20 červen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem holkám a příznivcům brms,hledám ty které se budou vdávat 20.6.09,tak pište,pište
Oleandr - skvělý je korektor od Tea tree oil. Je to s čajovníkovým olejem, naprosto nenápadný, skvěle kryje a má desinfekční účinky (akné a tak) A ještě mám doma roll on tyčinku taky s čajovníkovým olejem. Ta je naprosto bomba, i když je dražší. Když se na ty věci zeptáš v drogerce tak ti určitě poradí
Jo a stím cvičením, nevím kdo to tu nadhodil. Je úplně perfektní CD od Olgy Šípkové (pokud na ni nemáte alergii :-) ) Má 3 CD podle obtížnosti, nedávno se to prodávalo i s novinami, je to starší. Možná to má i někdo doma. S tímhle jsem se naučila správně cvičit a hlavně dobře dýchat, doporučuju!! Je to část aerobik a část tvarování postyvy, za měsíc je to hodně znát, já jsme po měsíci byla tak spokojená, že jsme toho nechala :-D
oleandr-no,ano máme to ve stejný den,ale já až ve 12.00!! :-D ..tak mám hodinku k dobru!! :-p !!!!!!!!!!!!!S tím kolektorem to je dobrý nápad...mám děsný kruhy pod očima :-N .....od března chci chodit na kosmetiku,abych měla krásnou plet,tak mi tam snad poradí....ono,něco koupit dražšího a pak zjistit,že to není ono,se mi teda nechce....a včera jsem cvičila zase... :-N .zkusila jsem i švihadlo a zjistila jsem,že to teda není žádná sranda,si jen tak skákat... ]-( ]-( ...
Profilova fotka
ahoj holky. No s tím švihadlem... Dcerka si taky přinesla ze školy a že jí mám předvést jiné, než klasické skákání snožmo. Nóó něco jsem skočila, ale můj si myslel, že se propadneme o patro níž :-D Jo a my máme obřad 11:30, takže asi mezi vámi, pokud jsem to správně pochopila. No a k těm korektorům. Buď jsou různé gelové, které mají jen léčit, nebo pak ty maskovací. Já z těch gelových mám takovou tyčinku od garnier přímo na akné, vcelku to pomáhá. Jinak barvy korektorů jsem tu v některé diskusi četla, ale teď nevím, jestli v té "nalíčit se na svatbu sama". Myslím ale, že nějak drahý není třeba, hlavně trefit odstín.
Holky... Včera jsem si koupila bezvadné svatební šaty, úplně jsem z toho byla rozradovaná a hned mě ty přípravy začaly více těšit x-) Snoubenec si koupil už i svatební oblek.. No, včera jsme utráceli :-) Chtěli jsme včera už i objednat prstýnky u pana Karla Stocha (skvělý zlatník, rozumí tomu), ale to jsme nestihli. Nakonec je to něco podobného jako v mém albu má ta paní se žlutou kytičkou, (je tam jenom jeden manželský pár). Schválně si tipněte za kolik byly 8-)
včelaranka- myslím,že to u nás pod námi taky věděli!! :-D ..ještě,že je ta paní hluchá....ale lustr se jí asi houpal.. :-D :-D ....Tak to bude jedna svatba za druhou,když to máme tak za sebou... :-D ...A právě mám potíž s tím odstínem.abych nevypadala jak s monoklama... :-N :-N
Profilova fotka
Kocatko tak super, že už máš šatičky:-) A nemáš foto sebe v nich? No a tipovat cenu to je těžko... Dani ten odstín asi fakt vyzkoušet jedině v drogerce, jak tam mají ty testry. Nebo pak u kosmetičky.
Fotečku nemám :-) Vím, že tipovat je těžko, chtěla jsem vás napnout ;-) Pozor, teď. Mám krásné svatební šatičky podle svých představ za 800 Kč Podotýkám, že to nejsou z komunistického sekáče. Jsou to jednoduché šatičky, ještě jim přišijeme asi rukávy. Na sobě je nemám, ale dám do alba fotku na věšáku. Bude to taková netradiční letní svatba, takže jsme nechtěla nějaké honosné :-) Jsou od paní, která je dostala zadarmo ze zrušeného svatebního salónu, našla jsme inzerát na brms http://www.beremese.cz/bazar/show_ent... Je z Ostravy a vřele doporučuju.. Příjemná, ochotná, super. Má i "honosnější" šaty než jsem si vybrala já.
Profilova fotka
Kocatko, tak to je super cena! blahopřeji k dobré koupi :-) Já zase budu shánět šaty pro družičku - dceru.
Hmm, tajk jsem zjistila, že je ta fotky moc velká, musím se zeptat snoubence jak to zmenšit :-| A pak to dám do albíčka
Teda kocatko to gratuluji k takove cene, no to je super. Zase nekdo dalsi je nadseny ze svatby :-D To je vazne uuuuuzasna cena :-D Ja nevim proc, ale nejak mi az ted doslo, ze vlastne my vsechny se vdavame ve stejny den, nechapu nad cim jsem celou tu dobu premyslela. My jsme byli s rodicemi zase nakupovat - alkohol atd, mame jednu mistnost, kde to vsechno skladame postupne a je super sledovat, jak se to zaplnuje a co vsechno mame. Musim rict, ze jako kocatko me to vzdycky ty pripravy chytnou vic a vic. Jen skoda, ze to me nadseni nesdili i snoubenec :-D , holt chlapi to maji jinak :-D No a po tom krycim korektoru se podivam, projdu lekarny a drogerky a omrknu co a jak a vyzkousim. Tkaze diky za rady.
dani - dneska to mame 137 dni o nasich svateb!!!!!!!!!!!!! :-D
Článek se načítá
oleandr-tak vidíš... :-D jak nám to pěkně utíká!!!!!!!!!!!! Po výpatě ted začnem taky nakupovat do zásoby....už se těším!!ale my toho budem mít určitě mín než vy!! :-p ...
Profilova fotka
Tak já budu kupovat akorát víno, slivku máme svoji. Jiný alkohol kromě piva nebude. Není to u nás zvykem. Takže u mě kromě výzdoby nějaké zvláštní zásoby nebudou. A s tím stejným termínem Ole je to vtipné, no :-D :-D
Ja vim, nejak mi to docvaklo az ted, to bude asi to svatbou :-D :-D My mame vino i slivovici vlastni a domaci visnovku, ale protoze nas bude tolik a rikam si je to jednou za zivot, nasi se rozhodli, ze koupi i jiny alkohol, aby byl i vyber. A pokud to zbyde, vzdycky se to upotrebi na nejakych rodinnych seslostech nebo grilovackach :-D :-D :-D Verite, ze bych ted sla na nejakou grilovacku? Skoda, ze je zima. :-( Taky cekam na vyplatu, uz aby byla :-D
Vidim, ze jsme se slusne rozjeli s tema nasima pripravama a je dobre, ze kazdou z nas napadne neco jineho, co se musi jeste zaridit. :-D Ja treba zasklila ty moje zuby. :-D
dani - to nakupovani neni sranda, takove nealko budeme kupovat na 3x pro tolik lidi :-D Jenze ja zrovna v obchode uz videla i kvetinace na presazovani na jaro, tak ted mam v hlave jenom ty uzasne kvetinace, ktere musim koupit, tak jsem trochu mimo. Doma ve sklepe mam schovane 5 kousku oleandru, ktere potrebuji presadit a musim si jeste koupit muskaty. Jenze to vsechno tak leze do penez, nechtel by jste nekdo darovat penize, kdyby jste teda nahodou meli nazbyt? :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
Taky bych potřebovala vyhrát ve sportce :-D :-D :-D Ale nikdy jsme nic nevyhráli, až teda v lednu zkrácený relaxační pobyt pro dva. To jsem byla šťastná jak blecha :-D Nad kytičkama jsem taky uvažovala, že něco pak nakoupím, abych si to vyzdobila před domečkem. Samozřejmě něco, co vydží i na potom. dokonce jsem uvažovala, že bych koupila africké fialky, růžové (podle barvy svatby), když jsou v plném květu jsou nádherné a šupla je na svatební tabuli místo řezaných květin. Pak bych si je doma dala na okno :-)
vcelaranka - to je myslim dobry napad a taky originalni, navic ti to otom vydrzi :-D Ted kdyz se clovek podiva z okna, jake je tam blato a pusto, je to hruza. Neni nad teplo a krasne. Vcera se trochu oteplilo, tak me to hralo u srdce, jake teplucko bude na nase svatby. :-D
Profilova fotka
Jo jo, taky nesnáším takové počasí :-p Už se těším na jaro, zajedeme na Pálavu, když tam kvetou kasatce, no nááádhera. A doufám, že na svatbu bude hezky. Pokud bude pršet, tak se zblázním...
Tak toho deste se taky desim, saty od blata, na fotkach je clovek zplihly ..... :-D Vcelaranko kdy budes zarizovat asi tak dorty?
Profilova fotka
Asi během tohoto měsíce bych se měla domluvit na tom, že mi ten dort někdo, asi cukrářka upeče. A domluvit se na konkrétním asi stačí později. Někdy mě štve, že se musí všechno takto dopředu ]-( No nic holky, už povalím z práce, takže pa pa
Ja si porad nejsem jista tim hlavnim svatebnim dortem. :-(
Profilova fotka
Ahoj! To já taky ne. Vím, že bude bílý. A asi kolem dokola jen zelená stuha. Ale jestli bude hranatý nebo kulatý? Jedno, dvou nebo třípatrový, ............?
Vcelaranka: Ta paní u které jsem to koupila mi nabízela šaty na půjčení pro družičku 1,5 roku cca, ale nevím jestli bys pro to jela do Ostravy.. Já se asi vdávám poslední, že jo? My to máme ve 14.00 A holky, co budete mít za kytky? Já budu mít asi nějakou sezónní, máme na zahradě kaly, ale nevím jestli už vylezou.. A taky máme konvalinky, nevíte, jestli v červnu budou? Asi by měly..
Hm s tim dortem jsme na tom stejne, co ja vim kolik pater? Ach jo, jsou to ale problemy.... :-( Tak o kytce mam jasno bile lilie a bile ruze. No s tema konvalinkama, to spis budou na jare nez v cervnu, ale myslim, ze pokud by ses domluvila na konvalinkach v kvetinarstvi, ze by na ne udelali objednavku. A nebo jeste nejlepe se nejdrive zeptej na ty konvalinky v kvetinarstvi a uvidis co ti reknou. A s ti svatebnim obradem, ja to z vas budu mit nejdrive za sebou? To je hezke. :-D
kocatko - mrkla jsem do tveho alba na ty saty, vypadaji velice hezky a za ty penize, uplne zavidim. Jsou vazne skvele. At ti tedy udelaji nejvice parady a radosti :-D :-D
oleandr: děkuju, potřebovala jsem se někomu pochlubit a komu jinému než vám holky, když mamka a snoubenec je se mnou vybírali :-D
kocatko - no nemas zac, budes tam davat ty rukavky nebo to nechas bez nich? Psala jsi, ze s tema rukavkama ty saty nejsou 100 procentni.
no, šlo o to, že ty šaty s těma dlouhýma rukávama neseděly v podpaží, byly jinak šité. Ale ty co mám doma sedí dobře a tak tam ty dlouhé rukávky došijeme, mamka je šikovná na šití, tak by stačilo sehnat materiál a přišít je tam a bude to ještě lepší, takové slavnostnější

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?