14.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky neplánujete některá svatbu na 14.7.? :-)
Profilova fotka
nám video natáčel švagr, takže tam žádný podklady jako hudba nejsou, je to prostě jak to šlo, přirozené :-) Jen je tam trochu pak slyšet hudba z obřadu, ale jinak tam žádnou nemáme. Máme video asi 3 hodky dlouhý a je to super, vidět, jak to všechno probíhalo :-D Nysku, neboj, já jdu do práce hned zítra, na noční :-(
už se těším až dám výpověď!!! My máme video od profika, docela hezký, má to cca 1 hodinu
anetko tak to tě lituju :-( ale nějak to vydržíš ;-) soni my jsme měli dva kameramany, tak jsem zvědavá, jak bude to video vypadat. a doufám, že to nějak extra dlouhé nebude, snad do hoďky =-) holky poraďte mi s tou hudbou!!!
já jsem to nechala na tom kameramanovi a vybral to dobře. Jen na začátku jak jsou fotky, když jsme byli malý, tak tam mám ze Shreka Hallelujah (to jsem chtěla) a nakonci máme Love is all around z Lásky nebeský. Jinak myslím, že tam mám Robbieho Williamse, pak takovou tu starou písničku Wish you were here, a pak už si to moc nepamatuju.Ale je to fakt dobře vybraný.
my budem mít na začátku taky fotky z dětství :-) říkala jsem kameramanovi, ať hudbu vybere sám, předpokládám, že to bude řízné a možná trošku netradiční ;-) viděla jsem teď nedávno jedno svatební video a moc mě to nenadchlo-bylo to takové nějaké strojené (na začátku písnička od nějakých slováků, nevím, jak se to jmenuje, ale furt se tam opakovalo "láska láska", snad někdo ví, o co gou :-N ), strašně málo záběrů z focení a tak celkově..... :-x já jsem kameramanům řekla, že chci, aby to video připomínalo filmový trailer :-)
uvidíš, určitě Vám to udělají hezký. Ty fotky z dětství a pak společné z dob chození, je to hrozně dojemný, člověk by u toho i slzičku uronil :-)
Profilova fotka
Téda, jako řeknu vám. Byli jsme u obou prarodičů ukazovat fotky a pouštět video, byli jsme tam dohromady 5 hodin, fakt jsem ráda, že už jsem zase doma. Takže jsme dvakrát viděli video, s přetáčením toho nepotřebného, je to hezké, ale myslím, že teď to nebudu chtít vidět tak týden :-)
Soni to je šílený, manžel když už to viděl po třetí, tak u toho byl pěkně nervní :-D já už to viděla asi tak 10 krát :-N
Profilova fotka
To můj manžel se na to dívá rád, hlavně na ten obřad, protože si toho moc z něj, skutečného, moc nepamatuje :-N A vždycky se mu u toho ježí chlupy :-D :-D Je to ale stejně hrozně krásný se na to dívat z videa :-) Dneska nás odpoledne zase čeká cesta zpátky do Prahy, jsme u manžovo rodičů v severních Čechách, tak už abychom byli zase byli doma.
A večer zase do práce, viď? škoda že nemáš denní, bysme zase pokecaly :-) Já jsem v práci dneska a zítra konečně volno. Dneska jsem objednala zájezd, nakonec jsem to nenechala na manželovi :-) tak se mám aspoň na co těšit :-D
Profilova fotka
No jo no, dneska i zítra večer mám noční. Ale odchází nám tam jedna kolegyňka, která chodila hlavně na denní, tak jsem si u šéfové dala požadavek, že už noční dělat moc nechci, nebo minimum. Navíc nedávno tam ukradli dvě auta během 14 dní, ale to měly noční jiné holky, naštěstí.Zrovna to bylo jedné belgické rodince, rodiče plus tři děti, tak jim pojišťovna zajistila letenky zpátky. Bylo to zrovna v pátek 13.7. To bych se zbláznila, kdyby mi někde na dovče ukradli auto. Navíc stejně v práci to máme dost blbě udělané s netem,že když na něj chci, tak musím do prvního patra, vyvýšeného, na recepci ho nemáme, co kdyby prej se zaviroval, tak se nám smažou veškerá data o rezervacích atd. Na jednu stranu to chápu, ale je to nuda, když není net přímo v recepci :-(
Profilova fotka
Nysku, neřikala jsi, že zájezd bude objednávat manžel? No, osobně bych si to taky radši všechno zařídila sama, je to jistější :-D Bych se asi bála, s čím přijde :-N :-D Manža mi tu kouká pod ruku, tak jen kroutí hlavou :-D
Článek se načítá
To jo, já ho mám přímo na recepci, a jsem na něm pořád :-) To je nepříjemné s tím autem. Dneska se ale krade nehorázně moc a to i v poledne...Tak až budu odcházet z práce, tak můžeš místo mě, já dělám jenom denní :-D
Profilova fotka
A co tam děláš za práci? No já bych teď ani neodcházela, jsem tam spokojená, a asi by je trefil šlak, kdybych odešla i já :-N Já tady chci zůstat do mateřský, protože stejně tak za rok dva bychom mimi chtěli mít, a nejsem taková abych odcházela tady, šla někam pracovat a za půl roku jim řekla, že jsem těhotná. Takže radši zůstanu tady :-D A kam že to vůbec jedete na tu dovču, do Řecka? Tak to se budeme těšit na fotečky :-D
taky na recepci, ale je tu klídek.Soni já jsem tu od února a budu chtít v září odejít na dohodu, ale to víš, že já takovýhle věci moc říkat neumím :-N já jsem sem nastoupila s tím, že tu budu tři měsíce, abych si něco vydělala do svatby. No a pak jsem si řekla, že to přes léto bude dobrá brigáda, tak že ještě vydržím, ale už mě to vážně štve. Já prostě nechci dělat víkendy. Jo jo jedeme na Zakynthos do Tsilivi Beach od Blue stylu.
Profilova fotka
Tak jsem se na ten hotýlek podíval na netu a je to teda fakt paráda, bych tam jela taky hned 8-) A to jedete až v září? Teda ono je to zachvilku, co? Tak my už jsme doma, nás tchánovci odvezli, tak to byla pohodička. Tak si půjdu asi ještě zdřímnout před noční, nebo tam budu mrtvá.
My jedeme 2.září, za 3 neděle...Už se těším!!!Tak ať Ti noční utíká a nikdo Tě moc neotravuje!!!Já už jdu spinkat :-)
Tak včera jsem zaplatila dovču a vyzvedla si občanku. Doufám, že budu mít hotový pas, než odletíme na dovolenou!!!
Profilova fotka
My si máme vyzvednout občanky v pátek, tak snad je tam už budou mít. A v sobotu se jdeme podívat na obřad kamarádky (reynocek), bude to mít tam kde my, tak se těšíme a snad jim vyjde póčo 8-) Tak dneska je to přesně měsíc, co byla svatba, toto ale utíká :-N
No utíká to sakra rychle. My jdeme o víkendu na pouť, miláček má fotbal a večer jdeme na pouťovou zábavu :-D Příští týden budu šest dní v práci, to bude hrůza :-( další týden jdu st, pá, so a v neděli ráno odlétáme...sem zvědavá kdy budu balit.
Profilova fotka
nysku, to budeš 6 dní mít denní? No to bych se z toho po...Já mívám většinou tak 3, max 4, ale to už je fakt minimálně, jednou do roka :-D Ale jednou jsem dokonce měla i 12 12ctek, ale to ještě v předchozím zaměstnání, a to bylo fakt krutý. Já stejně nejradši balím večer předem, ale týden před tim si na papír píšu všechno, co máme brát s sebou, aby se na něco nezapomnělo :-N
Jojo 6 denních. Kromě středy celý týden. To já se z toho taky po... No holt budu muset myslet na tu dovolenou. Já už si taky pomalu sepisuju, jindy to zvládám, balení mám v malíčku, ale tentokrát to bude hektický, že si to radši napíšu. V sobotu před odletem totiž přijedu z práce v devět a pravděpodobně bude odlet v šest, tzn. abysme ve tři ráno jeli na letiště. To snad ani nemá cenu jít spát ;-)
Profilova fotka
Tak co, jak jste si užili měsíční výročí :-D :-D Kde jste všechny? Se válíte někde u vody a my jediný s nyskem makáme :-D :-D To se mě manžel tuhle ptal, proč na beremese pořád chodím, když už máme po svatbě, tak jsem mu řekla, a proč bych sem nemohla chodit? Člověk se tu dozví věcí. Je fakt, že už tolik nekoukám po fotkách z příprav, spíš občas kouknu do svatebních, ale spíš pročítám diskuze.
anetko ty se máš s tou dofffčou 8-) x-) já mám tenhle týden lítací - v pondělí praha, v úterý pohřeb (kamarádovi, co byl jarkovi za svědka, umřela babička :-( ), středa - veterina se psem (pořád to nemá dobrý, prý mu vápenatí plotýnky, nemáte s tím někdo zkušenost? :-( :-( :-( ), zítra - brno a v pátek opět praha ]-(
Martinko, to je děs, co, takhle lítat?! S vápenatím plotýnek zkušenosti nemám :-( Holky dneska mi přišla cestovní smlouva na tu dovču a bylo na ní napsáno honeymoon, nice room, sea view. Super, co :-D ? Na příští týden se fakt netěším, kromě středy pořád v práci, já to asi nepřežiju. Ale holt už nemám žádnou dovolenou navíc :-(
anýsku - to bude žůžo romantika!!! x-) x-) x-) abyste nepřijeli tři! :-D
No to nestraš, ještě není ten správný čas :-D ale snad si to užijeme pěkně :-)
Profilova fotka
Tak my máme zase tři dny volno, tak jedem pápá z Prahy. Zítra pro občanky, se tam těšíme :-) A v sobotu omrknout svatbičku a v neděli zase do práce :-( nysku, tak bys studovala s mimčem :-D
no to bych ani moc nechtěla, ale manžílek by si musel rychle máknout s doděláním baráku...to zase není špatný nápad ;-) Soni Ty se máš, že nemusíš do práce, ale mě aspoň čeká volný víkend, tak se těším. A zítra jedem na koníčky :-)
Profilova fotka
Ahojky, tak jsme dneska okoukli kamarádčinu svatbu, to byla nádhera. Shodou okolností je oddával i ten samý oddávající, měl trochu jinou řeč, ale bylo to super. Jen mi to takto přišlo krátké, než když jsme tam stáli my. Moc jim to slušelo :-D A už máme občanky a řidičáky :-N Je to zvláštní, když je tam to jiné příjmení, ale naštěstí s tím už moc problém nemám a podepisuji se jak vzteklá :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?