Sháním pronájem chaty/chalupy/statku do 100 km od Prahy

Sice je toho plný internet, ale není nad osobní zkušenost. Hledám pronájem nějaké chaty/chalupy/statku na svatbu příští léto 2013. Všechno si chceme zařizovat sami, zkrátka jen hledám prostor...předem díky za tipy
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
To by me take zajimalo... Je tu nekdo, kdo poradi?
Odpovědět
Statek Blažejovice.. :)
Odpovědět
@ahali Díky za tip, bohužel jim nefungují stránky, snad jen nějaká porucha.
Odpovědět
kukněte na statek v zápech..statek Na stránce :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, docela se mi líbí statek Blažejovice, taky pokukuju, chtěli by jsme se vzít v září 2013. Není tu někdo, kdo tam byl a podělil by se o zkušenosti? ;-)
Odpovědět
Chceme taky svatbu v lete 2013, proste pohoda klidecek.Nejradeji na nejake chajde vychodne od Prahy. Chteli bychom prasatko, burtiky, masiko na grilu a proste rautik. Vzit se nekde na louce odpoledne a pak rovnou rautik a zpivani u taboraku... Spani nekde v chate nebo pod stanem a rano se sejit nad cesneckou a vypravet se zazitky:) Svatbu si chci proste zaridit sama a v pohodovem duchu. Tak hledam a koukam a zatim jsem jeste nenasla to ONO:) Nechci nejakou premrstenou cenu, ale zas nemusim na svatbe extra skudlit. Budem mit asi 80 lidi a chtela bych e komplet vejit do 80.000,- .. Premyslela jsem i nad nejakou sokolovnou\skolou\kulturakem v nejake vesnicce za Prahou. Tak premyslim, zda jsou moje naroky vubec splnitelne:)
Odpovědět
@ruzofka @cav Doborucuju Jiraskovu chatu u Nachoda, sice je to trochu dal, ale vyplatilo se nam to bohate. Byli jsme tam na 3 noci, prvni vecer s rodinou, cca 28 lidi (zacatek 13:00), druhy vecer kolem 30 lidi (zacatek 18:00). Platili jsme hostum snidane (vsechny 3 dny), behem obou veceru jsme nabizeli veskery tvrdy alkohol a koktejly, meli jsme jak servirovane jidlo, tak raut. Servis naprosto vyborny, s Prahou nesrovnatelny! Prostory krasne - viz album. A vyslo necelych 70 000 Kc i s tim ubytovanim na 3 dny.
Odpovědět
@cav ahoj ja planovala to same ale nakonec to nebylo realne protoze sice statky jsou ale neubytujes tam 70lidi(meli jsme hodne malych deti). takze my nakonec opustili tuto myslenku a brali se v kostelci na praze vychod kde bylo levne ubytovani a svatba nakonec slavnostni. termin jsme meli mimo oddavajici takze cely zamek byl pro nas. catering jsme meli z mistniho pivovaru a i griluji. je to sice jine ale nakonec to vyslo lepe nez ten taborak. nicmene pisu spis proto, ze mi pak jedna pani asi tyden pred svatbou rikala, ze byla znamym na svatbe nekde u sazavy v kempu a chvalila si to. sice neporadim misto, ale zkus tam pohledat. taky jsme z prahy a resili jsme ze jsme chteli pohodovou svatbu. cenove jsme se vesli do toho jak pises, catering jsme meli ale piti vlastni a na tom se posetrilo pekne. vlastni jidlo jsme taky opustili protoze zarizovat pro 70lidi obed, svaciny a catering byla nakonec nemozne. kdyztak poradim super cukrovi, v globusu na zlicine v pekarne pred pokladnami, vecer objednas a do druheho dne mas uzasne cukrovi. Za 2000 jsem mela na stoly i do vysluzek a jeste zustalo na dlabani na tyden.A bylo toho hafa.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Dobrý den, hledám pronájem menšího statku s možností 2-3 koní. Nejlépe Středočeský kraj. Do 15000,- Děkuji Za nabídky
Odpovědět
Profilova fotka
@cav Dobrý den, myslím, že Vaše nároky splnitelné jsou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ruzofka Jestli do 100 km, tak mohu doporučit Skalův Mlýn v Čevené Řečici, to je asi 90 km..Budeme tam mít svatbu 22.6.2013 a taky si vše zařizujeme sami.Přístup pana majitele je parádní, je s ním příjemné jednání a dohoda na všem byla bezproblémová.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@ruzofka Dobrý den a pro kolik osob? Mohu nabídnout naše dva penziony u Harrachova.Kostolnik
Odpovědět
Dobrý den, mohu doporučit farmu/statek Samota u houpacího koně, Zhoř u Tábora. Kapacita ubytování cca. 30 lidí + další 15 možno v maringotce nebo stodole ve spacáku
Odpovědět
Profilova fotka
@ruzofka Náš názor je, že tím, že všechno budete zařizovat sami nakonec nic neušetříte, ač se to tak zdá a budete mít hodně starostí. Sám za sebe mohu říct, že když jsem 30 let pracoval na ruině statku a dovedl ji do určitého stavu, tak ji jen tak nemohu nechat používat. Využívat ji chci a poskytnout co nejlepší zázemí, ale musím to kontrolovat. To nemyslím, zábavu atd. to plně respektujeme, však mi asi rozumíte. Záleží i na počtu lidí, zajištění stolů, ubrusů, židlí, nádobí, nápojového skla atd. a to mít kde umývat a zase servírovat zpět. Proto si myslím, že to nebude nejjednodušší sehnat a nebo to bude mít určitou kvalitu prostředí. Ale je to samozřejmě otázkou osobních nároků a do toho nebudu a ani mi nepřísluší zasahovat. :-) Jenom uvažuji o svatbě jako o životně významné události a takové by měla mít i prostředí.
Odpovědět
Všem díky za reakce, nakonec vyhrál Statek u krtka, tak uvidíme. S tím, že neušetříme počítáme, jen si to chci udělat po svém, bude to velmi nekonformí svatba a organizování čehokoli je má vášeň :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Nabízím k pronájmu novou roubenou chalupu v Českém ráji na krásném vyhlídkovém místě. Ideální k uspořádání romantického svatebního dne. V sousedství, 100 m od chalupy se nachází restaurovaný kostelík k uspořádání svatebního obřadu, ale je možnost využít i vyhlídkového místa pod Křížem pod širým nebem. K oslavě i ubytování hostů lze využít právě naši pohádkovou chalupu. Z Prahy cca do 60 minut jízdy autem. Pokud Vás má nabídka zaujala, ozvěte se!
Odpovědět
Profilova fotka
@ruzofka Dobrý den,mohu nabídnout naše dvě chaty na rozhraní Jizerek a Krkonoš - Příchovice. Pro kolik osob? Více info na emeil.Kostolnik
Odpovědět
@brada Dobrý den, prosím o nějaký odkaz na fotky nebo přesnější informace. Děkuji.
Odpovědět
@katkamb87 Hezký den, fotografie, kontak a info lze najít na Profesionálech nebo v shopu.
Odpovědět
dobry den, planujeme s pritelem tohle leto svatbu a pomalu zjistujeme, ze uz je vse zarezervovany...Chteli bychom farmu, statek ci nejaky komplex, kde se da udelat ubrad, hostina a i tam prespat.Nejlepe u Prahy nebo v jiznich cechach. Svatba bude zhruba pro 40lidi. Chceme si o nekterych vecech rozhodnout samy a ne, ze nam jako na posledni prohlidce reknou veci pres ktery nejede vlak a zblaznete se...budget zhruba do 60tisic. prosim piste rychle..dekuju Daniela ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ruzofka Dobrý večer, ve své nabídce máme rodinný statek 70km od Prahy, směr Plzeň. Uvádím ho, protože domluvila s rodinou je perfektní. Jsou velmi flexibilní a není problém, pokud si vše chcete zařídit sami. Mohou poskytnout ubytování i catering, ale není problém, pokud potřebujete jen prostor. Pokud si budete přát kontakt, kdykoliv mi napište na pokorna@svatba-stylove.cz nebo nás najdete zde v Profesionálech-Organizace svatby. Hezké přípravy! M.Pokorná
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 11 měsících
@brada Dobry den, bohuzel vas kontakt byl smazan administratorem, takze jsem se nedozvedela, kde vasi roubenou chatu nabizite?? Dekuji, Marketa
Odpovědět
@brada Dobry den, bohuzel vas kontakt byl smazan administratorem, takze jsem se nedozvedela, kde vasi roubenou chatu nabizite?? Dekuji, Marketa @brada
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
@svatba_stylove Dobrý den, mohla by jste poskytnout bližší informaci ohledně statku? Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, podívejte se na můj profil, nebo na naše stránky. Jsme nově otevřený penzion a nabízíme flexibilní využití. Můžete si pronajmout penzion jako celek a vše si zařídit sami (jídlo, pití, výzdobu) nebo se o vše postaráme my. Pro více informací, mne neváhejte kdykoliv kontaktovat. Pěkný den Pokorná
Odpovědět
Profilova fotka
@danusinka111 Dobrý den, podívejte se na můj profil, zda by Vám náš penzion vyhovoval. Pěkný večer Pokorná
Odpovědět
Profilova fotka
@elia1710 Dobrý den, ráda zašlu, prosím o info o termínu do emailu nebo do vnitřní pošty. Děkuji! Pokorná
Odpovědět
@svatba_stylove termín máme 5.9.2014
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?