Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, holky, tady je nějakých 18stupnů, brrr. Teda Romča je nádherná, moc jim to sluší, už se těším na další fotečky.
Odpovědět
Ahojky holky, tak jak jste přežily včerejší bouřku? My byli včera celý večer a noc bez proudu a tak jsme si rozsvítili svícen a hráli kris-kros :-D Byla to sranda ;-) Venku to pěkně řádilo. Myslela jsem na Romču, jestli jsou taky bez proudu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, teda ta bouřka byla dobrá :-D my byli jediná vesnice, kde jel proud i satelit... jinak od Kuřima byla tma...
Odpovědět
Luci to jsme to ještě ustáli v pohodě, ale na Blanesku to bylo peklo jak píšou v novinách....všude polámaný stromy, nesjízdný silnice a jedna mrtvá :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: jj, jsem to četla....... hned jsem myslela na Romču, jestli to zvládli.
Odpovědět
Luci to já taky...snad nebyli bez proudu...no třeba nám písne, až bude mít čásek.. :-)
Odpovědět
No docela vám závidím že jste byly pouze bez proudu, na Vyškovsku od včerejšího večera neteče vůbec voda...
Odpovědět
tak nase vinohrady nastesti byly v poradku ale pekne to tu mlatilo az jsem vzdy rekla jeslti to nerozmlatilo nejaky barak :-x
Odpovědět
Ahoj holky, :-) líbí se vám některé šatičky jako popůlnočky v mém albíčku??? :-)
Odpovědět
ahojky Suki :-) Mě se líbí tyto bílé http://www.beremese.cz/album/view.php... a tyto růžové http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
hvězdi a co tyto k fialové svatbičce? :-) http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
ty bílé semi taky líbí:-) Růžové se nelíbí mému :-|
Odpovědět
Článek se načítá
suki: A v jaké barvě máte svatbičku??? ;-)
Odpovědět
suki: Hrozně se mi líbí to Tvoje bolérko co máš v albíčku...nebudeš ho po svatbě dávat pryč a nebo nepůjčila bys mi ho??? ;-)
Odpovědět
prodám ;-) ;-) hvězdi :-) fialkovou samozřejmě:-)
Odpovědět
mámv plánu ho prodat a nebo bych ho mohla za úplateček půjčovat :-D :-D je fakt krásný x-) x-)
Odpovědět
suki: No já bych si ho půjčila, kupovat se mi moc nechce, protože ho už pak nevyužiju..tak, kdybys ho za úplatečej půjčovala, tak dej vědět ;-)
Odpovědět
Tak jo :-D půjčím ;-) ;-) jakoumáš velikost?? Je to 36 :-)
Odpovědět
suki: Mám 36 velikost ;-) a některé šaty jsem mělai i 34:-D
Odpovědět
super :-) já aky tak...některé 34...tak to ti bude sedět ;-)
Odpovědět
fajn, tak jak budeš mít po tý slávě, tak se mi ozvi a domluvíme se ;-)
Odpovědět
suki: vem si nejake bile, ja ot taky resila jeslti bile nebo zelene a v zelenych bych pak splynula s druzickama :-D jinak doporucuju saty koupit jen v pripade ze si je muzes zkusit, ja to resila nekolik mesicu :-)
Odpovědět
jasný ;-) hvězdi :-) mitote...něco na tom něco bude :-|
Odpovědět
suki: mylsis na zelene nebo vyzkouseni? :-D
Odpovědět
oboje mitote :-D
Odpovědět
suki: Já popůlnočky mít nebudu a kdyžtak mám doma bílé šatičky se zavázáním na krk...ty o kterých jsem Ti psala včera ;-)
Odpovědět
Hvězdi jasný..já to taky neplánuju,jen kdyby náhodou bylo potřeba...jinak chci vydržet v šatičkách:-)
Odpovědět
suki: No taky chci zůstat v šatičkách :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zlatíčka,,,, tak nám zbylo jednou tolik jídla a pití,,,,, bylo to neěco neuvěřitelného, nádherného, vůbec jsem nebyla nervozní, jen jsem si to hrozně moc užívala,,, prostě nádhera,,, jinak u nás moc velká bouřka nebyla, jen hodně pršelo ale až večer,,, ale stihli jsme i poslat lamipony,,,, a elektřina vůbec nevypla,,, a dokonce vedle byl ohňostroj, takže to bylo super,,,, den byl něco úžasnýho
Odpovědět
Profilova fotka
Jeee Romčo, ahoj mladá paní! x-) x-) Tak to je supeeeer, že Vám to tak vyšlo!!! Jsem měla strach, aby vám ta bouřka nezkazila slavení. Já se těším na fotky, byla jsi nááádherná! Princezna!!! Moc Vám to slušelo!!! x-) x-) x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?