Svatba v Hluboké nad Vltavou

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pokračování... ;-)
Odpovědět
Se musím pochlubit, mám pěstitelské výsledky u orchidejí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no nekecej - já mám stále šlahoun ;-(
Odpovědět
Taky jsem tomu nevěřila, u jedné mi roste úplně nový a u druhé mi roste ze šlahounu. Chce to čas ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to veliká gratulation... já jsem jí včera koumala a říkám si, že něco tam roste - jako dole ale jsou to asi kořínky nebo já nevím - vypadá to fakt úžasně :-(
Odpovědět
No, ještě jestli budou nějaké kvítečky :-D Já jsem taky myslela, že u té jedné je to kořínek, ale je z toho nový šlahoun. Pokud Ti rostou nové listy a kořínky, tak určitě bude i šlahoun ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no doufejme - jsou to takové tři tlustokořeny, tak uvidíme :-)
Odpovědět
Tak jestli to roste přímo "z listů", nevím jak to popsat, tak by to měli být šlahouny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no asi ti jo, no uvidíme co z toho bude - to by byla pecka :-D
Odpovědět
Ono, když je to maličký, tak to vypadá jak kořen, ale když to povyroste, tak to má nakonci takové "očko", můžu Ti říct, že to roste před očima :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to dneska pokoumám ještě jednou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo, v kolik se srazíme?
Odpovědět
Jojo, já to koumám každý den :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Já bych měla končit v půl čtvrté, ale domluvím se, jestli bych mohla končit tak ve čtvrt, to by snad šlo a kdyžtak se sejdem na zastávce U Soudu. Ještě Ti dám vědět :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ve čtvrt tam budu přešlapovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem včera místo oběda tady čučela po albech - můžu ti říct, že co nevěsta, co na 90 % stejný šaty - to mi řekni :-. 8-(
Odpovědět
Tak oni se šaty dělají hodně na stejný způsob a je jedno od jaké jsou značky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no právě, ale že ani jedna co jsem koukala nemá trochu nápad - budou všechny stejné =-)
Odpovědět
Tak každý má jiný vkus, já si někdy říkám, že bych třeba určitě šaty na sebe nevzala :-D
Odpovědět
http://www.beremese.cz/forum/show.php...
Odpovědět
http://www.beremese.cz/forum/show.php...
Odpovědět
Ty diskuse už jsou vážně hustý, dělá mu tady slušnou reklamu a pokud je to pravda, co v tom vyjádření píše, tak je to opravdový profík! K nám se teda zachoval úplně jinak!
Odpovědět
Profilova fotka
no vkus sice má každý jiný, ale poslední dobou ho mají všechny stejný :-S Jo, DJ Bory - hmmmm, kapitola sama o sobě - to víš, pokud pro něj nejsi odbrý klient s odpovídajícím počtem hodin - za což inkasuje chechtáky, tak bohužel.... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
jsem ráda, že jsme ho vůbec neřešili, protože udělat mi tohle, tak bych mu udělala z aparatury kulničků na dříví - 8-(
Odpovědět
Přesně tak a taky jsem se o tom přesvědčila na vlastní kůži, takový profesionál! A ještě se nestydí mi poslat mail ať pro něj hlasuju, jako pro živnostníka roku!
Odpovědět
Profilova fotka
bych mu na ten mail odpověděla, ať si ŽL strčí do řiti :-|
Odpovědět
Já ani neodpovídala, protože bych musela být hodně sprostá a zato mi ten profík vážně nestojí!
Odpovědět
Profilova fotka
jo to je fakt
Odpovědět
Profilova fotka
mám tu připravenou sváču - jablko, tak ho jdu schroupat :-p
Odpovědět
Stejně mi ty diskuse přijdou hodně trapný a navíc, když se pak takhle profík vyjádří, si myslím, že to snad nemá ani zapotřebí, ne?
Odpovědět
Jablko mám taky, ale až na odpoledne, dneska tady mám jídla :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?