Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Ahojík holky, to je teda počasí, to včera bylo suprově, chjooo =-)
Odpovědět
No holky kde jste??? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Simi: ja tu mám počasí v poho...jen se táhnou mraky z dály
Odpovědět
nika: Leni já si dala prádlo prát, tak jsem zvědavá, zda mi to uschne :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: noooo podle medarda by to melo bejt v pohode...pokud zas nekeca :-D
Odpovědět
Nika: On je zase Medard? Ani jsem nepostřehla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: neee ja myslim na medard.cz :-)
Odpovědět
NIKA: Aha, tak já sleduju počasí jen na seznamu :-D
Odpovědět
no moc jste se od rána nehly, aspon to nemusím dočítat :) myslela jsem si jak budu celý den vylepená tady, ale bylo práce a práce a už je konec dne :) dnes jdu na Zumbu, moc se těším, jsem zvědavá jak se mi to bude líbit. ABy to nebylo jako se sushi, celou dobu jsem ho chtěla zkusit, asi 2 roky no a po včerejšku už ani ne teda. Představovala jsem si to uplně jinak :D
Odpovědět
holky, pomoc, čeká mě to už v sobotu a když vidím, co všechno ještě musíme zařídit, je mi mdlo.. obdivuju vás všechny, co jste to zvládly bez nervů :-))))
Odpovědět
angebot : Deni to zvládneš, neboj ;-)
Odpovědět
holky tak zumba je úžasná :) přístě jdu stopro zas :)
Odpovědět
Článek se načítá
nzodiova : to je ted jakejsi hit jak blázen :-)))
Odpovědět
nzodiova: a kde jsi jedla to sushi? ono totiz kdyz nejsi v dobre restauraci kde jsou na to profici tak to stoji z akulovy :-/ my chodime na sushi jen v Praze, tady v Brne bleeeeeeeeeeee :-D
Odpovědět
mimochodem ja dnes mela bomba den, luky sel rano na zakrok se znaminkem, ted cekame na hytologii...za dv atydny by mela byt...od peti rano mel prujem, do toho tu spala nasvteva se tremi malymi detmi, pak jsme jel yna zakrok, tam kdyz ho videli tak mu doktorka dala lexaurin na uklidneni, po zakroku s sebou svihl o zem takze tam dalsi hodinu lezel, mezitim uz cela navsteva stepovala za dvermi v nemocnici....pak jsme teda jely na obed kde luky nic nesnedl ale musela jsem mu za statecnost koupit plysoveho psa :-D no a ted vecer doma jsem musela pracovat do prace, skoncila jsem ted
Odpovědět
No tam jak jsem byla, tak mě tam vzala kamarádka a říkala že se v sushi docela vyzná a že je dobrý :) Jinak co nehtiky od Milušky? angebot: Jo je to hit, ale je to fakt super.. V Česku je to myslím jen dva roky. Ale je to fakt super, hlavně si tam dobře zacvičíš a je to zábava, skoro celoudobu jsem se musela smát, nebo aspoň usmívat..
Odpovědět
nzodiova: no tak tam bych zrovna na sushi nesla, bavila jsem se s kamosem japanologem a ten rikal ze kvalitni sushi poznas podle toho, ze stojis frontu na stul minimane 15min :-D a tady v Brne je sushi fakt hnus :-D neda se to srovnat s tim kdyz ty suroviny jsou ten den cerstvy nemrazeny a bohuzel v brn to sichni mrazi a pak je to bleeeeeeeeee nehtiky prima :-) uviidme kolik vydrzi
Odpovědět
počkej já ti ale neřekla kde jsme byly :D a ty hned říkáš že bys tam nešla :D
Odpovědět
nzodiova: v Brne bych nesla nikam na sushi :-D na ani Solnicni, ani do Olympie ani do Vankovky :-D
Odpovědět
ani na Udolni :-D
Odpovědět
dokonce drive byvala jina v Olympii a jedna na Roosveltove a ty zkrachovaly...mam to v Brne obslaply, miluju sushi :-p
Odpovědět
Takže jsi všude v brně byla a nikde nic ?:) počkej a kam teda v té praze chodíš? Že bych si tam zašla až tam zase pojedem..
Odpovědět
nzodova: no nejlepsi je nv palladiu ale pocitej s tim, ze tam budes tak pul hodky cekat ve fronte na stul :-D pak je jeste jedna dobra, ale sama tam netrefim, je to nekde u vysilace :-D jo a Na Prikope je pekne hnusna :-D :-D :-D
Odpovědět
čau jen jsem nakoukla a vidím, že se bavíte o jídle...úplně jsem dostala hlad...:-D mitote: Když máš takový přehled o restauracích v Brně, tak bys mohla vědět, kde mají výbornej guláš, ne???Já teda sushi ještě nejedla, ale nějak mě to neláká, ale ten gulášek s knedlíčkem bych si dala ;-)
Odpovědět
hwezdicka gulas nevim, gulas nejim :-D a jaksi gulas vari v kazde restauraci ale na sushi jsou specializovane restaurace a jsou tu snad jen 4 momentalne :-D
Odpovědět
mitote: No to nevíš o co přicházíš :-D a není guláš jako guláš ;-)
Odpovědět
mitote: Já se jen chtěla zeptat, když máš takový přehled o restauracích v Brně ;-), ale zklamala si :-( Tak dobrou noc všem ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak teda chutě mi neděláte ničím, ale já mám doma borůvkový koláč a trdelníky, moje a Miščina dnešní výroba :-p ;-) manžel stíhá pojídat a kluci mu prej mufiny v práci snědly, tak mám udělat další :-D říkali, že jich je prej málo :-D tak já jdu do hajan, měla jsme tu kámošku a po dnešní zprávě, že moje kamarádka už po druhé potratila mě dostala na tolik, že nemám chuť na nic :-( tak papapa, ráno moudřejší večera
Odpovědět
ssimmikk: Trdelníky miluju... :-D Jak se to dá doma udělat?
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko :-) mitote: ten tvůj chlap teda nic nevydrží...dyť na znamínkách nic neni...injekce...fik fik a hotovec :-D Taky jsme plánovaly s kamoškou, že pujdem na sushi, ale nějak to nevyšlo a možná jsem i ráda...protože jsem si pak říkala " blbečku, cos to zas komu slíbila :-D Ale díky za rady, teď teda kdyby mě to zase přepadlo, tak do brna nepujdu...dám na rady zkušenějších ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?