JIžní Morava - místo pro 100 lidí, bez restaurace

Ahoj, naše svatba bude mít cca 100 lidí, obřad bude až v 15hod., poté chceme grilovat kýtu, sele, ... atd. Celá svatba má být v uvolněném duchu, spíš taková jedna velká párty hlavně pro kamarády. O víkendu se jedeme podívat do několika vinařství, ale když vidím ty ceny - jídlo 1500Kč/osoba, ubytování dalších 600Kč/osoba. Přitom my bychom t opravdu chtěli ve volnějším stylu.. nakoupit si vlastní flašky, najmout někoho z cateringu kdo nám udělá ten gril, spaní klidně částečně ve stanech.. Jediné co, tak bychom chtěli ochutnávku vína v blízkém sklípku. Víte někdo o takovém místě? Děkuji moc..
Odpovědět
Profilova fotka
Jestli to chcete formalni nebo uvolnene podle me moc nema vliv na cenu. Kdyz si vyberete nejake oblibene misto, zaplatite to tak jako tak. Tam kde jsou na podobne akce vybaveni vam asi nedovoli privest vlastni jidlo, piti a stany. Otazka je jestli vam vubec do nejakeho vinarstvi dovoli vzit vlastni lahve... to spis asi pronajmout nejaky kulturak ve vesnici, kde si vyberete vinarstvi pro degustaci
Odpovědět
My budeme mít na chatě Babí lom, mezi lesy, vše ve vlastní režii, možnost obřadu i spaní. Kapacita sálu je 70 lidí, ale pokud bude hezky, dá se v pohodě jíst venku
Odpovědět
@veruko24 Ahoj, děkuji za reakci, jen to ještě trochu vysvětlím - uvolněná atmosféra neměla nic vypovídat o ceně, ale spíš o prostředí, které hledám. Že to může být např. opuštěná stodola. Vinařství už jsem našla a mám domluvené prohlídky, v životě by mě nenapadlo si tam brát své víno - proč taky? :D Spíš jsem tím chtěla říct, že vlastně hledám něco jiného, než vinařství. Něco, kde si můžeme udělat své jídlo. Tzn. jestli někde mají restauraci, tak to není vhodné místo pro nás. A o tom celá ta otázka je :) Ale děkuji
Odpovědět
@lucien Díky za tip, mrknu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@hrabosska asi jsem to uplne nepochopila promin :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zkuste mou interaktivní mapu svatebních míst v ČR. Mapa je neustále aktualizovaná, připadně se mě zeptejte na osobní zkušenosti. Případný lajk mého profilu zde velmi potěší :) Honza
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?