22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Dobrý večír, Lin-fotky supééééééééér :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak tady je odkau pro lepší hledání :-) Všechny fotky jsou upravene a s popisky , jsem si ale dala zalezet :-)
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/album.ph... Je Lun. Co maly uz spinka ?? mala uz odpadla. Ja si ji dneska dam k sobe do velke postele . Snad mi v noci nikam nespadne nebo ji nezalehnu :-(
Profilova fotka
lin: Ty jsi ale rychlík a super fotky, hlavně se mi líbí ty popisky ;-) už jsem se ukázala i doma jak vypadám s dvěma dětmi :-)
Profilova fotka
A bude insipace :-) A dvojcata :-)
Profilova fotka
TAk holky, ja se pro dnesek loucim, jdu si lehnout , jsem dneska utahana jak kote . Tak preju dobrou noc .
Profilova fotka
super všechno jsem zkoukla :-) všem nám to tam sluší ;-) Lin: jsi šikula, žes to ještě tak hezky popsala... Jinak jsem zvládla ještě jednu špenátovou pizzu ;-) ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, včera bylo super, ale večer jsem to už nedala se připojitm, přišli mi montovat garnýž do SDK pak na opravu kliky a pak jsme ještě žehlila záclonu a hledala ve sklepě obklady tak se omlouvám. Lin: máš 1 s*** fotky jsou super a komentáře taky :-) Saly: kam ty to dáváš? Já po salátu byla přepapkaná bylo toho hodně! tak kdy to holky zopákneme?
Profilova fotka
ahojte holky :-) lin: no tedáááá super fotky, výborné popisky ;-) a omlouvám se Lun, že jsem ji tak proháněla hi hi ... dle popisku jsem se uplně cítila, jako bych opravdu tam byla s váma, tak moc děkuji :-) Jinak všem to moc slušelo, dětičky vám moc slušely no prostě paráda :-) jija je ostříhaná? a jaké jste to tam měly dobroty... saly: no tedááá to bych asi praskla :-D dat si jeste večer pizzu. A to sis dala taky na srázku jo? Nebo pak doma?
Profilova fotka
Ahoj a dobre ranko . Teda Saly, mnam , neboj ja bych te klidne podporila. Ja miluju spenatovou pizzu :-) Dekuji holky za pochvaly , to si ani nezaslouzim. Ono me to totiz bavi , jinak bych to nefotila ani nedelala :-) Ja jsem na to maniak na foceni a pak upravu a vkladani fotek :-) Pan : Ja a Katty jsme mely zeleninový salát a Jija a Saly palacinky na sladko se slehackou . Oboji bylo mnam :-) Katy : Kdy to zopaknemem ?? Treba hned pristi tyden :-)
Profilova fotka
Lin: já můžu jsme teď slaměnka tak můžu, akorát v po chci jít na fitbox a ještě budu volat jedné paní, kterou mám moc ráda a chtěla bych ji navštívit, ale nevím jak je na tom s časem. Kdo se ještě přidá? Včera to strašně rychle uteklo :-(
Profilova fotka
Ahooj :-) Včera to bylo moc fajn..večer jsem se zmohla napsat jen jednu větu a pak jsem odpadla do postele..navíc jsem měla slíbenou masáž, tak jsem nemohla odolat 8-) Pan: já měla včera povalečský a přežíračský den po hospodách...oběd u číňana,pak jsem se hned přestěhovala na palačinky s holkama a potom jsem večer šla ještě s tchýněncema zapíjet neúspěšný rozvod,tak tam vlezla ještě ta pizza..měli nějakou novinku špenátovou s moravským uzeným, ale moooc dobrou :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Saly: kde ty to dáváš? :-D
Profilova fotka
Vidělas včera :-D :-D
Profilova fotka
lin: no palačinku bych si asi taky dala, jste mi uplně udělaly chutě... a u Saly to vypadalo výýýborně. tak to je fajn, že tě to ke všemu baví :-) saly: joo tak masáž, no to bych taky neodolala :-N hmmm no to ses měla... a jak to berou tchánovci ten neuspěšný rozvod?
Profilova fotka
no jsou na ni nasraní jak mraky..to víš že chtěli ať už to má za sebou, natahováním nikdo nic nezíská..mám pocit že se to hlavně teď bohužel odrazí na jejich vztahu k malé, že už nebudou vycházet tak vstříct s hlídáním.. :-) ale to je to poslední co by mi vadilo ;-) a M.je vytočený tak, že už k nim nechce jít vůbec...tak aspoň bude se mnou doma,no..co chtěla holka to má...každý svého štěstí strůjcem :-)
Profilova fotka
Saly: tak malá za to nemůže že? Aby kvůli tomu přišla o babi a taťku je moc smutné. Pand: náhodou i my s Lin měli salátek úžasný! ;-)
Profilova fotka
KAty: já se do toho nemotám..to si musí rozmyslet sami v jakém vztahu k ní chtějí být, ale jaksi když má matku trubku, tak to bude asi složitější.. :-) ale stejně je v poslední době jen využívala, tak když to omezí,tak si myslím, že to bude dobré pro všechny..nvíc za měsíc už stejně budou přece hlídat našeho prcka :-D ;-) Ten salát bych si dala taky, jen te´d enjím hermelín, tak bych si musela dát s tím kuřecím, ale oba vypadaly úžasně.Jak dlouho jste holky ještě seděly jak jsem odešla?
Profilova fotka
saly asi hodinku. Byl moc dobrý tak příště už budeš po porodu atk si můžeš dát ;-) budou hlídat oba prcky! Ona má holčičku že?
Profilova fotka
jo,holku, ale jsou už starší a myslím, že to už by bylo pro ně dost náročné, taťka má 68 a uhlídat roční chodící dítě už pro něj není, vidím, že je z ní dost unavený..obě asi těžko, to by museli být tak ve věku našich, něco po padesátce.. :-( však uvidíme jak to vše dopadne, třeba se rozhádají úplně a bude to pořešeno ;-) ale naštěstí to jde pořád mimo mě..já dnes sesbírala odvahu a napsala mail mému ex, že musíme "něco" pořešit, ale zatím se neozval,tak jsem zvědavá 8-)
Profilova fotka
Chudák Aleš ten bude mít překvápko. Jak spolu jinak vycházíte v pohodě? Nebo jsem tam znát nějaká nevraživost? Máš pravdu je to hjejich záležitost a zasahovat bys do toho neměla, však vše ikáže čas. ;-) Kdy máš termín porodu?
Profilova fotka
saly: no to jsem ještě zvědavá jak to s vama všema dopadne. Jenže at se rodiče rozvedou nebo nerozvedou, tak babi s dědou budou tak i tak, to se jim nemůže zakazovat... a je jen na nich na co stačí a na co nee.. ale přece je o vnouče nemůžou připravit... i když bude další... ale to dítě se nedá jen tak vymazat... ono přeci za nic nemůže :-| chudák ted bude pendlovat to je strašné.. jen si to představit... no není to jednoduché. Tak hlavně to neřeš, at to je jak chce, tak ty budeš mít svého drobečka a budeš spokojená maminka :-) hlavně se nenervuj, to by nedělalo dobrotu ;-) katy: no o tom nepochybuji ;-)
Profilova fotka
Pand: ale palačinky taky vapadaly úžasně, jen ty kcal! ale já byla i po salátu full, ale vypila jsem 0,8 l kofoly :-D
Profilova fotka
katy: no když je máš raz za čas, tak proč by člověk nezhřešil? no když to vezmeš tak kofola taky nic moc!!! :-D
Profilova fotka
no kde jste kdo? Mám zrovna dlouhou chvíli... :-|
Profilova fotka
mám roupy, tak jsem si uvařila kafe a dám si ledové kaštany...
Profilova fotka
Kofola má méně kcal tak nekecej! A s rou šlehajdou včera nešetřili. Já byla na apuze hopsal jsem do solárka za chvíli si dám salát s kuřetem co sjme si donesla z domu. To počasí mě už štve!
Profilova fotka
Ahoj, tak koukám, že jste se včera měly skvěle. Fotečky jsou úžasné. Pěkně mě štve, že jsem tam nebyla. Nakonec jsem nestihla ani ten křest, přišla jsem o 45 minut později a už bylo po všem. ]-(
Profilova fotka
katy: no kj asi jo ale stejně je to svinstvo když jdeš do detailů :-N vasha: no kdybys neměla rozjednaných více věcí, ale jednu pořádnou - sraz, kt. byl domluvený již dávno - mohla sis aspon pořádně užít a popovídat... vidíš to? Pak to tak dopadá :-D tak priste budes chytřejší ;-) ¨ no nic, pro dnešek utíkám, jdu omrknout záclony papa
Profilova fotka
pandama: já jsem měla ještě předtím srazem už dlouho dojednaný sraz s kámoškou, která bude příští týden rodit a odložit to nebylo na kdy ;-) Neboj se, taky jsem se měla fajn!!!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?