14.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky neplánujete některá svatbu na 14.7.? :-)
Profilova fotka
Ahoj holkyyy :) tak já to měla v práci jednoduché.. jsem účetní, takže všechny změny dělám já.. tož jméno a stav bylo to první co jsem udělala když jsem přišla po svatbě do práce hi :) já HA taky beru.. snad pak nebude nějaký problém.. mimi ještě určo tak dva roky nechceme..
Holky zítra jedu do Prahy, tak mi držte paléééčky, ať mi to dopadne na 1 :-) Jinak teďky jak je manžouch doma z hospitlu, už zase hamám a spím, což předtím nešlo :-N
Ahojky Marti, ani nevím, s čím Ti máme držet palečky. My dneska zase od Prahy zdrháme do jižních Čech ;-)
Profilova fotka
nysku, taky bych zdrhla někam pryč, ale budu muset večer na noční :-( Tak dneska už je to tři týdny, toto letí.
Profilova fotka
Ahojky holky, jak se mááááme? x-) :-N Téééda, to už je 27stran, to musím juknout, co jste probíraly, jsem pozadu. Jak se jinak cítíte? :-N
já se mám i cítím skvělééé 8-) :-) jakooo anet, ty rejpalice!!!! No to víš, že jsme si s tím uspokojováním poradili, ikdyž se manhžílek nesmí moc fyzicky namáhat :-x :-D x-) x-) x-) ale při propouštění ho doktor upozorňoval, že KOPULAČNÍ pohyby by mohly způsobit rozšíření jizev, takže sice chápe, že jsme 14 dní po svatbě, ale ať jsme opatrní :-x :-x :-x :-D :-D :-D
Marti, měsíc bez sexu :-D Tak jsme si parádně přes víkend vyvětrali hlavinky, zpáteční cestu jsem jela s kamarádem na motorce, tak to bylo žůžo. Jeli jsme nejvíc 200km/h, to jsem si říkala, když z toho člověk sletí, tak to je konečná, tam nemůže být ani ta nejmenší šance přežít...Jenže on jel se mnou opatrně, tak jsem se ani nebála. Jen na rovince to se mnou rozjel. Jinak jsme byli na akci Beach party, to byla prdel, fakt příjemný víkend.
Profilova fotka
Nysku, to jste se teda měli o víkendu. Já musela být na dnešek na noční, takže jsem si moc neužila, navíc lidi otravovali jak něco. Zítra mám denní, ale v úterý máme s manžou volno, tak se půjdem asi někam vyčachtat, když hlásí teplo :-)
nysek Měsíc?! Ále kdeže :-D Víkend byl poklidný, mamča je u přítele, takže soukromí, pohodička. Dneska se jen válíme a jíme ;-) za 14 dnů chcem jet ještě se dvěma kemoškama někam aspoň na dva dny, jenže potíž je, že dvě chlapy máme, a jedna je bez přítele. No a chceme pozvat ještě jednoho kamaráda, ale nechci, aby to vypadalo, jako že se je snažíme dávat dohromady :-| Ikdyž kdyby byla jediná single, bylo by to snad ještě horší. A navíc vím, že se jí ten kamarád líbí ;-) 8-)
Marti, stejně to bude vypadat,jako že jí ho dohazujete, ale s tím nic nenaděláš. A třeba nakonec pomůžete dobré věci :-D Já mám od včerejška tak hroznou alergii, že snad půjdu marodit, aspoň bych nemusela chodit do práce...Bolí mě celé tělo :-(
Holky dneska jsme si přivezli "profi momentky" a jsem fakt nadšená. Škoda, že svatební album tady na beremku není nafukovací :-N Ještě ve středu sesbíráme od manžílkového bráchy a bratrance a můžeme směle vyvolávat :-)
Tak ty fotky dej do alba z příprav, tam se fotek vejde 100. ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky,ach jo,mně sem vůbec nejdou dát profi fotky a to jsou tak nádherný,co s tím?Píše mi to že mají moc velkou velikost ]-(
Lavazzza - zmenši je ve svém počítači na správný rozměr - max 700px,pak ti to půjde
Jasně, a šup sem s nima, už se na ně těším!
Profilova fotka
Tak jsem dneska byla vyřídit změnu kartičky v pojišťovně a úspěšně :-) Stačil papírek o změně, co máme z matriky k občance :-) Tak za tři týdny mi přijde nová kartička :-) A příští týden už si jedeme vyzvednout občanky, tak se moc těšíme :-)
Mně už to běhání nebaví. Dneska jsem si čirou náhodou vzpomněla, že jsem ještě nezaplatila polatek o změně trvalého bydliště :-N :-. tak zíta musím mazat na poštu ]-(
Profilova fotka
To se taky platí poplatek kvůli změně trvalého bydliště? Tak to ani nevim. Já si budu prvně měnit trvalé bydliště, až si najdem svůj byteček.
Já si ho teď změnila, i když s manželem bydlím docela dlouho a doteď jsem to nepotřebovala, ale přišlo mi blbý, aby měli manželé každý trvalý pobyt jinde. No ale stejně se budeme příští rok stěhovat, protože doděláváme baráček, tak to budu zase měnit :-) platí se jenom padesát korun, ale já na to úplně zapomněla :-. no ta pani mi řikala, ať to zaplatím až budu mít někdy čas, tak jsem si to hodila do kastlíku v autě a bylo by to tam klidně ještě nějaký ten měsíc :-D
Tak konečně jsem došla i na tu pojišťovnu!!! Hurá, pak už si ty doklady jen vyzvedávat!
ježiši, já se úplně stydím :-N vy jste takové vzorňačky a já jsem zatím zvládla jen tu občanku :-x
já už to chci mít z krku, protože pak už na to nebudu mít čas vůbec, až začne škola. Navíc začátkem září odlétáme na dovču, tak potřebuju mít vše v pořádku...
holky teď jsem si pročítala diskuzi ze začátku, jak jsme se těšily a děsily, že už jen měsíc ap. :-D a teď to máme za sebou :-. mamka se před chvilkou vrátila od veterináře - jeden náš pejsoch má nachlazené kyčle! nemohl ani chodit a u doktora prý kňučel, jak mu ty nožky natahoval :-( tak teďka máme doma pacoška ;-)
no nazdárek! nebo spíš dva pacochy, ne? :-D a co manžel??? Ještě pořád mu musíš dopřávat potěšení jen Ty :-) ? To máš dobrý, že jste spolu doma... Já trčím v práci, miláček je doma, ach jo, je to naprd.
nysek vlastně 3 pacoše! já (průdušky a rýma), manžel (po těžké operaci :-D ), pes (nachlazené kyčle) :-D a k tomu potěšení - jo! ]-(
Profilova fotka
Ahoj holky, teda koukam, že se z vás stávají nějaké trosky :-D To manželství vás ale nějak zmáhá :-D :-D My jsme doma s manžou a flákáme se. Odpoledne jdem k babičkám ukázat video ze svatbya a fotky od profíka.
my budeme mít video tak za 2 týdny - budu mít narozky a přijedou babičky a tchánivci, tak bude hromadná promítačka 8-( soni, jakou hudbu máte k videu? ty písničky, co se mi líbí, by byly dobrý tak na pohřeb 8-(
ježíš holky vy se máte, já bych se nejradši zachumlala do peřinky k miláčkovi a místo toho musím tvrdnout v práci :-(
nysek a do kdy budeš v práci?
až do sedmi :-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?