Menu Forum

Sháním pronájem chaty/chalupy/statku do 100 km od Prahy

17. bře 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
ruzofka
Registrovala se 17. srpna 2012 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
ruzofka
Registrovala se 17. srpna 2012 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
 Sice je toho plný internet, ale není nad osobní zkušenost. Hledám pronájem nějaké chaty/chalupy/statku na svatbu příští léto 2013. Všechno si chceme zařizovat sami, zkrátka jen hledám prostor...předem díky za tipy
17. srp 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
20. srp 2012 v 15:59 • lennie_photography
fotoportrét
fotoportrét
perishka
95
Registrovala se 27. srpna 2012 na beremese.cz. Přidala 31 příspěvků. Má 104 přátel. Londyn, Spojené království.
fotoportrét
fotoportrét
perishka
95
Registrovala se 27. srpna 2012 na beremese.cz. Přidala 31 příspěvků. Má 104 přátel. Londyn, Spojené království.
 To by me take zajimalo... Je tu nekdo, kdo poradi?
28. srp 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ahali
Registrovala se 24. července 2012 na beremese.cz. Přidala 13 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
ahali
Registrovala se 24. července 2012 na beremese.cz. Přidala 13 příspěvků. Region Praha.
 Statek Blažejovice.. emoticon
28. srp 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ruzofka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
ruzofka
  • Neví, kdy bude svatba
 @ahali
Díky za tip, bohužel jim nefungují stránky, snad jen nějaká porucha.
30. srp 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misshell
6
Registrovala se 31. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 16 příspěvků. Má 2 přátele. Region Nový Jičín.
fotoportrét
fotoportrét
misshell
6
Registrovala se 31. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 16 příspěvků. Má 2 přátele. Region Nový Jičín.
 kukněte na statek v zápech..statek Na stránce emoticon
30. srp 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elishka111
3
Registrovala se 3. září 2012 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků. Má 2 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 7. září 2013
    Blažejovice, Region Benešov
fotoportrét
fotoportrét
elishka111
3
Registrovala se 3. září 2012 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků. Má 2 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 7. září 2013
    Blažejovice, Region Benešov
 Ahoj, docela se mi líbí statek Blažejovice, taky pokukuju, chtěli by jsme se vzít v září 2013. Není tu někdo, kdo tam byl a podělil by se o zkušenosti? emoticon
3. zář 2012 v 16:16  •  Svatba byla v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cav
1
Registrovala se 2. září 2012 na beremese.cz. Přidala 38 příspěvků. Má 10 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
cav
1
Registrovala se 2. září 2012 na beremese.cz. Přidala 38 příspěvků. Má 10 přátel.
 Chceme taky svatbu v lete 2013, proste pohoda klidecek.Nejradeji na nejake chajde vychodne od Prahy. Chteli bychom prasatko, burtiky, masiko na grilu a proste rautik. Vzit se nekde na louce odpoledne a pak rovnou rautik a zpivani u taboraku... Spani nekde v chate nebo pod stanem a rano se sejit nad cesneckou a vypravet se zazitkyemoticon Svatbu si chci proste zaridit sama a v pohodovem duchu. Tak hledam a koukam a zatim jsem jeste nenasla to ONOemoticon Nechci nejakou premrstenou cenu, ale zas nemusim na svatbe extra skudlit. Budem mit asi 80 lidi a chtela bych e komplet vejit do 80.000,- .. Premyslela jsem i nad nejakou sokolovnou\skolou\kulturakem v nejake vesnicce za Prahou.
Tak premyslim, zda jsou moje naroky vubec splnitelneemoticon
4. zář 2012 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucinacka
10
Registrovala se 9. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 39 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lucinacka
10
Registrovala se 9. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 39 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
 @ruzofka @cav Doborucuju Jiraskovu chatu u Nachoda, sice je to trochu dal, ale vyplatilo se nam to bohate. Byli jsme tam na 3 noci, prvni vecer s rodinou, cca 28 lidi (zacatek 13:00), druhy vecer kolem 30 lidi (zacatek 18:00). Platili jsme hostum snidane (vsechny 3 dny), behem obou veceru jsme nabizeli veskery tvrdy alkohol a koktejly, meli jsme jak servirovane jidlo, tak raut. Servis naprosto vyborny, s Prahou nesrovnatelny! Prostory krasne - viz album. A vyslo necelych 70 000 Kc i s tim ubytovanim na 3 dny.
4. zář 2012 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
romantika
10
Registrovala se 8. září 2010 na beremese.cz. Přidala 103 příspěvků. Má 4 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
romantika
10
Registrovala se 8. září 2010 na beremese.cz. Přidala 103 příspěvků. Má 4 přátele.
 @cav ahoj ja planovala to same ale nakonec to nebylo realne protoze sice statky jsou ale neubytujes tam 70lidi(meli jsme hodne malych deti). takze my nakonec opustili tuto myslenku a brali se v kostelci na praze vychod kde bylo levne ubytovani a svatba nakonec slavnostni. termin jsme meli mimo oddavajici takze cely zamek byl pro nas. catering jsme meli z mistniho pivovaru a i griluji. je to sice jine ale nakonec to vyslo lepe nez ten taborak. nicmene pisu spis proto, ze mi pak jedna pani asi tyden pred svatbou rikala, ze byla znamym na svatbe nekde u sazavy v kempu a chvalila si to. sice neporadim misto, ale zkus tam pohledat. taky jsme z prahy a resili jsme ze jsme chteli pohodovou svatbu. cenove jsme se vesli do toho jak pises, catering jsme meli ale piti vlastni a na tom se posetrilo pekne. vlastni jidlo jsme taky opustili protoze zarizovat pro 70lidi obed, svaciny a catering byla nakonec nemozne. kdyztak poradim super cukrovi, v globusu na zlicine v pekarne pred pokladnami, vecer objednas a do druheho dne mas uzasne cukrovi. Za 2000 jsem mela na stoly i do vysluzek a jeste zustalo na dlabani na tyden.A bylo toho hafa.
4. zář 2012 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martina3a
Registroval se 10. ledna 2013 na beremese.cz. Přidal 1 příspěvek. Region Benešov.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
martina3a
Registroval se 10. ledna 2013 na beremese.cz. Přidal 1 příspěvek. Region Benešov.
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobrý den, hledám pronájem menšího statku s
možností 2-3 koní. Nejlépe Středočeský kraj. Do 15000,- Děkuji Za nabídky
10. led 2013 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pension_kraus
Statek Kraus - Pravé Jižní Čechy
Milan Kraus PRO

Obřad a hostina - Region Český Krumlov
9
fotoportrét
fotoportrét
pension_kraus
Milan Kraus PRO

9
 @cav Dobrý den, myslím, že Vaše nároky splnitelné jsou emoticon
10. led 2013 ve 12:25  •  www.svatba-na-statku.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivitko_22062013
7
Registrovala se 17. září 2012 na beremese.cz. Přidala 634 příspěvků. Má 8 přátel. Region Jihlava.
fotoportrét
fotoportrét
ivitko_22062013
7
Registrovala se 17. září 2012 na beremese.cz. Přidala 634 příspěvků. Má 8 přátel. Region Jihlava.
 @ruzofka Jestli do 100 km, tak mohu doporučit Skalův Mlýn v Čevené Řečici, to je asi 90 km..Budeme tam mít svatbu 22.6.2013 a taky si vše zařizujeme sami.Přístup pana majitele je parádní, je s ním příjemné jednání a dohoda na všem byla bezproblémová.
10. led 2013 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kjlb
DJ na svatbu,párty stany,potahy na židle
Jan Kostolnik PRO

Hudba a zábava - Region Liberec
PRO Shop: 15 inzerátů
7
fotoportrét
fotoportrét
kjlb
Jan Kostolnik PRO

7
 @ruzofka Dobrý den a pro kolik osob? Mohu nabídnout naše dva penziony u Harrachova.Kostolnik
10. led 2013 ve 14:25  •  www.kostolnik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pivkovi
Registrovala se 5. ledna 2013 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
pivkovi
Registrovala se 5. ledna 2013 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek.
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobrý den, mohu doporučit farmu/statek Samota u houpacího koně, Zhoř u Tábora. Kapacita ubytování cca. 30 lidí + další 15 možno v maringotce nebo stodole ve spacáku
10. led 2013 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pension_kraus
Milan Kraus PRO

9
fotoportrét
fotoportrét
pension_kraus
Milan Kraus PRO

9
 @ruzofka Náš názor je, že tím, že všechno budete zařizovat sami nakonec nic neušetříte, ač se to tak zdá a budete mít hodně starostí. Sám za sebe mohu říct, že když jsem 30 let pracoval na ruině statku a dovedl ji do určitého stavu, tak ji jen tak nemohu nechat používat. Využívat ji chci a poskytnout co nejlepší zázemí, ale musím to kontrolovat. To nemyslím, zábavu atd. to plně respektujeme, však mi asi rozumíte. Záleží i na počtu lidí, zajištění stolů, ubrusů, židlí, nádobí, nápojového skla atd. a to mít kde umývat a zase servírovat zpět. Proto si myslím, že to nebude nejjednodušší sehnat a nebo to bude mít určitou kvalitu prostředí. Ale je to samozřejmě otázkou osobních nároků a do toho nebudu a ani mi nepřísluší zasahovat. emoticon Jenom uvažuji o svatbě jako o životně významné události a takové by měla mít i prostředí.
11. led 2013 v 01:08  •  www.svatba-na-statku.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ruzofka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
ruzofka
  • Neví, kdy bude svatba
 Všem díky za reakce, nakonec vyhrál Statek u krtka, tak uvidíme. S tím, že neušetříme počítáme, jen si to chci udělat po svém, bude to velmi nekonformí svatba a organizování čehokoli je má vášeň emoticon
15. led 2013 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu firem na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
25. led 2013 ve 22:26 • brada
fotoportrét
fotoportrét
brada
Místo pro svatbu - Brada
PRO

Obřad a hostina - Region Jičín
PRO Shop: 1 inzerát
3

“Omlouvám se, chybička se vloudila, to se stává - opravuji : příbývajícím .”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
brada
Místo pro svatbu - Brada
PRO

3

(Před 3 lety)

Nabízím k pronájmu novou roubenou chalupu v Českém ráji na krásném vyhlídkovém místě. Ideální k uspořádání romantického svatebního dne. V sousedství, 100 m od chalupy se nachází restaurovaný kostelík k uspořádání svatebního obřadu, ale je možnost využít i vyhlídkového místa pod Křížem pod širým nebem. K oslavě i ubytování hostů lze využít právě naši pohádkovou chalupu. Z Prahy cca do 60 minut jízdy autem. Pokud Vás má nabídka zaujala, ozvěte se!
10. únor 2013 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkládej své kontakty”
fotoportrét
fotoportrét
kjlb
Jan Kostolnik PRO

7
fotoportrét
fotoportrét
kjlb
Jan Kostolnik PRO

7
 @ruzofka Dobrý den,mohu nabídnout naše dvě chaty na rozhraní Jizerek a Krkonoš - Příchovice. Pro kolik osob? Více info na emeil.Kostolnik
11. únor 2013 v 08:34  •  www.kostolnik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katkamb87
Registrovala se 12. února 2013 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
  • Svatba byla 19. července 2013
fotoportrét
fotoportrét
katkamb87
Registrovala se 12. února 2013 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
  • Svatba byla 19. července 2013
 @brada Dobrý den, prosím o nějaký odkaz na fotky nebo přesnější informace.
Děkuji.
12. únor 2013 v 17:39  •  Svatba byla v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brada
Místo pro svatbu - Brada
PRO

3

(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
brada
Místo pro svatbu - Brada
PRO

3

(Před 3 lety)

@katkamb87 Hezký den, fotografie, kontak a info lze najít na Profesionálech nebo v shopu.
13. únor 2013 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
danusinka111
Registrovala se 16. února 2013 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
danusinka111
Registrovala se 16. února 2013 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
 dobry den, planujeme s pritelem tohle leto svatbu a pomalu zjistujeme, ze uz je vse zarezervovany...Chteli bychom farmu, statek ci nejaky komplex, kde se da udelat ubrad, hostina a i tam prespat.Nejlepe u Prahy nebo v jiznich cechach. Svatba bude zhruba pro 40lidi. Chceme si o nekterych vecech rozhodnout samy a ne, ze nam jako na posledni prohlidce reknou veci pres ktery nejede vlak a zblaznete se...budget zhruba do 60tisic. prosim piste rychle..dekuju Daniela emoticon
16. únor 2013 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatba_stylove
Svatba stylově
Michaela Pokorná PRO

Organizování svateb - Region Praha
6

“Milé nevěsty, na přání zákaznic jsme na své stránky přidali i stylové vánoční dekorace. Pro fanoušky našeho facebooku máme slevu 10%. Akce platí do 20.12.2012. Přidejte se a získejte slevu! http://www.facebook.com/SVATBASTYLOVE”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
svatba_stylove
Svatba stylově
Michaela Pokorná PRO

6

“Milé nevěsty, na přání zákaznic jsme na své stránky přidali i stylové vánoční dekorace. Pro fanoušky našeho facebooku máme slevu 10%. Akce platí do 20.12.2012. Přidejte se a získejte slevu! http://www.facebook.com/SVATBASTYLOVE”
(Před 3 lety)

@ruzofka Dobrý večer, ve své nabídce máme rodinný statek 70km od Prahy, směr Plzeň. Uvádím ho, protože domluvila s rodinou je perfektní. Jsou velmi flexibilní a není problém, pokud si vše chcete zařídit sami. Mohou poskytnout ubytování i catering, ale není problém, pokud potřebujete jen prostor. Pokud si budete přát kontakt, kdykoliv mi napište na pokorna@svatba-stylove.cz nebo nás najdete zde v Profesionálech-Organizace svatby. Hezké přípravy! M.Pokorná
16. únor 2013 ve 23:03  •  www.svatbastylove.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marketa201
Registrovala se 4. února 2014 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
marketa201
  • Neví, kdy bude svatba
 @brada Dobry den, bohuzel vas kontakt byl smazan administratorem, takze jsem se nedozvedela, kde vasi roubenou chatu nabizite??
Dekuji,
Marketa
4. únor 2014 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marketa201
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
marketa201
  • Neví, kdy bude svatba
 @brada Dobry den, bohuzel vas kontakt byl smazan administratorem, takze jsem se nedozvedela, kde vasi roubenou chatu nabizite??
Dekuji,
Marketa
@brada
4. únor 2014 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elia1710 (29 r.)
3
Registrovala se 8. dubna 2014 na beremese.cz. Přidala 15 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Svatba byla 5. září 2014
    Pikovice, Region Praha - západ
fotoportrét
fotoportrét
elia1710 (29 r.)
3
Registrovala se 8. dubna 2014 na beremese.cz. Přidala 15 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
 @svatba_stylove Dobrý den, mohla by jste poskytnout bližší informaci ohledně statku? Děkuji
8. dub 2014 v 16:17  •  Svatba byla v září 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
agropenzion
Agropenzion U Bartoušků
Lucie Pokorná PRO

Obřad a hostina - Region Kladno
8
fotoportrét
fotoportrét
agropenzion
Agropenzion U Bartoušků
Lucie Pokorná PRO

8
 Dobrý den, podívejte se na můj profil, nebo na naše stránky. Jsme nově otevřený penzion a nabízíme flexibilní využití. Můžete si pronajmout penzion jako celek a vše si zařídit sami (jídlo, pití, výzdobu) nebo se o vše postaráme my. Pro více informací, mne neváhejte kdykoliv kontaktovat. Pěkný den Pokorná
8. dub 2014 v 18:24  •  www.ubartousku.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
agropenzion
Agropenzion U Bartoušků
Lucie Pokorná PRO

8
fotoportrét
fotoportrét
agropenzion
Agropenzion U Bartoušků
Lucie Pokorná PRO

8
 @danusinka111 Dobrý den, podívejte se na můj profil, zda by Vám náš penzion vyhovoval. Pěkný večer Pokorná
8. dub 2014 v 19:45  •  www.ubartousku.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatba_stylove
Svatba stylově
Michaela Pokorná PRO

6

(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
svatba_stylove
Svatba stylově
Michaela Pokorná PRO

6

(Před 3 lety)

@elia1710 Dobrý den, ráda zašlu, prosím o info o termínu do emailu nebo do vnitřní pošty. Děkuji! Pokorná
9. dub 2014 v 10:09  •  www.svatbastylove.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
fotoportrét
fotoportrét
elia1710 (29 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
elia1710 (29 r.)
3
 @svatba_stylove termín máme 5.9.2014
17. dub 2014 v 15:46  •  Svatba byla v září 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí