22.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky!!Najde se tu nekdo,kdo bude mit velky den prave na totot datum??
Jéé tady je lidi,zdravím všchny s tímto hezkým datumem, to nas tohle datum vyloze zbylo, nechapu,ale mam radost :-D
Profilova fotka
zdravim vsechny nove prichizi!!!uz jsem si myslela,ze jsme sami dve :-D luciiik-nene,bude tam jen obed pro rodinu,na vecer jeste vubec nevime kde :-(
megan2: vypadá to nadějně viď? :) už mi to bylo podezřelé, co je na tom termínu tak divného, že jsme samy :-D
Profilova fotka
luciiik-ja jsem si taky rikala,takovy krasny datum 22.08.2008 a jen my dve??? ;-)
Ahojky, tak já se taky hlasím k tomuto datumu :-) . Máme ho už vybraný delší dobu a přitom byl výběr spíše jedna velká náhoda a souhra okolností. Tak teď už jen doufáme, že bude svítít sluníčko a bude teplo:-) Ale kdo by si to na svatební den nepřál :-N
ahoj, přidávám se, také máme tenhle termín... Zatím máme jen místo pro obřad a restauraci na oběd. muj skoromanžel tvrdí, že je na všechno dost času, ale já nevím nevím, jak sem na mateřský tak mi všechno strašně letí :-)
Ahojky Simbro a kdepak budete mít svatbu? My máme zatím tak jen zamluvenou matriku a hospodu, myslím, že času je pořád ještě dost ;-)
hhaninna: V dobřichovicích na zámku, je to přímo u Berounky, tak si myslím, že i fotky by mohly být povedené. Na jednu stranu je fakt času dost, spoustu věcí můžu dělat přes net,ale třeba na šaty musím jet sama a najít někoho na hlídání.. skoroman... má služby, takže to musím nějak skloubit... :-)
Simbro- V Dobřichovicích na zámku se vdávala minulý rok moje kamarádka, byla to moc krásná svatba, přístup i misto je profesionální. My to máme zamluvené na Libeňském zámečku. A neboj, na zkoušku šatů si můžeš vzít i prcka, já si byla zkoušet šaty se ségrou, a taky jsme s sebou měli kočárek a nebyli jsme v žádném případě jediný.
Profilova fotka
Jeee koukam,dasli dve nevesty a obe Prazacky!!!!!! x-) ;-) to je super!!!!!! a jedna take na matersky,simbro-taky my to desne leti a uz bych to mela mit zarizeny,ale prece casu dost,nee??? ]-( taky to porad slysim
megan: to jsem ráda, že nejsem sama, nějak jsem si myslela, že přítel bude aktivnější, ale zatím tomu nějak nepropadl, jako já, strašně se těším :-) hhanina: my jsme se rozhodovali, jestli průhonice nebo Dobřichovice, ale do dob. to máme blíž a teta našeho kamaráda je matrikářka, takže se to hodilo a bylo vše jasné...
Profilova fotka
simbro-no u nas je to vsechno na me,akorat se obcas divim,kdyz mi rekne svuj nazor-protze nektere veci,bych od nej necekala
Článek se načítá
megan a jak starýho prcka máš? našemu Vojtíkovi budou v květnu 3, myslím, že si to taky užije, na obědě budeme mít 7 dětí. nejmladšímu budou 3 měsíce,od svědkyně a nejstarší 4 roky, bude to psina, ty dětičky to vždycky rozjedou :-) , myslím, že na přítele nebudu tolik tlačit s informacema a radši to budu řešit tady, třeba ho to chytne :-)
Profilova fotka
nasemu prckovi je ted pul roku,takze na svatbe mu bude rok a mesic.... tajne doufam,ze by mohl trosku capat,ale uvidime.
i kdyby netapal, tak je to jedno, myslim, že o něj bude postaráno, babičky a tetičky určitě fungujou né? takže ho nebudete mít u sebe, přímo při obřadu viĎ? to je ještě mrňous, nevím jestli bude Vojtík chtít, tak ho budeme mít u sebe, ale to uvidíme, podle situace
Profilova fotka
no ja bych ho u sebe mit chtela,ale jeste uvidime,srpen je daleko 8-) ted premyslim,do jake barvy to vsechno ladit
to já taky, jak jsem tady projížděla některý alba, celkem se mi líbí ladění do oranžova(lososová), nebo jemnounce růžová,
Profilova fotka
:-D :-D :-D no a ja se prave ted rozhodla pro tu oranzovou(lososovou) ruzova by se mi libila,ale petra do ni nedostanu...libi se mi i jedna kytka,co jsem dala do albicka
super, myslím, že u nás to bude asi taky takhle, ta oranžová je taková letní. mimochodem beru si taky Petra :-D
Profilova fotka
:-D :-D tak to je gooool!!!!!obe maminy,mame syna,obe maji Petra,a budeme ladit do oranzova,no jsem zvedava,co budeme mit jeste spolecneho
k tomu se určitě dostaneme :-) , ještě věk??? mě bude v srpnu 31
Profilova fotka
:-D me bude taky v srpnu!!!!ale 25
Tak vás opět zdravím. Musím se přiznat, že také chceme svatbu ladit do lososova (meruňkova) a také si beru Petra :-D :-D :-D. Myslím, že je to svěžejší barva než růžová a navíc je růžová poslední dobou na svatbách až moooooooc. No tak to já nejsem na mateřské, caparty teprve plánujeme až někdy po svatbě. :-D A asi jsem akčnější a v jiném prostředí, protože my už máme vyplněný papíry, podané na matriku, zamluvený termín, už mám zarezervované šaty (mám je v albíčku), předběžně jsem domluvená se svou kadeřnicí i kosmetičkou a už i vím, kde si nechám dělat kytku. Sice toho vypadá hodně, ale ještě mnoooooooohem víc toho zařídit zbývá. Myslím, že na ty šaty byste už ale měly vyrazit a zvláště v Praze. V srpnu je hodně svateb a některé šaty, jak jsem se dozvěděla, se i týden před rezervací nechávají mimo nabídku, aby se stihly dát pro nevěsty vyčistit. :-|
teodorie: tak to jsi čiperka, máš toho celkem dost zařízenýho, nejdůležitější věci už máš za sebou :-) , taď už jen dolaďovat. a kde budete mit obřad? teda jestli už jsi to tady neříkala? S těma Petrama se roztrhl Pytel, možná by bylo dobrý téma Kdo si bere Petra???? :-D :-D :-D
No možná bychom se divily, kolik by nás bylo :-D Neříkala, obřad budeme mít na kladenské radnici. Chtěli jsme něco ne moc daleko a po obřadu se budeme fotit v zahradách kladenského zámečku. :-D Myslím, že to focení tam úplně stačí, obřad tam mít nemusíme, to člověk hned vyplázne přes pět tisíc. :-|
hhanina. ahojky jak jsi psala o té kamarádce, že se brali v Dobřichovicích, měli tam i oběd? nebo jeli do jiný rastaurace? my pojedeme jinam, tak snad to bude v pohodě, tam je na jedný straně obřadní sín a na druhy restaurace, já jen aby tam nebyl nějaký zmatek, což tak na svatbách bývá :-)
Simbro: Ahojky, kamaradka měla svatební hostinu taky jinde, a bylo to naprosto v poho. Je pravda, že ta cesta na zámek, a pak cesta přes celou Prahu byla trochu delší, ale alespoň si užili jízdu ve svatební koleně :-) My taky budem mit oběd trochu dál od Libeňáku, ale snad se to zvládne.
hhanina, tak to se mi trochu ulevilo, někdo mi totiž vyprávěl, že měli problém s těma z restaurace, ale ty měli svatbu už asi před 2 rokama, tak se to asi změnilo, díky
Ahoj holky, také vítám nové nevěsty ;-) simbro: V Dobřichovicích se také vdávala známa, mají z toho krásné fotky a hostinu měli přímo na zámku v jedné místnosti, z které byl přístup do zahrad. teodorie: Teda to se stydim, co mám zařízenýho já :-S my máme zatím jen hostinu, kameramana a fotografa. Zbytek v nedohlednu. S těma šatama užř musím něco udělat, pořád to oddaluju a nechce se mi do toho, stále váhám, jestli vůbec půjčit nebo koupit
luciiik: jo, to chápu, taky se mi do toho nechtělo, nerada stále něco zkouším. Tak se zkus zajít podívat na ten svatební veletrh, co bude v Diplomatu, aspoň najdeš inspiraci a kontakty :-D A já si je rozhodně půjčuji, protože co bych pak s nimi dělala? Sice to možná finančně někde vyjde nastejno, ale nechci je sušit ve skříni. :-|

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?