Menu Forum

Svatební obřad v Plzni pro cca 120 hostů

16. dub 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
hanitum
4
Registrovala se 9. února 2015 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků. Region Plzeň.
  • Svatba byla 3. října 2015
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
hanitum
4
Registrovala se 9. února 2015 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků. Region Plzeň.
    Region Plzeň
 Zdravím nevěstinky, nemáte prosím někdo tip na upořádání obřadu v Plzni nebo blízkém okolí cca pro 120 hostů?
Původně jsme to chtěli mít v kapli sv. Barbory u Františkánského kostela, ale tam se vejde jen 70 lidí a my si říkáme, že na obřad jako takový se může přijít podívat úplně kdokoli( budeme dělat hostinu jen pro rodinu, svědky a družičky a večer nejspíš nějakou party pro přátele) takže bysme rádi našli něco s větší kapacitou. Radnice nám přišla "moc obyčejná" ale zatím to vypadá, že nic jiného nevymyslíme emoticon
Díky za nápady..
15. dub 2015 ve 13:55  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

Foto a video - Region Praha
47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 3 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

Foto a video - Region Praha
47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 3 týdny)

Dobrý večer, a co Mariánská Týnice? Tam je prostoru spousty a je to tam i krásné, alespoň mně se tam líbí emoticon
16. dub 2015 v 00:00  •  www.vladkahollova.cz/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanitum
4
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
hanitum
4
    Region Plzeň
 @fotografkavhm děkuji za tip, ale to už je docela daleko
16. dub 2015 v 07:24  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fochina
10
Registrovala se 3. března 2015 na beremese.cz. Přidala 47 příspěvků. Má 2 přátele. Region Plzeň.
  • Svatba byla 29. srpna 2015
    Chotěšov, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
fochina
10
Registrovala se 3. března 2015 na beremese.cz. Přidala 47 příspěvků. Má 2 přátele. Region Plzeň.
    Chotěšov, Region Plzeň
 @hanitum Ahoj, my to budeme mít v klášteře v Chotěšově, ale nevím, jestli je to tam na 120 lidí... Paní na matrice sice říkala, že sál tam je dost velký, ale pro kolik lidí přesně si nepamatuju emoticon. Anebo Rochlov, to taky není až tak daleko a dělají i venkovní svatby. Anebo jedna z plzeňských meditačních zahrad emoticon.
16. dub 2015 v 07:52  •  Svatba byla v srpnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanitum
4
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
hanitum
4
    Region Plzeň
 @fochina ahoj, díky za tipy, ten Rochlov vypadá moc hezky, i o tom Chotěšově jsme trochu přemýšleli, ale rádi bysme něco blíž Plzni, máme v rodinách nemocné a né moc pohyblivé, tak aby to pro ně bylo co nejsnažší. Venkovní svatba by byla nádherná, ale plánujeme to cca na začátek října a proto radši hledáme něco uvnitř
16. dub 2015 v 08:21  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fochina
10
    Chotěšov, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
fochina
10
    Chotěšov, Region Plzeň
 @hanitum Ještě mi napadlo - hotel Purkmistr v Černicích, dělají tam i obřady. Nebo Parkhotel na Borech. Ale vy už máte hostinu asi domluvenou, viď? Anebo Prazdroj. Držím palce, ať najdete něco vhodného emoticon.
16. dub 2015 v 08:49  •  Svatba byla v srpnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanitum
4
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
hanitum
4
    Region Plzeň
 @fochina díky emoticon
16. dub 2015 v 09:40  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí