Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek:tu knihu jsem taky viděla...ale nehodí se mi bohužel k peru a td :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: já na ni narazila včera náhodou, když jsem hledala jednu knížku. A nám se právě bude hodit k výzdobě, ale pero jsem ještě nedořešila... Asi budu muset nějaký koupit. :-. To už mě F.zabije :-D Obyč černá propiska Parker by asi byla blbá, co?
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: no nám právě na Staňkové nic...:-) ale psali děcka z bývalé práce, že jim ho utly... No Romčo Romčo....co vy tam děláte :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Romča určitě přetížila síť vyhledáváním svatebních pičičmund :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: :-D :-D :-D hodila jsem tu moji knihu do albíčka
Odpovědět
Profilova fotka
jasný... všechyn odpojíme :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: jééé, jsem se do ní zamilovala :-) Jé krásná!!! Ale 200 asi nestála, že? :-D Ale je přesně dle mého gusta.
Odpovědět
Profilova fotka
romca: tak se přiznej, cos vyváděla? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: ti poslu odkaz do IP...maj i podobny...ale za 200 ne no :-( Romi: beztak :-D
Odpovědět
na vinohradech elektrina jeste frci a kdyby neco, mame zalozni zdroj :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote - tak to je dobře že na vinohradech jede,, já tam za chvíli mířím domů :)
Odpovědět
Profilova fotka
mě už dneska nic nepřekvapí....ve tři mě přestal fungovat Cad, tak ta elektřina už by byla jen třešnička :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
nikaa: tak nejvíc se mi líbí stejně ta vaše :))) a budete ji mít i s tím tiskem, ne?? No, já budu ráda za tu svoji... už slyším F. jak bude nadávat, co jsem to zas vymyslela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: jj i s tiskem...a maj ho fakt krásnej ;-) už se těším až dorazí :-) jsem si říkala, že je to památka na celej život, tak zase je ta investice taková napořád :-)
Odpovědět
romca: dobry...blatnicka frci :-D chjo tady smolim desetistrankovy zivotopis a totalne me to nebavi :-(
Odpovědět
Tak jen si chvíli odskočím, tak klábosíte jak babky na trhu :-D Já knihu taky chtěla, ale zatím jsem nenašla žádnou do bordó :-D :-D :-D
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/view.php... holky mrkněte na moje 3 zatím favoritky :-) Která by se vám libíla ke mě ??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote - tak to je fajn, tak to Velkopavlovická půjde taky :)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka...asi ta 1
Odpovědět
ja si asi necham svatebni knihu delat na miru, kdyby nekdo mel zajem, hodim do IP kontakt...dela krasne knihy, polstarky, alba, atd... a za dobre ceny...takze je libo bordo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: nemáš ten kontakt od Glumbi?
Odpovědět
ja jsem pro 3 :-)
Odpovědět
nikaa666 : Mě se taky líbí, ale nelíbí se mi tam ty bilý malý kytičky :-( Chtěla bych to asi bez toho :-)
Odpovědět
mitote : A má web?? POšli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: však ty tam mít nemusíš ne :-), ale něco bílého by to chtělo ;-)
Odpovědět
nikaa666 : Leni, však tam jsou ty bílý kaly ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi -- dvojka, dvojka, dvojka, dvojka,,,, je jemná,, k tobě by se mi líbila,,, není tak dlouhá,,, moooc hezká
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: teda, můj styl není ani jedna, ale z těch tří mi k tobě přijde nejlepší ta 1. a 2. Nejsou totiž tak mohutný, jako ta třetí...ty jsi drobounká.
Odpovědět
romca13 : Romi i skoromanžel je pro 2 :-D
Odpovědět
lutsousek : Luci, tak to se počítá, že by nebyla tak mohutná, jen by byla navázaná podobně :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?