22.8.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojte nevěsty, tak kolik nás je na takový hezký prázdninový letní termín?
Profilova fotka
o Praze nic nevím takže nepomůžu
Profilova fotka
ditushka - trošku jsi mě zaskočila tím, že máš již skoro vše zařízené....já jsem tedy na tom dost bídně :-S My teď s přítelem více řešíme domek, budeme se cca do 2měs stěhovat, takže teď spíš řeším domek...no, snad se s tou svatbou také posunu trošičku dále, ještě dříve než mi začnou zápočty - jelikož při práci je to celkem záhul =-) holky, mějte se krásně....
ahoj holky! tak uz jsme v pripravach trochu pokrocili, a to zasadnim krokem - rezervaci mych krasnych satu:-) mely jste pravdu, nasla jsem je!! a jsou to presne ty "moje", jsem z nich nadsena. Mam je z Adiny, za 7,5 tis + litr sleva + bedna sampana zdarma:-) taky uz mam vybrany uces a mozna i tusim barvu (barvy:-)) svatby ... ted zrovna koukam po nejakych peknych botickach... chtela bych trosku nejakej "vodvaz" :-D v podobe barevnych bot ... ale nejsem si jista, jestli by se hodily k tem satum. libilo by se mi mit je do barvy svatby a ne jen klasicke bile boty... zdenula2: neboj, my to jeste zarizeny vubec nemame a myslim, ze stihame:-) ted shanime bydleni, promyslime oznameni, seznam hostu a nic urgentniho zrovna delat nemusime... oznameni chci rozhodnout tak v kvetnu nejpozdeji a v cervnu je poslat... driv to podle me smysl moc nema... ditushka: znam dve uzasna kvetinarstvi, oboji v centru, jsou tam moc sikovny slecny, je to trosku drazsi ale myslim, ze je to fakt videt na vysledku!! urcite se tam zajdi podivat. Prvni je Floresco, v Biskupsky ulici na Praze 1 (kousek od Labute), segra si tam nechavala delat svatebni kytici a bylo to proste dokonaly. Druhy je Belles Fleurs, je to uplne novy ted, uz nekolikrat jsme tam kupovali krasny kyticky a naposledy nam rikali, ze na svatebni kytice nad tisic korun davaji nejakou slevu. Zkus to :-)
Profilova fotka
Aktebalka- ahoj, moc diky za info, super, urcite se zajdu podivat. Je to jedna z veci, co bych opravdu chtela krasne a hlavne trochu moderne. Vetsina tech svatebni kytic, co jsou u nas zvykli vaza, je takova "klasika". Takze moc diky :-D Zdenula- Ja myslim, ze urcite vsechno zvladnete bez problemu. Zvlast jestli i dobre funguji svedkove, tak to muze byt super pomoc. :-)
tak co, nevěsty, jak jdou přípravy? pojďte tady trochu rozjet tu diskusi:-) jaký plánujete prstýnky? my uvažujeme o oceli, dost vydrží, vypadá skvěle, no a o finanční výhodnosti asi všichni víme :-D a co barvy kytek a dekorací, kravat a košil? pro mě je to zatím dost oříšek ... líbí se mi hodne kombinace žluté a růžové, je to krásně letní a veselé, viz ta koláž fotka v albu příprav ... taky přemýšlím o fialové a žluté nebo fialové a zelené ... je to těžký rozhodování... ale snad to má ještě čas:-) budeme mít hodně družiček - dětí, 6 holčiček (3-10 let) a jednoho kluka, takže jsem zvědavá, jak a kde na ně seženeme něco pěkného na sebe ... a jak vypadá váš harmonogram? to taky zatím řešíme, vždycky něco vymyslíme a připadá nám to fajn, ale pak nám vždycky dojde, že jsme tam na něco zapomněli, např. na čas na focení, takže to pak už nevypadá jako geniální nápad:-) takže zatím pořád přemýšlíme... mějte se krásně a reagujte:-) ať vám všechno dobře vychází!
Profilova fotka
Ahoj holky aktebalka: o prstýnkách máme již trošku jasno..... Ale ještě jsme je nezařizovali :-D Říkám si, že je čas :-D Barvu kytky a celé svatby jsem řešila do včerejška, stále jsem se nemohla rozhodnout zda žlutá či oranžová :-| Nakonec to vypadá, že to bude oranžvová ;-) Tak uvidíme....na 100% chci kytic z kal, tak uvidíme... Od včerejška mám vybrané a zarezervované šaty, které jsou přesně dle mých přestav a mám také zarezervovaného kameramana. Fotografa teď řešíme a také bychom měli s mou drahou polovičkou dořešit seznam svatebních hostů 8-) + rozhodnout se pro menu na obědě :-D
Profilova fotka
Ahoj nevěstinky....co nového..? ;-) předběžný seznam jsme udělali, ale je opravdu velice předběžný ;-) a menu už mám také jakž-takž, musíme to ještě zkonzultovat s restaurací. Fotografa stále řeším, nemohu se rozhodnout... Teď bychom chtěli začít řešit oznámení..
Ahoj holky :-) tak už snad máme hotový harmonogram ... vypadá to na obřad od 12h, pak raut a gratulace, cca od 15h zábavný program (to je u nás taková tradice, připravují to známí a rodina) a od 17h hostina pro rodinu,svědky, a prostě ty nejbližší (cca 50 lidí). Taky už jsme učinili definitivní (snad už!!! :-)) rozhodnutí ohledně barev. Takže svatba bude celá ve žluto-bílém. Moc se na to těšíme:-) Teď jsme zprovoznili i vlastní svatební web a díky reakcím všech lidí okolo jsme úplně nabuzení a nemůžeme se dočkat svatebního dne, jak si to všechno užijeme!! :-) Začínám mít docela silnej pocit, že nestíháme s oznámením ... máme spoustu nápadů ... ale většinou moc složitejch na zrealizování, takže hledáme něco jednoduššího...
Profilova fotka
Ahoj holky,no vidím, že se to tu trochu rozjelo, delší dobu jsem tu nebyla. Na zlínském kraji se ta debata strhla jiným směrem, tak mě už ani nebaví sem chodit, ale tady je to stále o svatbě, tak budu chodit sem. Já teď nějak jsem na mrtvém bodě, ale tak většinu mám zajištenou, takže už jen takové ty poslední doúpravy, kytky atd.
Ahoj holky, pridavam se do klubu.Mame to ve Vyškově v hotelu Allvet. Ja uz mam koupený šaty, pro prstýnky a sepsat to na matriku jdeme 4.května. Ten den jdeme i do hotelu na domluvu ohledně hostiny. Problém je sehnat fotografa, to jsem jaksi prošvihla. Točit nám to bude kámoš. Oznámení jdeme shodou okolností dělat zítra. No mám trochu pocit, že je to poněkud na mě, ale to je asi všude. :-)
ahoj kacko :-) to je asi vazne normalni, u nas taky vetsinu delam ja ... ne ze by to budouciho manzela nezajimalo, ale neni v tom moc kreativni, tak si spis poslechne moje napady, zkoukne moje navrhy oznameni, pochvali me, navrhne neco upravit a dohodnem se... :-) myslim, ze je to tak lepsi nez kdybychom meli oba vlastni a odlisne predstavy ... Pridej nejaky album!! :-) a kde delate oznameni?
Ahoj oznameni si delame sami s kamaradcinou pomoci.|Bude trochu neobvykly ;-) album pridam, ale jeste to bude chvilku trvat:)
Článek se načítá
Profilova fotka
kacka3pol : vítej v klubu dvaadvacítek :-D :-D Svatební oznámení máme také rozjednané, ještě řešíme zda dát motto či ne... Očekávám každým dnem 2 různé vzorky, které jsme si vybrali a podle toho, jak budou ve skutečnosti vypadat - objednáme ;-) Také už máme zamluvenou cukrářku na cukroví, dorty nám bude péct moje babička. Holky máte někdo zkušenosti z pečení těch maličkých dortíků...?
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, hlasím se ke stejnému datu 22/8. Svatbu máme v Podkrkonoší, začínam s přípravami, ale koukám, že jsem ve skluzu! Máme zatím termín, zamluvenou hospodu a vymyšlené místo na odpolení párty.... :-o mám panikařit? :-D
2lidala: vitej v klubu;-) myslim, ze panikarit nemusis, zalezi to na kazdym paru, jak moc se se svatbou stresuje ... my nemame hotoveho o moc vic, jen mam zamluvene saty a ted hlavne premyslime nad oznamenim, kytkou atd. Myslim, ze stihas:-) nenech se nervovat tim, co tady uz kdo ma pripravenyho. Stejne je nejdulezitejsi, abyste si ten den uzili vy dva v pohode ... i kdyz se nekde treba zapomenou prstynky :-D
Profilova fotka
lidala - také Tě vítám v klubu 8-) Myslím si, že stresovat absolutně nemá cenu... Vždyť je času ještě dost ;-) My teď se svat. přípravami stojíme, řešíme domek - budeme se do dvou měsíců stěhovat, tak svatba musí chvíli počkat :-D
krepelka84 • 27. duben 2009 ve 22:14 Ahoj.má některá stejný datum jako já a ještě je z Karviné.jak se vám daří přípravy?Veronika katka.bylnice • Včera v 09:56 Ahoj, mám stejný datum, ale bohužel nejsem z Karvinné. Jinak ta větší část příprav je už za mnou. Už chybí jenom takové ty drobnosti....a jak jsi na tom ty?? krepelka84 • Včera ve 23:23 Ahoj a pěkný večer přeji.My už máme snad skoro vše také vyřešené jen ještě pořádně nevíme jak z hudbou.Satičky mám vybrané tak snad budou,nebo jsem o tři kila chudší.Odkud jsi? krepelka84 • Včera ve 23:25 jéééé,ted koukám,ze jsi ze Zlína,tam se zrovna na léto bude stěhovat má kamarádka. :-) katka.bylnice • Dnes v 10:01 Ahoj, tak šatičky byly asi první co sem zařizovala...a byla to teda fuška...mám velikost 34 a v této velikosti moc šatiček nebylo, ale tak snad sem vybrala dobře. Jinak nejsem přímo ze Zlína, je to takové menší městečko Brumov-Bylnice...to ti ale asi nic neřekne.. :-) krepelka84 • Dnes ve 14:07 Ahoj a pěkný den ti přeji.Zrovna dneska mě přišli přes inzerát kalhoty co jsem objednávala přes nett pro syna a byla jsem zklamaná.paní mě poslala kus látky no to je síla.tak aspon jsem poučena,že už nebudu nic objednávat.ještě,že to nebylo moc drahé. zdenula2 • Dnes ve 22:53 Ahoj holky...tento datum tu už je 1x založený - tzn. že je tu už 2x :-| Mám stejný datum jako vy :-) Obřad máme v Olomouci na radnici a hostinu na myslivně ve vesnci cca 16km od OL. S přípravama to mám tak na půl...něco již zařízené, něco teprve budu řešit. Zatím si stále říkám "času ještě dost" :-D
Profilova fotka
Ahoj holky....tak co nového..? ;-) Jak pokračují vaše přípravy na den "D"....? 8-)
ahoj :-* u mě je největší novinka teď to, že mi přišly náušnice, který jsem vybírala přes net a jsem nadšená, že i na živo vypadají přesně tak, jak jsem chtěla! :-) včera jsem na aukru objevila krásný botičky, taky přesně takový, jaký jsem si představovala - a hlavně žlutý :-D tak jsem nadšená a doufám, že přijdou a budou pořád krásný a padnou mi:-) s oznámením nějak přestáváme stíhat ... musíme máknout:-)
sehnali jsme šaty na družičky!! teda spíš našly, teď je ještě objednat ... :-) viz album příprav ...
Profilova fotka
aktebalka: ty jo, tvé botičky jsou opravdu SUPER x-) vidím, že jsi to vzala vše - "do žluta" ;-) Já teď čekám na vzorek již našeho oznamka, dle návrhu vypadá dobře, tak se už moc těším na originál :-D Našla jsem další možnou fotografku a vypadá to, že má styl focení, který se mi moc líbí - uvidíme, jak proběhne osobní schůzka 8-) Ale jinak přípravy stojí... /zatím/ :-D
kdo je ta fotografka? :-) nam bude fotit svagr, prakticky taky profik, foti tak dobrej 15 let svatby a vsechno mozny ... je to sikula, tak jsem rada, ze je to rodina, aspon si budu pri foceni pripadat prirozene:-) z bot jsem vazne nadsena, jen jsem ted napjata, jaky budou na zivo, az prijdou ... :-) snad to dobre dopadne! jo a ty satky na maly holky uz jsme objednali, byl to kumst, sehnat vsechny velikosti, ale povedlo se, hura:-) jaky mate oznamko?
Profilova fotka
aktebalka: měla jsem schůzku s tou fotografkou (sl.Pauchová) teď ve středu. Působila na mě dobře. Po dohodě a konverzaci jsme si ujasnili, jakou mám představu a je fakt, že jsem se nemýlila. Tak doufám, že vše klapne, jak si představuji 8-) Focení v přírodě, různé nápady, improvizace..atd. Oznamko budeme mít z firmy JAPOS, dostali jsme min. týden korekturu, tak ještě vybíráme barvu písma. Je to oraznožové oznamko s oranžovou šifónovou mašlí - barva svatba bude oranžová už od počátku :-D Já ještě botičky nemám :-| ...představu mám, ale zatím jsem na ně nikde nenarazila, asi budu muset vyrazit někam na nákupy.... Kde jsi sehnala šatky pro malý holky - budu mít asi 4 družičky, tak ať mám nějaký tip ;-)
tak už mi přišly botky - jsou ještě krásnější než na obrázku:-) a hlavně - jsou mi dobře!!! takže jsem moc ráda. po šatech na družičky jsme nejdřív koukali po normálních obchodech - Zara, H&M, Next ... jenže nám vadilo, že je to všechno tak drahý - docela obyčejný šatičky, na kterých není nic extra, stály tak 800,- ... a když jich máme kupovat 6, je to docela pálka. tak jsme začli hledat na netu - jednu ségru mám v Americe, takže jsme je objednali přes ni. Ty, který jsme objednali, jsme našli na www.belk.com. Jsou nádherný, originální ... a vyjdou krásně levně:-) teď aby holkám byly:-)
Profilova fotka
na tom webu jsou opravdu velice krásné šatky, díky moc ;-) Probereme to s mamkama od družiček a kdyžtak bych to objednala najednou... 8-) Jinak to vypadá tak, že jsme se konečně rozhodli pro oznamko, barva písma bude nakonec oranžová, ať to ladí s mašlí a oranžovým papírem. Jen ještě doladit, kolik lidí tedy pozveme na hostinu, ať máme dostatek pozvánek ke stolu a pak ho závazně objednáme......a pak už můžeme začít s rozesíláním a osobním zvaním.... :-D
jojo, jsou tam krásný věci a hlavně velkej výběr ... a když je to zrovna ve slevě, taky to není špatný;-) jen je trochu zrádný, že na netu nabízí všechny možný velikosti, a když je pak chceš objednat, tak to nejde. my jsme pro větší holky museli objednávat z jinýho webu a byly o dost dražší. pokud budete chtít objednávat, koukni se tam na tabulku velikostí, a přepočítej si ty americký palce (nebo co to maj) na cm a přeměř děti, ty velikosti se dost liší. my už máme taky rozhodnutý oznámení, jen čekáme na verdikt, na kolik nás to přijde ... a zítra vyrážíme na lov obleku!! jsem zvědavá... :-)
ahojte holky muzu se k vam pridat? mam stejny termin jako vy ;-)
vítej! :-) jak si užíváš přípravy? :-) bude album?
Profilova fotka
takže oznamko jsem dnes konečně potvrdila a už se těším až dorazí... x-) Pak ho vložím do albíčka....
ahojky tak jsem vlozila nejakou fotecku na te fotce jsem dva mesice po porodu a ted mam o sedum kg mene tak satky sedi lepe! jinak teprve zaciname s pripravama tak doufam ze to uspesne stihneme.. ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?