19.7.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, taky máte někdo termín svatby 19.7.2008? Co už máte zařízené? My máme zatím zamluvenej hrad a tím končíme? Tak písněte . ;-)
Profilova fotka
tak ať ho pěkně vymaluje u nás se to taky teĎka něják zastavilo spíš řeším maturitu jak teĎka svatbu ale ve čtvrtek odpoledne už budu mít po maturitě už se těším až bude povšem! :-)
bubli: tak hodně štěstí!!!! ádo: my musíme do svatby zas vyměnit záchod (mísu), mrcha je nějaká porouchaná, pořád protýká a vůbec je celkově na vyměnění. Myčka je super, já mám takovou straou a teď nevím co s ní, páč jsem tam nasypala jako obvykle sůl a teď mám všechno nádob pokryté takovým bílým povlakem, musí se to omývat, takže raději myju v ruce a budu muset časem vysondovat, kde je chybka :-S
jo a ještě ádo, autí už jede z továrny a k prodejci by mělo dorazit tento týden, už jsme celí natřesení :-D
Profilova fotka
cell:tak hurá, že seš zase online :-) s těma heslama jsem na tom podobně, už jsem dopadla tak, že všude mám stejné...téda holky, jsou to ale starosti s těma mísama :-D adelka:myčka je skvělá, taky se na ní těším, až si jí v novém bytě pořídíme. A anglii mají pořád pocit, že je to plýtvání vody, ale můj drahý to naštěstí tak úplně nevidí, takže bude :-D
Profilova fotka
Klariku:hodně lidí to bere jako plýtvání,jenže já prostě v natuštěné vodě nádobí neumeju.To bych ho pak stejně oplachovala...Navíckdyž je to alší možnost jak ušetřit čas :-D Bublimka:moc držím palečky!!!!Dej určitě hned vědět! Cell:Akorát jsem ti ohledně autí psala do IP :-D jinak-zítra jdu pro fotky na oznámení.Takže už ho konečně rozešleme.S dárkama pořád netuším. :-( Jo-a koncem týdne by měly dorazit prstýnky
já jdu pro prstýnky zítra, moc se těším :-)
Profilova fotka
Ahoj holky zítra mi držte palečky jdu dělat tu maturitu ústní mám fakt strach nemůžu ani spát!!! tak se mějte já dám vědět!!! :-(
bubli: tyhle strachy kolem zkoušek jsou na zkouškách to nejhorší, věř mi ... hlavně se snaž vypspat, i když vím, že to moc nejde, prostě usni kdykoli se Ti chce .. a ráno se určitě najez, aspoň po malinkých kouskách a napij se. Držím palce, zítra touhle dobou už bude hej, uvidíš :-)
Profilova fotka
Bubli:moc držím palečky.Opravdu to chce klid.Není to tak hrozný jak se zdá.navíc-99% lidí jde k maturitě s tím,že nic neumí.Tak jsem tam šla i já./plně v klidu,že nic neumím a že půjdu v září.A jen díky tomu jsem odmaturovala tak jak jsem odmaturovala.Hlavně-čert vem maturu třeba v září-jsou mnohem horší věci. Holky, jsem vyřízená!Musím Vám popsat můj dnešní den.vstávali jsme s Máťou v šest.Na procházku brzy,tak jsme začali vařit.)z kuchyně vidím do koupelny)a vidím,jak matěj veší prádlo.nechala jsem ho-sice bylo z koše na prádlo,ale hlavně,že byl hodnej.Najednou slyším-pádlo,pát,pášek..a řev.Můj drobeček chtěl pomoct,tak nandal prádlo do pračky a jak tam sypal písek,nasypal ho na sebe-i do očí.Takže vana-jenže jak byl v šoku-po..l se.To nikdy neudělal.Tak dobrý.Dopolední procházku jsme nějak přečkali.jen v parku hupnul do kašny s vodou,zatímco já vyhazovala kapesník.Došli jsme domů.Převlíkala jsem peřiny a můj drahoušek s jednou hodil tak šikovně,že bylo peří úplně všude.Šla jsem pro vysavač(a že je to umění ho u nás ve špajzu vydolovat).mezitím si Mates přisunul židličku,sundal opal.krém a úplně celej ho vylil na motorku,kterou si samozřejmě postavil doprostřed obýváku na novej koberec.A hlásil,že pálí sluníčko,že se motorka spálí.Takže další úklid.šla jsem pro hadr.Matěj chtěl pomoct a otevřel mou kříň-ze které koro vše vypadlo,protože šel utírat motorku do dnes koupené suně :-| :-(
Profilova fotka
Takže ať mi někdo říká,že hodně dětí je fajn,když tenhle stačí.A to nejsem rozmazlovací maminka.kdybyste věděli,kolikrát za den dostane.po dobrým,po zlým..Je to miláček,ale skoro každej večer jsem fakt úplně vysátá.při srovnání se šichtama ve špitále,vedou nemocniční směny. Ale teď když mám tak nějak uklizeno,už se mi ten den zdá celkem roztomilej... :-)
Profilova fotka
ahojky, tak jsem se vratila z predsvatebni cesty z egypta, odpocena, nadsena, opalena a klidna :-) jsem zvedava jak dlouho mi ten klid v praci vydrzi :-)
Profilova fotka
ahojík holky tak to mám za sebou a úspěšně jsem to zvládla jdu to oslavit!! :-)
Článek se načítá
bubli GRATULUJI!!!! Oslav to řádně, maturantko :-)
Profilova fotka
cell: děkuji zítra to jdeme zapít celá třída dneska už jsem byla hin tak to oslavuju s přítelem! :-)
Profilova fotka
bublimka:gratuluju! pořádně to zapijte, já v den maturity padla a lehla a pořádně se zapíjelo až druhý den :-D Tak přeju pěknou oslavu :-D adelka:máš to ale pěkně čiperného syna :-D Kamarádky klučík vyvádí podobné kusy, taky se u toho dost nasměju...obdobuju tu trpělivost, jsem pak fakt zvědavá na sebe :-D chtěla jsem se Tě zeptat, kdo Ti bude nafukovat ty balonky? v restauraci mi řekli, že mi to neudělají a z firmy, od které je budeme mít (lindegas) tak taky ne. V restauraci, kde bude hostina mi bylo řečeno, že to mají dělat raději dva lidi a že málo zručný člověk s tím bude mít problémy....prý to v minulosti dělali, ale dost jim praskali....tak nevím, co ted... hypo:at Ti klid Ti vydří co nejdýl, dovča musela být fakt maximální relax....já klid poslední dobou ohledně svatby fakt ztrácím. Ale včera mě moc potěšila Tebou doporučená květinářka v Krči, byla moc fajn, takže děkuju za doporučení. jinak holky, papíry na svatbu máme vyřízené!!!!!!!!je to obrovská úleva, děsně jsem se toho bála. Už jen pak 7 dnů před svatbou na cizineckou policii a bude to. Ještě musím vykoumat, kde budeme u toho Altánu parkovat, to mi tuhle taky spadla čelist, jelikož jsem tam nikdy nešla z té strany, kde můžeme parkovat, a je to teda docela kus do kopečka...(nemám vůbec odhad, ale cca 400m to bude)....no snad to hosté pochopí...tohle jsme fakt nedomysleli... Tak pěkný den všem :-D
Profilova fotka
klarik- to jsem rada ze kvetinarka potesila :-) me taky :-) jeste ji musim zavolat a doladit dataily a pocty myrty atd coz mi pripomina ze musim zavolat na prstynky a domluvit konecne pocet kolacku, no uz to zacina ..... zase nanovo :-)
Profilova fotka
hypo:fakt moc dík, ušetřila jsi nám hodně peněz, její ceny jsou na Prahu fakt super, fakt jsem valila oči....přesně jak píšeš, zase nanovo....já příští týden odjíždím zpět do VB a musím teda všechno stihnout, aby tu mamuška neměla žádné starosti....asi jsi nám z toho Egypta přivezla to počasí :-) jéé, kdybyb tak na svatbu vyšlo takovéhle...to já miluju, ty vedra....co vy holky? jaké si objednáme počásko, co myslíte? :-D Přítel (meteorolog) dostal za úkol vyčarovat nějaké bezvětří jebo jen lehký větčík (v altánu to jinak dost fouká) a taky hodně sluníčka....tak uvidíme...ony mu ty předpovědi dost envychází....však víte sami :-)
Profilova fotka
ahoj holky tak jsem to pěkně oslavila a dneska jsi jdu pro maturitní vysvědčení na městský úřad a pak do práce ale už mám prázdniny to je super tak se zatím mějte krásně ahojííík! :-)
Profilova fotka
tak ja bych na svatebni den brala teplotu max 28 C uz tak v tech satech bude asi pekelne vedro :-) a jeny vetrik aby mi to nerozuchalo uces :-)))))))
Profilova fotka
hypo: souhlasím s tebou s tím počasím nemusím takové hice jak jsou přes třicet stupnů a tak a opravdu jemný váneček!! :-)
já bych raději tak kolem 25C, hice nemusím a nemůžu, bývá mi špatně. Navíc u nás v Gorlici (tam, kde se bereme) je stabilně celoročně 8C, tak to budou dobrý šoky ;-)
Profilova fotka
cell: jenom 8 tak to je mazec docela zima ne???? ale jo ty hice taky nemusím zas tak velký taky mi nebývá zrovna nejlíp:-)
Profilova fotka
a mame tady zase jeden peknej slejvacek :-) doufam ze se nam tohle v cervenci vyhne..... zahrada ve ctenicich by se stala bahnivym kolbistem :-( a altan by se topil v bahne pokud bude takhle lejt tak mame variantu zamecke oddaci mistnosti ktera se mi za prve vubec nelibi a za druhe je desne mala tak se tam nikdo nevejde!! snad to vyjde
Profilova fotka
hypo: snad ti to vyjde že nebude pršet teda mě by to taky docela mrzelo tady zatím ještě nepší ale taky se zatahuje tak uvidíme jestli spadne nějaká ta kapka nebo ne!! :-)
Profilova fotka
bubli:sice opožděně,ale moc gratuluju! cell:ty svíčky jsou bomba! Včera jsem byla na matrice s rodnýma listama a dnes objednat dort na mamky narozeniny-tak v neděli písnu,jak jsme dopadli.Jsem celkem zvědavá,jestli fotky odpovídají a jak budou chutnat.Nějak se nám to blíží a já začínám mít časovou tíseň.jo-a volali mi z moonu,že se omlouvají,ale prstýnky mají zpoždění :-|
Profilova fotka
milacekadelka: děkuji za gratulaci!!!
Profilova fotka
cell:to jsou teda pěkné teplotní rozdíly :-D to bych se tam asi při 8C klepala kosou a jektala zubama :-D já jsem takový teplomil adelka:a za jak dlouho vám ty prstýnky slíbili dodat? nám na podruhé konečně ty naše opravili, ale už jsem je nevezla zpět do UK, aby si ho přítel ozkoušel, už mu sand bude ok...ještě bychom je tu zapomněli... nevíte holky, kde bych sehnala takový ten stojan, na který bych mohla napsat zasedací pořádek ke stolům? (něco podobného mám v albu)? a musím se vám pochlubit s takovou hovadinkou: jelikož mám ty svoje palce u nohou tak zhuntovaný ze spinningu, tak jsem se bála, že se nezahojí do svatby,ale byla jsem u manikérky a řekla, mi, že mi na ten jeden den vymodeluje ty nehtíky z gelu :-D já vím, je to hloupost, ale mě potěšila...docela si na nohách zakládám, tak by mě mrzelo, kdybych si musela vzít nějaké ty zavřené boty
Profilova fotka
klariku:ten gelík na nohách vypadá moc pěkně.švagrová si je nechává dělat užř celkem dlouho.Jinak ta tabule:je to vlastně něco jako malířský stojan.ten stojí kolem 1200,-občas na něj narazím v obrazech nebo v obchodě s výtvarnýma potřebama.Ale stejně dobře by posloužila klasická korková tabule.ty mají v každém tescu nebo hypermarketu.je celkem levná.A kdyby se nějak podepřela a před ní se nezdovily kytky-aby nebyl vidět podepíranej spodek,mohlo by to vypadat pěkně.
Profilova fotka
adelka:já ten stojan taky viděla v malířských potřebách, taky se mi z té ceny protočily očiska :-( ale máš pravdu, ta klasická korková tabule by mohla být...potáhla bych jí nějakým papírem (abych zakryla ten korek) a pak nějak podepřít...děkuju moc za tip, udělám to takhle, pokud mi jedna známá nesežene od nich z hotelu ten stojan...fakt moc díky :-D ohledně gelových nehtů:já mám pěkné vlastní, takže jsem o tom nikdy neuvažovala, ale na ty palce u nohou je to super....byla jsem se manikérce ukázat, tak mi řekla, že tam nějaké fešáky vykouzlí :-D :-D ale pst....svému doktorovi jsem to říct nemohla, ten by měl hnal :-D
Profilova fotka
jo jo-ani doktor nemusí všechno vědět :-D mě zakázali skoro všechno.Ale nedokážu nic nědělat.no-nechtěla bych vidět ten výraz,když bych mnu řekla,že nevynechám volné bruslení a učím se na snowboardu....a podobně. ;-) alespoň vím,z čeho ty problémy mám.i když je to vůči doktorům nefér,protože dělají co můžou,ale ve 22 přece nebudu žít jako neaktivní důchodce 8-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?