Svatba Berounsko/Rokycansko. Máte rady či tipy?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem nevěstám!!! Jsem zoufalá, svatba bude za necelých 8 měsíců a nedaří se nám stále vyřešit otázku hostiny a obřadu. Zatím máme zamluveno v hořovickém zámku, ale nelíbí se mi průběh, který tady již byl zmíněný (t.j. že do obřadní síně, vejde nevěsta, ženich, svědkové a rodiče...stoupnou si na svá místa a pak teprve příjdou svatebčané....takže vejdou a vidí už jen nevěstina a ženichova záda, což se mi nelíbí...jinde chodí nejprve svatebčané a pak ženich, nevěsta). NEMÁTE ZKUŠENOST, ZDA SE NELZE DOMLUVIT NA JINÉMU PRŮBĚHU? Dále bych se chtěla zeptat na vhodné prostory k uspořádání hostiny...Momentálně se rozhodujeme mezi Motelem Mýto, Restaurací Na Statku Mirošov a Hotel U Zímů Zdice... Chceme restauraci i s terasou, na klidném místě, cca pro 40-45 lidí....DÍKY ZA INFO a DOPORUČENÍ !!! Pavlina ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nikdo jste mi dámy neřek jak to bude vypadat v pátek před hrnčířskýma trhama. Já tu čekám na odpověd, že mi řeknete že to projedeme krásně a vy nic :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Koukněte mi na šatičky :-)
Odpovědět
peti naaaaaaaadhera :) uz se moc tesim na svatebni fotecky :) uz jenom par dni :)))
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Peťo můj názor je,že se mi ten závoj moc líbí podle mého to vypadá krásně. Tak co pečení - naše mami pěje chválu, zítra mám úkol ofotït ty recepty co má od vás a musí je schovat,aby na ně nezapoměla
Odpovědět
Profilova fotka
Jeeeeeeeeeee šatičky krásné x-)
Odpovědět
Profilova fotka
peto moc moc ti to sluší, šatičky i závoj jsou krááááásné
Odpovědět
Profilova fotka
holky děkuji, já z šatiček mam velkou radost. :-) Jinak už 4 dny, je to hrozný blázinec. O víkendu jsme pekly. Luxusní koláčky, jsem jich přejedená :-) :-D Hani všechno si to ofot, to je opravdu výbornej recept. :-) A dobrá zpráva, moje šatičky si nikdo nepůjčuje, takže se nemusím bát že mi je zničí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
peto to je super, ale jakto??? Vybrala si jiné?
Odpovědět
Profilova fotka
Odmítla je vrátit už ten den, urazila se na ně, a nakonec si vybrala jiný. Protože jé řekli, že pokud je do 18 hod ten den nevrátí tak jí je nepůjčí. Takže už se nemusím bát. :-) Jinak ani nejsem nijak nervózní, hlavně mi to asi nedochází, že se budu vdávat :-D
Odpovědět
takze vyreseno :) to je suepr peti :) mnammmmmmm ja miluju ty kolacky, posli nejaky peti ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo deni, to by asi nedošlo, to je taková vůně, že by ti je přepravce sežral :-D Včera k nám chodily lidi po čuchu, fakt sranda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky tak vidíš Péťo to je skvělý a máš klid a nemusíš se strachovat co bude se šatama. Koláčky jsme ochutnali teda já osobně tak půlku druhou snědla Vany a zbytek nevím. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No jo, tvoje mamča makala jak blázen, a naše babička ji strašně napomínala, : "moc velký, moc malý, dělej to pořádně" :-D :-D Já jsem jenom ochutnávala. To by mi takhle vyhovovalo vždycky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já chci taky koláčeeeeeeek :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, kdyby to šlo pošlu vám je interní poštou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Heh, to asi nejde nooo, škoda :-( :-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kdyby to šlo tak ti nic nezbyde. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to jo, to by mi nic nezbylo, protože jsou mooooc dobrý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme včera rozváželi výslužky. Vrátily jsme se až v noci, ted to tu dospávám v práci :-D Hani jak sis pochutnala. J :-) á abych se přiznala, tak jsem musela všechno ochutnat a pak mi bylo opravdu zle :-D
Odpovědět
Profilova fotka
peti a jak je :-) Pár dní před? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucik: no dobrý, nepřijde mi že by se mě to týkalo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to máš jak já :-D Já se svědkyní den před svatbou zdobila místo na večerní párty a všichni, tak co, jak je a mě připadalo jak když to dělám pro někoho jiného :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak, ale je to tak lepší než se nervovat. Já strach nemama, nějak se to zvládne, ale prostě mi pořádn nepřijde že já budu ta nevěsta :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ranko - po náročném dni, kdy jsme museli zařídit vodu a nákup s Vany v Kauflandu jsem dle svého jídelníčku zjistila,že si můžu dát večer sladké tak jsem toho řádně využila - moc dobré měla jsem cca 3 kousky. Moc dobré kde jste si nechávali ty zákusky. My se je budem nechávat dělat tam kde dort v Tuchlovicích. Dnes hlásilo rádio,že bude i nadále pěkné počasí bez deště
Odpovědět
Profilova fotka
dalfy, tak to jsem ráda že chutnalo, zákusky byly od Růžičků, v hlinkách, jejich syn je muj kolegy, takže protekce :-D Jinak počasí musí být krásné, vždyt jsem si ho objednala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
už jsem si vzpoměla na co jsem se chtěla zeptat. Potřebuju doporučit nehtařku musím jí vyměnit
Odpovědět
Profilova fotka
Hmmm, tak to je těžký, já ted jdu k nějaký nový. Ale Monča z tobolky, chodí k těm číňankám a má to nádherný, navíc říkala že to má za hodku hotový a vydrží jí to o 3 týdny dýl, než normálně co chodila. A to chodila k Romaně na Tobolku, a ta je taky dělá hezký.
Odpovědět
Profilova fotka
o Romaně vím ale tam bych z jistých důvodů nešla 8-) já chodím do pekárny ale poslední dobou nejsem moc spokojená tak chci zkusit jinou. Nejlepší nehtařka co jsem kdy měla byla ještě když jsem jezdila do školy ale ta cena byla teda daleko vyšší než tady ale byly super. V Berouně jsem zatím nenašla nehtařku, která by pěkně zdobila a ne jen samolepky a razítka. Kam jdeš ty ?
Odpovědět
Profilova fotka
Já k romaně také z jistých důvodů nechodím :-D Já jdu k nějaké Janě, je to holka strará asi jako já. Chodí k ní Ivana Bidšovská, tak mi to dohodila. Ale potom půjdu taky k těm čínankám, opravdu se mi ty nehty moc líbily.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mi pak povíš jak si byla spokojená a zkusím změnu. Zítra si budu domlouvat se šéfem abych v pátek mohla vypadnout dřív. Kde se parkuje s autama když se jdem podívat?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?