Statek nebo farma na svatbu do 100 km od Prahy

Ahoj, Snažíme se s přítelkyní najít místo pro svatbu, kde bychom si vše zařídili sami. Ideálně do 100 km od Prahy, přibližně 40 až 50 lidí. Chtěli bychom čtvrtek, nebo pátek až neděle s tím, že cenově by to mělo vyjít do 20 000 Kč. Nepotřebujem všechny lidi ubytovat v postelích, spousta je schopná vyspat se ve stanech. Super by byla nejaká farma nebo statek na samotě, jak jsem již psal, jídlo-pití a výzdobu si chceme zařídit sami. Jestli o něčem víte, budeme vděční za návrhy. Díky moc Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý den, jestli Vám můžu nabídnou náš statek, samotu Farma Heroutice cca 40 km od Prahy na benešovsku.. pronájem máme sice od 30 do max.40 000 za celý statek v případě, že si zařídíte vše sami klidně i na celý víkend.. k dispozici je Vám velkokapacitní přístřešek u rybníku, přilehlá zahrada, nádvoří a pod. nad restaurací je penzion pro cca 65 osob s cenami od 350 do 500 os/noc (v ceně v rámci svateb i se snídaní) pak máme 4 chatky s palandami takže kapacitně pro 16 lidí s cenou 200 os/noc.. využití prostor je dle vašich představ.. v případě zájmu se podívejte na náš facebook nebo mě neváhejte kontaktovat telefonicky s pozdravem Lukáš Ferenc - Farma Heroutice
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@pra3tor Ahoj, můžete zkusit chalupu (statek) Na Kolářce u Herálce. Je to krásné stavení uprostřed Vysočiny, majitel je teda trochu kretén :-), ale na svatbě není, máte to celé pro sebe. Je tam několik pokojů, možnost postavit stany, velká stodola. Případně se dá někdo ubytovat v penzionech v nejbližším okolí. Pro 50 lidí ideál. Letos chtěli za víkendový pronájem 15 000, ale nevím, jak to bude příští sezónu. Přikládám pár fotek, opravdu se mi tam moc líbilo.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
@zoe_se_vdava Dobrý den, zvažujeme se snoubencem hostinu právě na této hajence. Chtěla bych se zeptat, zda je třeba zajistit stoly a židle? Také se koukám po DJ a v této oblasti jsem zatím žádného s dobrými recenzemi nenašla. Jestli se mohu zeptat s kým jste spolupracovali? Dekuji
Odpovědět
Profilova fotka
Statek Břežany u Rakovníka
Odpovědět
Profilova fotka
@larry09 Ahoj, nábytek tam určitě byl místní. DJ bohužel poradit nemůžu, ale zeptám se nevěsty, koho tam měli (nebyla to naše svatba). Jinak místo je to opravdu krásné, i okolí je nádherné.
Odpovědět
Profilova fotka
@larry09 My měli teď na svatbě v Libici nad Doubravou, což je asi 40 km od Herálce DJ z LSD servis a byl naprosto super! 😊
Odpovědět
@zoe_se_vdava dekuju za info. Jeste tam zajdeme se zkusíme se domluvit s majitelem. @armvdd koukala jsem na jejich stránky a zatím jsem našla jen positivni recenze a i cena je přívětivá. Dekuju za tip.
Odpovědět
Profilova fotka
@larry09 Jen k LSD servis - taky jsme si je vybrali, podle recenzí a ceny, ale ve výsledku jsme byli docela zklamaní. Ne ze samotného hraní na svatbě, ale z jejich přístupu a komunikace, kdy bez ohlášení přijel 1 člověk místo 2 a ještě to byl jiný DJ než na kterém jsme byli domluvení a který nám byl e-mailem přislíben, že přijede. Svatbu nám to nezkazilo, hrál fajn, ale na příští akci bych si vybrala někoho jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my se ani nedomlouvali, kdo přijede. Mě by asi ani nenapadlo tohle řešit. Je mi fuk, kdo z nich tam bude, hlavně, že bude hrát a že bude hrát tak, aby se to nám a naším hostům líbilo 😊 už jsem zažila svatbu, kde mi DJ řekl, že tohle teda hrát nebude 🙈😄 S komunikací jsme taky neměli problém. Nikoho jsem nemusela urgovat, to spíš naopak. 😄 za nás všechno zvládli skvěle, včetně obřadu a DJ byl ve svatební den jediný, kdo po mně nic nechtěl, kvůli ničemu mi nevolal a se vším si poradil, což jsem fakt ocenila 🙏😄
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?