Svatba v srpnu 2013 v Táboře a okolí, máte tip na místo?

Profilova fotka
Zdravím všechny budoucí nevěsty i novomanželky a manželky, které už to mají za sebou :) Jsme z Tábora a plánujeme svatbu na 3.8.2013, kdo je na tom podobně? Máte nějaké tipy na místo konání, fotografa, šaty atd? :) Termín je totiž jediné co máme jisté a začínám být malinko nervózní :) Tak prosím diskutujte, raďte :)
Odpovědět
Já jsem taky poblíž Tábora :-) Máme obřad na zámku v parku v Bechyni - to je jisté, vše ostatní se plánuje a domlouvá a rozhoduje :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My se rozhodli pro svatbu o měsíc dřív normálně na radnici. Šaty jsem si raději už taky zamluvila (dle mých zkušeností můžu vřele doporučit salon sxxxl u intersparu). Na fotografy, oznámení, kadeřnice atd. jsem dostala vizitky a slevové letáčky v salonu, tak to teď postupně procházím a vybírám :). Chci to všechno zamluvit co nejdřiv, ono se to nezdá, ale utíká to hrozně rychle a když si chci vybírat a nečekat co na mě zbyde, musím zamlouvat včas :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, díky za reakce :) Představovali bychom si obřad i hostinu na jednom místě, doufáme, že nás počasí nezradí a budeme moct trávit co nejvíc času venku.. dumbicek: tam je to moc hezké :) my bychom se ale rádi drželi Tábora abychom neměli starosti s přejížděním a případným ubytováním příbuzných.. loni jsem byla na svatbě v bechyňském zámečku a bylo to moc hezké, ale to přejíždění prostě nechceme :-| koukám, že máš termín svatby o týden déle, to jsme na tom podobně ale ty už máš jasnější představu :-D memento: takže na radnici a potom jen oběd s rodinou? :-) jinak díky za tip na šaty - nejsi první kdo mi o tomhle salonu říká, chystám se tam co nejdřív abych ozkoušela, co mi vůbec bude sedět, ještě nejsem rozhodnutá, jestli si chci šaty půjčit, nebo si je nechat ušít. Ráda bych co nejjednodušší :) kadeřnice je zatím to jediné co už mám zamluvené, beru to jaksi odzadu :-D oznámení bych chtěla vytvořit doma, ale to nejdřív budu muset vědět, kde se bude celá ta sláva konat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak, s přítelem jsme se rozhodli pro malou svatbu, slavnostní oběd (respetive u nás raut) bude úplně stačit :-) . Dilema s ušitím šatů už mám taky za sebou, ale to asi každá nevěsta. Nakonec jsem si šaty půjčila, protože takhle jsem ty šaty na sobě viděla přesně tak, jak budou. Čekat, co mi ušije švadlena se mi nechce (už jsem poučená ze svého maturáku :-S ) a pak co s nimi? Přidat se do davu, co se je marně snaží prodat buď tady, nebo na aukru? A cenově to vyjde úplně nastejno. Ale tak záleží na tom, jesti najdeš co hledáš, no, taky se nemusí zadařit a pak ti nic jiného nezbyde. Většina půjčoven miluje tuny organzy, tylu a na tom tisíce umělohmotných korálků a to je spíš noční můra všech nevěst :-D. To ti závidím, že si uděláš oznámení sama. Já jsem na jakoukoli manuální činnost úplně levá. Kdybych se o to pokoušela, skončilo by to v nejlepším případě slepenými prsty, v nejhorším požárem, nebo výbuchem domu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No zatím si to domácí vyrábění oznámení jen "maluju" možná dopadnu stejně jako tvoje obavy, jen si to nepřiznávám :-N Se šaty mám stejný názor, taky bych si je ráda půjčila, protože bych asi umřela strachy kdo mi co ušije, ale jak říkáš - půjčovny jsou plný přeplácaných princeznovských šatů a já se úplně vidím v těch nejjednodušších šatech :-N jsem zvědavá, jestli se mi něco takového povede v nějakém salonu najít. Jdu tam příští sobotu, tak jsem celá napjatá :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahá, teď koukám, že ono je to sobotní zkoušení nějaké speciální. Ale jestli je to až příští sobotu, tak před tím ještě zkus obejít budějovickou a k intersparu běž až jako poslední. Aspoň třeba do česlavy zajdi, na tu je i nějaké kladné hodnocení. Nikdy nevíš, jestli náhodou na Ty šaty nenarazíš zrovna tam a aspoň už budeš mít nějaké srovnání :-) . A taky mám takový pocit, že u intersparu dávají nějaké slevy, když si zamluvíš při prvním zkoušení. Ale jaké nevím, já si chtěla obejít pro jistotu všechno, takže jsem napoprvé odešla a i když jsem se vrátila, už mám smůlu 8-(. Říkala jsi, že už máš zamluvenou kadeřnici? Já pořád tápu a nemůžu žádnou dobrou najít, poradíš mi?
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, speciální zkoušení s šampaňským :) Do Česlavy se určitě chystám, shodou okolností je to salon kamarádovi mamky, takže s tím, že tam zajdu určitě počítám :) Ale s tím zamluvením na poprvé to u mě neklapne, jsem strašně nerozhodná :-D Mám zamluvenou kadeřnici ke které chodím už nějakou dobu. Je to v salonu Kateřiny Nohejlové, jestli víš? Jmenuje se Míša Faicová a je moc šikovná, česala loni kamarádku nevěstu a moc hezky, tak to zkus :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@memento a teď koukám, že máme stejné představy o účesu - jednoduchý cop :-N tak to můžeš ozkoušet, máš svatbu přede mnou a pak mi povíš :-D
Odpovědět
Ahoj,můžu vřele doporučit penzion Kamenice.Měli jsme tam svatbu 11.8.2012 a vše bylo perfektní.Obřad i ubytování na jednom místě,vstřícný personál,výborné jídlo a hlavně krásná cena ( za 18 lidí i s ubytováním a večerním rautem 30.000,-Kč).Tady je odkaz http://www.penzionkamenice.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
@shecat díky za tip, vypadá to tam moc hezky :) jenže nás bude cca 50 a ubytování pro tolik lidí se nám nějak nevejde do rozpočtu :-N jinak jsem si přesně něco takového představovala, ale blíž s tím, že se každý dopraví domů :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@tree Chápu tě, já jsem nerozhodná úplně stejně. Vzala jsem si s sebou na poradu kamarádku a stejně jsem ještě po tom doma prozkoumala fotky ze všech úhlů a rozeslala to pěti dalším lidem a dokud se všichni neshodli na jedněch šatech, nebyla jsem je schopná zamluvit :-D Přesně na tuhle kadeřnici jsem dostala v salonu super doporučení. Ještě mi budoucí tchýně slíbila, že zná nějakou šikovnou slečnu, tak uvidím. Díky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, letos budu fotit svatbu jedné nevěstě zde: http://www.houpacikun.com/ Po referenci nevěsty, která je místem nadšená a i já, coby fotografka, mohu vřele doporučit :-) Mimochodem Váš termín mám volný, tak kdyby se Ti moje práce líbila, ozvi se :-) Více najdeš na mém webu.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@memento Tak už mám za sebou také zkoušku šatů. Bylo to teda náročné :-D V sobotu jsem byla v SXXL tam se mi hodně líbily jedny šaty a včera jsem absolvovala Česlavu a k mému překvapení se mi líbily minimálně dvoje. Taky jsem s sebou měla rádkyně, které vše dokumentovaly ze všech stran a musím říct, že na fotkách to stejně vypadá úplně jinak než ve skutečnosti =-) takže teď budu probírat fotky a snažit se přijít na to, co se mi líbí nejvíc .. jen abych nepřebrala =-) Jo a vlastně jsme museli změnit termín svatby na 27.7.2013 protože matrika má den 3.8.2013 proškrtlý a neoddávají, jak to máte vy? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@fotografkavhm díky za nabídku. Fotografa už máme. Místo U Houpacího koně je krásné, bohužel beznadějně zadané. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@tree Věci ohledně obřadu si vzal na starost přítel a zatím nic o změně termínu neříkal, tak snad to bude v pořádku :-) . Mně hodně pomohlo, že jsem si ty šaty došla vyzkoušet ještě jednou. Ale já si vybírala jen ze dvou, jestli ty máš minimálně troje, budeš mít vybírání ještě zábavnější a vůbec ti ho nezávidím :-D
Odpovědět
Tak to mě v týdnu čeká druhé zkoušení šatů :-) a v salon xxxl se mi líbili taky dvoje šaty, ale věřím, že to bude boj, protože mít všechny šaty tak bych se musela vdávat víckrát :-D Jinak i mě bude česat Míša Faicová a malovat Lucka Peterková z téhož salon a mám zatím samé kladné reference :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@dumbicek Koukala jsem do tvého alba a ty první a předposlední šaty ti dělají úžasnou postavu :-) . Jinak ty krajkové za krk jsou jedny z dvou, mezi kterými jsem se rozhodovala já, takže pro mě top. Ale původně jsem chtěla šaty s velkou sukní, takže i když to bylo těžké rozhodování, nakonec jsem si přece jen zamluvila šaty s širokou sukní z látkových růží :-) :-). Už druhá pozitivní reakce na kadeřnici, asi to mám v tom případě už jasné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:D tak to je vtipný, tři nevěsty z Tábora a všem se líbí jedny šaty.. ty krajkové za krk v salonu S-XXL byly totiž i moji favoriti :-) Stejné šaty, stejná kadeřnice a líčení. Tábor je malej :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahoj holky, my máme svatbu v srpnu kousek od Chotovin v nově otevřeném penzionu U farmáře. Moc hezké prostředí!! Hostina pro 50 lidí a večerní párty pro 100 lidí. A nemáte tip na nějakou šikovnou vizážistku z Tábora??
Odpovědět
Nemáte některá zkušenosti s kadeřnici Chládkovou ze salonu Kateřiny Nohejlové a vizážistkou Cábovou ?? Díky moc za Vaše názory!
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Ahoj holky, my měli taky svatbu U Farmáře a bylo to fakt super! Bylo nás tam okolo 70,nicméně personál na to byl připravený. Jídlo bylo fajn, víno objednali podle našeho výběru, všechno bylo tak, jak jsme se domluvili.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?