19.7.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, taky máte někdo termín svatby 19.7.2008? Co už máte zařízené? My máme zatím zamluvenej hrad a tím končíme? Tak písněte . ;-)
vidíš, to jsou věci. Košili my budeme muset sehnat taky+kravatu, ale budeme to ladit, až bude jasné, jakou budu mít kytku, protože já mám šaty smetanové, Tomáš oblek světlý běžový, tak se musíme decentně zvýraznit :-)
Profilova fotka
my všechno ladíme podle mých šatů.Ale už bych byla docela ráda,kdyby měl miláček oblečení už ve skříni.Zatím se mi zdá,že z celého svatebního zařizování je to největší problém :-D .Už jsme ale pokročili..máme objednané krabičky na výslužky.To co si představuju mají pouze na astera.cz.Už jsem ani nedoufala,než jsem někde v diskuzi narazila na tenhle odkaz...
Profilova fotka
holky, jste dobré, nás čekají hony na košili a kravatu a půjčený oblek koncem dubna, kdy budeme v čr. Nevíte o nějaké půjčovně pěkných pánských obleků? Budeme to msue tsfouknout za odpoledne, víc času nebude :-N My také ladíme vše podle mých šatů, přítel je také náročný, ale tím nešťatsným způsobem :-D chce jednoduchost a zase jen jednouchost, což se snažím lehce svými ženskými schopnostmi trochu pozměnit, aby to nebyla taková ta totální klasika bílá/černá. cell_s focením hodně štěstí, já vždycky když o něco jde, tak se začnu tvářit totálně nemožně, takže je to pak katastrofa a uvolněnost fakt z fotek nečiší :-D :-D
klariku: v Praze Nevěsta, Adina, Pronuptia ano, ano, mám to s focením hodně podobně :-D doufám, že půjdou na našem foťáku nastavit sekvenční fotky a budeme se pak ksichtit a ksichtit a třeba něco vyjde ... doufám
Profilova fotka
cell:to je dobrý nápad, s těma sekvenčníma fotkama, určitě něco z toho množství pak vyberete.děkuju za tip na ten oblek :-D PS máš krásného hafuše :-D my zatím nemáme, ale z čech jsem zvyklá na pesany doma, tak si chcem po svatbě co co nejdřív pořídit. Tady v Anglii žádní moc velcí pejskaří kolem mě nejsou, takže se na svého pejska děsně těším
tak vydrž klari, třeba od nás dostaneš štěňátko ;-) :-D
Profilova fotka
my máme tay v plánu se konečně vyfotit-na oznamko-ale chceme fotku i s malým,takže počítám,že focení bude probíhat minimálně týden :-N O Adině jsem tu v diskuzích četla jen samé dobré ohlasy...
milacekadelka já si taky nedělám iluze, že se to podaří napoprvé. Obrním se trpělivostí :-D
Profilova fotka
Holky,konečně jsem dala do kupy-teda tak nějak :-) nějaký to albíčko.Tam mám i šatky a tak...jupí!Mám ze sebe radost :-D
Profilova fotka
taky to u vás v domácnostech funguje tak,že se teda po dvou týdnech konečně vyfotíte tak,že vám to sluší dokonce oběma a pak je fotka ještě celkem dlouho ve foťáku,než ji někdo dojde vyvolat?..Já už to totiž vidím...
ádo-šatky jsou moc krásný!!!! Hele to oznámení, to tam máte fotku těch dvou nebo svoje vlastní?? My máme digitál foťák a fotky zpracujeme většinou hned :-)
Profilova fotka
To my sice taky,ale msí se k tomu někdo odhodlat :-) fotka tam bude naše-s Matýskem... V diskuzi svatební texty jsem četla zajímavej text....,,..společnou hypotéku už máme..",tak to možná trošku pozměníme asi na ,,...prcka už máme,na splečném příjmení zapracujeme dne..." nebo tak nějak.Docela se mi to líbí..Ale ještě uvidíme...
Článek se načítá
jasně, vždyť jsi psala, že se budete fotit. Jsem zase mimo! Text my budeme muset ještě vymyslet, zatím žádný nápad :-( Ale s prckem dobrý :-)
Profilova fotka
my právě taky ne.Ale tohle by se mi celkem líbilo.Ještě čekám na schválení :-) a když nic nevyberemebude to klasicky,budou oddáni.Je to obyč,ale myslím,že pořád krásně působivý.. :-)
to jo, možná to u nás taky tak dopadne :-D
Ahojky, už máme oba boty. Nakonec jsem si vybrala trochu netradiční, ale hlavně že se mi líbí a můžu je využít i na ples :-D . Jinak s výběrem kravat a košilí jsme pohořeli. Kravata se mi líbila jen jedna a tu měli vystavenou, takže neprodejný kus. Košile hrůza děs 8-( .
terRy: FOTKU!!! :-D
Profilova fotka
O košilích a kravatách mi poídej.... :-(
Mam fotky! ;-)
Profilova fotka
terrad:botky máš naprosto úchvatné, mám ráda takové drobné detaily, jak je na tom tvém zapínání, moc pěkné :-) Já jsem zatím s botama nepořídila, jelikož buď jsou hodně do špičky (to mě dost prodlužuje, už takhle mám 176cm) a nebo mají amlé velikosti (mám 40)...tak zatím pátrám a pátrám.
Profilova fotka
Ahoj.Botičky jsou vážně nádherný!Já se přiznám,že jsem ještě nehledala.Já mám velikost 37,takže problém by snad být neměl...
terry: botky jsou úúúžasný, hodně podobné bych si taky představovala. Ale nemám na nic čas, začala zas škola, jsme teď na pediatrii a je to depka ;-( . Buďte holky rády, že máte zdravé děti!!!
Profilova fotka
Cell"toho jsem si moc dobře vědoma.Já bych pediatrii dělat nemohla. Už mi přišlo pyžámko co mám v albu.když jsem ho vzala do ruky,celkem jsem se zhrozila-proboha,to je snad záclona!Ale musím uznat,že na sobě je naprosto úžasný!Podprsenka sedí skvěle-navíc je z hrozně příjemnýho materiálu.Teď každým dnem čekám krabičky a vývazky...
Profilova fotka
milacekadelka:moc sexy pyžámko, takové jsem ještě neviděla holky nakonec jsem se rozhodla a botky si koupím na ebay...už mě to lítání po obchodech nebaví. Jdu je objednat, jednoduché, na barvě mi nezáleží, jelikož si je budu nechávat potahovat do té samé látky do šaty. po velikonocích snd dorazí a já už konečně vytvořím ěnjaké to album...sice nevím, co do něj dám, šaty se mi zatím šijou, ale něco vymyslím :-)
Profilova fotka
Zaltíčka moje!Ty šaty jsou ve skutečnosti ještě úžasnější než ve skutečnosti!!!!!!!!!!prostě úžasný.teď ještě řešíme,jestli závoj nebo ne.jde totiž o to,že mám na rameni dostnepovedený tetování(někdy ho třba nechám předěla-ale moc se do toho nehrnu-AU! :-( )ještě se musím zeptat visážistky,jestli by šlo udělat něco jako technickej make up.A paní v půjčovně se pokusí přizpůsobit šatky..Dnes jsem seděla s tchýní nad vínkem a probíraly jsme koláčky,výskužky,jídlo,pítí...uf-je toho nějak moc.pořád si říkám-aby bylo všehodot,aby toho nebylo zbytečně hodně,abych na něco nezapoměla...je březen a na mě začíná doléhat časová tíseň :-) Do toho ještě to lítání po doktorech a vyšetření.Už aby bylo alespoň 18tého :-D
Nevím co máte proti pediatrii? Já tam totiž dělam :-D !!!!!!!! Jinak díky za pochvalu botiček, na krabičky čekam a čekam a pořád ne a ne dojít.
Profilova fotka
Já nevím,prostě nemoci dětí nesu nějak víc než dospělí.navíc je smutný,když kolikrát vidíš,že tam ty děti jsou sami a zbytečně dlouho,protože je prostě doma nechtějí.. :-( Já mám krabičky objednaný přes asteru,tak jen čekám.Ale v pondělí psali mail,že je v týdnu odešlou.tak taky čekám a čekám :-)
To si nevybereš. Když jsem dělala na interně, nebylo to taky kolikrát moc příjemný. Některý lidi se za svýma příbuznýma podívali jen když potřebovali podepsat důchod a tak, navíc si při každý šichtě zjistila, že je o jednoho méně. Až budeš mít krabičky, dej fotečku!
Profilova fotka
Dám. představte si,že ten můj přišel do tohohle svatebniho zmatku s tim,že asi budeme kupovat novy auto...protě ať je chlap sebeúžasnější...auta jsou auta... :-|
terry: tak to Tě obdivuju, nemocný děti jsou strašně složitý na psychiku, nedej bože, když pak umřou :-( milacekadelka: nám auto ukradli v září, už nějaké nutně potřebujeme, leč můj drahý auta nic, zas to budu muset zařizovat já :-|

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?