22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
holky tak navrhněte kdy, mi je jedno jestli středa nebo čtvrtek...možná bych se přikláněla k čtvrtku..já se omlouvám ale musím teď rychle odjet..k našim chtějí mi popřát a jsou doma jen teď :-) tak domluvte den a moje auto je k dispozici, porubáci ať navrhnou zahrádku :-)
Profilova fotka
Pand: no moc ne, ale dá se to. ono to je jak kdy. JInak to jde dobře,dneska jsme byli na kontrole kyčlí,tak je vše o.k. za 2 měsíce máme přijít zase. příšít týden jde na kardioultrazvuk se srdíčkem, v pátek zase na sono hlavičky. ve čtvrtke teda nemůžu, jdem k doktorovi na půl 1 a pka jsem domluvená s kámoškou. Já musím fičet taky, malý se budí a já ještě pořádně nejedla
Profilova fotka
lun: no to je furt nějaké běhání po dr. jak tak sleduju... no tak to gratuluji ,ze ma dobré kyčle :-) jasně tak papa
Profilova fotka
tak já za chvilu valím domů... tak se mějte hezky a ty co jdou na koncert - užijte si to !!!
Profilova fotka
Tak já navrhuji na Hl. třídě je pizzerka a mají ram venkovní posez s obřími slunečníky, ve Victorce hned pod práci tedy sedět nechci jistě to pochopíte, nebo na rohu Hlavní tř. a Francouzské je Boombay taky krytá zahrádka. Já bych navrhla př. st mohla bých dorazit kolem 15,40-45 8-)
Profilova fotka
Je holky propsím nešlo by to udělat v tom týdnu od po 1.6. jsme si uvědomila že celý příští týden nemůžu!!!!!!!!! Jsem hlava děravá, pak mohu kdykoliv kromě ut co chodím cvičit.
Profilova fotka
Tak holky navrhuji treba hned pondeli na den deti :-) To je prihodne , ne ?? Treba kolem te 15 hodiny venku v Porube , misto bychom jeste upresnily ?? Utery nemuze Katty , takze utery pada. A jinak me je to celkem jedno kterykoliv jiny den . Ale pondeli by slo 1.6. 2009 Kolem 15 hod ?? Co vy na to ?? Tak ja prisla z poradny. Mala ma 69 cm a 7610 g . Holka hezky roste !! Jinak jsem si po ceste zpatky koupila 3 krasne podprsenky, tak konecne budu zase vypadat jako clovek .
Profilova fotka
Lin: já jsme pro 1.6. oslavíme ten náš svátek stylově :-) a malá je už pořádný kus baby! Jen aby se pak nezastavila na váze 76,1 kg, to bych ji nepřála ;-) Tak já valím na masáž a pěkně si zabékat. Tak papa
Profilova fotka
Já toho 1.6.taky můžu, kurz už budu mít skončený, takže klidně..klidně i dříve..jinak neznáte tam nějakou zahrádku co není tak u hlavní cesty? zkusím se poptat ještě kámošek porubaček na koníkovi.... Teda LIn to už je malá pěkný cvalík ;-) a 70cm? to už vidím,že spoustu těch mých oblečků budu mít rychle naprd :-( Když jsme u těch podprd, poraďte mi maminy kam jít pro kojící šprndu? nevíte?
Profilova fotka
ahoj holky, já v pondělí nemůžu, mám kurz němčiny a už ho fakt nejde zrušit, neměly jsme s kolegyní němčinu celý květen :-S ale jestli všem ostatním vyhovuje, tak se přidám příště jinak teď nějak nestíhám, na příští týden mi ještě šéf naplánoval 2 školení v Praze, asi ho zaškrtím, nejdřív se tam zapíše, pak přemluví ať jedu taky a pak mi řekne že on nemůže, ale je to důležité, takže tam musím já ]-( dneska jsem myslela, že budu cvičit, když je H. na školení v Praze, ale místo toho jsem doma uklidila a převlíkla povlečení a teď budu už jenom odpočívat :-D katy: díky za info o dopravě, já jsem nakonec jela ze strany od sýkoráku a tam to bylo v pohodě pan: k prvnímu výročí dostal H. zájezd do vídně, jedem teď v sobotu, ještě musím vyměnit eura, chtěla jsem dneska, ale v hrabůvce byl asi nějaký problém s elektrikou a banka i všechny obchody byly zavřené lun: ahoj, super, že Tě Štěpánek taky pustil k PC ;-) lin: malá roste jako z vody :-) saly: neboj třeba Tvůj malý bude prcek, i když pro chlapa je lepší když je velký, kamarádka má holčičku tak starou jako Lin a ta je pořád malinká, kamarádka si stěžuje, že by chtěla na malou nakupovat, ale když ta moc neroste a ona nemá důvod :-D
Profilova fotka
lin: no to je správné, to si vzdy každá z nás musí udělat radost ;-) holčička ti roste jako z vody a dělá ti určo velkou radost :-) no jak jinak že? jija: a kdy tu jedeš? Uvidíme se? jéé já nevím co vymyslet za překvápko, nenapadá tě něco? jinak přeji pěkný večer, jdu do hajan :-)
Profilova fotka
dobré ranko :-) tak jste mě stanovily k uzavírání a otevírání debaty jo? :-D tu je dnes krásně, hotové léto :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, tak včerejší koncert byl super, jsem si dobře zabékala
Profilova fotka
no tak to je super, parádička :-)
Profilova fotka
Pand: hele předběhla jsi mě o pár vteřin nebo prsa? =-) máš větší no :-N
Profilova fotka
Ahoj holky. Dobre rano . Katy a kde jsi byla ?? JA ve predu stala u podia :-) Ale bylo to paradni !!!
Profilova fotka
Saly : Kojici podprsenky se prodavaji v Chiiccu , v Porube na Lenince ve spodnim pradle, tak maji dost vyber , a pak normalne v obchodech kde se kupuji detseke obleceni .
Profilova fotka
lin: a nejsi hluchá?
Profilova fotka
Lin: taky se mi to líbilo, my jsme seděli to víš jsme starší :-D hned v pčředu cca 6 řada od kotle :-)
Profilova fotka
a bylo tam dost lidí?
Profilova fotka
Jo hodně
Profilova fotka
a nebude koncert i v Pze?
Profilova fotka
je to vůbec netuším. bys šla?
Profilova fotka
no šla :-)
Profilova fotka
Katy tobe se zdalo ze tam bylo dost lidi ?? vzdyt tam je normalni kapacita haly 15000 a bylo tam jen 2300 lidi . me to prislo strasne slabe .
Profilova fotka
ahoj holky, katy+lin: tak to jste si to musely včera užít já jsem dneska nějaká zničená, na angličtině jsem to zapíchla v půlce a šla domů :-)
Profilova fotka
lin: já jsem to nemyslela s tou hluchotou nijak zle... já jen si představila, že jsi stála někde u reprobedny.. :-N jija: tak ty jsi nebyla až do konce? no já jsem dnes taky nějaká zničená, asi už pujdu do hajan
Profilova fotka
dobrý večer:-) tady máte pár nových foteček:-) http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Profilova fotka
pan: nebyla, máme to 2 hodiny a po hodině je přestávka tak jsem odešla, ani mi to nemyslelo tak to bylo zbytečné lun: moc pěkné fotky, štěpánek pěkně roste :-)
Profilova fotka
lun: jééé krásné fotky, tobě to tam slušíííí maminko :-) a pěkně jsi zhubla! ;-) malý už je docela velký a je to velký fešák. jija: no tak to bych asi odešla taky.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?