22.8.2009

Profilova fotka
ahojte nevěsty, tak kolik nás je na takový hezký prázdninový letní termín?
1
2
6
Profilova fotka
nikdo se nevdává 22.8.2009?
Profilova fotka
neříkejte mi že se v tento datum nikdo nevdává
Ahojky já mám termín 22.8.09 v Plzni
Profilova fotka
já v uherském hradišti a jak přípravy?
No zatím máme vybraný zámeček na obřad, hotel na hostinu, teď už konečně i šaty a to je zatím asi vše...sháníme nějakou kapelu a dobrého fotografa...no a co ty? jak přípravy u tebe?
Profilova fotka
Ahoj děvčata, 22.8.2009 restaurace Koliba Odolená Voda , také se hlásím :-)
Ahojjy má, termín 1.8.09 , zatim máme zamluvený termín na matrice a hostinu na matrice, měli jsme i kapelu ale ta nám to odřekla tak hledáme dál. Šaty žádné nemám. a jak pokračujete vy s přípravami?
Profilova fotka
suzinka84 tady je ale termín 22.8 09
Profilova fotka
cimousek, ahoj, hhonza my máme obřad, hostinu, šaty mám zamluvené, prstýnky máme, vcelku mám vše v hlavě, ale ještě je čas, dělám kámošce svatební noviny na 6.6 a dělám i sobě ale jiné. Budu si dělat vývazky sama, tombolu mám zpoloviny nachystanou. prostě tak pomalu pohodově
Klarah1804: já to mám v hlavě taky drobet uspořádané, jen pořád přemýšlím jestli udělat tombolu nebo něco jiného. Jinak asi taky chystám vše tak pomalu a pohodově...Dnes se mi, ale podařilo sehnat paní, která dělá super svatební dorty a vše peče doma .....tak sem měla radost....a od kolika máte obřad? a máte ho venku ebo vevnitř?
Profilova fotka
hhonza máme obřad na 12 v kostelíku na modré u uherského hradiště. je to ale takový kamenný kostelík ze skanzenu, vejde se tam do 40 lidí max. nepředstavuj si normál kostel, na to nejsme
Profilova fotka
My budeme mít obřad tam kde hostinu. Nemám moc ráda chaotické přejíždění. Je to http://www.kolibadolinek.cz/ . Je to tam moc hezké. Máme zamluvený srub II, s krbem. Jinak až v 15.00 :-) , takže je čas na všechno snad připravit. Moje je to druhá svatba, tak tentokrát musí být perfektní a hlavně poslední :-p
Článek se načítá
Profilova fotka
cimousek jo vypadá to tam hezky, moje přípravy na svatbu už jsou taky druhé ale k té první nikdy nedošlo, nakonec jsem ji zrušila, ale beru si toho samého chlapáka a máme už i překrásnou dceru Laurku
Profilova fotka
Klarah, takže tě přeci jen ukecal a napodruhé pro jistotu pojistil ;-) ;-) ;-) . Taky jsem řikala příteli, že bych pro zpestření začala běhat okolo oltáře dokud by mě nechytil. Tak mi odpověděl, že pokud budu chtít dělat takové věci, ať ho upozorním dopředu, že by to řekl příbuzenstvu, aby je chudáky nekleplo :-) . Jinak já už mám holčičky dvě. Viktorku a Darju
Profilova fotka
to spíš já ukecala ho. a jak se připravuješ na svatbu? už je něco pořízeno?
Profilova fotka
Už máme prstýnky, pořídili jsme na veletrhu a udělala jsem objednávku na oznámení. a ty? http://www.beremese.cz/album/view.php... http://www.beremese.cz/album/view.php...
Profilova fotka
jsou krásné, my máme od minula, takže už ani nevím jak vypadají, jen se bude muset zmenit datum vyryté
Profilova fotka
A šaty si budeš půjčovat? Já mám celkem velké poprsí a skoro na to není výběr. Takže přemýšlím nechat si šaty ušít. Chci i šaty barevné, což taky skoro nikde nemají. :-(
Profilova fotka
Ahojda, tak se taky pridavam. 22.8.2009 v Břevnovské klášteře v Praze :-)Doufam a preju nam všem aby se nam ten den moc a moc vyvedl :-D
Profilova fotka
šaty už mám vybrané v albíku, kukni, já v salonu měla od minule zálohu tak jsem tam zašla, zkusila asi 6tery, vybrala a šla ditushka vítáme tě mezi námi jak přípravY?
Profilova fotka
Jsou moc hezké ;-) , zase ušetříte když vše neplatíte najednou. Je to hrůza jak teď jen platíme a platíme. Jedu na týden na hory, tak doufám, že Vás 22tek bude potom více :-) . Takový hezký datum.
Profilova fotka
Ahoj, nase pripravy jsou v plnem proudu. Nejdrive sem se trochu nechala ukolebat radami "zkusenych". ze na vsechno je dostatek casu ;-) ,ale dikybohu jsem rychle zjistila, ze to neni moc pravda a zacali jsme. Mame uz da se rict vetsinu. Specielne u fotografa, teda fotografky jsem rada, protoze tam uz meli skoro vsichni plno :-S . Takze tak nejak dohromady..mame saty,huraa, oblek pro pritele i naseho syna, objednane prstynky, misto, restauraci, cast dekoraci, dort slibeny u me tety atd. Chybi nam oznameni a spousta dalsich velmi velmi nutných nezbytnosti :-D .Jsem rada, protoze takhle se opravdu finance rozprostrou a i se planuje a organizuje ve vetsim klidu :-)
Profilova fotka
ahoj ditushka, my máme asi to samé co ty zajištěné, ještě mám i videokameramana, fotografové taky byl už pomalu problém, zákusky a dorty ještě neřeřím
Profilova fotka
já ještě fotografa nemám :-( , to si asi v Praze musím pospíšit. Jinak zdravím po horách 8-)
Profilova fotka
a jak bylo na horách? hromady sněhu?
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahoj holky, taky se přidávám, bereme se v tuhle - doufám - pěknou sobotu:-) budeme se brát v Praze, v centru ve sboru Církve bratrské. S přípravama jsme na začátku, ale zatím nám dobře všechno vychází... Dneska jsem se poprvé byla podívat v salonech a zkusit si pár šatů, hodlám v tom pokračovat další 2-3 dny, tak jsem zvědavá, jestli narazím na "ty moje" :-)
Profilova fotka
aktebalka určitě je najdeš, já je takdy našla, já už skoro vše hotové, třeba na koláčky a zákusky jsem si myslela že mám hrozně moc času a minulý týden jsem byla taťkovi na narozeniny pro koláčky a už mi to nechtěla ani vzít ludla vítám tě, snad se Ti bude mezi náma líbit A HLAVNĚ ABY NÁM VYŠLO VŠEM HEZKÉ POČASÍČKO
Profilova fotka
Ahoj holky...také se přidávám do klubu dvaadvacítek x-) Obřad bude na radnici v Olomouci Přála jsem si svatbu někde v přírodě, ale nevyšlo to - pozdě jsme se začli zabývat termínem a na matrice v OL už měli všechny obřady mimo radnici zamluvené. Ale už jsem se s tím smířila a vykompenzovala jsem to místem pro svatební hostinu - tu budeme mít na myslivně 8-) cca 16km od Olomouce Jinak jsem s přípravami také na začátku, stále jsem si říkala, že je času dost...ale celkem to letí... Po přečtení svatebního plánovače a různých svatebních webovek, jsem se do toho po hlavě pustila... teď mám již něco málo zařízené: obřad, hostinu, květinářku, kapelu, kadeřnici - teď řeším fotografa a kameramana.... Zbytek mě teprve čeká ;-)
Profilova fotka
klarah- teda to koukám, já pořád s koláčka a apod. čekám, protože si říkám, že na to ještě určitě neberou objednávky!! :-D Tak to abych si pospíšíla!!Ja teď s přípravami trochu odpočívám. Zvládli sme oznámení a prstýnky (oboje uz doma) a teď nás čeká dolaďování menu, kytky a účes/makeup. Nevěděli byste o nějakém úžasném-moderním-cenově příznivém květinářství v Praze???(Vím, že je to asi nereálná kombinace) :-D
1
2
6

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?