Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
žéééééééééééé, taky si myslííííííííííííííííííííííííííííííím :-D :-D :-D Holky, dnes je tu nějak mrtvo a já musím teda už končit, tak pa večer :-)
Odpovědět
Profilova fotka
papa
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: jooo, vemu, ještě, žes mi je připomněla :) Si je hned nachystám ke skriptám na zejtra. No kytku jsem zadala květinářství tu, co mám v albu- je tam jediná. Jsem zadala přesně dle obrázku, že ji chci a nacenili ji na 2750Kč :-D :-D :-D Jako prý to cenili podle té nejvyšší cenové kategorie za kytky- celou kalkulaci, takže cena bude nižší ve finále. Ale stejně... :-| Jinak ty ceny jsou super, celá květinová výzdoba za 6450Kč. (opět bude ve finále nižší cena).
Odpovědět
Lutsousek: kaly jsou teda drahý, ale není to až moc?! :-o
Odpovědět
lutsousek : Pane bože a co je na tom tak drahýho?? Luc by ti to udělala určo levněji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek --- ty voeeee,,, ta kytička z kal za 2 750?????? to je mazec,,, já budu mít kytku pro sebe, pro maminky, pro babičky, korsáž, náramek pro svědkyni a ještě kytičku házecí a myslím, že se do 2000,- vejdu se vším,,,,,
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: cožeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 2750,-? si děláš srandu....a za co? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
leni - vždyť to je ta stejná jak budeš mít ty, ne???? nebo hooodně podobná
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: já chci podobnou a i tak jsem koukala na netu, žeby stála tak 1500,- ale 2750,-...to je sááákra moc.
Odpovědět
Profilova fotka
romi: jj to je ona :-) z té vycházím 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jooo, je to pálka jako prase. Taky nechápu.... No já v té celkové ceně mám: svatební kytice 2750kč ženich 170kč maminky 2x 315kč družičky 5x 120kč korsáž menší 5x 100kč ikebana malá 3x 300kč ikebana obřad 300kč ikebana větší 600kč S tím, že cena bude nižší, jelikož je to z kytek v létě dobře sehnatelných. No mamka mi říkala, že počítá 7tisíc, já počítala tak 3 tácy...takže máti měla pravdu. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek - tak to ta luc by ti to udělala myslím za polovinu,,,
Odpovědět
Článek se načítá
nikaa666 a romca13: No to já taky právě budu mít kytku pro sebe, pro maminky a babičku a korsáž a říkala Luc tak do 2000,- ale říkala, že to už je vrch, že to určo bude levnější :-)
Odpovědět
Lutsousek: to bych nedala, to by ti i jinde udělali levněji, co to je za květinářství?
Odpovědět
Profilova fotka
Romča, Nika: Já přijedu do Brna už o půl třetí a jdu do Vaňkovky. Takže buď můžete někdo za mnou do Vaňkovky nebo za 5 minut 4 na čáře...
Odpovědět
Profilova fotka
kachorka,,, tak já dojdu za tebo do Vaňkovky,,, končím ve tři, tak bych ve čtvrt mohla být ve vaňkovce
Odpovědět
Profilova fotka
mám na tebe tel, tak se ti pak ozvu, kde tě tam najdu
Odpovědět
lutsousek : Kdybys měla nějakou exotiku, která se nedá sehnat tak neřeknu, ale obyč kaly...Mě říkala Luc, že jsou v létě cenově srovnatelné s růžemi :-) Tak nevím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: to je květinářství za Brnem, mají pobočku v Troubsku a já to budu mít z Vev. Bítýšky.... Jako oni vážou nádherný kytky a cenově jsou super. Ale teď mě odrovnala cena za tu moji kytku. Ty ostatní ceny jsou v poho, s tím se počítá. romca: njn, ale Luc už dělá někomu kytky na můj termín... a tohle květinářství je po cestě.
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: jj, cenově jsou stejný.... no já nevím. Jsou v ní kaly, růže a hortenzie... takže ta cena je strašně přemrštěná.
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: ty ostatní se mi zdají jako normální ceny na květinářství...ale ta svatební je dost přemrštěná, to bych za to teda nedala :-( Kači, Romi že bych taky vypadla ve 3? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
si ju teď prohlížím a ty růže jsou asi nějaký spešl... tak možná kvůli nim..
Odpovědět
Profilova fotka
Luci: růže v ní nejsou a hortenzie taky ne...já tam vidím jen frézie ( ty stojí pár korun ) pak ty podobné růžím, ale růže to nejsou...
Odpovědět
Teda holky, vy snad začnete dávat scuka už v poledne za chvílu, ne? :-D :-D :-D Tak já končím, půjdu s Miškou na hřiště a pak musím jet nakoupit, tak se stavím do Tesca ;-) pa
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: no právě, ty ostatní ceny jsou normální... já nevím. Mám brouka v hlavě. Oni fakt vážou úžasně, takže se nebojím, že by ji neudělali přesně dle obrázku, ale za ty prachy... to se zbláznili!!! Že já mám v sobě nějaký dar, aby se mi instinktivně líbilo vždycky to nejdražší :-D :-D :-D Nevím, co mám dělat. Ale asi za nima přijedu na konzultaci o té ceně.
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: ahaaa, a co to je teda těm růžím podobný??? Já se v těch kytkách vůbec nevyznám...ale kaly poznám :)))
Odpovědět
Profilova fotka
Jéjda, jdu tady hledat Petino album a vy mě tady pěkně propíráte :-D :-D :-D . Lutsousek - ty plnokvěté květy je pryskyřník, ten už v létě prostě nebude a když Ti ho seženou, tak ne moc pěkný a za ne zrovna rozumnou cenu. Je to jarní květina a v létě je to jako bys chtěla konvalinky, tak yza nekřesťanské peníze ;-) . Záleží, jaké Ti počítaly ty kaly - ty velkokvěteé jsou hodně drahé, ale zase by jich tam nepadlo tolik. Ono je ovšem rozdíl, když vám počítám ceny z velkoobchodu a v normálním květinářství s marží. Ale i v běžném květinářství by se s s ní měla vejít do asi 2000.
Odpovědět
Profilova fotka
luc1979: já právě koukám...po netu jsem se se dívala na ceny podobných kytic, protože jsem ji chtěla že :-) a všechny byly kolem 1500,-
Odpovědět
Profilova fotka
Luc: jéé, děkuji :) Pryskyřník... to slyším poprvé, ale když je to, jak říkáš, tak tu cenu začínám konečně chápat. Jsem si zase něco vymyslela.... ach jo. Asi budu hledat jinou kytku. Nebo nevím, mně se tahle líbila ze všech fotek nejvíc.
Odpovědět
Profilova fotka
Si myslím, že to napočítaly na ty drahé s velkým květem - ale ony jsou opravdu velikánské. Někde si taky počítají za svatební za práci nějakou částku - nedokážu posoudit, tam to neznám, třeba to má nějaký florista, co je vážně dobrý, netuším...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?