19.7.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, taky máte někdo termín svatby 19.7.2008? Co už máte zařízené? My máme zatím zamluvenej hrad a tím končíme? Tak písněte . ;-)
Profilova fotka
ahoj cell:tak to je krása :-) já letím ve středu opět do Prahy, zařídím taky kytky a snad i dort. Jinak taky všem přeju krásnou neděli.
klari: tak to je príma, v Praze je přenádherně, horko a voňavo :-)
Profilova fotka
cell:já už se tam tak děnsě těší! Tu je taky pěkně, ale prostě Praha mi chybí....jinak jak jdou přípravy na státnice?
klariku: děkuju, skvěle .. momentálně mám ještě týden volno, než se začnu učit na poslední .. a od 1.7. hurá do první opravdické práce :-)
Profilova fotka
milacekadelka: Taky jsme to ze začátku všechno probírali někdy mi přišlo že někteří chtějí řešit hnedka všechno to bude tak a to takhle už mě to aji docela rozčilovalo takže jsem před nimi o tom přestala mluvit a to počáteční nadšení jak říkáš taky tak něják opadlo!! Ještě mě čeká teďka maturita tak z toho mám teďkavetší hlavu nevím co dřív!! :-(
Profilova fotka
klariku: A kampak jdeš pracovat už se asi těšíš co?? :-)
Profilova fotka
bublimka:asi jsi se chtěla zeptat "cell", kampak jde pracovat, když psala "hurá do první opravdické práce" cell:tak to gratuluju, není lepšího pocitu než když to jde od ruky a blíží se konec!
nastupuju na internu a budu se snažit léčit lidi :-)
Profilova fotka
Klariku: Jojo chtěla něják jsem se přehmátla! Ale snad ti to neva :-)
Profilova fotka
cell: tak to je paráda hlavně jestli tě práce baví
Profilova fotka
bublinka:v pohodě :-D S maturitou držím taky palec, kdy na to jdeš?
bublimka: to já ještě nevím :-D :-D taky držím pěsti k maturitě klariku: hlášení o počasí: v Praze hic hic hic :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
cell: no tak to je supééér! tady je taky pěkně, ale přítel (meteorolog) mi dneska říkal, že od zítřka má být opět deštivo a ochladit se :-) To mám ale radost, že se frčím ohřát :-D Ale na druhou stranu věř meteorologům...od té doby, co mám jednoho doma, tak věřím předpovědím amximálně na druhý den :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj holky.Pár dní jsem se neozvala,ale jak je hezky jsem od rána s Matějem venku a po večerech vařím. Cell:To je super že máš práci!Zrovna v pondělí jsem si na tebe vzpomněla,když jsem jela do Prahy na kontrolu. Bubli:s maturitou buď v klidu.Za ty čtyři roky ti v hlavě určitě něco zůstalo
Profilova fotka
klariku: písemný už mám za sebou ty jsem měla za 2 to jsme psali slohovku a teďka v pondělí děláme praktickou z účetnictví a ekonomiky! A to nejhorší ústní máme 28. 29.5 už se to blíží čím dál víc! milacekadelka: Jo tak doufám, že to něják dám největší strach mám z ČJ - literatury! :-(
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem přifčela zase do matičky Prahy :-D Objednala jsem na dnešek krušovické svatební koláčky, už je tu ochutnávám jsou úplně skvostné...hurá, už nebudu shánět jiné!! takže nakonec si je vezmeme od nich :-) jsou nejlevnější (243kč/kg) a jsou nejlepší :-) Jdu je hned vyfotit, abyste Ty malé pidižvíky taky viděly :-D :-D Dneska jdeme do restaurace na pevno domluvit detaily,menu, ještě si tu někde projdu diskuzi, na co nemáme zapomenout abych fakt na nic nezapomněla ;-) adelka:to je asi Matěj celý nadšený, když si to může venku při takhle hezké počasí uživat, co? bublimka: tak to moc gratuluju! To hned povzbudí, když je už nějaká část za Tebou. Já jsem maturitu dělala (ehm...hodně dávno) v jeden den ze čtyř předmětů a byly to teda obrovské nervy...snad větší než první státnice na VŠ. ...tak pěkný den všem :-)
Profilova fotka
do alba jsem ještě přidala oznamko, úplně jsem ho sem zapomněla dát :-)
klari: sotva jsi přijela, tak si asi sluníčka moc neužiješ, to je škoda. S krušovickými koláčkama jsi mě nalomila ;-) ... jinak já jsem dneska byla na obhlídce v cukrárně a jsem na rozpacích: povídala jsem si s prodavačkou a koumaly jsme náš dort. Moc jsem chtěla lehoučké ovocné, ale pro náš počet hostů musí být 3 patrový s tím, že každé patro je menší a menší a chtěla jsem, aby každé patro mělo jiné ovoce. Prý by to bohužel ale nešlo moc udělat tak, aby vypadal jako svatební, což je mi teda hodně líto, i když jsem to tušila. Říkala mi, že by bylo lepší udělat lehoučký šlehačkový s ovocem, tam by prý to šlo udělat každé patro s jiným ovocem a navíc by vypadal i pěkně svatebně, tak nevím, trochu se té šlehačky bojím. Ale můžu přijít na ochutnávku, tak toho rozhodně využiju. Jinak jsem nadšená z jejich minidezertů, dneska jsem viděla, vypadají mnˇnamozně a ještě jsou levnější v širokém okolí, tak do toho půjdeme určitě. Ještě chci zajít tady na Budějovické do jiné cukrárny, je to pobočka vyhlášené cukrárny ve Světozoru, kdo zná, dělají tam báječné ovocné věcičky, tak třeba ještě něco vymyslíme. A v úterý mám domluvenou schůzku s paní květinářkou :-)
Profilova fotka
Ahoj holky.Tak tchyně slaví zítra kulatiny,tak jsme toho využili a objednali sv.koláčky,aby jsme viděli reakce ostatních ;-) jinak teď moc nepostupujem.Ale přece!Dneska přišel Máťovi oblek!Pošlu fotku-až ho zastavím k focení :-D je v něm naprosto úžasnej.pavel může jít klidně v kraťasech a havajský košili,protože střadem pozornosti bude určitě náš brouček!!!!Ještě ne přímo k svatbě,ale může se to hodit.Objednávala jsem kosmetiku na krasa.cz přišla do dvou dnů.A bezvadný.Poštovný je jen 66,- a pokud objednáte nad 1000,- je zdarma.Pavel ze mě nechápal.Prý utratím 1200,- a největší radost mám z reklamních dárků :-D
ahoj Ádo, tak to se moc těším na fotečky. Malé děti jsou na svatbách kouzelné, nám se to sešlo tak, že budeme mít 4 miminka ve zhruba stejném věku-3/4 roku :-)
Profilova fotka
to je super.Já už se na něj tak těším.Vůbec nevím,co bych měla zařizovat dál.Nějak jsem se zasekla a nevím kudy kam...
já řeším dort a květiny a pak budu muset spočítat, kolik bude třeba krabičeka košíčků :-)
Profilova fotka
Ahoj holky přeju vám hezkej den mě je strašně zle od žaludku je to hrozný nemůžu co sebe skoro nic dostat na jídlo mám chvilkama strašný návgali zrovna teĎka mi miláček poradil ať se napiju pořádně koly tak jsem to zkusila a je to trochu lepší ale nic moc tak se zatím mějte já jdu zase ležet v noci jsem toho moc nenaspala bolestma sem se budila tak pááá :-(
Profilova fotka
Ahoj všichni co mají svatbu 19.7.2007 :-) My jsme na tom úplně stejně a holky buďte v klidu, mohu vás ujistit, že můj chlap je úplně stejný pohodář a kliďas jako všichni ostatní:-D . Tu naprostou lhostejnost, když mu ukazuju něco na netu znám moc dobře, ale nebojte určitě to v konečné fázi ocení:-). Holt si řekněme, jsme prostě lepší a zvládneme to!!!My máme svatbu 19.7.08 v zámeckém parku ve Slatiňanech a zařízené máme: já šaty, zamluvenou hospodu i ubytování pro hosty, zamluvené koláčky, oznámení, objednané cukroví (kromě dortů), objednané snubáky (mimochodem kdybyste byl někdo z Pardubického kraje dám super tip!!!!). No a pak mám dojednaný termíny kadeřnice, líčení, nehtů a kosmetiky. Takže všem předem hodně štěstí a hlavně klidu :-)
Profilova fotka
andyadavid -vítej mezi nás! Tak holky hlásím,že jsme měli na ochutnávku 140 svatebních koláčků.Já osobně na sladké moc nejsem,ale tak jsem se jich přejedla,že se ještě teď nemůžu hýbat!Byly naprosto úžasný,vynikající,no prostě super!Takže zase mi spadl jeden kamínek ze srdíčka,že alespoň něco nemusíme řešit.A ohledně dortů.Moje mamka má 10.6.narozeniny,tak objednáme z cukrárny kde jsme si vybrali svatební jeden malej,aby jsme věděli,jak chutná a ve skutečnosti vypadá.Necháme udělat svatební,jen jedno patro.Prstýnky by měly být 30.5..Už abych je měla doma.S oblekem jsme stále tam,kde jsme byli asi před měsícem :-| no a s fotkama na oznámení úplně stejně.Ale už máme 30l bílého vína :-D
Profilova fotka
cell:rozhodně jdi na ochutnávku, uvidíš, zda-li ta šlehačka Ti v tom sedí nebo ne...já osobně bych se jí taky bála, ale já mám prdlajs zkušenosti :-( Já bych se bála, že v tom vedru to nebude úplně nejlepší,ale co Ti na to řekla, ta prodavačka? Koncem týdne mám taky schůzku v jendé cukrárně, taky poreferuju.Květinářku navštívím asi v pátek...už abych to taky měla domluvené. Jak velké máš košíčky? já maličkaté, do jednoho se vejde 20 těch krušovických koláčků (koláčky jsou fakt pidi) adelka:na naší svatbě budeme mít jedno půlroční mimčo, potom dvě rok a půl staré dětičky a jejich maminky mi už taky říkaly jak je švihácky přistrojí do pořádných oblečků (všichni jsou to kluci) budou fakt nádherní.já se taky vždycky přecpu těch ochutnávacích koláčků, tak si ymsllím, že na vlastní svatbě je ani moc jíst nebudu :-D bublimka:jakpak se cítíš dneska? je líp? snad to nebylo nic vážného andyadavid:vítej mezi nás :-) koukám, že už toho máš zarezervováno fakt hodně.akorát jsi mi připomněla, že si musím domluvit termén na manikůru novinka největší:hurá už máme oba prstýny, zmenšili nám ten, co byl moc velký a už je máme oba doma :-) a novinka číslo dvě: budu moct mít ty páskaté boty, jak jsem chtěla, palce se mi nějak umoudřili a půjde to :-) :-) :-)
klari: v průběhu následujícího týdne se ještě chystám do výrobny vyhlášené ovocné cukrárny ve Světozoru, protože já se těch ovocných fakt nechci vzdát avkládám do té návštěvy velké naděje. Košíčky ještě nemám :-(
Profilova fotka
cell:tak to moc držím palce. Já to znám, taky se nechci vztdát té své představy o dortech...jako by jsi mi z duše mluvila :-) :-) PS to nám to ale hezky v Praze prší,že? :-D Světozor vypadá fakt nadějně, jsou skutečně vyhlášení, tak snad si budou vědět rady. Košíčky(ty co mám já) a jiné krabičky (přesně jsem je tam neprohlížela, ale vím, že tam nějaké byly vystavené) mají v Palackého ulici v takovém malém papírnictví, je to kolmá ulice na Vodičkovou, můžeš tam jíz z Jungmannky a je to po pravé straně.Jeden košíček stojí 3Kč.
klariku: fíha, tak to díky za tip, určitě tam zajdu. O Světozoru mi nemluv, dneska jsem tam byla, dorty nic moc, cpali mi pořád ovocný obyčejný (tedy piškot+ovoce+želatina), ale já bych chtěla nějak promazaný-buď jogurtem nebo tvarohem a to už lezou ceny do astronomických výšek. A za dovoz do restaurace chtěli 700,-, to jsem šla fakt do kolen. Takže to vidím na dort z e-party, ten první z čoko exclusive za 2800,- + minidezerty. Jsem z toho fakt otrávená, ceny všeho jsou tak přemrštěný, mám pocit, že jak se řekne svatba, hned je to o 200% dražší :-( :-(
Profilova fotka
cell:nezoufej! Určitě najdeš někoho,kdo to udělá a nebude to stát majlant. Světozor teda fakt zklamal, a ten dovoz, to jsou skuteční vydřiduši ]-( Já mám ve čtvrtek schůzku s paní ze sweetdelight a uvidím, co mi řekne. Nechceš zkusit ještě něco jiného? Kamarádka mi dala tip na cukrárnu na Pavláku, tam půjdu, pokud neuspěju v ten čtvrtek. Ta kamarádka mi říkala, že tam mají výborné dorty, už s nima má dlouholetou zkušenost, ale já jsem tam od nich nic jedela.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?