19.7.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, taky máte někdo termín svatby 19.7.2008? Co už máte zařízené? My máme zatím zamluvenej hrad a tím končíme? Tak písněte . ;-)
Profilova fotka
cell - jojo vyhrali ctenice, vysehrad super, ale v utery nebo ctvrtek a to nas nenadchlo :-( jinak ja hry taky nemusim a na svatbe se mi to moc nehodi, pulka lidi by to hrat nechtela, ale neznam vase znami :-) jelikoz tam bude celej tym rozpitych fotbalistu tak se to predpokladam seznami tak nejak samo :-)
Profilova fotka
hypo:moji přátelé na takové společenské hrátky moc nejsou, ale přítelovi asi ano, když jezdíme s jeho přáteli na nějaké dovči, tak oni většinou něco hrají...tak ted fakt nevím, co s tím....budeme to muset doma ještě nějako prodebatit. cell:na státnice držím palce, jsou to nervy ale pak ta úleva a radost :-) z jakých předěmtů děláš státnice?
hypo: já vím, taky jsem se vztekala, ale nakonec jsem se čtvrtkem smířila, pro nás je to opravdu srdeční záležitost :-) jinak hry neplánujeme, večerní grilovača proběhne v duchu tance a pití a jídla :-D
Profilova fotka
my mela na vysehrade prvni rande :-) ale bohuzel ty terminy jsou pro nas spatne :-( zatim to vypada na zamek ctenice venku v zahrade v altanu tak snad vyjde pocasi ted resim zda mam mit na oslave jmenovky nebo ne......... mate je?
Profilova fotka
Hypo: moje kamarádka dělá už pár let ve zlatnictví a právě ten zdrsněný povrch(jestli teda myslíme to samé)mi vymlouvala.Asi i tady platí,co zlatnictví,to názor :-) budou to ty u kterých máš napsáno,že vedou?Jsou moc krásný!Jinak svatební noviny?Občas o nich přemýšlímCo do nich píšeš? Hry?moc jsem o tom nepřemýšlela.A když-dej to na starost svědkům.Přece se ve svatební den nebudeš ještě starat o hry...?Může to být fajn,ale my to nějak neřešíme.proberte to se svědkama a třeba něco bymyslí.Ale jako překvapení pro novomanžele bych to nenechávala.Abyste se pak třeba nedivili ;-)
Profilova fotka
3koda,že nejsme z jednoho města.Vyrazili bysme jeden den na nákupy společně.Pánové by mohli společně remcat a nás by to nerozhodilo a měly bysme sebou někoho,kdo si s náma pak dá kávičku a probere průběh nákupů :-D
Profilova fotka
adelka - uvidim co mi rekne zlatnice treba mi to taky rozluvi, nejak se mi vse opozduje tak snad vse stihnem, v kvetnu letime na predsvatebni cestu tak aby jsme vsechno stihli jojo jsou to oni ale mam pripravene jeste asi 2 nahradni varianty tak uvidim na cem se dohodnem :-) ja jdu dneska schanet nejakou knizku na svatby, existuje neco takoveho jako nase svatba atd,ne? potrebuju si nekde precist co mam vsechno zaridit :-) nebo kde si muzu vpisovat co jsem uz udelala a co ne
Profilova fotka
hypo:zkus se podívat do nějakých svatebních časopisů, tady v Anglii je skoro v každém čísle takový plánovač a harmonogram, co v kterém měsíci je dobré zařídit. adélka:asi máš pravdu s těma hrama, já rozhodně v den svatby se tím zabývat nechci. Svedci se neznají, a do svatby se neuvidí (přítelův svědek žije ve vb, moje svědkyně v čr), ale zkusím to s nima nějka domluvit.Dost mě to teda děsí, ještě poreferuju, co jsem společně vykumali :-) hypo:jmenovky máme, i kdybychom neměli tolik lidí na oběd (60), tak bychom je stejně dělali, přijde nám to užitečné, každý ví, kde je jeho místo a nejsou zmatky (zažila jsem na více svatbách)
Profilova fotka
adelka - svatebni noviny mam v hrube ose, mam je spis informativne jako obsah, harmonogram dne, vtipy, historie o nas dvou, nejaky povidani o zvycich a svatbach a vse okorene nasimi fotkami
jmenovky mít taky budeme, přesně jak píše klariku, zažila jsem chaos na svatbách, takhle každý dřepne, kam je přidělen a je to :-)
Ahoj holky, my jmenovky máme, jak znám svojí horší polovinu rodiny( konkrétně nevl.babičku), sedla by si do čela A VÍC BY JÍ NEZAJÍMALO, ŽE TO JSOU NAŠE MÍSTA. :-D
Profilova fotka
tak mi teda nakonec taky budem mit jmenovky ale i tak si myslim ze chaos bude i u toho az budou hledat svoje jmena :-) ale asi mensi .... stejne je to na chvilku pak se vsichni zase rozesadi :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
my budem mít i takovou tu tabuli u vchodu do místnosti, kde se každý podívá, kde sedí, než vejde. Je to asi už trochu moc, ale připadá mi to přehlednější a taky se mi to docela líbí ;-) Jinak všem přeju moc hezkej den
Profilova fotka
hypo-tady na stránkách je přece svatební plánovač-stačí si ho vytisknout.Já to mám podobně...a odškrtávám a jančím,že nestíhám :-D
Profilova fotka
Tak holky.Další problém!Volala mi paní ze salonu.V Mariánkách prodávají retofy pouze ona a jedno zlatnictví(naše vybrané v něm byly o 5000,-dražší než u ní).A dnes u ní byl obchoďák s tím,že zlatnictví od nich odebírá větší množství prstýnků a hrozí jim,že pokud ona také nezdraží,přestanou odebírat.Takže musí zdražit.pokud bych stihla objednávku do pondělí,ještě by byly za původní-nižší cenu.jenže miláček dorazí z práce až po osmé a ráno jde zase,takže netuším,kdy se nám podaří změřit mu prstík... :-(
Profilova fotka
adelko:zkuste udělat objednávku, dodat velikosti snad můžete o den či dva později. My jsme objednávali na veletrhu, ale přítel tam nebyl, takže jsem zaplatila zálohu a domluvila se, že velikost jeho prstku nahlásím do týdne.On si běžel změřit v UK prst, kde mu ho teda změřili asi blbě, jelikož mu ten prstýnek ted není (i na prostředníčku mu padá),tak to musejí zmenšovat...ale nebyl problém, s tím, že jsem velikost nahlásila dodatečně
Profilova fotka
klariku"Díky moc za informaci.Jsem z toho nějaká rozhozená...
Profilova fotka
adelko:chápu tě, zkus se domluvit, jak jsem psala. Za zeptání nic nedáš.
Profilova fotka
Jasně.Zítra ráno budu volat paní ze salonu.Do toho všeho mi ten můj navrhl,že ještě počkáme a podíváme se v pondělí v Praze-asi budu vdova ještě než se vdám ]-(
Ádo, jak moc Tě chápu. Taky bych ho někdy přinejmenším něčím malým praštila :-D
Profilova fotka
tak, tak, ženy, já jsem na toho svého koukala jak opařená, když mi řekl o těch hrách....asi to bude tak nějak všude stejné a proto se podržíme :-D :-D
Profilova fotka
Ahojky holky pridavam se k datu 19.7.2008. My mame uz vsechno zarizene jedine co nam chybi je kytky a dorty:) takze jsem velice rada ze se to podarilo takhle brzy:) muzete nakouknout do albicka
Profilova fotka
prstynky moc neprozivam jelikoz se mi libi skoro vse :-) hlavne ze bude z bileho zlata zlute nesnasim a aby se libil me :-) pritel ho stejne nosit nebude.... dela podlaharinu a kazkou chvilku ma nejaky skrabnuti a podobne, pri jeho sikovnosti by si na nem nekde urval cely prst :-) jen mam problem sehnat fotografa, chtela jsem nejakyho akcniho co nam udela super fotky ale nedari se, vsichni jsou uz zamluveni :-(
pipiii vítej mezi nás :-) hypo: my dlouho taky neměli, skoromanžel dost amatérsky fotí a všichni fotografové v Praze (teda ti, co jsme našli) měli fotky nic moc, takový ten standard, nic zajímavého. Nakonec jsem dostala tip na brms na mladé manžele z Plzně a už je domluveno :-) . Další výhoda svatby ve čtvrtek, jak jsem tím dnem ze začátku trpěla, teď už v něm spatřuju (skoro) samé výhody. Jinak se moc těším, dneska Tomáš dovalí od grafika vytištěné verze oznámení na papíře (přece jenon to asi bude vypadat trošku jinak než na pc), rozhodneme se a tento týden budou definitivní. Vy už rozesíláte?????
Profilova fotka
pipiii:taky tě vítám :-) cell:oznámení v Anglii už máme rozeslaný, v čr budem rozesílat v květnu, to se nám zdá tak akorát. Všichni se už na ně ptají a už ho chtějí mít doma. JIank holky, nevím ,jak v čr dneska, ale tady, světe div se, celý den svítí sluníčko a ani jedna kapka! jsem z toh tak v šoku, že vám to musím napsat ;-)
tady je taky nádherně, už jsem dokonce chodoila v tričku na ramínka a v sukni a bylo mi moc príma :-) . Jinak Tom přinesl oznámení vytisknuté na A4 :-o , ale pro představu dobrý, budou bílo-modrá ;-)
Profilova fotka
jé, modo-bílá může být moc hezká :-) No tak tady to pro mě na tričko fakt není, ale otužilí místní domorodci chodí už bosky v pantoflích :-D
Profilova fotka
adelko:jakpak jsi dneska dopadla v té nemocnici?
klariku: jsou to modro-bílí panďuláci (říkala jsem grafikovi, že žádný panďuláky nechci a chachá, mám je, ale jsou kouzelný!!!). Jen se trošku děsím ceny, na to jsme se nějak nezeptali, ale pevně doufáme, že když je to kamarád svědka, tak nás to nesrazí ádo: písni, taky jsem moc zvědavá ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky.Tak koukám,že u Vás jsou oznámení v pokročilé fázi :-) my je snad budeme objednávat zítra. A doktor?ve je ok.teda není,na operaci musím stejně.jen 5.května jedu na další vyšetření aby se rozhodlo,jaká operace to bude.Ale svatbu to neohrozí,takže až na jednu-dvě návštěvy u doktora mi už nic nebude kazit radost z příprav!!!! :-D I to počasí posledních pár dní mě nějak nabíjí energií,takže bych nejradši zařizovala a nakupovala....

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?