Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
angebot: no bud svatba eshop a nebo zuzana shop ten sidli dokonce v brne ale tam jsou drazsi ale prenadherny nad nima porad slintam :-D
Odpovědět
ssimmikk: odkud objednavas? taky mrknu jeslti neco nechcu :-D
Odpovědět
Mitote: Jsou tam jen lampiony a dětský dřevěný ozdoby a nálepky na zeď, koukni: domalujdoma.cz
Odpovědět
jj uz jsem si to nasla, to asi nebude nic pro me aktualne :-(
Odpovědět
Holky, nevíte kde levně prodávají nebo nedáváte někdo pryč ten mininotebook nebo nějákej levnej, ale hlavně funkční :-N
Odpovědět
ssimmikk: pockej nejaky tyden a bude sho mit za pusu, muj chlap kamosi s reditelem brnenskeho aceru a on nacerno prodava uplne nove s windows 7 a ty mini notebooky prodava za 2500,- plus minus ale musis to rici vcas vzdy se po tom behem par minut zaprasi :-D muj stoji 21 a dal nam ho za 9 :-) neni v zaruce ale zase je servis zdarm au nej :-D a jsou nov ynepouzity
Odpovědět
ale nevim jeslti budou i mini :-(
Odpovědět
vite co je na tomhle nejhorsi? http://www.novinky.cz/krimi/199771-st... ze ten "chudak deda" cely zivot tu svou zenu sikanoval a tyral...ale to uz tam nikdo nenapise a jen vsichni v diskusi pisi jaky je to chudak a ona svine....normalne zurim
Odpovědět
Mitote: a jak to vše víš?
Odpovědět
ssimmikk: Ma teta nad nimi bydli :-( mozna pujde i svedcit, celou no ckvuli tomu byli na nohou jak k nim porad tapaly policajti a pani je ted ve vazbe :-(
Odpovědět
Njn, to je tak, že těm viníkům většinou vše projde, no :-|
Odpovědět
ssimmikk: me vzddy hlavne hrozne sere ze to kazdy v diskusi hodnoti a vi o tom velky kulovy
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
čaute nevěsty :-) jdu jen na skok. Simi, potřebuju, abys mi zítra zase věřila tak, jako když jsem šla na tu zkoušku z práva!!! Zítra je poslední zkouška z řídících informačních technologií a když ji dám, můžu se učit na státnice!! Tak spoléhám na tebe zlato! ;-) :-D
Odpovědět
Lutsousek: tak to nevím :-D minule jsem fakt věděla, že to uděláš, to jsme nezapochybovala ;-) nevím nějak na mě z toho, jak jsi to napsala dejchalo něco, že to dáš, ale věřit ti budu :-) ale asi to bdue těžší, jak minule, že? =-)
Odpovědět
Už mi došel skoromanža ;-) jupííííííí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: tak to jsi mě moc neuklidnila :-D no těžší to není, ale ten vyučující je zakomplexovný debil malého vzrůstu, co si při zkoušení léčí své ego... tudíž nevyzpytatelný. No, budu doufat, že tvá důvěra opět zabere :-D Holky dobrou, jsem po dnešku vyřízená... celej den se učím a večer jsem byla cvičit. :-) tak dobrou.
Odpovědět
no holky ja jsme ze zkouskoveho totalne posrana :-( bojim bojim zacina mi za dva tydny ale uz mam nerva jak svina :-( potrebuji dat vsechny predmety
Odpovědět
Lutsousek: budu ti věřit :-) věřím, že jsme tě neuklidnila, protože ty jsi mě taky neuklidnila, že jsi to napsala :-N Tak toho zakomplexovanýho debila malýho vzrůstu pozdravuj :-D :-D :-D přeji dobrou noc :-)
Odpovědět
Dobrou noc všem holky :-)
Odpovědět
dobrou noc ssimmikkovi a me protoze ostatni uz asi chrapou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko :-) Lutsousek: držím palečky ať Ti to vyjde ;-) Nějakej trpaslík, tě nemůže ohrozit přece 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno :) Lutsousek - držím dnes palečky, ať ti to dopadne, pak dej určo vědět... tak ten srazík si necháme na příští týden,,, ale můžu jen v úterý,,, pak bych kdyžtak musela dojít později :)
Odpovědět
Profilova fotka
Romi souhlasím s úterým...ve středu jdu na nehty..jsem zvědavá co mi provede 8-) A kam holky pujdem?
Odpovědět
Profilova fotka
Leni - no mi je to jedno,,, klidně můžeme zkusit ten Pegas,, teď jsem byla 2x v aidě a mňaminky,,, tedááá jsem si tam pěkně zamlsala
Odpovědět
Profilova fotka
jj v aidě je to ňamka :-) Kdyby bylo hezky...tak bysme mohli někam na zahrádku :-) Do Pegásku taky můžem...do malého? nebo do velkého ve městě?
Odpovědět
Profilova fotka
no myslím toho ve městě, aby to nebylo daleko,, takže to je asi ten velký, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
jj Malý Pegásek je u Konečného náměstí :-)
Odpovědět
Dobré ranko holky, tak už jsem tady, protože mě vzbudila přítelova babička a musela jsem dělat "první pomoc" :-( lutsousek: Nebojse, to dáš. Moji kamarádce podobný týpek taky dělá problémy, nechce ji vypsat náhradní termnín zkoušky. Takový lidi fakt nechápu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko, příští úterý nemůžu... hvezdi: babičce? Doufám, že to dobře dopadlo =-)
Odpovědět
lenieka : Roztrhla si ruku o plot, tak jsem ji to vydezinfikovala a zalepila a snad to bude OK ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?