19.7.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, taky máte někdo termín svatby 19.7.2008? Co už máte zařízené? My máme zatím zamluvenej hrad a tím končíme? Tak písněte . ;-)
Profilova fotka
Tak to u nas ne.ja auto hodnotim podle vzhledu...
ado, já tomu taky prdlajs rozumím, musím holt hledat info na netu ... nechce mi Tvůj skoromuž taky něco sehnat, když se v tom vyzná? ;-) :-D
Profilova fotka
To může.Zjistí ti co potřebuješ a kde je auto k dostání a tak.Hrozně ho to baví.jen mi kdyžtak napiš do IP jaký auto si asi představujete,jestli nový,nebo ojetý,cenu a on už se bude snažit ;-)
ado: no to jsi moc zlatá, škoda, že jste tak z ruky. Spíš jenom tak na konzultaci, co ano nebo ne .... díííky!!!
Profilova fotka
Jasně.Kdyžtak mi napiš představu.Nebo když něco objevíš a nebudeš vědět,klidně se ptej...
my by jsme chtěli taky nový, ale asi to finančně nezvládnem, splácíme ještě byt a spoříme si, kdyby se stalo něco neočekávanýho třeba mimčo a tak.......... takže bude asi nějaký ojetý, co se vám líbí?Já jsem ujetá na citroeny a audiny. :-D
taky jsem chtěla nový, hlavně proto, že bude v záruce a nemusela bych se nějaký 2 roky starat. Ale nechceme se vydat ze všech peněz, to je radši strčíme do cestování. U nás to musí být kombík, neb máme velkýho psa a časem doufám přibude i kočárek, docela se nám líbí Ford Focus :-)
Profilova fotka
my taky řešíme combi.zatím to vypadá na Pageuot 207,ale kdo ví,co bude zítra.podle mě se nový auto vyplatí.nehledě na to,že po dobu leasingu většinou platí i havarijko,pojištění proti krádeži...a je větší pravděpodobnost,že se na tom hned něco nevysype.A když-je tam nějaká záruka...
to je všechno fakt, ale my bychom v novým autě utopili všechny peníze a kdyby nám ho zase ukradli-no nechci domyslet. Ale protože si chceme ještě něco užít, než se rozmnožíme :-D , bude to ojetinka. Škoda že už není, budu na Velikonoce sama, Tom slouží, tak bych sebrala hafana a jela za babi, takhle budem doma :-S
Profilova fotka
Ale dneska už většina leasingovek má v měsíčních splátkách započítané i pojištění proti krádeži...navíc vždycky záleží na tom,kolik procen ceny auta složíš,od toho se pak odvíjejí i splátky.Ale je jasný,že když jste spíš na ,,dálkový"cestování :-) ,nový auto je asi zbytečný.My už to bereme jinak.V autě jsme každý den,alespoň jeden z nás,navíc v něm vozíme malýho.Bydlet máme kde,na exotický dovolený Pavel moc není a na nějaký ty hory nebo třeba Španělsko se ještě dá našetřit...
ok, já to beru, to jsou dobrý argumenty, ale přesto asi zkusíme tu ojetinu .. nový třeba časem, až budeme vydělávat oba. Zatím to nevypadá, poslala jsem asi 25 životopisů, ozvali se mi dva primáři, že mají plno. Tak asi skončím na pracáku :-(
Profilova fotka
Neboj.Práci určitě seženeš.Já nikoho do novýho auta přesvědčovat nechci.my jsme taky koupili pageuota 405,asi 15 let starý.neměli jsme peníze,takže jsme byli rádi,když jsme dali dohromady 25tis.na tohle.Ale po dvou letech se prostě začalo ozývat a vyžaduje dost oprav.A jak říkám,zrovna nám se nový auto vyplatí,ale pro někoho je to opravdu zbytečnost.jen když půjdete něco kupovat,bylo by dobrý mít sebou ,,svého"automechanika.kolikrát píšou:nebourané,najeto 120000km....ale skušenej mechanik to většinou pozná pohledem,jestli auto bylo bourané a podle zvuku motoru jestli má nejeto to co píšou,nebo o hodně víc.A je dobrý,když je k dispozici servisní knížka-jenže to je málokdy :-( nebo skus sehnat někoho,kdo tahá auta z německa.mamka si kupovala před cca 3 rokama pageuota 306combi.Bylo 7 let starý,v bezvadným stavu a ten kluk co nám ho přitáh si přihodil 10tis.za papírování a naftu a taky něco pro sebe-to je jasný.Ale auto vyšlo na 140000,-komplet.A setřenka kupovali úplně to samý,měsíc po nás tady a platili 170tis.Zkus si to zjistit...Víc asi neporadím.jsem doma sama a tohle je skoro všechno co o nákupu aut vím...
Článek se načítá
aduš, jsi hodná. Takového člověka my máme, tahá auta z Německa, doporučil nám ho kamarád, který od něj už má druhé auto a je prý spolehlivý. Tak to zkusíme. Jasněže nový by bylo fajn, ale my moc nejezdíme. Máme volný společný víkend tak jednou za měsíc, to pak vyrazíme někam na výlet, ale jinak bude stát. Naštěstí jsme sehnali garáž tady blízko v jedné z vilek, tak snad přece jenom bude míň na ráně než před domem. Ale jestli seženu práci mimo Prahu, budu určitě jezdit autem, protože nechci trávit na cestách busama nebo vlakama celý den. Uvidíme :-) . Za chvilku se jdeme podívat na miminko Vašíka, v únoru narozený, jak se mu na světě líbí :-)
Profilova fotka
Jé-miminka jsou úžasný!!!A rodiče říkají,už abychodil...a když chodí,kdyby tak byl ještě aslespoň jeden den v kočárku :-)
tak miminko Vašík je opravdu nádherný, obrovská modrá kukadla, fakt nádherný .. jen jsem se mu coby teta moc nelíbila, jak jsem si ho vzala do náruče, začal bulet, že ho ukonejšila až máma novým krmením :-D
Profilova fotka
To víš-hladovej mužskej :-D
Profilova fotka
no holky-vždyť už jsme se zase propadly na nějakou další stránku... 8-)
já za to nemůžu, já jsem celej den fuč :-) včera jsme se doma poprvé fotili na oznámko, popíjeli jsme u toho vínko z Moravy, byla to sranda a první úlovky jsou :-D ale budeme pokračovat
Profilova fotka
Nás to focení teprve čeká...mám z toho docela hrůzu.Už nám přisly krabičky.jsou perfektní!Azítra čekám další zásilku....
Já musím krabičky teprve objednat, ale hlavně to budu muset všechno spočítat, aby jich bylo dost ... odkud je máš?
Profilova fotka
astera.cz my to počítali a stejně jsme jich raději vzali 5 navíc.To se neztratí.Jsou vážně moc hezký.za příjemnou cenu.my nechtěli ty malinký košíčky ani obyčejné bílé.A dávat přes 30,- zakrabičku jsme taky nechtěli.jsme vážně spokojený.
Profilova fotka
Narazila jsem na stránku softy.cz balónky a tak.jukněte na to.Asi nehodím doma smutnej pohled a pokusím se něco vymámit ;-)
koukala jsem na tu asteru, ale přiznám se, že mě tam nic moc nezaujalo ... co sis aduš objednala??
Profilova fotka
mám je v albu úplně dole.
aha, do alba jsem nekoukala .. no tyto jsou opravdu nejhezčí :-)
Profilova fotka
ve skutečnosti jsou opravdu moc hezký.Hlavě akorát velký a praktický..
Profilova fotka
Ahoj holky, moc vás všechny zdravím :-) byla jsem mimo net, na takové velikonoční dovče v horách. Jelikož se nám tam rozbil foťák, vyfotím večer nějaké věci mobilem, co už máme a konečně udělám album. botky z ebay přišly, jsou jednoduché, jak jsem potřebovala, aby se daly potáhnout.
těšíme se :-)
Profilova fotka
Ahojky!Tak dnes přišla zásilka od svatebníhoagenta ;-) vývazky jsou úplně úžasný,podvazek taky-až je škoda ho schovávat pod šaty :-D a pozvánky ke stolu jsou taky bezva,jen přisly v trochu jiném odstínu,ale mojí chybou,protože jsem ji špatně zadala.v týdnu dodám fotečky....
Profilova fotka
to si taky říká, že podvazek je škoda schovávat :-D sama zatím žádný nemám, ale taky zakoupím :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?