Menu Forum

Svatební raut pro 120 lidí- jižní Morava (ideálně kolem Pálavy, Mikulov, Valice)

10. říj 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
lencaa90
Registrovala se 20. září 2016 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Brno.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lencaa90
Registrovala se 20. září 2016 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Brno.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj, příští rok v květnu plánujeme svatbu a zjišťujeme, že je velký problém najít místo pro odpolední raut. Potřebujeme sehnat prostor pro oběd (cca 50 lidí) a odpolední párty (cca 120 lidí). Nemusí to být v jednom prostoru. Zatím, co jsme našli tak je zámek v Mikulově (náš termín je už zadaný) a zámek ve Valticích (řešíme podmínky). Víte ještě o něčem jiném, kam by se vešlo tolik lidí? Díky
20. zář ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
majanax
7
Registrovala se 7. září 2012 na beremese.cz. Přidala 1015 příspěvků. Má 6 přátel. Region Brno.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
majanax
7
Registrovala se 7. září 2012 na beremese.cz. Přidala 1015 příspěvků. Má 6 přátel. Region Brno.
  • Neví, kdy bude svatba
 @lencaa90 restaurace Skanzen Strážnice
21. zář v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
saxana9k9
Registrovala se 12. října 2015 na mojasvadba.sk. Přidala 60 příspěvků. Brno, Česká republika.
fotoportrét
fotoportrét
saxana9k9
Registrovala se 12. října 2015 na mojasvadba.sk. Přidala 60 příspěvků. Brno, Česká republika.
 Ahoj, Neviem ako ďaleko su pre vás Rakvice, ale my sme tam mali a bolo to super! Dve sály, klidne i 150 hostí, ubytovanie, medzi vinicami, robia aj obrad aj ked my sme mali v blízkej Lednici na zámku.Ceny ok, personál super. www.vinarsky-dum-dominant.cz
10. říj v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí