22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Občansko - spávní spor může trvat věky, pokud se nikdo nedopouští činu nebezpečného pro společnost což rozvod není. Je to čistě dohoda a vůle 2 stran.
Profilova fotka
katy: a proto jsou pak naše soudy přetížené co? :-( no budem držet saly palce ať hezky paní zítra nakluše a ukončí se to :-) mizím cvičit, čau
Profilova fotka
teda ne zítra, ale na termín soudu :-) (už potřebuju domů)
Profilova fotka
Jija: na co jdeš? Já jdi taky dnes cvičit mám cvíčo už sebou, dnes jdu do posilky :-) dám si středně do těla ;-)
Profilova fotka
no já si taky myslím, že se nedoství,ale pže neuvedla žádný podstatný důvod pro to minulé vynechání..tak už psal M.právník upozornění na soud, že pohrdá soudem...no a tak my žijem..může dostst až 50 tis pokutu..když na to má :-)
Profilova fotka
Saly: no nejsou to jednoduché ty spory ;-) jedna mladá paní z brms by ti řekla .... :-D a máš hned termín porodu :-D :-D :-D
Profilova fotka
Jinak já se pro dnešek také loučím, jdu an cvíčo a pak za Luckou měla by být u rodičů i se štěňátkem když tak se večer z domova připojím. tak zatím papa
Profilova fotka
saly: a proč musíš řešit s bývalým prcka, když není jeho? tak at to u soudu dobře dopadne ;-) pak dej vedet jija: jj dneska to bylo OK, jak je hnusně, tak se lidem asi moc nechce.. jen volají :-| tak já vás zdravím taky z domova, dneska jsem byla taky na cvičení, jdu se najíst.. dám si asi melounek nebo něco.
Profilova fotka
ahoj holky, katy: chodím pořád na to stejné, aerobik s posilováním, takže půl hodinky jedem sestavy a půl hodinky posilujem, včera jsem myslela že u jednoho cviku asi chcípnu, ani jsem nevěděla že tam mám svaly :-D saly: tak kdyby ji napařili alespoň nějakou pokutu tak by to třeba zabralo, na některé prostě zabírají jenom represe holky mám takový dotaz, kde sušíte prádlo? já mám takový ten přenosný sušák a měla jsem to v ložnici a teď jsme zjistili, že nám z toho plesniví stěna ]-( a nevím kam to dát jinam :-(
Profilova fotka
Ahoj holky, Jija: co to byl za cvik? Na jaký sval? Já taky byla cvičit hned po práci a bylo to o ničem! Hodně ženských, jsme se tam plantaly, musela sjem čekat na stroje, pak mě to přestalo bavit a šla jsme domů, no o ničem, je třeba tam chodit navečer ne hned po práci! Já suším v "dětském" pokoji, taky mám ten sušák a nic mi nepklesnivý, spíše máš vlhké zdivo, někde ti zatýká! Vyždímaným prádlem to asi nebude. Pand: jenom melounek? Já včera dostala chuť na mungo klíčky, pak jsem si koupila třešně ty mám na svačinku a taky kus melouna, ten za vlast padne asi dnes. Jo a jela jsem ráno s kominíčkem :-p
Profilova fotka
Ahoj a dobre ranko . Je kominicka toho uz jsem nevidela pekne dlouho . Sahla sis na knoflik ?? Me visi ted pradlo dva dny na balkone , musim ho sundat a dat na susak do bytu . Tam taky asi neuschne no ale aspon mi na neho nebude prset ze . Saly : Ja mela takove slabe poslicky , a pak dva tri dny predem silnejsi . To uz jsem si porad myslela ze je to ono , ale nestupnovalo se to , jen mi to bylo neprijemne a nebylo mi uz dobre. A pak treti den tech poslicku uz byly ty bolesti pravidelne co 4 minuty (predtim treba co pul hodiny , hodinu ) a uz jsem to musela prodychavat a menit polohy. ale ti poslicci nebyli prijemni a tak uz jsem to cekala kazdym dnem .
Profilova fotka
Me to pocasi uplne depta , jak je tak skarede.
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj Lin: no jasně že sáhla :-) přáníček není nikdy dost :-) ani mi o počasí nemluv, včera jsme ošklivě nabrala do boty a pak měla nohy jak žába, kde chceš v práci boty sušit! S malou ani na prochajdu nemůžeš co?
Ahojky ;-) jdu dočíst ... včera jsem pak měla hafo práce a večer jsem se sem už nedostala ...
Profilova fotka
o vcera jsme byly plavat ale to jsme jely s kamaradkou autem . A pak se aspon projit po Carefouru tak jsem si koupila dve tricka a bundu jarni - podzimni , kdyz uz je tady podzim, ze . a ja zadnou nemela . A dneska zase budeme doma, ale odpoledne jdeme i s O. k jeho byvale spolupracovnici na navstevu . Takze ven musime . Ale nechce se mi . Ale ani doma se mi nechce sedet . jak ma vubec byt tak nejak dopredu ??
Profilova fotka
Lin: a kam jste jeli plavat do POruby nebo na Ještěrku? i s malou? A bunda a trička jsou pro tebe nebo pro Gábi? Ivi: ahojky, no trošičku jsme s e rozpovídaly :-N
Uf uf už to mám ;-) Katy, no vůbec si nevymýšlím - sem to navrhla a R sovlil ;-) tak se těším na své new obaly a truhlíky na kytí x-)) sice to možno bude trvat rok, ale to přežiji - páč až tak za rok si to začneme zvelebovat. Páč do té doby bude práce jiná - důležitější ;-) Saly, já se nějako neorientuji? Tvůj přítel se rozvádí a ty už si rozvedená? A spolu čekáte mimi? Je toho moc, tak možno budu ze začátku tápat a ptát se. Pokud by to bylo někdy nepříjemné, tak se moc omlouvám - nemyslím to zle ;-))
Profilova fotka
kat: ne je to od prádla, protože když mám v ložnici prádlo tak musím mít otevřené dveře jinak se mi vlhkost srážela na oknech a z parapetu stékala dolů po zdi :-( lin: super, že se Ti povedl nákup a ani se nedivím že se Ti nechce ani být doma ani nikam chodit, je teď takové blbé počasí :-| ivi: super, že jsi R ukecala, ale to jsi ani moc ukecávat nemusela ne, když svolil tak rychle ;-)
Profilova fotka
Ahoj Ivi. My chodime plavat do plavani s Rybickou k lednacku na stadion . Bundu a tricka pro sebe. Gabi ma dost :-)
Jijo, nó moc nééé x-) je zlatíčko, já se mu též snažím pomáhat tak proč by zase nepomohl on mě ;-))
Profilova fotka
Vy mate ty chlapy takove zlatick :-) To ten muj jenom pyskuje porad v posledni dobe .
Profilova fotka
jija: no my bud na balkoně nebo v obyvaku. Jestli vam plesniví stěna - musíte častěji větrat a nebo si kup ten pohlcovač vlhkosti ;) a tu plisen postříkej savem proti plísním, to pomáhá. nebo by tam chtěl dát polystyren nebo něco a zaštukovat ... proti vlhkým zdem jak píše Katy ;) katy: jj jen melouna, byla jsem nějaká plná... ale i tak meloun máš vodu s cukrem. a šáhla sis na kominíka? nebo aspon na knoflik? lin: jak moc dopředu? no koncem července mají být tropy :-N ivi: no jen aby :-D :-D :-D
Profilova fotka
pan: no tak to bude asi tím větráním, protože vevnitř suším jenom v zimě a to teda moc nevětrám abych nezmrzla, savem jsem zeď postříkala, asi budu muset dát prádlo do koupelny, H. mi vyrobí nějaký nástavec na vanu ;-) lin: tak snad ho to brzo přejde a bude zlatíčko, kup mu fernet - i muži maj své dny :-D ivi: jasně když Ty pomáháš tak pomáhá taky :-)
Profilova fotka
Lin: vidím, že jsi změnila fotku v portále :-) Jija: a jaké ty cviky jsi cvičila? že jsi nevěděla, že tam máš svaly? Ivi: jj se Saly jsi to pochopila správně Pand: jen na knoflík, osahávat mi bylo blbé, ale kdybych jela na zkoušky tak bych si na něj sáhla pro štěstí :-)
Profilova fotka
Vasha: mám pro tebe dobré zprávy :-) jsi v posledním kole, spolu se 4 zájemkyněmi :-)
Profilova fotka
Jo tomu jeho protivinstvi nepomuze ani třen Fernet :-) Za chvili se pujdu asi projit na chvili s malou vena pujdu kouknout do knihkupectvi a koupim ji nejakou knizku . Pan : Koncem cervna maji byt tropy ?? Tak a konec cervna berou jako 30 teho :-) Protoze ja uz 23 beru jako konec cervna a porad nic :-) Katy : joo zmeila. Sem tam ji vymenim.
Profilova fotka
Snad nevadi ze tam nemam svatebni ??
Profilova fotka
lin: pěkná fotka, to je jedno že není svatební, zase vidíme Gabču :-) a jakou knihu si chceš koupit? já jsem poslední dobou nějak bez nápadu co číst asi zase skončím u detektivky :-D katy: ležely jsme na zádech a nejdřív posilovaly břicho a pak jsme zvedly nohy (prý napnout, já nedám) a pořád jsme je dávaly od sebe a k sobě, normálně, po dvou, hmity v roznožení a nebo 3x hmitnout v roznožení a k sobě ;-) třeba to pro Tebe nebude tak namáhávé, ale já po těch sériích myslela že umřu tak tropy nevím, já jsem se dívala že do úterka má pořád pršet a červenec že bude taky teplotně pod průměrem, ale kdo ví, každý den to mění :-D
Profilova fotka
Noje to pry tim ze vybouchla ta sopka . Knizku pro Gabcu . Chodim do levnych knih vdycky a tam maji spoustu knizek pro deti . A jeste chchi jednu kde se pise jak rostla a tak . Protoze jednu si pak necham ja a jednu bude mit ona :-)
Profilova fotka
Dneska ma mala sedm mesicu , holky to tak strasne leti ze to neni mozne .

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?