Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
peta: mno....dobry no....a boli to? kachorka: a jak zhasly? a nebylo riziko ze se vzniti ten strom?
Odpovědět
Ahoj holky :-) Peťo, tak skoromanža na to trpí a nejlepší je si dávat mast na klouzání oka, ale i přesto tě to bude dřít, akorát to nebude tak bolet, jinak si dával opthalmoframykoin, ale jen občas, já to nikdy neměla, takže neporadím :-N Kachorka: nestraš mě s lampionama :-N Jdu na hokej, dnes is to nenechám ujít i když o výsledku vcelku nepochybuju :-N
Odpovědět
jo muj taky dnes popve cuci na hokej tak am sluchatka pac ja koukam na robina :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D takže uslyšíš buď sprostý slovo nebo góóóóóóól a to bude jasný, jak na tom jsme :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
ssimmikk: to slysimm i tak, i pres plastova okna lidi tk rvou ve svych domovech ze to slysim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
je to domaaaaaa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jooooooooooooooooooo!!!!!!!!!§§§ máme zlato!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§§ supéééééééééééééérrrrrrrrrrrr
Odpovědět
jaj ja to nesledovala :-D
Odpovědět
Jsme zlatííííííííííííííííííííííí :-D :-D :-D ....to byly nervy :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Supééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééérrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :-D moc jsme jim to přála :-) supééééééééééééééééééééééééééééééérrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já jim to taky moc přála, nikdo jim nevěřil byl tam samý nováček, takže je super, že dokázali, že nároďák potřeboval už oživit novýma lidma :) jupíííííííííííííííííííííí tak dobrou
Odpovědět
Jj, o tom jsme se bavily s našima, že jim nikdo nevěří, jsem si bohužel nestihla vsadit, tak třeba se brácha podělí o výhru :-D Je mooooooooooooooooooooc sssssssuuuuuuupppppppeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrr, že to dokázali, kluci šikovní :-D
Odpovědět
Článek se načítá
http://www.youtube.com/watch?v=xdCrZf...
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko....tak je to domaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-) to byl nervák zas....To je prostě ta nová krev....šikulové 8-) No jdu se asi pokusit vás dočíst :-D hned po ránu takový romány...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevěsty :) Teda, to bylo něco včera...jsem šla spát až ve 2, jak se slavilo :))) (horší bylo vstávat v 5..ble) Jinak jsem opět měla vydařený víkend u tchánovců... v sobotu jsme jeli slavit tchánovi narozky a od tchýně a její máti jsem se (po jídle) dozvěděla, že je fajn, že jsem tak přibrala...že už jsem jednu dobu byla hubená, ale teď jak jsem se spravila, tak je vidět, že se mám dobře. A zadek je prej základ pořádný ženský.... No měla jsem co dělat, abych nešla na záchod to jídlo zase vrátit...mimochodem jsem seděla jak u soudu u jinýho stolu s F. přímo před nima (celá rodina z obou stran) a tato debata na téma můj zadek a váha trvala dobrých 5 minut a pak se k ní ještě asi dvakrát vrátily...což jsem myslela, že uteču!!! No večer jsem se vybrečela mamce a ráno letěla zkusit svatební šaty, jestli se do nich vlezu! :-D (v pohodě...) Jako kdybych nechodila všude pěšky, necvičila 3x týdně a žrala na co přijdu, tak ok... ale já fakt zhubla a hubnu...!!!
Odpovědět
Dobré ranko nevěstinky, tak včera to bylo super, ale kam se hrabou naši hokejisti na náš velký den "D", ne? To teprve bude nervák :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
lutsousek : Ahojky Luci...váhu neřeš, protože nemáš co hubnout. Jsi tak akorát a někdy mi příjdeš stejně ještě hubená :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: no to sice jo, ale bylo mi hrozně! Jsem tam seděla jak debil... takovej trapas. Já se snažím vždycky někde v koutě sedět, aby si mě nikdo moc nevšímal a teď se přímo na mě dívali všichni a řešili to... fakt jsem chtěla utéct a zvracet. Jsem děsnej trémista a stydím se, takže jsem trpěla jak pes.
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek -- tak to je mazec,,, jako teda to se přece nehodí, tohle řešit před všema,,, takovej trapas,,, a ještě když víš, že hubneš !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
lutsousek : No já to taky znám...furt všude slyším jak jsem vychrtlá a že se mám najíst nebo mě zabijou :-D :-D :-D Nic si z toho nedělám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
romca: no právě..jako fakt jsem chtěla být v tu chvíli neviditelná! Ještě že se nečervenám, bych byla jak rajče.
Odpovědět
Holky, tak jdu dneska poprvé na pohovor kvůli práci, tak mi držte všechno co máte :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: no tak to je mazec, asi jsou slepoši, protože ty si hubeňour. Prosímtě a jak vypadají oni, že tě takhle soudí jako ]-( hvezdicka: no supeeer, budu Ti držet palce....a kam že to jdeš?
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi - no supér,, v kolik a kam jdeš???? držím palce, pak dej vědět, jaký jsi z toho měla pocit
Odpovědět
nikaa666 a romca13: Pohovor mám v 11 v M-Paláci,tak jsem zvědavá, protože nevím co si pod tím mám představit :-D
Odpovědět
zdravím všechny:-) Včera to bylo super. Lutsousek...viděla jsem tě na fotečkách a nechápu,co bys měla hubnout. :-N ]-( Vykašli se na to. ;-) Člověk se asi nikdy nezavděčí :-p Hvezdi,držím ;-) palečky
Odpovědět
suki : Děkuji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: no to je nejvíc vtipný, že mají všichni kila navíc a celou dobu, co mi to říkaly, tak jedly a před sebou měly to alli na hubnutí 8-( :-D :-D :-D suki: no děkuju :-) Ale holky, takovej trapas... já už tam fakt chodit nebudu, to nemá cenu. Na svatbu se ani nezeptají, nepomůžou, jediný co tchýni zajímá je barva té kravaty, aby si mohla koupit šaty pro sebe a co si koupila má mamka a za kolik! :-S A každou chvíli mají takový hlody..oznamko, košile, teď mi řeknou měsíc před svatbou, že jsem tlustá... No nic, jdu cvičit :-) hvězdička: tak to na tebe budu myslet! :-)
Odpovědět
lutsousek : Děkuju jsi hodná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěstinky :-) lutsousek: to jsou teda příbuzní ]-( Že jim to není trapné řešit! Daleko od nich :-) Hvězdi: držím pěsti, moc ti to přeju! Tak už i my máme koupený oblek :-D A já šatky na převlečení... Minulý týden byl úspěšný :-) Holky, v 10:30 otevírají pokladnu. Až budou koupený lístky, dám vědět ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?