udělat pořádný průvan .... hodně i záleží na izolacích - pokud jsou špatné, objevuje se dole plíseň. A tím savem to nestříkej ... raději si kup ten pohlcovač vlhkosti - ceresit nebo tak nějako se to jmenuje ;-) já to postříkala savem je to tak 1,5m a furt ho tam cítím i když máme stále otevřeno :-p
Profilova fotka
Ivi: to víš tady to není jako u soudružek :-N Nedělá, ale jedna Subka shání šikovnou asistentku tak jsme se zmínila, chlapíka zaujala, info jsem dala Vashi, ji to taky zaujalo a uvidíme jak to dopadne,doufám, že ke spokojenosti všech :-)
Katy, jj dřív to tam taky bylo jako na drátkách - ale viděla jsi sama. Pak budu ještě ta nejhorší já. Ále co, jakej to má smysl jen číst a nic nenapsat. Ono by stačilo jen : ahoj, jak se máte? Jedna otázečka na každou a pak něco napsat o sobě, dítěti, práci a ták. ]-( Ale co, prdím na to ... sem tady x-) Tak to je super x-) držím pěstičky x-)x-)x-)
stal se zááázrak, já vidím prosvítat modré nebe!!! x-)x-)x-) že by??? tak honem ťuky ťuk ať to nezakřiknu ;-) x-) :-x
Profilova fotka
nazdárek holčiny!!
Profilova fotka
To jste se teda od rána pěkně rozpovídaly. Já jsem si dneska přispala, protože včera jsem nespala kvůli bloknutým zádům, tak jsem si to dneska vynahradila.
ahoj Vashi ;-) jsem se vám sem nakvartýrovala :-D nevadí?
Profilova fotka
iviska: Proč by to mělo vadit? O jednu ukecanou "hubu" navíc :-D :-D :-D
Profilova fotka
Jija : jojo stejne. Ale kdyz bude jina taky mi to nebude vadit , uvidim jake budou mit . Me to nevadi , aspon je nas tady vice :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj Vasha .
Profilova fotka
Iviska : ted jse si vsimla tveho postu prispevku , probuh ty jsi ale upovidana . To jsi snad ve vsech diskuzich ne ?? Kde jsi byla v diskuzi ppredtim odkud jsi utekla k nam ?? Jsem si nechala udelat nehty tak mi topsani jde trochu hure, tak se omlouvam za preklepy.
Profilova fotka
Lin, to je šílené, jak ten čas letí. Za chvíli budeš mít z té vaší princezny velkou holku :-) . Ta nová fotečka je moc pěkná!!!
Profilova fotka
Dekuji . Mam takovychfotek plno na MK . Muzes kuknout hodim odkaz . http://www.modrykonik.cz/album/myalbu... Jsou tam tri alba a v jednom z nich jsou profi fotky cernobile.
Profilova fotka
jija: no nemusíš větrat jak v létě, stačí krátce a častěji ;) katy: no já bych si na něj klidně i šáhla :-D no přeci bych to neriskovala, že bych stesti neměla ne? hi hi .. ten musí být ale ošahaný co? :-D lin: změna nová fotka jo? a copak že mužíček doma tak zlobí? :-| nee konec července... čti pořádně ;) jééé tak že malé moooc gratuluji ... toto letí. Nedávno si balila tašku do porodnice. To je děs.
Profilova fotka
vasha: no ahojky babo :-D jak se máš?
Profilova fotka
Je pardon blby odkaz , ten je spravny !! http://www.modrykonik.cz/album/album.... http://www.modrykonik.cz/album/album.... A jeste ji dneska musim premerit prevazit a vyfotit :-)
Profilova fotka
Pan : Ahaaa , konec cervence no tak to je teda a dlouho .
Profilova fotka
Lin, fotky jsou moc krásné
Profilova fotka
Pan, jde to. Akorát mě štve to počasí. Nemůžu ani ven na kolo a hlavně mi to kazí náladu.
Profilova fotka
Dekuji . Pana leti to tak ze za chvili bude balit tasku do porodnice mala :-)
Profilova fotka
Jdu se zkulturnit , jeste jsem tood rana nestihla :-)
Profilova fotka
Zrovna vymýšlím, co na oběd. Mám vytáhnutý špenát a kuřecí řízky. Nemáte některá nějaký dobrý recept?
Profilova fotka
No ke spenatu kureci maso moc nejim, takze v teto kombinaci nevim. J ke spenatu bud vajicko , nebo veprove maso . Kureci nee. Ale jedine kureci maso plnene syrem, sunkou a tim spenatem a tomu nejakou prilohu treba hranolky nebo brambory
Profilova fotka
lin: fotky jsou super, hlavně se mi líbí jak je malá vlasatá ;-) vasha: ahoj, no počasí mě taky štve taky jsem chtěla na kolo a zase nic :-S katy: ta kniha přežít to je o tom týmu fotbalistů co museli nakonec jíst své mrtvé? viděla jsem film a byl dost dobrý ivi: tak to já mám asi půl roku rozečtený životopis churchila, ale je odložený nějak na to nemám sílu, příliš politické na mě, ale třeba to ještě dočtu pan: já bych větrala, ale v zimě jsem chodila domů až kolem 7 a jaksi moc nešlo :-|
Profilova fotka
Ahoj Vasho: zkus těstoviny se špenátek a kuřecím je to mňamina :-) Jste se tedy rozpovídaly! =-) Lin: jdu kouknout na fotky. kam chodíš na nehtíky? Já jdu dnes a nevím co si mám nechat udělat co máš ty?
Profilova fotka
Jija: jj je to ona a kniha 1 díl 100x lepší než film více detailů,a le i film byl hodně dobrý!
Profilova fotka
Lin: moc krásné fotky, kdo vás fotil? Kolik udělal fotek a co to stojí jestli to není tajné? ty první fotky sepiovky jsou taky profi nebo se to tobě podařilo tak krásně zachytit?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?