Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Efendy.a: já v těch jménech ještě teď občas bloudím :-N Hvězdičko: tak to je super, ale snad nejsem negativní? :-D :-N
Odpovědět
efendy.a: Dobrou noc :-D A v kolik teda v tu sobotu a kde?? :-)
Odpovědět
tak dky to bude? ve 4, o pul sedme nebo v 7?
Odpovědět
Profilova fotka
Záleží, jak se to hodí většině...já sem pro buď v 18:30 nebo v 19
Odpovědět
tak v 18.30hod. ;-)
Odpovědět
ssimmikk : Jo klidně, ale musím se domluvit :-)
Odpovědět
Kdo to tam zarezervuje? :-p
Odpovědět
ssimmikk : Dobrá otázka :-) Jo a kdy se to hodí Peti???
Odpovědět
Dobře 18:30 ;-) a Mamut?
Odpovědět
Profilova fotka
Vy jste toho během chvilky nakecaly :-) Už se mi to nechce číst, tak zítra. Dobrou noc...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Simi, sama s tím kouřením určitě nebudeš ;-) Jo a jinak ta vinoteka co jsem navrhovala je napůl nekuřácká. Ale asi cítit to tam asi bude všude. Si piš, že jsi chyběla, taky jsem se ptala kde jsi :-) efendy: Tak my máme v harmonii všechno , i obřad, a jestli se v sobotu uvidíme, tak ti můžu všechno popovídat :-)
Odpovědět
p.e.t.a. : A kdy se Ti to hodí??? :-) Nikčo mě je to jedno, ale mamut byl super i cenově :-) Nebo zajít někam, kde mají i pivko :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Holky, kuřáci nekuřáci to je jedno...stejně jsem dneska přišla jak dýmovnice domů zase, takže já už to s tím kouřem neřeším :-)
Odpovědět
já jsem pro mamuta, ale klidně se podřídím, tak dejte vědět, bylo by to dobrý zarezervovat, zítra už je středa :-p já jdu spát a tak napište zda tam někdo crnkne nebo tam mám brnknout? A kolik nás teda bude asi? Já jdu spát, mám zase nateklý oči, skoromanže říká, že vypadám, jak angorák :-D
Odpovědět
peta: ale ta vinoteka je super napad
Odpovědět
No Modrá růže kde dělá ten kamarád má velký výběr piv a dobrý ceny :)
Odpovědět
nzodiova : A kde to je? :-)
Odpovědět
Tak si to nějak domluvte já se podřídím, ale prosím někde kde mají kofču nebo colu, víno nee, jsem abstinent :-N
Odpovědět
ssimmikk: jakto? :)
Odpovědět
nzodiova : Asi kvůli malé ne?? :-)
Odpovědět
já se napiju, tak jednou za rok a to pořádně a to pak furt jen řehtám a to doslovně :-D :-N a navíc moje jatírka nemají odolnost po slavné mononukleóze a tahne se to oslabení se mnou furt, tak proto, ale občas si něco dám, ale víno a pivo moc nemusím, já tak jelzina nebo tak něco :-p
Odpovědět
hvezdicka: Nj ale dát si třeba jedno vínko, to se třeba ani neprojeví a než dojde domů tak to dávno vyprchá ne?:)
Odpovědět
nzodiova : Já si dala dvě a než jsem dojela dom, tak jsem jak, kdybych nic neměla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já to navrhla hlavně kvůli cenám, pokud budeme pít víno, tak asi 26kč za 2dc, ale jestli chcete mamuta nebo někam na pivko tak klidně můžem.
Odpovědět
p.e.t.a. : Jááááááááááááá chci do vinotéky :-)
Odpovědět
holky já si dám jedno vínko a je po mě, jak po žabě :-N :-D
Odpovědět
ssimmikk : Tak budeš na čajíku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi aspoň bude sranda :-D :-D .
Odpovědět
jsem taky klidně pro vinotéku. Holky a nebyly jste někdy v Jazz clubu vedle Tezenis ve městě? Mají tam výborný vínko..
Odpovědět
p.e.t.a.: A kde ta vinotéka je? Na té orlí? A jak se to tam jmenuje?? :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?