Menu Forum

22.8.2009

(Zamčená)
16. říj 2009
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
kinsen (34 r.)
Registrovala se 3. července 2009 na beremese.cz. Přidala 20 příspěvků a 1 album. Region Benešov.
  • Svatba byla 22. srpna 2009
    Na Konopišti, Region Benešov
fotoportrét
fotoportrét
kinsen (34 r.)
Registrovala se 3. července 2009 na beremese.cz. Přidala 20 příspěvků a 1 album. Region Benešov.
 počasí bude v pohodě i kdyby pršelo tak nám bude pršet štěstí emoticon
18. srp 2009 ve 23:13  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
andriska
Registrovala se 27. května 2009 na beremese.cz. Přidala 79 příspěvků. Region Praha.
    Region Beroun
fotoportrét
fotoportrét
andriska
Registrovala se 27. května 2009 na beremese.cz. Přidala 79 příspěvků. Region Praha.
    Region Beroun
 ja se taky modlim za hezke pocasi, neb mame svatbu pojatou jako garden party s grilovanim, tudiz venku. Sice muzeme jit i dovnitr, ale mame pres sto hostu, takze vevnitr bychom se mackali, venku u reky to neni tak stisneny a je to tam krasny ... klidne at je malo stupnu, aspon se nebudeme potit v satech a oblecich, ale proboha at hlavne neprsiii emoticon
19. srp 2009 v 09:53  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
ditushka
Registrovala se 8. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 10 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
    Břevnovský klášter, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ditushka
Registrovala se 8. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 10 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
 Ahoj holky, moc Vás všechny sobotní nevěsty zdravím. Jak zvládáte poslední přípravy?? emoticon Já jen čekám kdy mě pohltí nervozita. Zatím mi přijde, že je před náma pořád hodně času. No a teď mi můj odpočítávač ukázal, že prý 3 dny!! emoticon
Počasí určitě bude příznivé, kdyžtak bude alespoň hodně toho napršeného stěstí.

Přeji všem klidné přípravy a v sobotu krásný svatební den! emoticon
19. srp 2009 v 09:58  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kacikaci (31 r.)
Registrovala se 27. září 2008 na beremese.cz. Přidala 57 příspěvků a 1 album. Má 21 přátel. Region Praha.
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
kacikaci (31 r.)
Registrovala se 27. září 2008 na beremese.cz. Přidala 57 příspěvků a 1 album. Má 21 přátel. Region Praha.
    Region Praha
 Ahojky, tak já jsem teda nervozní strašně moc, hodně se bojim, aby všechno vyšlo..jinak už máme snad všechno - doufám emoticon
a počasí? doufám, že vyjde..protože to máme celé venku..
přeju všem krásné a klidné poslední dny svobody emoticon
19. srp 2009 v 10:11  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kacka3pol
Registrovala se 17. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Region Vyškov.
    Region Vyškov
fotoportrét
fotoportrét
kacka3pol
Registrovala se 17. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Region Vyškov.
    Region Vyškov
 emoticon Ja jsem teda v prcicich z pocasi, protoze obrad mame taky venku, takze pokud bude prset tak nevim co budeme delat. Neni kde jinde ho tam udelat. Takze se modlim aby od 11:30 do 12:30 a pak od 15 do 16 hodin neprselo emoticon .A to hlasi, ze zrovna jizni morava bude uprsena.
19. srp 2009 ve 12:32  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
krepelka84 (32 r.)
Registrovala se 2. února 2009 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Karviná.
    Karviná, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
krepelka84 (32 r.)
Registrovala se 2. února 2009 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Karviná.
    Karviná, Region Karviná
 ahoj holky,my jdeme dnes zavést do restaurace náš alkohol,zítra běháni po doktorech a v pátek jedeme pro dortu a květiny a do restaurace zavést výzdobu,tak snad vše stihneme,tak jak máme.už at je pátek večer a budu si užívat pohodičky po 3 měsičním stresu.je tady nějaká nevěsta z Karviné nebo okolí?hezky klidný den
19. srp 2009 ve 12:37  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
andriska
    Region Beroun
fotoportrét
fotoportrét
andriska
    Region Beroun
 holky, ja jsem z toho pocasi taky nestastna, taky mame obrad venku, i hostinu, raut, proste vsechno... emoticon hostina je sice v zastresenem party stanu, pripadne se da jit dovnitr do restaurace, ale obrad jinde nez venku neudelame ... a to jsem si objednala svatebni altan az z Brna, kterej, kdyz bude prset, nerozlozi, ale samozrejme ho budu muset zaplatit emoticon je mi z toho smlutno ...
20. srp 2009 v 10:17  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
zdenula2
1
Registrovala se 2. března 2009 na beremese.cz. Přidala 226 příspěvků a 2 alba. Region Olomouc.
    V Olomouci, Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
zdenula2
1
Registrovala se 2. března 2009 na beremese.cz. Přidala 226 příspěvků a 2 alba. Region Olomouc.
 Ahoj holky, tak musím uznat...že finiš svatebních příprav je MAZEC!! 4 dny před svatbou mi volal úplně nový provozní restaurace, kde máme hostinu....že o žádné svatbě teď v sobotu neví, tak že tam máme tedy dojet, ať se nějak domluvíme....no já byla na vývrat emoticon emoticon Fakt jsem myslela, že zkolabuji...naštěstí, jsme to vše dnes opět doladili, tak pevně věřím, že to v sobotu klapne emoticon
Dnes jsem si vyzvedla šaty a jelikož byl frmol v půčovně, tak jsem popadla vak s šatama a jela k našim. Mamka mě přemluvila, ať jí je ukážu a když jsem otevřela vak, tak jsem málem omdlela. Měla jsem tam úplně jiné šaty a asi o 4 čísla větší než moje velikost emoticon Ihned jsem volala paní do půjčovny, že mi dala jiné šaty a ta mě ještě víc vytočila, když mi oznámila, že jsem je měla takto objednané a že ty, co mám mít má na příští týden..... emoticon No hrůza!! Naštěstí se po 10 minutového hovoru vše vyjasnilo a já si jela pro ty "moje šaty" znovu, paní prostě popletla 3 nevěsty dohromady! Ještě, že jsem se na ty šaty mrkla, kdybych to zjistila až v sobotu ráno, tak nevím nevím....jestli bych nejela spíš k "chocholouškovi" emoticon emoticon Ach jo... takže se opravdu nenudím...

Teď jsem dozdobila krabičky na výslužky a dodělala dárečky pro rodiče.
Dnes mi kamarádi a spolužáci postavili slavobránu a zítra budu od rána lítat s cukrovím po rodině, pak pojedeme s dortama, cukrovím a alkoholem do restaurace....ale den začnu skvěle....na 9.00 jsem objednaná na nehty emoticon
Holky, zatím se měj a snad se ještě zítra objevím...
20. srp 2009 ve 23:45  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
aktebalka
1
Registrovala se 8. července 2008 na beremese.cz. Přidala 86 příspěvků. Má 1 přítele. Region Rychnov nad Kněžnou.
fotoportrét
fotoportrét
aktebalka
1
Registrovala se 8. července 2008 na beremese.cz. Přidala 86 příspěvků. Má 1 přítele. Region Rychnov nad Kněžnou.
 zítra!!!! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaemoticon))) ja se tak moc tesimemoticon)))
21. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
quanti
1
Registrovala se 14. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 163 příspěvků a 1 album. Region Praha.
  • Svatba byla 29. srpna 2009
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
quanti
1
Registrovala se 14. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 163 příspěvků a 1 album. Region Praha.
  • Svatba byla 29. srpna 2009
    Region Praha
 držím palce holky, mě to čeká za týden, soucítím emoticon
21. srp 2009 ve 22:12  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
cimousek
1
Registrovala se 9. února 2009 na beremese.cz. Přidala 46 příspěvků a 3 alba. Region Praha.
    Restaurace Koliba Odolená Voda Dolínek, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
cimousek
1
Registrovala se 9. února 2009 na beremese.cz. Přidala 46 příspěvků a 3 alba. Region Praha.
    Restaurace Koliba Odolená Voda Dolínek, Region Praha
 15 hodin, je mi špatně emoticon emoticon emoticon emoticon
21. srp 2009 ve 23:13  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
krepelka84 (32 r.)
    Karviná, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
krepelka84 (32 r.)
    Karviná, Region Karviná
 Ahoj holky,tak u nás to bylo šileně stresujicí aspon u mě,ráno jsme jeli pro dorty zavezly jsme je do restaurace pak rychle na nechty a vyzvednout máleho z hlídaní od babičky.odpoledne jsme jely zavést cukroví a koláče do restaurace a znovu do obchodu nebo jsme nekoupily ovoce.Na večer pro autíčko a květiny.No mazec.Do ted jsem chystala chlebíčky,vlastně spíš kamarádka me pomahala a ja uklízela byteček po dětech.Už jsem konečně okoupkaná a hurrá hajjííí tak snad to pujd usnout.Ráno v 7 kosmetika a kadeřník a pak snad už budu prožívat ty nejhezčí chvíle z dětmi a mou láskou rodinou a přáteli.dobrou noc
21. srp 2009 ve 23:20  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
krepelka84 (32 r.)
    Karviná, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
krepelka84 (32 r.)
    Karviná, Region Karviná
 Ahoj,tak jak jsem předpokládala,nemohu usnout a nechce se mě věřit,že dnes bude můj svatební den. emoticon
22. srp 2009 v 00:39  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
krepelka84 (32 r.)
    Karviná, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
krepelka84 (32 r.)
    Karviná, Region Karviná
 Holky,je to tady náš den D,tak všem at se vydaří a at nám počasíčko vyjde.Já už jdu oblékat a rychle k holiči.pa
22. srp 2009 v 06:21  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
krepelka84 (32 r.)
    Karviná, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
krepelka84 (32 r.)
    Karviná, Region Karviná
 Ahoj holky,tak jak u vás jak vidím,tak jedinná trávím čas na bereme se.pa
22. srp 2009 v 09:39  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kinsen (34 r.)
fotoportrét
fotoportrét
kinsen (34 r.)
 Ahoj novomanželky, tak nevím jak u vás, ale tady celý včerejšek pěkně lilo, ale mě to nevadilo i tak jsme si to užily maximálně emoticon jen škoda že nemáme žádné fotky z venku emoticon Jinak bylo vše super vše krásně vyšlo, byla zábava a já jsem konečně PANÍ emoticon
23. srp 2009 v 19:42  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
andriska
    Region Beroun
fotoportrét
fotoportrét
andriska
    Region Beroun
 ahoj holky, vlastne mlade pani, tak jak? U nas v sobotu rano prselo jak z konve, chytla jsem hystericky zachvat a brecela jak zelva, ale kolem jedny po obede prestalo, takze se mohl postavit svatebni altan na zahrade u reky a nakonec ani behem obradu ani nasledne az do noci nespadla ani kapka, takze cela svatba byla venku podle planu a vse nakonec dopadlo az nad me ocekavani. Ale bylo fakt stesti, ze jsme meli obrad az ve tri, pokud by byl uz v poledne, zmokli jsme jak slepice emoticon Svatba byla naaadherna, jen vse strasne rychle uteklo a mne se az ted vybavuji nektere momenty, ktere jsem si ani neuvedomila. Ani jsem nestihla ochutnat rautove jidlo, co bylo vecer a nemela jsem ani jeden minizakusek emoticon Meli jsme uzasneho DJ, ktery udelal skvelou zabavu, jako prekvapeni pro nas vymyslel nekolik her, dokonce tri krat prijeli policajti, jak vesele a nahlas jsme se bavili emoticon No proste vse bylo naprosto uzasnee emoticon
24. srp 2009 v 10:00  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
ditushka
fotoportrét
fotoportrét
ditushka
 Ahoj všechny nové paní emoticon
Tak u nás to proběhlo také úžasně. Pršelo jen zhruba do 13hod. to jsme akorat měli obřad a pak už jen oblačno. Sluníčko vykouklo asi tak na 2min za celý den, ale alespoň bylo krááásně příjemně. Žádné horko. Pořád se dívám na prstýnek a moc mě baví říkat "můj manžel" emoticon
Super, ani sem nám neshádalo příbuzenstvo (milé překvapení emoticon ), ani žádná jiná pohroma. Bylo to daleko krásnější než jsem se odvažovala představit. Moooc se těším na fotky!!!Spíš se nemůžu dočkat emoticon
Všem svobodným holkám budu jen a jen doporučovat. emoticon
24. srp 2009 v 19:41  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kacikaci (31 r.)
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
kacikaci (31 r.)
    Region Praha
 zdravím všechny mladé paní emoticon
zní to divně a já si budu ještě asi dlouho zvykat, že už jsem vdaná...
přestože jsme se toho dne nemohli dočkat, tak na druhou stranu jsme byli oba vystreslí až hrůza - v sobotu jsme se vzbudili už v půl čtrvtý a marně s epokoušeli ještě na chvilku usnout emoticon
nicméně náš den D proběhl tisíkrát lépe, než jsme se odvážili představit..myslím, že se povedlo všechno, až jsme byli celí udivení, že nenastal žádný problém..
a počasí? cestou na obřad začalo hooodně pršet, během obřadu naštěstí přestalo, a pak už to bylo ok, dokonce proběhla i plánovaná venkovní párty...
takže když to shrnu - bylo to super!! emoticon
26. srp 2009 ve 12:58  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
zdenula2
1
fotoportrét
fotoportrét
zdenula2
1
 Ahoj holky...tak jsem vložila fotečky do alba...
Bylo to prostě úúúúúúžasné, krásné a nekonečně romantické, fakt jsem šťastná a spokojená. emoticon
Musím říct, že ani ty kapky deště, co nám odpoledne padaly z nebe...nám vůbec nevadily. Vše klaplo, jak mělo a všichni nám tvrdí, že to bylo suprové...strašně akční...stále jsme něco dělali, měli na nás připraveno plno úkolů a soutěží emoticon Strasně jsme se nasmáli....Škoda, že do alba můžu dát jen pouhých 50 fotek... emoticon
Holky....hned bych si to zopakovala...se vším, co bylo....samozřejmě s tím stejným chlapem emoticon
První novomanželský tanec walz jsme také zvládli na 1* a moc mě bavilo se koukat na ty překvapené výrazy v obličejích našich hostů, jak se diví, že můj "manžel" umí takto tančit. emoticon emoticon
Škoda jen, že to tak rychle uběhlo...ale my jsme se snažili si tento den natáhnout, co to šlo...spát jsme šli až v 4.30 ráno emoticon

Všem vám blahopřeji...!!
26. srp 2009 ve 13:42  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
aktebalka
1
fotoportrét
fotoportrét
aktebalka
1
 zdravím všechny novomanželkyemoticon tak se taky musím sdělit s tím, jak jsme se měli. strašně moc jsme si svatbu užili!! přišlo opravdu hodně přátel, spolužáků, známých ... sál byl narvaný k prasknutí, úplně jsem se rozklepala, když jsme s taťkou vešli do uličky a uviděla jsem ty davy... okolo 400 lidí tipuju... Obřad byl moc dojemný, manžel uronil pár slz, řekli jsme ano, políbili jsme se tak, až to vyvolalo potlesk, sliby jsme (s malou nápovědou) taky zvládliemoticon gratulace byly dloooouhé, úplně mě bolely tváře od úsměvu, ale bylo moc hezký se všema lidma se obejmout a aspoň se pozdravit. pak byla zábavná část, kterou připravila rodina a přátelé. nejvíc mě dostaly moje ségry (24, 29, 32, 34 let), který se oblékly a la Rebelové a se změněnými texty (o nás dvou, naší rodině a našem chození) zpívaly Pátou a Olivera Twista. úžasnýemoticon proběhl i dramatický únos nevěsty na střechu kostela, ale ženich mě úspěšně našel a vykoupil medovinou. po zábavě jsme měli hostinu, cca 50 lidí, jídlo výborné, spousta dobrot, já jsem skoro nic nesnědla, měla jsem nějaký stažený žaludek, i když ze mě už všechna nervozita opadla... no celkově to bylo moc krásné, moc jsme si to užili, pořád vzpomínáme a vybavujeme si různé detaily... Organizace klapla skvěle, pár drobností nevyšlo, ale ani jsme to nepostřehli... prostě opravdu nejkrásnější den v našem životě ... i když to zní lacině emoticon bylo to tak ...

co se týče fotek, snad dodám, uvidíme, jestli manžel schválí zveřejňování emoticon
31. srp 2009 v 15:42  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
zdenula2
1
fotoportrét
fotoportrét
zdenula2
1
 Ahoj holky....tak co nového v manželství...?
U nás tedy maximální spokojenost emoticon Řekla bych, že je to ještě lepší než "za svobodna" emoticon Sice občas proběhne menší "výměna názorů" - jestli se tedy tomu tak vůbec říct..ale to je normální a bez toho by to stejně nebylo "ono" emoticon
Na nové příjmení jsem si už také pomalu zvykla..sice se občas přeřeknu, ale dá se to

Tak se mějte krásně...Paaaa emoticon
16. říj 2009 v 15:08  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.