14.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky neplánujete některá svatbu na 14.7.? :-)
Ahojky! Mně teda přišel krátký ten náš obřad. Přišlo mi to jako by to bylo tak pět minut... Já snad budu mít řidičák i pas ve středu, občanku už mám týden...Nejhorší je, že já hodně platím kartou a jak už jsem navyklá na nový podpis tak prostě nad tím nepřemýšlím, vyfiknu tam nový a prodavačky mi to pak nechtěj uznávat. V bance mi řekli, že mi kartu vymění až mi vyprší expirační doba u stávající...Tzn. rok a půl se mám podepisovat starým příjmením :-S Holky já se tak těším na tu dovču, ani nevíte jak...A teď ten šílený týden v práci :-(
zdarec holky, tak jsme se včera vrátili z vranova - byli jsme tam s kamarádem a kamarádkou a bylo to mega vtipné :-) celý týden bylo krásně , akorát v den D pršelo. hošani postavili stan, pak jsme šli na véču a skončili jsme na jakési dydžině. 90% kluků, 10% holek. v jednom kuse někdo opruzoval, a jelikož manžel asi půl hoďky předtím odešel, rozhánění zůstalo na kámošovi. zůstali jsme tam asi další půlhodinku a pááá. spaly jsme s peťou ve stanu, kluci v autě. sotva jsme si lehly, začali na nás z vedlejšího stanu pořvávat nějací humusáci, jestli máme gumy, jestli si nechcem zaš..at :-o =-) jarek i honza vylítli z auta a slíbili těm úchylům tozbití tlamy a podobně, takže klídek. ale spát nešlo, protože z těch okolních stanů bylo slyšet chrápání a prdění :-x :-D tak jsme se smály a žvatlaly ještě další hodinu, snad okolo páté jsme usnuly. dopoledne jsme byli na bítově. všechno vypadalo v pohodě, ale jakmile průvodkyně (pěkně prsastá) začala odtrhávat lístky, ptali se nás kluci, cože to má za podprsenku, že jí jsou úplně vidět bradavky :-N ani jsem jaroslavovi nenadávala, kam jí to čučí, protože jsem se mrkla taky :-x :-D chudák holka měla na jednom prsu shrnutou podrprdu a jelikož měla bílé upnuté tričko, byla jí úplně vidět bradavka. všichni 4 jsme horkotěžko zadržovali smích během úvodní asi pětiminutové řeči na nádvoří, to se prostě nedalo :-N no odpoledne jsme byli ještě ve znojemském podzemí, kde se teda líbilo hlavně chlapům, protože se mohli schovávat a bafat na nás 8-( jeden výklenek byl fakt exkluzivní a když na mě jaroslav houknul, málem jsem si cvrkla :-D :-D :-D ale jinak v poho :-) příští měsíc chceme zase někam vyraziti :-)
Profilova fotka
Arvetko, tak to jste měli supr dovču :-D Já na dydžinu už moc nechodim, jsem byla naposled před rokem a připadala jsem si tam jak mamina, nebo vychovatelka apod. Chodí tam samý 13letý dětičky :-N Už to není, co to bývalo. Dneska jdu do banky změnit jméno, tak doufám, že mi udělaj i novou kartu, a ne že mi nechaj tu starou dokud neskončí, to bych je zabila, bych pořád nevěděla, jak se podepisovat dřív :-D
Soni, tak na vyžádání Ti jí musí udělat, ale zaplatíš za to...Já jsem na diskotéky nechodila nikdy. To mě nebralo...Včera mě zase chytla taková alergie, že jsem myslela, že mě to snad zabije. Vážně nevím, co si s tím mám počít. Manžel mi včera pěkně vynadal, že jsem si nikam nedošla a vykašlala jsem se na to...Tak letos asi pomažu. Ale už do Prahy, kde mi mamka doporučila výborného alergologa. Tak tenhle týden na který jsem se netěšila už se odstartoval, tak snad rychle uteče...
Profilova fotka
No, mně tak karta končí za rok, tak bych to snad i vydržela :-) Já budu muset taky zahnat manžílka na alergologii, jak je někde kolem posekané trávy, nebo u sena, tak je zle, to jsme si zažili na té dovče pod stanem na Moravě, jsme i předčasně radši odjeli. Teď už děláš ten týden dvanáctky?
Jojo, dneškem mi ten šílenej maraton začíná. No my jsme právě v sobotu byli s manžílkem a pejskem běhat a pak jsme to vzali přes louku, kde je ta vysoká tráva, která mi pravděpodobně nejvíc vadí. Nejhorší je, že mě z toho pak bolí hlava a nos a nemůžu spát, kapesník je hned mokrej. No je to prostě šílený, protože jsem pak protivná a nic mě nebaví a vše mě rozčiluje. :-(
holky já budu tenhle týden taky strašně milá, protože bych to měla dostat 8-( dneska jedem k tchánovcům, chtěla bych zajít do knihovny a večer se psem na veterinu na injekci. a měla bych cvičit :-| :-p
Prosím Tě, Ty žádný cvičení nepotřebuješ. To já už se sebou musím něco začít dělat...Mně to právě končí, konečně, takže protivná už budu jen z té alergie...
Profilova fotka
Téda, ne jenom, že jsme měly svatbu ve stejný den, ale ještě to dostáváme stejně, mně to začalo včera :-( Tak účet úspěšně změněn a navíc mi vystaví zdarma novou kartu, na nové jméno, budu jí mít do deseti dnů :-D :-D Tak jsem ráda. A už jsme dostali nějaké informace o hypotéce, tak už na tom začnem makat, jen najít ten správnej byteček :-N
No vidíš, to máš lepší banku než já :-S my jsme o hypo taky dostali informace a rozhodli jsme se spíš, že si vezmeme úvěr. Manžel nechce ručit baráčkem, tak si vezmem úvěr. Hned tenhle týden si nechám v práci napsat potvrzení o příjmu a hned na to dám výpověď... :-N
Profilova fotka
Tak to budou mít z tebe radost. Takže až se vrátíte z dovči, tak už tam teda nebudeš pracovat? Tak jen se pěkně pilně věnuj studiu :-D :-D Taky jsem si řikala, co mi v bance řekne, ale nakonec dobrý :-) Už jsem si vyměnila i lítačku na MHD, takže mám už většinu věcí na nové jméno, myslím, že to je asi zatím vše, co jsem potřebovala změnit. Tak my asi jdem hlídkovat, páč tu zase pěkně leje. Včera, jak tu byla za průtrž, tak nám trochu zatejkalo oknama, jsou tu starý. Tak už abychom byli ve svým, lepším :-)
No budu mít ještě dvouměsíční výpovědní lhůtu. Takže do konce října...Včera fakt lilo šíleně. Akorát jsem jela domů z práce a byla jsem ráda, že jsem dojela...Já mám na autě totiž zimáky :-N no hrůza děs...Tak jeden den je za mnou, ještě 5 :-S :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
To já jdu až zítra na noční, takže flákárna:-) My jdem s mužíčkem snídat :-D
No Ty se máš :-D já až dneska přijedu z práce, tak jedem ke kamarádce a k jejímu manželovi na grilování a zítra si musím vyzvednout ty doklady a ještě pokoupit nějaké věci na dovču. Včera nám architekt udělal plán na podkroví, je to nádherný :-D
Profilova fotka
Tak to budete mít určo krásnej baráček, taky by se mi líbil domeček, ale tak snad někdy do budoucna, zatím budem hledat byt :-D Týý jo, takový grilovaný masíčko, klobásky, to bych si nechala líbit :-N
hello girls 8-) hmmmm, vy se máte, že už se vám blíží vlastní bejváčky :-) my budem u mamky asi 2 roky ještě, chceme to uválet tak, abysme si nemuseli brát hypotéku buď vůbec, nebo jen mini. ale třeba se taky rozhodnem vypadnout dřív a vezmem si plnou palbu ;-) no a pak nejspíš mrňous:-) manžel bude muset pravděpodobně v 09 na půl roku do afgánistánu, tak uvidíme, jak to dopadne, zase těhotná a sama nebo sama s miminem se mi nechce být :-( dneska mě celej den honí mlsoun, tak už jsem měla ovocný knedlík a zřejmě to ještě není všechno :-N 8-( dělala jsečm kynutý s jahodama a nějak jsem to přepískla, takže byly velký jako pěst :-x :-D
:-D no víte holky, jelikož my máme pozemek, tak nás baráček vyjde jako byt v Praze :-D nakonec si berem jen menší úrok, takže pohodička.. Marti, s těma vojákama je to hrozný, co? Kamarádka si taky jendoho vzala a to bylo pořád-půl roku Kosovo, půl roku já nevím co... Chudák dítě ani nevědělo jak tatínek vypadá...Tak on už od armády radši odešel...
holky holky, nějako nám ta diskuze vázne :-. dneska jsem si vyzvedla novou občanku a úplně mi bylo divný, že je pod tou mojí fotkou jméno nějaké cizí ženské =-) :-D ne fakt, nemůžu si zvyknout, stejně se pořád představuju jako za svobodna 8-( zítra zase frčím do prahy, naštěstí jarek jede se mnou, jinak bych zešílela v tom buse. autem je to pohodička, když chceme, stavíme se na kafčo na benzince, protáhnem se...sedět 3 hoďky v buse bez přestávky je omývárna, blééé :-S mimochodem, anetko, jak jsi dopadla s tím kouřením? jaroslav si totiž drsně koupil nikotinové náplasti a že jako přestane kouřit. to bylo v pondělí....dneska mi řekl, že se necítí být připravený a hulí se vesele dál :-D já to mám jednodušší v tom, že nemívám absťák, prostě jen nevím, co s rukama, kdežto ho bolívá hlava, když třeba 24 hodin nekouří :-| a o tom, jak je protivný, radši ani nemluvím! :-p
Profilova fotka
Arvetko, to cestovani taky moc nemusim. My kdyz jezdivame k nasim, tak to vetsinou je tak na dve hodky busem, nebo dve a pul vlakem, a to je nekdy docela silene. Teda reknu vam, ze jsem mozna rada, ze jsem ani kourit nezacala, ani muj manzilek nekouri a jsem hrozne rada. A to kourite i doma, nebo jen venku? Ja bych kour doma asi nesnesla :-( Kdyz jsem jeste chodila na zakladku, tak jsem chodivala ke kamaradce a u nich doma vsichni kourili a pak jsem prisla nacudena az az, to vzdycky nasi nadavali :-N
Profilova fotka
Anet, jaká byla grilovačka? A jak je v práci? Já jsem v práci, ještě, dneska se mi noční protahuje do devíti ;-(
soni kouříme jen venku, doma bych nekouřila ani za nic, to bych taky nesnesla :-S
Ahojky holky, taky mě štve, že sem chodíme už jen my tři :-( Já kouřím, ale už ne tolik. :-N Když mám volno a jsem doma nebo je víkend a nikam nejdeme, tak prostě kouřit ani nepotřebuju...Doma nekouřím, manžel už tak nadává, že si vůbec zapálím...Spíš mám na to chuť u vína nebo kávy... Grilovačka byla celkem dobrá, akorát že jsme k nim přijeli v devět, pak už jsem byla utahaná, tak jsme poseděli jen do dvanácti a šli jsme spát k našim, protože jsem mamču už neviděla jak dlouho. Ráno jsem k ní pěkně hupsla do pelíšku :-D . Včera jsme byli na houbách a našli jsme jich hrozně moc. Tak jsem večer dělala smaženici, řikám si, že mám v té puse něco divného a vytáhla jsem velkého moučného červa :-S řeknu Vám, houby asi dlouho jíst nebudu ;-(
Profilova fotka
Týý jo Anet, červa z houby...bléé ]-( To my na houby taky chodíme rádi, ale já to nejím, vůbec mi nechutnají...Jako takovýhleho červa bych nesnesla, ale když se omylem sní v malinách nebo v třešních, tak to mně neva, ale třeba moje ségra se do malin a do třešní dívá a červy vyndavá, s tím bych se tak pachtila...I když já zase třeba vyndavám semínka z hroznů a z melouna :-N
Já když rozloupnu třešeň a najdu v ní červa, tak už je pak celé léto nejím :-D Teď jsem si spravila chuť. Byla jsem na obědě a dala jsem si lososa s bylinkovým máslem a s bramborama. To já můžu :-) |-| ... Tak koukám na internetu po nějakých plavečkách a pořád ještě mě nic nezaujalo :-(
Profilova fotka
Ty ještě nemáš plavky? Ty bláho, to aby sis pospíšila :-D Tak to spíš zajdi někam do obchodu, nee?
já mámjedny z loňska z kolekce Aleny Šeredové a jedny z června letošního, ale chci ještě nějaké :-D Včera jsme byli na Smíchově a nic mě nezaujalo, všechno už bylo hrozně přebraný. Kouknu ještě v pondělí v Benešově :-)
Profilova fotka
v Benešově? Tak držím palce ať něco seženeš :-D Já si je naposled kupovala v Timo prádle, kousek od Anděla, dvoudílný a jednodílný mám z jednoho zásilkovýho obchodu. Jinak na Novej Smíchov chodím málo, je tam vždycky strašně lidí. Já spíš jezdím na Čerňák nebo do Letňan, je to tam klidnější. Nebo za manžílkem, na Chodov.
Profilova fotka
A úplně nejhorší tam jsou ti bezdomovci a ožraldové, já to tak nesnáším. Naštěstí do práce vylejzám Na Knížecí, takže se tomu vyhýbám. Do dřívejší práce jsem jezdila na Národku a to je teda snad ještě horší. V té Praze si člověk nevybere... :-( Už chci bydlet někde mimo... Ani nevim, co tak mám celej den dělat, na kolo nebo brusle se mi samotný moc nechce, hlavně kam na to kolo. Tak chcem s manžílkem sehnat byteček někde na menším městě, blízko lesa a tak.
jojo, v Benešově je jeden obchod s luxusním spodním prádlem. Odtud mám právě i ty od Šeredový. Mají tam fakt super prádlo, maximální spokojenost. Já nejradši nakupuju v Českých Budějovicích v IGY, ale to jen když jsem ve škole, jinak by to bylo trochu z ruky... ;-)
Profilova fotka
a co to vlastně studuješ za obor?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?