2.8.2008

Profilova fotka
Chcete se taky některá vdávat v tento den? :-D
1
2
53
Profilova fotka
Betko-kam nam to utikas?? Mimochodem super datum ;-)
betule: původně ano, ale pak jsme všechno asi 5x změnili... na dřívejší datum (o vic jak rok) a pak zase na pozdější... ale datum je to pěkné, holt plánování by nám šlo :-D
Profilova fotka
Kristi-snad to vyjde! :-D Bethanko-zatím je to daleko,ale třeba to klapne! ;-) Jak říkáš,plánování by nám šlo! :-D
Profilova fotka
Betko, co blaznis, zase tak daleko to neni....
Profilova fotka
Ahaaaa....Takze jsem nebyla daleko od pravdy!!!! :-D Betule, my jsme spioni! Nam se neschovas!! ;-)
Profilova fotka
to snad není možné,vy únorovky mě najdete všude!nechceš se přidat Luci? :-D
Profilova fotka
Jaaaa jeste uvidiiiim... :-D U nas jeste neprobehlo to zasadni - pozadani o ruku ;-) Takze zatim neni co planovat,ze? A jak to vlastne vzniklo u vas? Pritel se rozhoupal...???
Profilova fotka
Spíš jsem to vzala do vlastních rukou. :-D Na kleknutí na kolena čekat nebudu-nedočkala bych se,navíc tvrdí,že už jsme zasnoubení,ach ti chlapi! :-S Takže to zařídím sama a pak ho tam dovleču a je to!snad má něco našetřeno,já na mateřské nemám šanci nic ušetřit! :-D :-D :-D
Ahojky,mohu se přidat?Taky máme naplánováno na 2.8.2008 a víc mám tedy naplánováno já než přítel :-D On se nějak neangažuje :-|
Profilova fotka
Jajo-to je stejné jako u nás,vítej!!!!
Ahojte baby,tak sa aj ja pridávam k Vám na tento dátum.Ako tak čítam,tak vas tu je celkom dost,na slovenskej stranke sme zatial len 2 :-) :-) :-)
Betule,tak to je dobře že v tom nejsem sama..horší je o,že zámek kde jsme chtěli být oddáni neklapne.Dnes mi napsali mail,že oddávají jen poslední sobotu v měsíci,jinak pouze církevní a ten opravdu nechceme,takže nevím jaký jiný zámek vybereme.....Nic tu není :-S
Článek se načítá
Profilova fotka
Jajo,tak to mě mrzí,určitě ještě existuje nějaká přijatelná varianta. ;-) Já jsem dala do alba,kde to snad budeme mít my,musím ještě přes kámošku posichrovat termín,snad bude ještě nějaký volný,ale je to zadlouho,takže snad jo.Držím pěstičky,ať něco najdete. x-) Sannyo vítej!!!! :-D
No on se totiž přítel brát na zámu nechěl,jdiná varianta byly Nebílovy,takže teď vůbec nevím.... :-| tady na radnici se zase brát nebudu já,takže se asi neezmeme :-N No něco budeme muset vymyslet,čsu je zatím dost,jen toho v okolí Plzně tolik zase není :-|
Profilova fotka
myslím,že chlap ustoupí,přece by si tě nenechal utéct,ne? ;-)
Profilova fotka
nějak nám to tafy umírá,ne? :-(
Je těch témat nějak móóóóóóóóóc! :-D
Profilova fotka
to teda je,to máš pravdu! :-D
ježíš ta kristi taky musí vyslídit všechno té se nikdo neschová :-D :-D :-D betynko užjsem ti přála u nás ale teď ještě jendou tady na svatebním :)) moc moc ti to přeju a mimochodem ten zámek hradec nebo jak se jmenuje je nááádhernej jako z pohádky no a teda tobě to sluší moooc a Vandička bude nádherná svatebčanka :-)
Profilova fotka
Drago,moc děkuju,jsi strašně hodná. ;-)
Profilova fotka
Ahojík děvčata,tak i my už máme naplánovaný náš velký den na ono zmíněné datum. 8-) Je sice ještě dlouhá doba na velký přípravy,ale my chceme mít vše tip ťop,tak jsme začli plně plánovat :-) kupodivu se na tom podílíme oba dva,což je i pro mě samotnou dost překvapivé. přátelé nás označili za šílence. :-. Už máme zamluvený datum na zámku včetně hodiny a též nádherné místo,kde bude hostina. Nepovažujete nás teď i vy za šílence? :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj Verčo,spíš ti závidím,pokud můžu mluvit za sebe! ;-)
Profilova fotka
Ahoj Betulko, děkujeme. Dívala jsem se na tvý fotečky v albíčku,máš nádhernou dceru!!! ;-) Kde je ten váš zámeček,na kterém se chcete brát?
Profilova fotka
Ahoj,bude to buď v Hradci nad Moravicí nebo v Raduňi. ;-)
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Ahoj nevesty! :-) Taky se nam moc libi toto datum na svatbu. Kdyz jsem ted nakoukla do nekterych diskuzi nebo albicek, tak mam pocit, ze jsme nejak pozadu. Nekdo planuje, nakupuje, pripravuje se, ... vice nez rok dopredu. :-| Mate uz neco zajisteno? Ja si zatim objednala knihu Nase svatba, uz se tesim, jak dojde. :-) Jak jste na tom?
Profilova fotka
Ahojte všichni, já se teda taky přidávám. :-) Termín je už od června zamluvený a teď už jedu v těžkých přípravách :-D Bude nás hafec, tak se do toho musim opřít, příbuzný si holt člověk nevybere, je nás jak kobylek :-D Místo na hostinu mám hned vedle baráku, takže se tam v lednu stavim a všechno zarezervuju, ale nevim, jestli domluvit si s nima co kolik bude stát už teď nebo až v tom lednu. Trošku mi to mate, páč v tom plánovači tady je to 9-11 měsíců dopředu, tak nevim, jestli tam mám jít už teď když mi řekli, abych tam přišla na rezervaci až v lednu. :-| Jsem na vážkách, páč bych ráda znala rozpočet už teď, abych věděla do čeho jdu :-D A co vy? Taky se v tom tak plácáte jako já? Všechno vybraný ale nevím kde začít s objednávámním :-)
Ahoj Marci, my už máme termín také zamluven. Ale žádné těžké přípravy. Až po novém roce. Rozhodli jsme vzít pouze se svědky. Takže nám toho spoustu odpadne. Miláček se nabídl, že se mnou půjde vybrat i šaty (v lednu), také v lednu zamluvím fotografa. A to je asi všechno. Restaurace pro čtyři lidi stačí měsíc dopředu, kytka taky. Oznámení si udělám sama, nebo stačí tak v březnu, dubnu objednat. Napadá vás ještě něco jiného?
Jo a jediný kdo o svatbě ví, je má svědkyně. A té jsem řekla, že svatba bude zkraje srpna, ale přesný datum jí povím až za mnou 19. října přijede.
Profilova fotka
Ahojky přidávám se k Vám a k datu 2.8.2008 - také ho plánujeme tak snad vyjde.:)
Ahojky, taktéž máme toto datum včetně hodiny zamluvené v kostele, radši jsme to zamluvili takhle dopředu, je to jedno z posledních hezkých letních datumů, tak mám obavy, že bude celkem nášlap.Pak už bude jen září 2009, říjen 2010 atd. Na podzim, ani v zimě se brát nechceme, máme oblíbený léto a hezký datum je holt hezký datum. :o) Lucka, Tábor.
1
2
53

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?