Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Mitote: běž a záchod nebo chceš donést plinku? Máme Pampers ;-) :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Lutsousek. minule to začalo o žemlovky a skončily jsme ..............raději pomlčím kde :-D :-D :-D :-D :-D A dnes jsme myslím začaly u gravírování a skočily u Noliny, takže samá slušnost :-D :-D :-D
Odpovědět
nikaa: no to ti nesezerem ani s navyjakem ani bez :-D
Odpovědět
ssimmikk: pampers jo? vy si teda zijete :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Nikaa: jasný, jako kdo by ti to nevěřil, žeeeee??? :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: no fááákt :-N
Odpovědět
nikaa: no simca ti to mona veri :-D
Odpovědět
Mitote: tak jestli furt pereš postýlku a hadry, že to pročůrá nebo koupíš pořádnou plinku, tak to je rozdíl, víš, jestli chceš můžeš zkusit, mám doma určitě ještě kousek Huggies a Pampers :-D
Odpovědět
ssimmikk: ne dekuji me dite bude mit taky pampers a obavam se ze velikost na 50kg se nevyrabi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: jo jasný, vždy mají ty debaty naprosto přirozený a logický vývoj!!! :-D :-D nikaa: neboj, je přece jasný, že se vdáváš z čisté a platonické lásky a to fyzické si schováváte na svatební noc 8-) :-D :-D :-D mitote: no nevím, jestli místo pampers už není pomalu čas na tena lady (přece jen ten věk postupuje) :-D :-D :-D
Odpovědět
Nikaa: jasný, že věřím :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
simi: pampers....jasně dones zítra...mitote nám udělá názornou ukázku :-D
Odpovědět
Mitote: jsou od 16kg nahoru, ale nemám obavu, že se do nich nevlezeš, klidně můžeš zítra zkusit ;-) :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
lutsousek: no dovol, zas tak inkontinentni a senilni nejsem :-D
Odpovědět
ssimmikk: tak mi vem jedn yna sraz ju? :-D jasne akce dne mitote v pampers :-D hej ae ve vacici me vsichni znaji :-D
Odpovědět
Tak zítra ti mám teda jedu donést, ju? Snad nezapomenu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: :-D :-D :-D teď si mě pobavila :-D
Odpovědět
ssimmikk: Jasnacka bud emodni prehlidka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: no tak zítra tě poznají trochu víc intimně no, to nikdy neuškodí ;-) : :-D :-D :-D
Odpovědět
Nevadí, že tě tam všichni znají, takovou jaká budeš zítra tě neznají ;-)
Odpovědět
jasne zitra budu savna po celem brne a okoli :-D cel yzivot jsme po tom touzila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hele a vy si jako pro toho svojeho neschovaly věneček na svatební noc jo.... ]-( ]-( ]-( ]-( téda vy jste ale......to já ho mám pěkně v šuplíku...a o svatební noci ho dostane :-D:-D
Odpovědět
Tak mám ju vzít nebo ne? :-p
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: no hlavně aby ten věneček už nebyl pěkně suchej.... :-S :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
simi jasně...zítra ve vačici vybalíme pampersku na stůl :-D to už tam asi Mitote na meníčka chodit nebude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: neboj..uchovávám ho ve vlhku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
nikaa: muj ho ma schovanej v posteli :-D ssimmikk: mas :-D
Odpovědět
Nikaa: tak my se pobavíme a Mitote tam bude chodit pak ještě častěji :-D
Odpovědět
Nikaa: takže ve vlhku, ju???? Hm, to zní zajímavě :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ježíš, to nechci zítra vidět, ten náš "srázek" :-D :-D :-D to bude sodoma gomora, velebnosti....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?