Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
nzodiova. no to me ma milovana tchynulka napsla ze sehnala 50 krabicek a pak rekla ze objednala vyskuzky a e se o to nemam starat :-D tak na to dlabu :-D a jsem mooooooooooooooooooooooooooc rada :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nzodiova: hmm, tak to fakt už není náhoda, že by jí ujela ruka s cukrem :-( ale já to risknu, dort, co chceme, udělala moc dobrý a ještě ji v mailu výslovně upozorním na to, že s cukrem klidně ať více šetří.... Ta pí Hladůvková myslím měla stánek ve Futuru a už od pohledu mi to bylo jakési nesympatické.... ale tím nechci říct, že peče špatně nebo tak něco.. Nikdy jsem od ní nic neměla, ale vím, že nevěsty od ní berou dost a pochvalují si. Doufám, že budeš spokojená!!! Já mám koláčky od kolegyně z práce....
Odpovědět
Profilova fotka
výslužky jsou opruz ]-( nevim, co je to za blbej zvyk, zrušila bych to...bohužel mamka by bez nich asi nespala, tak musí být chca nechca :-S
Odpovědět
lenya: A nechtěla by kolegyňka kšeftík ? :) Jinak měla stánek ve futuru a měla jsem uplně stejný pocit jako ty, taky se mi to tam moc nelíbilo, ale nevím čím to bylo. Potom jsme se s paní Hladůvkovou pořád někde potkávali, tak jsem si řekla že je to asi osud a máme si od ní vzít cukroví. No a když měl přítel narozky, tak jsme u ní objednali zákusky a ovocný řezíky a bylo to úžasný. Fakt to výborně chutnalo a za super ceny, tak jsem spokojená a štastná že je konečně něco z krku.. Snad vám to s pí. Ondrovou dobře dopadne.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nzodiova: tak to nevím, já se s ní moc neznám...ale peče to s tchýní na svatby sama, není žádná profesionálka... Já od ní měla na ochutnání a byly super. Ale cena žádná bomba - 3,50 za kus.... Pokud máte Hladůvkovou vyzkoušenou, tak určitě nezklame!!! ;-) A Ondrová snad taky ne :-D
Odpovědět
Tak k Ondrové podle mě když se někdo prezentuje jako cukrářka a dělá hafo dortů, tak by se jí tohle stát nemělo, ano třeba jednou, ale četla jsem to tady snad stokrát a takovej risk neudělám, podle mě péct neumí, to už si sama udělám chutnější dort a mimochodem cukr křupal i v krému a tak nechutně zabarvenej korpus, kterej vypadal, jak tmavý hovno jsme nikdy neviděla, jako dělala jsem Mišce ozdoby na dort z marcipánu a nikdy mi tak nepraskal jako od ní, ten lítal všude, když jsme to krájely, zkrátka to neumí a nemá v tomto oboru co dělat, toď můj názor a každej ať si udělá jakej chce, co mi pomůže pěknej dort, když nebude chutnat ]-( Nzodiova: pěkný a moc dobrý koláčky dělá paní Buchtová z Tvarožné, máme od ní i cukroví a je dost vyhlášená, tak jí zkus, jinak ti neporadím, dělá různý náplně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojek:-) huráááá mám oblečenou družičku :-) V pátek jsme byly v Bk v pujčovně a hned první zkoušené byly ty pravé :-) družička je z nich nadšená, takže super :-) Další věc naodškrtnutí.....Ještě schází došít altán a sehnat koberec, koupit ženichovi košlilu a vestičku a dojít do nejkrásnější svatby pro zbytek výzdoby....nechystáte se tam někdo? že bych se přidala :-) Simi: s tím dortem toje mazec...do toho bych nešla:-( myslím, že ještě určo najdeš nějakej jinej...většinou i cukrárny pečou na objednání do 14ti dnů bo do tří týdnů :-) Co se týče srazíku...mě je jedno kterej den :-) já jsem tento týden sama doma a tak můžu kdykoliv ;-) Jen teda kdyby nás bylo víc, tak bych zase zamluvila stůl..pokud nás bude třeba jen pět, tak to si myslím, že se místo najde :-)
Odpovědět
ahoj kočky...nakoukla jsem k vám do diskuze...jenom jsem vás chtěla poprosit, kdyby jste někde při vašem krásném plánování narazily na šatky, které mám v albíčku, ruce bych vám líbala :-N
Odpovědět
Ahojky holky, tak to byl dneska fajn den. Byli jsme na květinovém veletrhu nebo jak to nazvat, tak jsem si tam nakoupila cibulky lilií a mečíků (gladiol) a tak jsem zvědavá kolik mi toho bude růst :-D Pak jsme se zastavili na obídek a jak jsme přijeli domů, tak jsem vytuhla, protože mě to docela znavilo :-) nikaa666: Leni do nejkrásnější svatby se chystám, ale byla jsem tam minulý týden a měli zavřeno, takže nevím, kdy tam natrefím, aby měli otevřeno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Doufám, že jste si užily víkend jako já :-) Oba dva dny jsem byla někde pařit :-D Ve středu nemůžu!
Odpovědět
Tak u KVĚTUŠE je to objednané :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :) jsem si v pátek zapomněla přidělat na koště gps, tak mi ten dolet trval celý víkend :))) už jsme rozdali oznamka celé rodině, u nás bylo konečně to juuuu a u F.rodiny kupodivu reakce lepší než jsem čekala, žádné vtipkování :) Holky, já bych se k vám připojila na ten nálet do Nejkrásnější svatby :) Potřebuju nakoupit komplet výzdobu...
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky :-) Nikaa: do nejkrásnější svatyb se chystám, asi tam skočím tento týden, ale kdy ještě nevím :-N Do kdy tam mají vůbec otevřeno?
Odpovědět
Holky, nic proti, ale s váma je teda zábava :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak my jsm dneska dopoledne byli s floristkou ve 2 velkoskladech s kytkama a nikde nemají vínový kaly ;-( prej je vůbec nedostávají... daly by se obednat, ale nemůžou mi zaručit, že budou :-( měli tam jen žlutý, růžový a fialový...ale aspoň jsem viděla na živo ty velikosti a mají i pěkný malý, protože z těch velkejch jsem měla docela strach, aby z toho nebyl obrovskej snop. Takže vyhrály nakonec bílý kaly a k tomu bude nějaká vínová přízdoba. Snad to dopadne dobře :-) Jinak jsem tam čučela jak éro, kolik tam měli doplňků na svatbu - vlizelíny, mašle, stuhy, růžičky, srdíčka a jiný serepetičky. Bych tam strávila celej den :-D ale ty ceny hlavně!!!!! Tak třetinový než nabízejí v e-shopech. Třeba takový velký ozdobný srdce jsme koupili za 70 Kč a na netu jsem ho viděla nejlevněji za 350. Role 10 m vlizelínu asi 60 Kč apod. Fakt se to vyplatí nakoupit tam. Ale je potřeba mít živnosťák a jejich zákaznickou kartu...
Odpovědět
ahojky :-) tak ja jsem v brne uz...prijemne unavena, natesena, je to psychicky narocne ale super :-) a halavne paradni parta lidi :-) jinak zitra dopo uz budou doma prstynku, lezi uz na poste, juuuuuuuuuuuuu :-)
Odpovědět
Dobré ráno holky, koukám že to tady poslední dobou nějak hyne :) lenošky jedny :D Nika: Leni už ti přišly ty bublifuky?
Odpovědět
Dobré ránko :-) Tak jaký byl víkend? Já byla na svatbě v Denisových sadech a bylo to super :-) Krásná svatbička x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Dobré ranko holky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno,,, jdu jen pozdravit,,, celý den budu opět zaučovat, takže se sem moc nedostanu,,, co ten srázek ve středu,,,?? kam půjdeme?? zase tam jak naposledy? mě se tam líbilo :)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko :-) nzodiova: jj už to mám doma od minulého týdne...čekám na ten srazík :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mám to tam zas zamluvit Romi?
Odpovědět
Profilova fotka
Leni -- jéé, to bys byla hodná :) tak to zamluv zase tak pro 10 lidí,,, nevím, kdo tu psal. že by všechno dorazil, ale myslím, že nás bude víc :)
Odpovědět
Taky jsem si objednala bublifuky x-)
Odpovědět
romca13 : Ahojky, že se tady taky ukážeš, když občas zabrouzdám na červen, tak tam jsi furt a tady nic :-( Nás šidíš, Romi :-) nikaa666: Leni, tak tam to bylo fajn i cenově, takže bych tam zašla zase :-)
Odpovědět
Nikka, tak jsem si zkoušela ty kamínkové šaty a vypadsala jsem nich strašně :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
romca13 : No myslím, že tentokrát nás tolik nebude, protože Kačka nemůže, Peťa tam nebude..:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík, lenya: četla jsem tvou story o oznamkách a ještě že to tak dobře dopadlo :-) takže medovník s marcipánem je chuťově ok? Taky jsme o něm přemýšleli, ale nebyla jsem si jistá, tak to bude dohromady chutnat :-) suki: v Denisových sadech to muselo být moc pěkný! Ještě když teď všechno kvete... Máš ze svatby nějaké postřehy? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
suki - já si taky ty kamínkový šaty zkoušela, ale mě se nelíbilo jak to dělá široké boky,,,,
Odpovědět
Profilova fotka
Ok zamluvím to během dne...jak se ještě někdo vyjádří :-) suki: no oni každýmu nesedí...mě teda kupodivu seděli, ale zas bohužel ty okolnosti no :-D A tak si vybrala ty co vnich si focená venku? ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?