Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Holky a kdo teda může ve čtvtek??? ;-) Vím, že psala Kačka, Romča, já a Lucka, že by mohli, tak kdo ještě??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, hodila jsem do alba minivínečko :-)
Odpovědět
Luci hezké, ale jako mini mi zrovna nepřipadají :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: no taky jsem se divila, co tchán koupil :-D :-D :-D měly to být dvoudecky a přinesl čtvrt litry :-D Tak co, aspoň si svatebčani zavdají :-D :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek _) no hezoučký,, my měli červené a taky s motivem z oznamka :: jsi šikulka,,,,
Odpovědět
Luci to jo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
romca: jojo, jsem ho viděla- moc pěkný :-) ale vy jste si ho nechali dělat přes agenturu, že? My nakonec volili růžové, že je to mezi bílým a červeným, takže to vypije každý :-)
Odpovědět
Luci mohla bys mi napsat název té řasenky??? Zase jsem to zapoměla :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek-- jj, my jich měli totiž jen 9 tak se to dalo,, za 60 jak máte vy tak bychom se nedoplatili :)
Odpovědět
Profilova fotka
romca: no to pak jo... to bych se na ně vyprdla úplně! hvězdička: l´oreal Arcitect ;-) tak já pádím, pěkný den všem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek -- pap , měj se hezky
Odpovědět
Luci dík...taky přeji hezký den ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Zůstal tu ještě někdo???
Odpovědět
Profilova fotka
já tu jsem ale pracuju u toho
Odpovědět
Romi a kde je Nika???
Odpovědět
Profilova fotka
no to nevímm ale asi pracuje,, :)
Odpovědět
Jo to je mi jasné, ale taky tu občas u toho bývá, ne?? ;-)
Odpovědět
Romi nevíš, kde bych mohla koupit velká diska?? Jako ty oplatky ;-) Všude mají jen ty malý :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi -- tak to nevím,,, já to nekupuju,, ale myslím, že v albertu nebo tescu,,,,
Odpovědět
Tam mají taky jen ty malý :-( Chci to do tomboly ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem tu...jen jsem dodělávala Průkaz energetické náročnosti, tak jsem neměla čas nakouknou..ale teď už tu budu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré dopoledne :-) Všem děkujeme za gratulace a samozřejmě i pochvaly ;-) Ani nevím, jak celou svatbu okomentovat, bylo to úžasné a pořád se něco dělo. Hlavně rodiče byli nadšení. Jsou zvyklí na klasické svatby, takže minivína, tombola, lampiony a kdoví co všechno je moc příjemně překvapilo...
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, super že se to tak vydařilo :-) takže jste si to hezky užili...a do kdy jste juchali?
Odpovědět
Profilova fotka
Leni -- no to je úžasné,, my byli večer na večeři, a viděli jsem na Klajdovku, tak jsme si říkali, jak asi paříte,, a jak se vám to vyvedlo :)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, ani nevím, končili jsme mezi druhou půl třetí. Aktivně jsme si pak napustili vanu, jenže sotva jsem do ní vlezla, začala jsem usínat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leni - no ještě že ses neutopila :)
Odpovědět
Profilova fotka
romca: být tam sama, tak bych toho asi byla schopná, vůbec si nepamatuju, jak jsem se z vany dostala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni :-D jste si hráli na záchranáře jo :-D
Odpovědět
cau tak zdravim z prace, palim ted 23 CD tak tu sedim a cucim :-D jinak o restauraci zadne nove info, jsem jak na trni, porad hypnotizuji mobil kdy uz konecn ezavolaj.... ale odpocinu si dnes, jdu na kosmetiku tak s emoc tesim na relax
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?