Svatba Praha a okolí, červen 2016

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, s partnerem plánujeme svatbu na příští rok, předběžný termín máme 18.6.2016. Sháníme nějaké hezké místo na obřad i na hostinu. Nechceme nikam přejíždět, chceme to mít všechno hezky pohromadě :) Chceme civilní sňatek, takže kostel určitě ne. A představu máme spíš něco vzdušnějšího, lehčího... Obřad venku, pokud nám to počasí dovolí. A máme asi 50 svatebních hostů, tak abychom se vešli. A nakonec, radši bychom uzavřenou společnost (aby se nám tam nepromenádovala veřejnost).
Odpovědět
1
2
@janenina Nene, já bydlím v Praze na Chodově, ale dědečka mám kousek od Pelhřimova a když tam zrovna zítra jedeme, tak se rovnou podíváme.
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikahajkova Aha,tak to jo :-) Tak treba najdete neco u Pelhrimova.Jinak bych ti doporucila napsat do selskyho dvora,aby meli jeste volno.Pani Salajkova rikala,ze uz ji zacinaji chodit poptavky na pristi rok.Posle ti,co nabizeji k obedu a na rauty.Maji asi tri ruzne rauty,nakombinovat to muzes libovolne ze vsech tri variant.A podle toho,jaky jidla si vyberes,tak ti to naceni.To ceka ted nas :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikahajkova Ahoj Veru,tak co,uz jste vybrali misto? :-)
Odpovědět
@janenina Ahoj Jani, nakonec jsme skončili opravdu u Pelhřimova. Při hledání statků kolem Prahy na mne vyskočil Váňův statek kousek u Pelhřimova a když jsme se na konci září chystali na návštěvu k dědovi, tak jsem rovnou domluvila schůzku. Statek nás uchvátil a i když jsme se byli podívat i v okolí Prahy, tak jsme měli vlastně oba jasno. Líbí se mi, že tam s námi známí stráví víkend, je tam spousta různého vyžití. Našich hostů bude asi 70, takže nám vyhovuje i kapacita ubytování až 100 lůžek. Navíc doufám, že bude den po svatbě možné udělat si s kamarádkami vyjížďku na koních (budu tam mít i koňařky). A jeden z důvodů byl také ten, že jsme si přáli mít obřad v sobotu, což už se tolik nedělá. Zámky, které by se nám líbily mají termíny nejdřív od listopadu a my jsme se museli rozhodnout opravdu rychle, protože paní Váňová už měla jediný volný termín na léto, což nás opravdu zaskočilo. Prostě ta naše sobota 25.6.2016 byla poslední, jinak bylo plno. Vůbec jsem netušila, že jsou statky takhle moc oblíbené. A co vy? Zůstáváte u Selského dvora?
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikahajkova Jj, zatím jsme rozhodnutí nezměnili a myslím, že už ho ani nezměníme. Já jsem si taky představovala nějaký statek, ale nakonec jsem nenašla nic, co by se mi líbilo a chytilo mě u srdce. Občas ještě koukám po nějakých místech, ale věřím, že jsme vybrali dobře...
Odpovědět
@janenina Jinak ještě pokud jde o Úžice, tak ty pro mne byly zklamání. Areál pěkný, Bašta je uvnitř vyzdobena do selského, ale také do loveckého stylu, což se mi moc nelíbilo. Ale pro nás byl hlavní kámen úrazu, že se areál nachází u bývalé továrny či nějakých skladů. Prostě nám vadilo, že když se člověk podívá na jednu stranu, je to všechno hezké a když se otočí, tak nad dřevěným areálem vidí komín a pak staré budovy, které mají zacihlovaná okna, aby tam nikdo nelezl. Jinak paní provozní byla velice milá, myslím, že se to spoustě lidí může líbit, ale pro nás to byl spíš areál na víkend, ne na svatbu. Ještě jsme se byli podívat v Horních Počernicích na hotel Čertousy, je to krásný hotel, má možnost jak venkovního, tak i vnitřního obřadu při nepřízni počasí. Bohužel byl pro nás tento hotel cenově nedostupný.
Odpovědět
@janenina To je to hlavní. Já už po místech nekoukám. Spíš teď přemýšlím, jestli už je na čase vybírat šaty. Každopádně dost uvažuji, že bych vyjela mimo Prahu, nebo do okrajových částí Prahy. Nemáš nějaký tip?
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikahajkova No já mám o šatech celkem jasnou představu, budu si je nejspíš půjčovat. A půjdu se podívat do salonů, ve kterých jsem byla, když jsem vybírala šaty s kamarádkami. Jde o Adinu, Naive a Agnes. Ale našla jsem českou značku, která šije svatební šaty, jen je až z Mikulova :( Jmenuje se Madora a šije šaty za cenu půjčovného, které dáš za šaty v Praze...
Odpovědět
@maikanyx Mohu vás poprosit o více info do soukromých zpráv? Děkuji.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@veronikahajkova Ahoj, já si budu půjčovat ve Fajnsvatba v Buštěhradu. Mají ceny do 7500,- a šaty jsou opravdu krásný. Určitě koukni mimo Prahu, vyplatí se to.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, podívejte se na stránky našeho penzionu :)
Odpovědět
Článek se načítá
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?