19.7.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, taky máte někdo termín svatby 19.7.2008? Co už máte zařízené? My máme zatím zamluvenej hrad a tím končíme? Tak písněte . ;-)
Profilova fotka
nám o prstýnkách taky říkají všude jiný termíny.Ale už máme předběžně vybráno.my máme obřad ve dvanáct.A šatů si užiju maximálně do čtyr.Jenže to jinak nejde,protože běhat v nich po zahradě.navíc máme černou dogu....pořád počítám.Lidi,pozvánky,co bude potřeba a nějak se nemůžu dopočítat.. :-) :-N
terrad: tady chtějí za koláček taky 3 Kč, původně mi to přišlo drahý, ale když si propočítám máslo, cukr, mouku, náplně + mraky proudu na pečení+ta příšerná piplačka na ty titěrný kolečka, radši si je nechám upéct od Kabáta (který teda mmch pečou koláče úchvatný) a bude. Snažím se to sladký stejně zredukovat, jestli bude horko, stejně to nikdo jíst nebude ]-( milacekadelka: jůůů, hafana :-) , my máme taky, ale na svatbu asi s námi nebude, i když nám to bude líto, protože my tři jsme prostě sehraná trojka. Budeme brzy odjíždět na svatební cestu, tak nevím, jestli bych stihla ji odvézt k našim do jižních Čech, tak tam budem asi už i přes ten svatební mumraj
Já bych taky chtěla svoje 2 kočičky na svatbě, ale co pak s nima. Takže si v neděli obléknu opět šatičky a vyfotim se s nima u našich na zahradě.
Profilova fotka
cell:Já se chci s ,,mojí holčičkou"vyfotit.Myslím,že černá doga u svatebních šatů bude úžasná :-) jen musím někam uklidit malýho(syna).Je mu rok a půl a pořád ji popichuje,,hop-kok" a ta potvora neposlouchá nikoho kromě něho :-D .A pak taky bude oslavě přítomen náš děděček 13-letej kokr a nalezenyně kočička Sára.Jen rybičky asi přemisťovat nebudu... :-) Já si to totiž bez svých zvířátek nedovedu představit.A bude postaráno o malýho,potože Dejla se od něj nehne na krok a on ji za to určitě bude krást koláčky.To totiž dělá pořád a já se pak divím,že má sotva deset kilo a dogoušek 65 :-) kam razíte na svatební cestu? terrad:Jen aby do neděle vydržel účes a líčení.Ale je to fajn.Členové rodiny se přece musí s nevěstou vyfotit
ahoj ja se pridavam, taky mame datum 19.7.2008 ale bereme se v Brne !-) Nemame zatim nic krome predbezne zamluveneho terminu a zhruba vybranych prstynku( co si myslite o tom ze by zenich mel bile a nevesta zlute zlato?)
Profilova fotka
smudlinky:myslím,že je to výborný řešení.Vzhled prstýnku přece zůstane.A abys měnila všechno zlato za stříbro,protože budeš mít prstýnek z bílého zlata a přítel obráceně je podle mě zbytečné.navíc při obřadu se ti nestane,že vezmeš do ruky špatnej a budeš ho dřít přítelovi přes klouby :-)
milacekadelka: my ty prstynky v bile a zlute chceme proto, ze pritel preferuje bile zlato- vic se mu libi. Me by to bylo jedno, ale protoze bych ho chci nosit vedle zasnubniho, ktery je z klasickeho zluteho zlata a myslim ze by to vypadalo blbe bila a zluta vedle sebe :-( Proto asi prejdeme na tuto variantu !-) Jen se musime zeptat, jestli nam to takhle udelaji...
Profilova fotka
určitě udělají.Já se na to ptala ve zlatnictví.A kdyby to v jednom odmítli,jdi klidně jinam.Ale problém by to být neměl...
smudli: určitě udělají, neviděla bych v tom problém My jsme konečně byli odevzat (na poslední chvíli, jak jinak ;-) ) na matrice papíry a zaplatit poplatek, příští týden chceme vyrazit na prstýnky a taky už by to chtělo asi nějaký to oznámení :-) milacekadelka: z toho my máme právě strach, že by Majdu na hostině každý krmil a jí by pak bylo šoufl. Ona totiž baští jak nezavřená :-D . Svatební cesta-Izrael :-)
Profilova fotka
cell:no to je nádhera!Ani nevíš,jak Ti tu cestu závidím!To pak budeš popisovat zážitky ;-)
Jo já bych jela taky. No my si letos svatební cestu odpustíme a pojedem si koupit autíčko a snad pokud nám vyjde ještě dovolená a peníze, tak pojedem jen do nějakýho hotelu zrelaxovat.
no mě trošku děsí, že je to červenec a tam budou asi pěkně vysoký teploty, což já moc nemusím. Vždyky jsme jezdili do těhle zemí spíš na jaře, no ale nějak to budu muset přežít. Je to poznávačka, dost nabitý program a těšíme se moc. Jen je jeden zádrhel, měli bychom přilétat 28.7. po půlnoci a já bych měla mít hned ten den dopoledne promoci, tak jestli bude mít letadlo zpoždění ....
Článek se načítá
Profilova fotka
to se zvládne neboj.když na to budeš myslet,tak si zpoždění zaviníš tak akorát sama,protože budeš nervózní a přehlídneš svůj kufr nebo tak něco. ;-) to bude ok.My nejedeme nikam.možná jen někde tady v Čechách s malým.
Profilova fotka
ahoj holky, tak se k vám připojuji s tímto termínem. My máme už zamluvený zámek v Rájci nad Svitavou, hostinu, fotografa, kameramana, hudbu a oznámení a prstýnky máme doma. Šaty jsou zamluvený, už jen oblíct ženicha a můžem jít na to :-) Samozřejmě se teď začínáme zajímat o podobu jmenovek, vývazky atd.Pořád přemýšlím nad kytkou, kadeřnicí, ale myslím, že jsme na tom časově v pohodě.
milacekadelka: to je nervózní nebudu, jsem v podstatě kliďas, letíme s izraelskýma aerolinkama a ty prý si čas hlídají a říkal pán v cestovce, že doteď zpoždění neměli. Jinak holt posvištím do Karolína rovnou z Ruzyně :-D :-D vitkova: ahoj nevěsto, vítej mezi nás!!!
Profilova fotka
cell:já bych taky tak někam jela.poznávačky jsou super.My máme ještě nějakou dobu smůlu.Do jinýho stavu jsem přišla nečekaně,teď plánujeme svatbu a finančně jsme se trochu sebrali teprve nedávno.Ale nestěžuju si.Snad příští rok.Co máš za školu? vitkova:Ahoj.To jsi na tom hodně dobře.I když my už máme taky docela dost věcí zařízeno.Ale stejně vždycky objevím ještě něco dalšího :-N
ado: no vidíš, já Ti zas záidím mimi ... hned by do toho šla taky, ale měla bych nastoupit někam do práce, abych se měla kam vrátit. Jinak končím medicínu
Profilova fotka
No-tak tohle já strašně závitím Tobě!!!!!!!!Já jsem zdravotní sestra a medicína byl můj sen.jenže sama nejlíp víš,jak je medicína náročná-i časově,takže s prckem to nezvládnu.tak jdu alespoň v červnu na přijímačky na kombinované studium Bc.Ale nemůžu říct,že bych něčeho litovala,protože matěj je to nejkrásnější,co mě v životě potkalo.Ale zároveň mě mrzí,že na medině nejsem.Do práce tu určitě chce.I kvůli mateřský ;-)
Teda to jsme se tu slezli. Já jsem taky zdravotní sestra :-D . Máme teď docela problém, nemůžem sehnat kameramana, jinak skoro vše máme.
Profilova fotka
nedá se nic dělat,prostě asi zdravotníky to krásný datu táhne :-D .My máme skoro všechno vymyšleno.A taky zařízeno tak nějak napůl.termím máme,jen se musí jít na zámek domluvit výzdoba.restaurace je domluvená,jem se musíme dojít domluvit na menu.rstýnky jsou tak nějak vybraný,jen si dojít změřit prstíky a objednat.Miláček ví,že chce bílej oblek,ale sehnat ho na něj nebude sranda,ale máme dost času,takže když okolo něčeho jdeme,zajdeme se podívat...ješt,že mám alespoň šaty :-N
taky jsem původně zdravotní sestra :-D . Pak jsem si udělala specializační kurz v Brně a pak se mi to rozleželo v hlavě a ve 24 jsem nastoupila na medicínu a tak nějak jsem se prokousala až sem :-) . Nevzdávej se svých snů Adélko, rozhodně bys nebyla jediná maminka, znám jich hned několik. Ale když to srovnám zpětně, už bych do toho asi nešla, je to strašná řehole a výsledek-budu se pinožit, aby mě někde vzali na 0,1 úvazek, neb v Praze místa pro absolventy nejsou :-S
Profilova fotka
Ahoj holky, máme sice termín svatby 18.7., ale snad to neva a připojím se do diskuze. Dneska jsem se přihlásila, nějak mě tenhle server pohltil :-D My máme zařízené skoro vše, místo na obřad (Viniční altán), hostinu (restaurace v Kunraticích, U rytíře Jakuba), tlumočnici na obřad, šaty se mi už šijí, oznamka máme taky už doma,prstýnky taky (musí se upravit partnerův prsten, je moc velký), fotit mude můj kamarád, kamary se ujme kamarádka. Ale nechci vás děsit, zařizuju vše sama, žijeme v zahraničí,tak proto všechno dělám takhle s předstihem :-D
Ahoj klariku, tak díky Viničnímu altánu a Novoměstské radnici jsme nemohli mít svatbu v sobotu, ale holt je to ve čtvrtek, neb Praha 2 v tyto dny oddává jen na svých oficiálních místech ;-( . Což Ti samozřejmě nezazlívám :-D . Budeš mladá paní o den déle ;-) . U rytíře Jakuba to znám dělají tam moc dobrý tatrák s topinkama :-)
Profilova fotka
cell"Pořád o tom přemýšlím.No uvidíme.Třeba někdy dojdu k nějakému závěru a pošlu přihlášku :-) Holky,nevíte,kde se dají sehnaat ty bílý oválný lampiony?
Ale nepřemýšlej moc dlouho, nezapomeň, že nás čekají ještě atestace. Abys to pak všechno nedodělala těsně před důchodem :-D Lampiony bohužel nevím ;-(
Profilova fotka
Uvidím.Musíme to probrat společně s přítelem.Plánů máme hodně a musíme vymyslet,jestli bysme zvládli nějak i tu mojí vysokou...Znamenalo by to zapojit celou rodinu... Já ty lampiony snad neseženu. :-( nikde je nemají... a taky jsem chtěla balonky.Nafouknout heliem,přivázat na ně bílý provázek a dole zavázat kamínek.Jenž za helium do 30 balonku chtějí 1200,-.Ono to není moc,jenže helium není jediná věc,která by na svatbě něco stála a moc výplat už taky nezbývá... =-) Taky by mohli udělat něco jako svatební 50% slevy na vše,co ke svatb patří :-)
Tý jo, to je helium tak drahý??? To teda koukám, to je tedy dost za pár balónků :-o
Profilova fotka
To teda.Vůbec jsem to nečekala.Čekala jsem tak 300-400 a ne tohle.
A nedá se to sehnat někde jinde??? Co třeba nějaká chemická škola nebo kabinet ve škole, fak t nevím, ale dát takovýhle peníze, to nee
Profilova fotka
milacekkadelka:taky budu shánět helium do balonků, nakoupila jsem je na ebay (50 ks za £ 4,50) a kamarádka mi zjistila, že někde na Letné je tím heliem plní, tak jí napíšu a zeptám se přesně na cenu a písnu to sem. Na bílé oválné lampiony se zkus zeptat v obchodu v pasáži Platýz, je to obchod s výtvarnými potřebami a když je tam mít nebudou, tak jsou tam docela ochotní poradit, kde by to mohli mít a ted mě napadá další podobný obchod:je ve Skořepově ulici, kousek od toho Platýzu, zase mají všechny možné výtvarné potřeby a třeba budou mít i ty lampiony...ale nevím, dlouho jsme tam nebyla.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?