14.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky neplánujete některá svatbu na 14.7.? :-)
VŠ sociálně právní...docela mě to baví. Už se těším do školy, to se mi dřív nestávalo :-)
Profilova fotka
Když jsem chodila na střední, tak jsem se po létě vždycky do školy těšila, ale to tak po týdnu ve škole přešlo. Samé opáčka z předchozího ročníku a tak :-( Jsem se pustila do úklidu, tak tu tak pobíhám od nádobí k počítači :-D Jsem dlouho nedělala pořádek, tak abychom se tu neztratili :-D Včera jsem manžovi zapomněla vyžehlit jeho oblíbenou košili, tak si jí tu asi žehlil ráno sám :-D Ono mu to neuškodí :-D Jsem ráda, že pár věcí zvládne i sám :-N
Profilova fotka
nysku, četla si recenze hotelů na orbion.cz? Ten váš si tam vychvalujou :-D
Na mého manžela je v tomhle spoleh, když mu řeknu aby vypral, tak vypere. Akorát mu to musím během dne několikrát připomenout...:-( Jinak mám doma taky hrozný nepořádek, ale nějak není čas, no :-N v pondělí se na to asi vrhnu, abych měla před dovolenou pěkně čisto a hlavně abych se do čistého vrátila. Už se těším až budu balit věci :-.
Profilova fotka
Tak pátek a máme volníčko, teda já opět :-D Dneska máme spicha s kamarádama, tak s nima jdem do pizzerky a pak na šlapadlo, tak se těšíme :-D Co chystáte na víkend? 8-)
]-( ]-( ]-( já chystám na víkend práci ]-( a zase práci ]-( pořád jenom práci ]-( ach jo ]-( už abych to měla za sebou a byla příští neděle a Anetka s Tomíkem si pěkně letěla za sluníčkem x-)
čau holky :-) anetko s tím červem je to fakt humus - nepozvracela ses? já bych asi vyhodila i to, co jsem nikdy nesnědla :-p anýs jestlipak už máš seznam věcí, které si budeš na dovču brát? :-D s tím mě vždycky terorizuje babička, ale já jsem expert na bleskové balení těsně před ;-)
No málem jsem se pozvracela :-p Moje mamka si vždycky nosila do obýváku postupně všechny věci a skládala je na hromádky cca 10 dní před odjezdem na dovolenou :-D vždycky jsem jí nechápala, ale nejhorší je, že teď už to začínám dělat taky :-N Už jsem si do obýváku připravila opalovací spreje, pastu na zuby, pasy...No ale mám pro to důvody (když jsem teď pořád v práci, tak už z toho magořim a mohla bych klidně něco zapomenout :-N ) ale jinak jsem na balení také expert. Jelikož odlétáme v neděli v 6:00, budeme muset být na letišti ve 4:00, to abych se ve 3:00 začala chystat a protože jsem den předtím jak jinak než v práci, tak musím sbalit už ve čtvrtek... Jak se Ti včera líbilo u nás v Praze? ;-)
anetko - v praze se mi nelíbí nikdy, možná až tam budu jako pravá turistka šmírovat památky, bude to lepší ;-) tý jo a ten brzký odlet je teda mazec! :-.
Profilova fotka
Holky, tak jsme byli dneska na šlapadle na Vltavě, je to boží :-D Jen ta voda je děsně hnusná :-( A zítra přijedou tchánovci a přivezou nám videokazetu ze svatby, tak pak odpoledne přijde zas ta kamarádka s přítelem(co jsme s nima byli na šlapadle) a ukážem jim to :-D A taky nám oznámili, že se budou brát, prý 21.6.08, tak jsem na ně zvědavá :-D Jo, a to ještě jsem se dozvěděla od spolužačky, že jiná spolužačka se bude vdávat 22.9., ale že to je tajný. A druhá spolužačka mi dneska psala, že jí ta dotyčná psala, že se bude vdávat, a že jestli to vím :-D Prostě člověk někdy neví, co je tajné a co ne :-D A 21.9. máme sraz od střední, po pěti letech. Tak jestlipak se tam vůbec poznáme :-D :-D
soni, to jsou ty veřejný tajemství ;-) :-D my si za chvilku jedem pro svatbení video, tak jsem mega zvědavec. doufám, že tam nemáme v hubě cigára, to by babičky zase ječely 8-( jenže já jsem si zapálila během focení (které bylo celé natáčené) aspoň 3x :-x snad to honzík nějak inteligentně prostříhal :-N ten druhý kameraman mi říkal, že nevěsta s cigárem je "staršně sexy" (no nevím =-) ) a když mi pak honzík, taky kameraman, ale dělal nám i momentky, dal fotky...ze 40 jsem byla s cigárem 2x. a zrovna ta jedna fotka je vtipná-svědkyně mi zapaluje ;-) http://www.beremese.cz/album/view.php... hehé, to jsou ty momentky :-D
Profilova fotka
To jo, veřejný tajemství...Navíc já jsem ten typ, že když mi někdo něco řekne a nemám to dávat dál, tak vždycky nějak potají se to prostě samo dál dostane :-D To jo, ta momentka s cigárkem je dobrá :-D Tak to teď budete na video koukat pořád, co? :-D
Článek se načítá
tak video zkouklý a mám trauma! panebože, já u "ano" přikyvuju :-D ale jinak je to nádhera x-) fakt super pojetí, má to švih, což je u svatebního videa celkem překvápko 8-) obřad je teda klasika, moc se mi líbí detailní záběr, jak se držíme za ruce a my se tak všeobecně dobře ksichtíme a usmíváme, hodně se na sebe díváme, takže to vypadá dobře ;-) a focení je udělaný do stylu filmového traileru, což musím skromně přiznat, byl můj nápad 8-) :-D , celé podbarvené hudbou, zajímavé úhly, fakt hezké x-)
jo a u úvodu-fotky z dětství a chození máme podbarvený znělkou z harryho pottera :-D to bylo moje speciální přání ;-)
Profilova fotka
Znělkou z Harryho Pottera? Teď jsem ho akorát dokoukala, hudba je tam hezká :-D Já ho můžu pořád, doma máme první čtyři díly na DVD a knížky mám všechny. Tu sedmou zatim nee, páč bych to asi anglicky nepřečetla...To si počkám, až to bude v češtině :-D My na tom videu se taky pěkně ksichtíme, je to zajímavý. My tam stojíme, oddávající řiká tu svou řeč a my koukáme různě do stran, na strop a tak. Je to fakt síla :-D Ale je to super, se takhle na to podívat. Máme tu ještě DVD ze ségry svatby, která byla před 11 lety a když mě tam manžílek viděl, tak se mohl potrhat smíchy :-D
Ahoj holky, Marti nic si z toho nedělej, já jsem taky řekla ano a pak jsem ještě kejvala hlavou :-N a pak jsem se tam tomu začla smát, no je to takový hodně divný :-D holky mi pořád hustily, že to musím říct zřetelně a nahlas, no a pak to takhle dopadlo. Copak člověk v takový situaci může říct něco zřetelně a nahlas??? Jo může, můj manžel, ten to řek rázně jak kdyby říkal zde :-D Já jsem si na svatbu koupila slimky, aby to nevypadalo tak blbě, ráno u příprav jsem stihla tak čtyři (jednu z okna u bráchy v pokoji :-. :-x tajně! a pak zbytek na balkóně a potom až po obědě :-(
Profilova fotka
Můj manžílek řekl "ano" a pak se začal hrozně culit a čekal co vyleze ze mě :-D Ale naštěstí jsem taky řekla ano :-N Tý jo, příští pátek na kontrolu na gyndu, se mi vůbec nece :-( Ale co se dá dělat. Nechám si zasejc napsat nové balení prášků :-D
Soni jsi dneska v práci, nebo se zase flákáš :-D ?
Profilova fotka
Anetko, opět se flákám :-D Ale zítra mám denní, ale k netu se tam dostanu málo :-( V pondělí a v úterý mám noční, no a pak jdu zase až v neděli na denní :-D Ale zřejmě od září budu dělat už zase klasicky krátkej dlouhej, jak se má, jen denní. Zachvilku má přijít ta kamarádka, podívat se na to video :-D Tak se na to konečně můžeme podívat, protože teď asi 14 dní byla viedokazeta u dědy.
Profilova fotka
Marti, jsem si uvědomila, žes měla včera narozky :-D Tak všechno nejlepší :-N
Martinka no to Ti aj ja naozaj blahoželam!!! :-D Tak kočičko, přeju Ti hodně lásky s Jarkem, štěstíčka a zdravíčka a ať jsi stále tak usměvavá!!! To já jsem vůbec netušila, že máš narozky :-( !!! asi nejsem tak všímavá :-( Soni Ty se máš, samá flákárna ;-) Já už se těším na pondělí, že budu mít konečně volno. Docela rychle mi tento týden hrůzy utekl...Už jsen dneska do půl sedmé a zítra, to už jde :-D
Profilova fotka
Ty máš v pondělí volno? Ale pak ještě budeš chodit do práce, než pojedete, ne? Taky bych brala být teď v tvý kůži a těšit se, že pojedu na dovču :-D Já jsem si tu Arvetku uvědomila, že vím, že se zmiňovala v jedné diskuzi o narozkách a myslela jsem si, že je někdy v srpnu, jsem se tam koukla a zjistila, že je měla včera :-D Tak ta určitě teď ještě někde slaví :-D
Ještě půjdu do práce ve středu, pá a so. V neděli letíme... Taky teď ještě řeším ty plavky...objevila jsem na internetu obchod s hrozně levnýma trikama a sukněma a šatama...jsem zcědavá co to bude, ale něco jsem si objednala, za tu cenu s tím můžu i vytírat podlahu...Při nejhorším :-D Jojo, Martinka se ani nepochlubila a ani nás na oslavu nepozvala :-( :-p :-D ta je ale ošklivá! :-p
Profilova fotka
Tak snad nějaké pěkné najdeš. My pořád čekáme na ty kámoše. To mám tak ráda, řeknou ve dvě přijdem a ve tři tu ještě nejsou :-( To pak nevíme, co máme dělat... Se do něčeho pustíš a oni akorát přijdou...Tak snad tu budou zachvíli. Včera se manžílek zhrozil, když zjistil, že až nebudu chodit na beremese, že budu chodit na modryho konika, ale to že prej bude na pár let, než to beremese. Tak jsem mu s úsměvem oznámila, že na obojí budu chodit pořád :-D Tak to s ním málem seklo :-D Už taky prohlásil, že snad si ještě koupíme noťase, aby teda jsme mohli být každý u počítače :-N
No to my noťase máme, ale já chodím na beremese spíš jen v práci, protože se tu hrozně nudím... a doma mě manžel furt otravuje s kým si co píšu... Tak buď sem jdu, když je v práci, nebo když je ve vaně :-D Já taky nemám ráda, když někdo něco slíbí a pak na něj čekám..Já se snažím chodit vždycky na čas.
Profilova fotka
To já i když mám jít třeba na autobus, tak tak jsem radši o čtvrt hodiny dřív, než abych ho dobíhala...Asi to mám po našich, taky radši jsou všude včas. A manžílek je naštěstí taky takovej :-D Tady jen tak posedáváme, manžílek kouká na telku a já brouzdám po netu. Taky mohli rovnou napsat, že třeba přijdou až dýl, to jsme mohli někam ještě jít, ale takhle :-(
To je nejhorší, že jste si třeba mohli něco naplánovat, takhle je potom celej den zabitej, to já znám...Aby Vám nakonec nenapsali, že nepřijdou vůbec :-( Tak jestli se nudíš, tak se přijeď na mě podívat :-D Fuj já jsem se nacpala, musím si dát jednu slehávací cigaretu :-N
Tak už asi přišli, viď? ;-)
Profilova fotka
Přišli a už jsou zase pryč. Tak už máme zase klídek :-D Oni se budou brát 21.6.08, tak aspoň se inspirovali naším videem :-D
jé, holky, jak víte, že jsem měla narozky? :-. asi jsem to tu někde psala, ale už jsem to i zapomněla =-) nojo, tak už mám dvě dvojky ;-) děkuju za přání!!! soni, u nás už to taky vypadá ještě na noťas :-D ten původní jsme prodali a vida, už nám schází :-D anetko, já nějak moc usměvavá nejsem :-D ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?