Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
romca: njn, ale ty máš velký krásný oči, takže linku dole si můžeš dovolit! :-) Mně zase víc jde, když si dám tenkou linku ze stínů pod oko... když už se teda namaluju :-N Jinak jen řasenku, max.tvářenka a jdu.
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek -- když jsem byla hodně mladá, tak jsem si dělala linku černou hned pod oko,,, ale hodně to oči zmenšuje, takže už dlouho di ji dělám v úrovni spodních řas, hlavně tam ta linka i dobře drží,,, kdfyž jsem si ji dělala hned pod oko,, jakoby do oka do takovýho toho klouzavýho, tak jak jsem mrkala ,tak se dost smazávala a musela jsem si ji obtahovat,, takhle mi linka v řasách drží celej den
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek - teď znovu koukám na to tvoje líčen ía je pravda, že ta spodní linka, kterou máš v oku mi přijde k tobě trochu tvrdá,, možná bych ji jak právě říkáš zkusila z těch stínů do úrovně řas,, možná by to k tobě bylo jemnější,,
Odpovědět
Profilova fotka
romca: jj, vím co myslíš :-) Taky dělám linky jakoby "z venku" jak ty. I na horní víčka k řasám. A je fakt, že ta linka drží jak přibitá :)))
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek - a to jak máš fotky tak to jsi se líčila sama nebo ta vizážistka???
Odpovědět
Profilova fotka
romca: no právě, já si dala jen ty stíny dolů a připadalo mi to málo výrazný, tak jsem dodělala tu linku (a byla fakt tenká a jemná), ale do oka, když už jsem měla ty stíny... no a vypadá to na mně prostě blbě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
romča: sama... od té vizážistky budou až 10.června.
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek - možná kdyby ta linka byla silnější,trošku rozmazaná,,, jako by doztracena, tak by to bylo lepší,, že jde hodně vidět ta ostrá kontura,,,, ale máš krásný řasy,,, budeš jak mrkací panenka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
romca: díky :-) No vidíš, já se bála udělat linky...mám zafixovaný, že mi to nesluší, tak jsem udělala tenkou a jemnou a paradoxně by mi asi fakt víc slušela ta silnější a rozmazaná, jak říkáš! To jsem právě ráda za názory někoho, kdo se na mě podívá nezaujatě :-) No uvidím, co mi řekne ještě ta vizážistka.. já se nebráním ničemu, ani výraznýmu líčení, hlavně, aby to bylo vidět na fotkách :-N
Odpovědět
chjo ted je v TV o Mukovi :-( byl uzasnej v muzikalech
Odpovědět
je ted ve strepinach...toz trpel bipolarni poruchou...pekny no...horsi nez samotne deprese 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: no ale ve finále ta jeho smrt s tou nemocí zas až tak nesouvisela.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky, tak já jdu chrnět, dobrou
Odpovědět
Profilova fotka
já taky, bolí mě hlava.Dobrou všem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no zlatíčka,, kde jste všechny????????????????????????????
Odpovědět
romca13 : Ahojky Romčo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Luci.. jaktože tu dnes nikdo není ???
Odpovědět
romca13 : Romi to netuším :-( Já Ti nestačím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jako že tu není vůbec nikdo,,, ty jo se mi vůbec nechce být v práci,, bych potřebovala aby tento týden měl víc dní,, nejak začínám nestíhat
Odpovědět
romca13 : Neboj to zvládneš...;-) Pokud bys potřebovala s něčím pomoct a bude to v mých silách, tak klíďo řekni ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju jsi hodnál ale jsou to jen takový drobnosti, nebo ukliit doma, navíc každej den mám nějakou akci, no tak nevím, jak to budu zvládat,, ještě pokoupit nějako drébnosti,,,
Odpovědět
romca13 : Tak uklízet Ti doma nebudu, protože bys to pak už nemusela najít :-D :-D Jinak neboj to zvládneš ;-) Za chvíli to budeš mít za sebou a budeš koukat jak stresujeme my :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, nějak se to zvládne :)
Odpovědět
romca13 : Určitě ;-) Až to budeš mít za sebou, tak se budeš nudit :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevěstinky :) romca: neboj, to chce klid! Já taky těžce nestíhám... ale po svatbě se určo nudit nebudeš, protože tě budeme zasypávat otázkama co a jak :-D Holky, blbej dotaz...chlap si po svatbě pas měnit nemusí, že jo?
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek - no myslím že ne,tam není stav, jen jméno a to e mu měnit nebude
Odpovědět
lutsousek : No to je taky pravda...bude u Romči křížový výslech :-D :-D :-D :-D Podle mě si ho měnit nemusím, protože v pasu nemáš napsaný stav, ne?? Já pas nemám, ale myslím si to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, já si myslela, že ne..ale pro jistotu se zeptám, že?! :-D On F. totiž pas nemá vůbec a chce si ho udělat teď před svatbou, abysme mohli vycestovat někam hned v létě, tak aby to nebyly vyhozený peníze, kdyby ho musel měnit. hvězdička: jj, Romča bude jak host v Otázkách Václava Moravce, pěkně si ji podáme, co máme a nemáme dělat :-D
Odpovědět
lutsousek : No, tak to ji nezávidím :-D :-D
Odpovědět
Holky bolí mě v krčku...ach jo :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?