Svatba Berounsko/Rokycansko. Máte rady či tipy?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem nevěstám!!! Jsem zoufalá, svatba bude za necelých 8 měsíců a nedaří se nám stále vyřešit otázku hostiny a obřadu. Zatím máme zamluveno v hořovickém zámku, ale nelíbí se mi průběh, který tady již byl zmíněný (t.j. že do obřadní síně, vejde nevěsta, ženich, svědkové a rodiče...stoupnou si na svá místa a pak teprve příjdou svatebčané....takže vejdou a vidí už jen nevěstina a ženichova záda, což se mi nelíbí...jinde chodí nejprve svatebčané a pak ženich, nevěsta). NEMÁTE ZKUŠENOST, ZDA SE NELZE DOMLUVIT NA JINÉMU PRŮBĚHU? Dále bych se chtěla zeptat na vhodné prostory k uspořádání hostiny...Momentálně se rozhodujeme mezi Motelem Mýto, Restaurací Na Statku Mirošov a Hotel U Zímů Zdice... Chceme restauraci i s terasou, na klidném místě, cca pro 40-45 lidí....DÍKY ZA INFO a DOPORUČENÍ !!! Pavlina ;-)
Odpovědět
no tak to radsi teda riskovat nebudeme feri :) at nevi co ji ceka :) hehehe jee to musi byt hruza takovy rvounek vid, no snad ho to brzo prejde, teda vyroste a vse bude zase ok :) tak bye bye, ja letim dom ;)
Odpovědět
Profilova fotka
ferinka: tak přeji ať už to má malej za sebou..prďolka. já zas tak nezkušená nejsem mám neter a synovečka. A s malou( když byla malá, teď jí je 8let) od 8 měsíců jsem si jí brala na celý den s a od 1roku i na víked, ta si s tetičkou užívala..první přebalování( fuj) , mrvní krůčky, první vyslovéní méhojméná řekal ČÁČO( jmenuju se Saša) , první plivance na mostě na vlak když projížděl, učím jí příležitostně na kytaru a klavír..ve svých 2letech mi tajně šeptala sprostá slova a děsně se u toho řehnila..No já děti miluju, ale ještě chviličku počkám.
Odpovědět
jeee to je spravny alex :) ty plivance jsou dokonaly :) hehehe tak to jsem rada ze vim o dalsim clovicku kdo bude delat chuvicku :) hehehehe
Odpovědět
Profilova fotka
Alexx hezká tetička :-D Holky to je svatbička,na které jsme byli v sobotu spolužačce ze střední ;-) http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
ferinka: pěkné...Fotky jsou od Šebesty?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Tak jsme zpět a v "plném" nasazení v práci. Ufff..
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo od Petra ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj luciku, no tak povídej dojmy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
peto jaky dojmy ;-) Bylo to super :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No tak trochu podrobností. :-D Vy jste hrozný pařani, nedovedu si představit, že tak dlouho budu slavit. Asi mi upadnou nohy z botiček. A to už asi svatební noc nebyla co? Ste museli být úplně vyřízený :-D
Odpovědět
Profilova fotka
peto :-D Mě taky boleli nožičky, tak jsem si pak zula botičky a pařila bez nich :-D :-D :-D Svatební noc jsme si vynahradili na tý Moravě ;-) Bylo to fakt super, vše se vyvedlo, nebyl skoro žádný problém.. Byl i únos nevěsty, ale tak blbě zorganizovanej že než jsme si objednali panáka, už tam byl ženich :-D Tak kluci alespoň pozvali na oplátku celou hospodu na panáka a pak mi sundali botu a vybírali do ní ( v tý hospodě, od neznámejch lidí ) a vybrali jsme asi 1.500 a platili tam 800 :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je dobrej zážitek. A jestli se můžu zeptat, kolik jste měli lidiček a vím že jste chtěli příspěvky tak jak moc jste byly obdarovaný. Vrátila se Vám aspon polovina?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
peto ani nevim kolik bylo dohromady lidiček.. 30 bylo na oběd, to vím a večer myslím tak 50.. A můžu řict, že dary jsme dostali naprotos báječný... Dostali jsme hodně věcí co jsme chtěli a i spoustu penízků ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to je krásný. Hlavně že se Vám to tak krásně vydařilo. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
peto jo jo bylo to super ;-) Dostali jsme od svědků bombovej foťák - to jsme teda obrečeli :-D Od bráchy kávovar dolce gusto, pak ještě nějaký věci a jinak korunky
Odpovědět
Profilova fotka
a to je ten kávovar jak se mu říká kachna??? :-D Mě ted o nějakym od dolce gusto vyprávěla kolegyně, která to taky dostala sv. darem a nemůže si ho vynachválit.
Odpovědět
Profilova fotka
jo myslím že to je on :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, lucík, tak vítej posvatebce mladá paní..už jsi zvykáž na nové přijmení?he he Tak se dívám holky do svého diáře a mám to pěkně našlápnuté: 29.6 první výstup od šperkařky ohledně naušnic( jsem zvědavá). 1.7 jedu z dužičkou na přešití šatů. 2.7-MOST- poslední zkouška a úprava všech šatu 3.7 zkouška líčení u Káji Pavlíčka( moc se na to těším) a zároven pedikůra a gel.nehty na nožky. 8.7 Mám z kapelníkem,Páchovou a družičkou zkoušku na Zbirohu( budem ladít hudbu a můj vztup do kaple). 9.7. vyzvednout od švadleny přešité šaty pro družičku 10.6 MOST- zkouška účesu. 13.7. mě budou nasazovat korunku na zubní implantát( abych se mohla na svatbě pěkně usmívat) 15.7 MOST- vyzvednout všechny svoje šaty. 16.7 dopoledne na mojí oblíbenou thajskou olejovou masáž a odpoledne na nehty- aby byly ééňoňůňo:) a večer odjezd ze svědkyní,družičkou a hromadou šatů a bot a dalších nezbytností na Zbiroh, kde si dáme véču s Páchovou, sklenku dobrého vína a šup do hajan. 17.7 tádádadá den "D" 8:30 snídaně na pokoj pro mě a holky. 10:00 nastává velké česání, točení a foukání 12:00 Přijede Kája P. a bude mě 45min.líčit( a´t jsem kočka) a cca.od 13:00 oblékání..no a ve 14:00 obřad a další program až do 00:30 A to je jen svatba..ještě že mám volno, páč jinak bych musela mít v zadečku vrtulku:) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no alexx máš to pěkně nabouchaný. Teda tobě se to pěkně blíží. Tak ale máš to dokonale naplánovaný, tak snad se nic nemůže zkazit. Ale zase bud ráda, že budeš mít obřad až takhle dlouho, Já ho budu mít v 11 a v 10: 15 už budeme odjíždět, takže to opravdu nevím jak budu stíhat.
Odpovědět
JEEE alex to jsi nam tu pekne zkopcila svuj diar :) hehehe no to vrtulku mas tak jako tak s takovym programem :) heheh jeste ze ja uz jsem vdana ;) my meli taky obrad ve 2 hod a fakt super to mit takhle neni moc brzo ani moc pozde, tak akorat :)
Odpovědět
Profilova fotka
peto v poho, my odjížděli v 10:35 :-) alexx no moc si nemůžu zvyknout :-D Když to někde vidím (v práci ne mailu nebo na fakturách) tak se tomu směju :-D
Odpovědět
neboj ja taky nekdy jeste to popletu :) si zvyknes casem :) to je jak kdyz to nejsi ty vid, kdyz vidis novy prijmnei ;) :-o
Odpovědět
Profilova fotka
luciku a v kolik si vstávala??? Sla si vůbec spát? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Petra: už se zkazilo..ale už je zase vyřešno..zmizla mi z Alba nejstarší družika, ale nejenom z Alba..neunesla štěstí a úspěch..a začala prudit a vzdala byt první družičkou..ale to nechne byt..už mám novou..byla dost v šoku páč už není nejmladší, ale vzala to z hrdostí( proto v tom diáři..přesívání šatů :-D :-D ) Denis: Joo ve 14:00 to je super..bude focení..v 15:00 odpolední raut ..různé akce.: krájení dortu, odhození kyzice a různá zvyky..první tanec( naše slavné tango so z budoucím manžou trénujem na hodinách už 5měsíců..pešení selátka, barmanská show, popíjení tancovíní..ohňostroj a pakještě půlnoční bašta a pak padnu..a už se nehnu :-D proto na zámku zůstáváme do nedělě( obřad je v pátek) aby jsme si užili manželskou noc, ještě před líbánkama.. Lucík: No tak na to se taky těším.. :-D na to zvykání..Já budu mít dvě příjmení. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
deni no právě :-D Si říkám, sakra co to je :-D :-D :-D peto vstávala jsem v 6.15, na 7 jsem měla objednanou kadeřnici, na 9 vizážistku a v 10 jsem se oblékala, bylo to naprosto v pohodě. Šli jsme spát o půlnoci a já byla tak unavená že jsem spala tvrdě a skvěle jsem se vyspala, za to ostatní si stěžovali jak nemohli spát :-) Od rána byl klid, pohoda.. U našich jsem byla jen já, mamka, svědkyně, vizážistka a kadeřnice... Pohoda, klídek, sranda.. Když začali jezdit svatebčani tak už to bylo horší, to už se mi svíral žaludek :-D
Odpovědět
alex nechavas si 2 prijmeni jo? no jo ja si do tedka navsimla ze to mate v patek :) hehehe
Odpovědět
Profilova fotka
alexx nic si z toho nedělej, mam podobnou zkušenost, akorát mi měla jít za svědka, také to neunesla.... Tak ale to nám přece nemůže zkazit náladu... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nechávám..páč strejda ( takovej jeden ilustrátor) by mi to neodpustil( bohužel už je po smrti a já ho ani nezažila) Takže budu mít dve a to Buď ve tvaru: svoje normální a maži buď s -ová ne bo bez..Asi takhle by to vypadala Alexandra Páral Trnková, nebo Alexandra Páralová Trnková..fákt pořád nevím..do dvou let se budem asi na čas stěhovat do Itálie, tak fakt nevím..Co podle vás holky vypadá a zní líp :-D já mám mooc velký dilema ;-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ted to zní líp o 2x ová, ale v tý Itálii to bude asi vypadat líp Páral Trnková. Alexx a jak se budeš představovat??? Nic proti ale máš hrozně dlouhé jméno a spoustu R. :-) I když jak si to čtu víckrát, tak mi to už nepřijde tak moc divný ta zkrácená verze.
Odpovědět
Profilova fotka
alexx asi Páral Trnková, jinak to bude mooooc dlouhé
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?