Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Tak teď baštím obídek a za chvilku se budu chystat za Nikou a Romčou na nákupy :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Simi: já jim to budu jen říkat...a kdyžtak po obřadě jim to připomenu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi: no já jim dávám i oznamko a kartičku- zveme Vás na večerní oslavu, která se koná od 20hod. A místo mají vlastně na tom oznamku...
Odpovědět
lutsousek: no jako oficinalne raut zacina v sest ale jidlo se bue doplnovat porad ;-) tak to my jsme vyslluzky neresili ale mylsim ze to personal zvladne rozdavat :-)
Odpovědět
ltsousek: Zitnansky je bomba ale pry nejde pod 30 tacu :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Simi, určitě ve 14:30 hodin :-) Taky to tak máme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj prdelky! :-D Fotky super, ta druhá společná je good. simik: Já bych napsala VE. Ty jo, hrubky tady nacházím, ale neopravuju...
Odpovědět
Profilova fotka
Např. vIpadat ]-( grrr předpony VY! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
suki ..nad těma dvojkama sem taky uvažovala..hodně dlouho byly favoritky, ale přišly mi trochu nepohodlný
Odpovědět
Profilova fotka
Týýýjo holky, Vás bylo na srýzku tolik? To mě mrzí, že sem tam zas nebyla:o( Škoda, že je máte většinou jen přes týden:o( Jinak fotečky se vydařily..slušelo Vám to ;-)
Odpovědět
kachorka : Tak jako nejsem češtinář, ale z češtiny jsem maturovala, ale některé hrubky tady na diskuzích jsou fakt hrubé :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: Leni a ta Max Tara je jen ve Futuru? hvezdicka: ty společné fotečky jsou supr, příště si vezmu černé brýle, aspoň nebudu mít oči jak králík :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hvezdicka: Luci, tak co jak jste pořídili na nákupech?
Odpovědět
p.e.t.a.: Peti nezlob se, ale to nějak neovlivním, jedině zkusím říct mýmu, jestli to nejde upravit v nějakým programu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jednou večer mám chvilku sem nakouknout a zrovna tu je mrtvo ]-( Hvězdi jak bylo na kravatách? S hrubkami jsi to vystihla opravdu výstižně :-D Kačí, teď se tu budou všichni snažit psát bez chyb ;-)
Odpovědět
lenieka : No byli jsme, viděli jsme, ale ta co se mi líbila, tak tam měla bílé proužky a ještě hnědé proužky :-(
Odpovědět
Ahoj holky, tak je fakt, že některý hrubky jsou fakt krutý :-D Jinak jak bylo holky na nákupech? =-) Taky by pro mě bylo lepší se scházet jindy, třeba v sobotu večer, ale zase se snažím podřícit většině ;-) Tak kdo má čas v sobotu? :-) :-D
Odpovědět
ssimmikk: Ahoj Simi, tak u toho Jadranu měli docela hezkou bílou kravatu :-) Stála nějak 120Kč, tak jak půjdeš na socku, tak tam určo mrkni :-)
Odpovědět
Hvězdi: tak to tam určitě zajdu a je to zastávka Husitská, ju? :-N
Odpovědět
ssimmikk : JJ...Je jadran a hned vedle toho to je...je to tam i napsaný, že tam prodávaj společenský oblečení ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk ...já, ale až tu příští. Já bych se taky podřídila, kdyby záleželo na mě, ale v práci ty srazy nevěst ne a ne pochopit:o)
Odpovědět
Hvězdi: a nikde jinde jste nebyly? Mají tam i košile? Efendy: tak to jasný, ale už jsi to zkoušela u šéfa, že je sraz nevěst? :-D :-D :-D
Odpovědět
ssimmikk : Košile tam mají nějak za 200Kč myslím...byli jsme pak ještě ve dvou obchodech směrem k Moraváku a tam kravaty měli kolem 300,-
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk ..zatím ne, ale už vidím ten jeho výraz..a možná to zkusím, až ho budu chtít trochu potrápit :-D
Odpovědět
No a byly pěkný, jako za ty prachy ta košila nebyla asi nic moc, že? Jako jde mi o to, aby nebyla jak od ťamanů-průhledná ]-( A co vesty, mají? :-N
Odpovědět
ssimmikk : Simi já šla kupovat kravatu, takže nic moc jsem se o to nezajímala :-) Však tam zajdi a uvidíš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
simi - my máme o Ťamanů 3 jednobarevný košila k obleku - modrou, oranžovou, vínovou a brácha tmavě růžovou a taťka zelenou a jsou moc hezký a vůbec ne lesklý nebo průhledný,,, ale myslím, že jsou všechny ze svitav
Odpovědět
Romi: já kupovala jednu od Ťamanů a je průhledná, je to taky od kusu, jak narazíš ]-( Ty jsi hvězdičko kravatu teda nesehnala?
Odpovědět
Profilova fotka
simi - no jasný, my máme jednu černou a ta je teda taková ne průhledná,ale je vidět, žeje úplně z jinýho matroše, než včechny ty ostatní,,,, a Lucka kravatu nesehnala:(
Odpovědět
ssimmikk : Ne, ne :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?