22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Katy, mě zablbl internet :-p jj slouží 24 a pak 2dny odpočinek - dle ZP ;-)) Hmmm, tak bych jí dovezla asi něco na památku ;-) nějaký hezký šál, nebo obrázek, nebo suvenýr. Nebo nějakou bižu .... ;-) asi to bude nejlepší - pokud víš jak asi tak vypadá - mohla by ses solidně trefit. Nebo sadu dopisních papírů - nějakých fešných - když si píšete, popř nějakou čupr psací soupravu ;-)
8-) kočky jdu si lehnout .... už mě štípou očka dobrou a zítra zase v práci ;-)
Profilova fotka
ahoj holky, tak my jsme ošklivého počasí využili k tomu abysme v dílně udělali zahradní nábytek, H. vyráběl a já jsem natírala, stůl a jednu lavici mám úplně, jedna chybí natřít zespodu a jedna úplně a máme to :-) koukám, že jste včera pokecaly ;-) katy: co třeba rum nebo becherovku jako typicky české pití a dětem jestli to jsou kluci nějaké auto - tatru nebo škodovku a jestli holky tak nějakou panenku v kroji to by šlo ne? jinak včera teta nabízela třešně za obrání má dva stromy (obrovské), H. chtěl na třešňovici, ale když má snad celý týden pršet tak na to kašle. Kdyby nebylo hnusně donavigovala bych Tě k ní Katy, ale dešti bys asi jenom nachladla :-(
Profilova fotka
Ahoj holky, to je zase počasí co? ]-( Ivi: určitě nějaký typický český suvenýr, asi zajdu kouknout do UVY a taky vezmu na košt bechera :-) dopisní papír ebudu kupovat už jsme přešli na komunikaci přes net a taky si už tolik nepíše jako dříve, spíše si myslím, že jsem už jediná pen friend - pravda já kromě ní už mám taky jsem Rusku, s kterou si píši po netu a Saudskou Arábiii, chci obnovit Irsko a Amsterdam :) nějak se mi ztratili kontakty a je to škoda na procvičení AJ to bylo super :) Jija: to jsi moc hodná, musím se domluvit se sluníčkem, aby vykouklo a zahnalo ty mraky a jdu k vám, je z OV? víš, že jsem bez auta tak třeba až do Bruzovic, apod. bych neměla jak dorazit. Tak to je H. šikovný že vytvořil nábytek,. je to nové nebo jste opravovali? a kam pak příjde? Máš fotky na MS?
Profilova fotka
katy: přímo z OVy není, ale od kauflandu v centru tam jede přímo bus 81 do řepišť (je to asi 20-25 minut) takže docela v pohodě, spíš se bojím aby tam po deštích ještě něco bylo ]-( my jsme vyráběli nový, budem ho mít na venek ať nemusíme tahat stoly po babičce a židle, chci bráchům ukrást foťák a pofotit a pak to hodím na MS, hlavně H. říkal, že to je teprve zkouška, chce nám udělat skříně do ložnice a dneska si jde koupit dřevo tak jsem na to zvědavá :-)
Profilova fotka
Jija: tak Řepiště se dá, tam jsem kdysi i byla. Tak to je H. fakt šikovný, jak se to naučil? No my už konečně máme nábytek na míru do koupelny a povedl se moc se mi líbí i P. se moc líbil jak ho viděl. Ivi: tentokrát měl více radost z nábytku než z guláše, to mě překvapilo,pořád to otevírak, okukoval šuplíky, dvířka - jsou jako by žaluziové, ale po guláši měl boule až za ušima :-N
Profilova fotka
katy: jo spojení je tam dokonce z centra lepší než k nám ;-) tak ten zahradní nábytek není úplně dokonalý ale se skříněmi si určitě dá víc záležet, kde se to naučil nevím, ale děda a brácha jsou stolař/truhlář tak možná tam :-) jeden příbuzný taky dělal skoro celý nábytek do baráku sám a to je strojař, ale zvládnul i furta a postele, asi má obě ruce pravé :-) to je dobře že se nábytek líbil i P., doufám že Tě pochválil že jsi vybrala dobře ;-)
Profilova fotka
ivi: no vidíš to, mohla bych to všechno zdokumentovat, že? No my jsme dostali od nás z práce služební byt, tak jsme tam udělali mini upravy (zase jsem do toho nechtěla investovat, když není náš a je na dobu urč., ale museli jsme ho zařídit). a jak ty se máš? katy: no já jsem na to zvědavá taky :-D :-D .. a budou fotky nové koupelny? jija: jéé no to budete mít krááásné :-) pak přijdem na grilčo, až bude lepší počasí :-p jinak přeji pěkné ranko, tu pod mrakem ]-( nehlásili náááhodou koncem června hice?
Profilova fotka
Jija: jo návrh jsme si dělali sami, já pak někde z netu vytiskla dvířka jaké tam chci a stolař je sehnal, mamka mi v PL koupila květinu umělou a je to moc hezké, pak nafotím a dám na MS. Pand: myslím, že nehlásili, bohužel ;-( a fotky budou. Jinak teď mě psala Deima, že jedou na prodloužený víkend k moři, tak nevím co si o tom mám, myslet, ještě včera se těšila jak se uvidíme a najednou bude doma jen dio čt a my tam jsme v ne. No nic tak alespoń si nebudu lámat hlavu co koupit a bechera zunkneme sami, ale je to škoda, těšila sjem se na ni.
Profilova fotka
pan: už je po létě, copak sis květen neužila :-D hice už nebudou až příští rok ;-) jasně na grilčo to bude určitě, můžem se pak někdy sejít u nás a děti necháme ať si hrají na zahradě :-) katy: tak to je blbé že tam nebudou, asi nějaká nutná záležitost, o které předtím nevěděla :-(
Profilova fotka
jija: já so myslím, že kdybych zazvonila u dveří že doma budou že se spíše zalekla, na víkend k moři klidně mohla jen později ne? Ví to hodně dopředu a pořád i včera s tím počítala, no co se dá dělat,a le kdoví, možná se vrátí v ne večer a uvidíme se, ale moc tomu nevěřím. A tím grilčem neříkej 2x nebo se ti tam všechny i s chlopi nasáčkujeme a bude to :-D ale nápad je to dobrý ;-) :-)
Profilova fotka
katy: tak možná se fakt zalekla a nebo budou už v neděli fakt zpátky, uvidíš třeba ještě dojde k nějaké změně plánů, ještě je na to nějaký čas co o to, on H. rád griluje akorát počasí je na nic :-|
Článek se načítá
Profilova fotka
Jija: no kdyby chtěla tak by to vyšlo, by si to zařídila jinak, přece mi necheš tvrdit, že včera bylo ještě vše OK, že pro nás přijede do hotelu, že nás vezme k sobě domů abychom se podívali kde bydlí a najednou jede na víkend k moři? Ještě když hlásí hnusně? Já totiž sleduji jaké má být počasí v Pobaltím, nebo že by doufala, aže jak pojedu tak se domluvím se sluníčkem a bude 8-) No počasí je fakt o ničem! to moc té koupačky na opravené Čapkárně nebude leda ve vnitřku,ale mě to neva, budu chodit i tam, hlavně že to mám za domem a je teplá vodička :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravim pr pondelku . To je ale hnusne co ?? Zase cely den sedet doma, ach jo . Ivi : Zdravim, i kdyz se asi nezname :-) Katy : Kdepak mame Saly , ze by uz byla nekde v porodce ??
Profilova fotka
Katy : Tam je tepla vodicka jo ?? Co jsem tam byla ja tak byla vzdycky stuena. Nevis kdy se to tam spusti ?? A co vstupne a nevis jestli se da jit dovnitr i ven ?? Pred tim to neslo a muselal ses rozhodnout .
Profilova fotka
Ahoj Lin, myslím, že se Saly "kurýruje" měla přeci tu svatbu a myslím, že to bylo náročné ;-) No právě že na Čapce loni byla hodně teplá voda ne jako v POrubě, jak tam bylo kdysi nevím, ale teď fakt super voda, venek je již otevřen, akorát atrakce ještě nejsou zprovozněny - no jsme brzdy, ale nezavinili jsme to my ale dodavatel tobogose a vstup by měl být 80 kč a vnitřek bude otevřen 15.7. za 60 kč/ 2 hod. jak na plavčo tak do welness zony tak můžeš hoďku plavat a hoďku relaxovat - tak nám to říkal šéf Sarezy na KD. taky budeš chodit plavat? :-)
hola hola, ofiko chodím už sem.... u nás sem to Katy už oznámila - však jukni pak písnu víc páčko
Profilova fotka
ahoj ivi :-) katy: tak to je fakt divné :-| lin: lepší doma než zmoknout :-(, chceš chodit i s malou na plavání do teplé vody? mě už to ošklivé počasí nebaví, doma se nudím tak jsem alespoň začala skládat puzzle
Profilova fotka
Ivi: jasně pojďte k nám, myslím, že holkám to nebude vadit (tedy doufám) alespoň více pokecáme, když se nám soudružné manželky rozpadly ;-( ;-( ;-( Morava hold drží spolu :-) Holky nevadí vám 2 opuštěné ženušky z jižní MOravy? "Adoptujeme" je mezi nás? Moc se za ně přimlouvám, jsou to super babuchy :-) Jija: no právě je, teď mi potvrdila, že se neuvidíme, ji fakt prdím! JInak uvažuji o koncertě na Madonnu jestě jsou v prodeji poslední lístky pod podium za 3 litry. Asi jsem divná,a le dost o tom uvažuji, já ji můžu hodně a je to můj sen ji vidět na "živo" a pořádně si s ní zabékat, zatrsat, apod. :-) Nechcete se některá přidat?
Katy a kdy ten koncertík je??? Že bychom se viděly ;-)
Profilova fotka
klidně ať se přidají alespoň nás bude víc ;-) a jasně že Morava drží spolu a je nejlepší ;-) katy: jasně to se na ni vykašli, přece se nebudeš někomu vnucovat, když nemá zájem Tě vidět. jinak ma madonnu já asi nee, chodím jenom na Nohavicu :-D
Profilova fotka
Ahoj po náročném víkendu :-) Byl to asi můj poslední kulturní víkend na dlouhou dobu, tak jsem si ho náležitě užila :-) Svatba v pátek byla fajn,jen jim to chudákům totálně prolilo, nedalo se vyjít ven vůbec, ale na atmosféře to neztratilo.U HOlubů je to fakt krásné,dokonce M. začal uvažovat i o naší svatbě tamtéž..obřad měli nakonec v zimní zahradě, tak se to zachránilo. V sobotu jsme byi na bečce a grilovačce v P´šti a taky jsem vydržela od čtyř do půl druhé, což se chválím..to už nepršelo, tak to bylo příjemné, včera jsem si pospala do jedenácti..a a od té doby řešíme pro změnu višně :-( Babča má výborné na zahradě,tak jsem vyfasovala 2 kýbly, takže už peču třetí bublaninu a rozdávám po rodině, naložila jsem je do rumu a zbytek mi včera večer hodnýá tchýně zyvyřila, tak to mám z krku, ale jsou i jen tak na jídlo výborné, jsou tmavé a sladnké, nemám ráda moc kyslé :-( Jinak zatím nerodím, nic se neděje, tancovala jsem na vše možné, ale malý nic..tak uvidím zítra na KO.. ;-)
Profilova fotka
sorry za ty překlepy, ale co mi furt brní ty ruce, se vůbec nedá psát... :-(
Profilova fotka
Ivi: je 13.8. ty budeš v Praze nebo se taky chystáš nebo jsi ten štastlivec co už doma má lupen? Jija: no nebudu se vnucovat možná budu ráda, že to tak vyšlo a že si po náročném dni odpočinu ;-) Nohavica je super, má teď někdy mít koncert? Saly: nevymlouvej se! :-D tak fajn že sis to užila a kde konkrétně jste byli v Píšti? Ten moc dobře znám ;-)
Holky to jsem ráda, že jste mě adoptovaly x-) Saly a kdy máš termín? Tak my višně nakládáme do slivovice - je z toho pak mňamózní kořalka, pak taky zavařovat, možná i marmeláda by byla výborná ... ;-) Katy, já mám v plánu do Phy 8/8 to se vdává kamarádka tady z brms ;-) takže bychom s holkama zašly na obřad a pak do ZOO - takový srazidlo x-) snad to vyjde. No a na tu M lístek nemám, jako láká mě to ale nevím ... musím osondovat R ....
Profilova fotka
saly: teda Ty jsi akční i na netěhotnou ne tak na matku těsně před porodem ;-) a koukám, že celou zimu bude mít spoustu ovoce :-) třeba to pak bude docela rychlé a jako překvápko když se mu zatím nechce katy: teď akorát na festivalech a uvažovala jsem že bych kvůli němu šla i na colours ale když jsme viděla cenu za jednodenní vstupenku tak mě málem kleplo :-S
Profilova fotka
Ivi: no já P. na ní nedostanu, kdybych měla lístky zadara tak by šel jinak ani za 500 Kč nějak ji nemusí ;-( Jinak min. týden jsme byli v pražské ZOO a lachtani se pořádně lachnili mají to hezké :-) Jija: jo Holuška je nenažraná - znám ji osobně z AJ z jazykovky celý etst ode mě opsala aby se tam dostala! A teď už těžce v balíku ;-) tak přijď ke mě, sedneme s vínkem na balkon a budeme poslouchovat - to zase bude kraválu ach jo ]-(
Tak sem trochu dočetla .... Lin - já se tu objevovala už dříve, ale asi si mě nepamatuješ. To byly spíše takové výstřely 8-) Pandi, jj tak to je rozumné udělat si pár změn ke svému obrazu, ale pokud to není na 100% vaše bydlení, taky bych moc neinvestovala. No a fotečky určo udělej ;-) Jijo, tvůj m je truhlář - nebo je to jeho hobby? Určo taky vyfoť ;-) Katy, takže gulášek nakonec dostal košem jo? Fíha .... ale je super, že P zaujalo něco jiného než jídlo ;-))
Profilova fotka
teda vy jste se zase rozkecaly
Katy, obávám se že R je na tom s těma sympatiema ouplně stejně jako P ]-( A co nového v ZOO v Ově?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?